چرا این پسر جذب من نمیشه ( 10 مانع جذب پسر به دختر )

0 1,820

شاید تا به الان پسر های زیادی را دیده ای اما متوجه شده ای که برخی از آن ها انگار توی این دنیا زندگی نمی کنند! اصلا نمیشه قاپشونو دزدید! یا اصلا نمیشه اون ها رو به سمت خودت سوق بدی! کلا نه این که کششی نباشه ها! هست آره هست ولی اونی که می خواهی باشه تا به ازدواج برسه نیست. مانع جذب پسر می تونه چیزهای زیادی باشه اما 10 تا از مرسوم ترین ها در این ماجرا رو من امروز لیست میکنم تا دست از تلاش های الکی و بی فایده برداری. البته پیش از این هم بارها در مورد این صحبت کرده ام که چرا رابطه های عشقی ام به ازدواج ختم نمیشه؟ ضمن توجه به این مطلب که قبلا نوشته ام، به 10 علت این مقاله نیز توجه ویژه داشته باش.

 

مانع جذب پسر عشق سابقش است

راستش را بخواهید وقتی پسری عاشق کسی می شود، دل کندن از او مثل کندن کوه است! ( داستان فرهاد کوهکن! ) اما خب منظور عشق است نه دوست داشتن. اگر بد شانس باشی به پست پسری می خوری که عاشق بوده اما حالا عشق او را تنها گذاشته و آوار برداری اش می ماند برای تو! البته اگر قلب زنده ای هنوز زیر این آوار باشد.

 

نشانه های پسری که در عشق سابق گیر کرده

پسری که با دوست و عشق سابق خودش و رفتنش هنوز کنار نیامده یک کیس سمی است و ویژگی های زیر را دارد:

 1. معمولا از عشق سابقش صحبت می کند
 2. به جای خاطره سازی جدید دائما خاطرات گذشته با او را بیان می کند
 3. تو را به جاهایی می برد که قبلا با او رفته است
 4. تلاش دارد تو نیز از نظر رفتار، کردار، افکار و پوشش شبیه او باشی
 5. هنوز هم با علایق او زندگی می کند و به آن ها گرایش دارد
 6. یادگاری هایش را هنوز نگه داشته است
 7. و غیره

مانع جذب پسر

راستش را بخواهی جذب چنین پسری چندان راحت نیست. حتی اگر اصول وابسته کردن مرد را برای این فرد بکار ببری، احتمال درگیر کردنش خیلی کم است. مگر این که با خودش کنار بیاید و مساله را برای خود تمام کند و به زندگی جدید با تو سلام کند.

چند لینک زیر برای این دسته از افراد مفید است:

 1. می خواهم بعد از این که رهایم کرده، سر پا شوم و زندگی کنم
 2. چطور بعد از شکست عشقی شاد باشم؟
 3. حالا که عشقم رهایم کرده چکار کنم؟

 

پسری که در گذشته تجربه بد رفتاری داشته

برخی اوقات، پسری که به خواستگاری رفته یا با دختر مورد علاقه اش در ارتباط بوده و دچار یک رها شدگی و طرد شدگی شدید و شکننده است، به تور تو می خورد.

در چنین شرایطی، او نمی تواند یک ارتباط قوی و خوب برقرار کند. نه این که نخواهد! نه! بلکه نمی تواند. شدنی نیست مگر این که :

 • آلام تجربه شده اش کمرنگ شود
 • اعتماد بنفسش بازسازی شود
 • عزت نفسش دوباره شکل گیرد
 • بتواند به افراد دوباره اعتماد کند
 • تجربه پیشین را کنار بگذارد و بپذیرید

این گونه افراد مستلزم صبر و تحمل زیادی نسبت به بقیه هستند. مانع جذب پسر به دختر جدید آن هم پسری که دخترانی قبلا او را آزرده اند تنها توسط خودش حل می شود. پس ماندن و تلاش تو چندان نمی تواند این پروسه را تسریع کند.

 

شما تنها گزینه او نیستید

گاهی علت مانع جذب پسر این نیست که در گذشته شکست شدیدی خورده است! بلکه تنوع طلبی ها و چند پر بودن اوست که مانع می شود توجه اش درگیر یکی شود. پسرهایی که در یک لحظه با چندین دختر در ارتباط هستند، و هنوز به آن بلوغ عاطفی تک پری برای همیشه را به دست نیاورده اند، از این گونه افراد هستند. در واقع او چند فرد را در دست دارد که تقریبا می توان گفت هیچ کدام هم فرد جدی زندگی اش نیستند.

نشانه های چنین فردی را به راحتی می توانید تشخیص دهید. این گونه افراد به شما به عنوان یک فرد خاص و بخصوص نگاه نمی کنند. در ارتباطی که با او دارید اصلا متوجه می شوید که خود خود خود تو مورد توجه او نیستی. حتی اگر با تو گاهی صحبت کند، در مورد کلیات، مسائل عمومی و سرگرمی صحبت می کند. { چه رابطه ای را باید تمام کرد ( 22 نشانه پسر بد ) }

 

دوست دارد مجرد باشد

بسیاری از مرد هایی که به آزادی خود عشق می ورزند، به دنبال ازدواج کردن و حتی تک پر بودن نیستند. اگر توی زندگی ات چنین افرادی را دیده باشی، احتمالا با خودت گفته ای که عجب آدم خودخواهی است! انتظار همه چیز را دارد اما حاضر نیست با من ازدواج کند.

چنین مرد هایی از بودن با زن و شام و ناهار خوردن با آن ها، حتی یک پیاده روی پاییزی زیر باران! یا حتی صرف یک قهوه در عصر پر کار لذت می برند. شاید گاهی از رابطه جنسی صحبت کنند و یا حتی در این باره هم زیاده روی کنند.

اما وقتی پای تعهد به میان می آید آدم این گونه مسائل نیستند. تنها راهکاری که برای دختران دارم این است که چنین مردهایی را باید این گونه به سزای اعمال شان رساند که آن ها را ترک کنید. یک بار ترک شدن و طرد شدن هم برای آن ها می تواند تو ذوقی خوبی باشد. هر چند دختران بی سیاست که تن به این رابطه ها می دهند کم نیستند.

 

مسائل مالی و حساب بانکی اش برایش مهم تر است

هر چقدر هم که ما پول را متهم کنیم! اما این واقعیت وجود دارد که شاه قلب خیلی هاست. اما نباید مانع از زندگی درست و سالم شود.

بسیاری از پسرها به دنبال این هستند که برنامه مالی شان را تقویت کنند. به همین خاطر ازدواج کردن را به معنی از دست دادن اموال خود می دانند. در چنین شرایطی باید با او طوری صحبت کرد که متوجه شود شما مشوق و همیار او برای زر اندوزی بیشتر! خواهید بود.

همچنین باید در مورد چالش های زندگی مشترک که به پول می انجامد صحبت کنید. در چنین شرایطی اگر باز هم تن به ارتباط متعهدانه نداد، بدین معنی است که هنوز نتوانسته اولویت اولش را از پول به انسان و محبت و عشق و تعهد تغییر دهد.

 

او عاشق عاشق شدن است

به همین راحتی! داستان عاشق شدن مرد ها از آن جهت که دوست دارند در تعقیب و گریز باشند و بدست آورند و لذت ببرند، خلاصه می شود. داستان عاشقی اگر برای خانم ها عذاب اور است اما برای مرد ها می تواند شیرین باشد.

او می خواهد که توجه زنی را به دست آورد! برایش تلاش می کند هیجانش را تجربه می کند و به دست می آورد! و به لذتش که جلب توجه است ( حتما نباید که کار به مسائل خاک برسری برسد ) رسید، افول می کند. حالا نوبت دیگری است! روز از نو  و روزی از نو. و دوباره این تعقیب و گریز ها شروع می شود و این چرخه ادامه خواهد داشت.

مردی که عاشق عاشق شدن است نمی تواند هنوز خودش را در چالش یک عشق و یک نفر برای ابد ببیند. علت مجرد بودن بسیاری از پیرمرد ها همین است 🙂

 

احساس فشار از سمت تو می کند

یک نکته عجیب و غریب در مورد مردان این است که اگر مردی حتی تو را عاشق باشد و تو را دوست بدارد و حتی بخواهد برنامه ازدواج با تو بریزد، اگر تحت فشار تو باشد، وسوسه می شود که رهایت کند.

به همین سادگی و تلخی!

پس یک مانع جذب پسر می تواند تنها فشار آوردن به او برای ازدواج و بودن با تو باشد.

پس زمانی که دوست داری مرد را به ازدواج راغب کنی، به جای استفاده از اهرم فشار، او را از طریق اهرم انتخاب و آزادی تحت فشار نرم قرار بده تا به سمتت دوان دوان بدود. این روش را در این آموزش یاد داده ام ( کلیک کن ).

 

آماده مسئولیت پذیری نیست

این که پسری تو را شام به یک رستوران عالی دعوت می کند می تواند جای امیدواری باشد اما تمام چیزها نیست! او با این کار نشان می دهد که علاقه ای دارد. اما علاقه اش به آن شدت نیست که به تو تعهد احساس کند.

مسئولیت زندگی و پذیرش آن خطیر است و باید تصمیم های جدی در مورد آن گرفته شود. متاسفانه برخی از مرد ها در این مرحله جا می زنند.

می دانی ؟ از کجا پسری پیدا کنم که پیشنهاد ازدواج بدهد

 

او فقط به دنبال رابطه جنسی است

زندگی زناشویی، ترکیبی از بخش های مختلف است که بخشی از آن (هر چند بسیار مهم و عظیم است ) رابطه جنسی است. مردی که تمام دغدغه اش تفریح و رابطه جنسی است، قطعا به ازدواج فکر نمی کند چرا که به قول خودش توی دردسر می افتد. به همین دلیل است که شما نیاز به خانواده و تشکیل آن داری، اما پسر مورد نظر اصلا مخیله اش به این سمت ها نمی رود. پسر ها تا زمانی که به بلوغ فکری و عاطفی نرسیده اند، تمام نیازشان را در موقت های همیشه حاضر برآورده شده می بینند. برای چنین مردهایی اصلا صغری و کبری هیچ تفاوتی ندارد. معمولا این افراد چند پارتنر دارند و همه برایشان به یک میزان ارزش دارند.

پسری که جذب نمی شود

روی نیمکت ذخیره ها نشسته ای

بسیاری از پسرها شاید با شما رفتاری مثل یک پرنس و پرنسس داشته باشند! اما این ها تا زمانی است که او کیس اصلی اش را بیابد. البته امیدوارم این پسر خوی بیمار وابسته کننده نداشته باشد.

پسر ها البته برخی از آن ها به دنبال این هستند که تا به سن مناسب تر نزدیک به 40 ( این روزها ) برسد، کیس های مختلف را بررسی کند. پس تا اطلاع ثانوی شما را نگه می دارد تا بهتر تری! از راه برسد. پس در چنین شرایطی تو نمی توانی او را واردار به تعهد کنی.

مطالعه تکمیلی: 5 ویژگی دختران خوبی که اسیر پسران بد می شوند

 

سخن پایانی

به نظر می رسد ماندن در این گونه رابطه ها، حماقت باشد. چرا که فقط وقت طلایی دختر را از او می دزدد. پس بهتر است که عاقلانه و منطقی به موضوع توجه کنید و حق انتخاب را به او بدهید و بیخیال شوید.

اگر در زمینه رابطه ات هنوز هم ابهام داری و نمی دانی کجای کارت می لنگد که هنوز کار به ازدواج نرسیده می توانی به من پیام دهی و از یک فرصت رایگان برای حل مشکلت استفاده کنی.

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع :پک مقدماتی قرص صورتی

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.