از کجا پسری پیدا کنم که پیشنهاد ازدواج بدهد

1 989

اگر از آن دسته دخترهایی هستی که ازدواج سنتی را نمی پسندند و تلاش دارند با رابطه های دوستی همسر دلخواه خود را پیدا کنند احتمالا تا به حال به پسرهایی برخورد کرده ای که، یا هرگز پیشنهاد ازدواج نداده اند یا این که گفته اند قصد ازدواج ندارند. امیدوارم در این وادی طرد نشده باشی. در این مطلب سعی دارم به تو کمک کنم تا رابطه ای را کشف کنی که پسر بعد از مدتی خواستار ازدواج با تو باشد.

اول بیا از خودمان شروع کنیم

چه دخترانی بیشتر پیشنهاد ازدواج می گیرند

خب خوب است که سرمان رو توی گریبان خودمون کنیم. راستی چرا صغری و کبری پیشنهاد ازدواج نمی گیرند اما  شهین و مهین بیشتر راه به راه دوست پسراشون بهشون پیشنهاد ازدواج می دن؟! سوال تو هم بود آره؟ خب این دخترها چند ویژگی خاص دارند

 1. پسران زیادی را ملاقات می کنند ( بدین معنی که رابطه های طولانی مدت و بی هدف تشکیل نمی دهند )
 2. همیشه در دسترس نیستند ( اصول صید و صیاد را خوب رعایت می کنند )
 3. خودشان را معمولا در معرض استفاده تمام و کمال پسر قرار نمی دهند
 4. ارزش های دخترانه شان را حفظ می کنند
 5. می دانند چطور صحبت کنند تا پسر حس صیاد داشته باشد
 6. می دانند چطور از موبایل شان برای جذب پسر استفاده کنند و او را نگه دارند
 7. کاری نمی کنند که رابطه به سردی گرایش پیدا کند
 8. دختران وابسته ای نیستند
 9. دختران مستقل از نظر روحی و زندگی هستند ( منظورم حقوق گرفتن و اینا نیست )

اگر تو هم معمولا رابطه هایت طولانی و بی هدف می شود، یا پسر می گوید قصد ازدواج با تو ندارم، می توانی پک سیاست های ارتباطی تا ازدواج ( قرص صورتی ) را تهیه کنی.

ترفند های ضروری: چطور مردی را برای ازدواج به خود وابسته کنیم؟

 

پسرهای در شرف ازدواج کجا هستند

پسرهایی که در شرف ازدواج هستند، معمولا ویژگی های خاصی دارند.

 1. اول از همه این که، شغل دارند و سربازی شان را تمام کرده اند.
 2. معمولا این پسرها نزدیک به 6 ماه تا 2 سال وارد هیچ گونه رابطه ای نشده اند
 3. این پسرها مستقیما هدف شان را برای ازدواج بیان می کنند و وقت کشی نمی کنند
 4. رفتارشان کاملا نشان می دهد که به دنبال ازدواج هستند نه دوستی

اینو یادت نره بخونی: چگونه بفهمیم قصد پسر ازدواج است یا دوستی

اما باید در مورد پیدا کردن این پسر ها کمی دقت داشت.

پسرهای در شرف ازدواج که امید داریم از آن ها پیشنهاد ازدواج بگیریم، همه جا یافت می شوند. اینجا، زمین، بخشی از دارایی های خداست که سرشار از فراوانی است.

اما باید دقت داشته باشی که بین چه کسانی به دنبال پسرهای خوب بگردی.

 

پسران 28 سال به بالا

در میان تحقیقاتی که تا کنون تقریبا بالغ بر 700 هزار نفر طی این چند سال داشته ام، کمتر پسر و دختری را دیده ام که در سنین 17 تا 23 سالگی باشند، و بخواهند ازدواج کنند. یا این که رابطه شان به ازدواج ختم شده باشد. مخصوصا در میان دانشجو ها، و افرادی که در شهرهای بزرگ هستند این اتفاق رخ نداده است. ( درصد خیلی کم خیلی کم که اصلا نمیشه روش حساب کرد )

پسرانی که در بازه های سنی پایین تر هستند، معمولا یا از نظر موقعیت اجتماعی، یا شغل و یا حتی بلوغ اجتماعی هنوز به این مرحله نرسیده اند که به ازدواج فکر کنند. پس بودن با چنین پسرانی نمی تواند شانس ازدواج تو را افزایش دهد.

پیشنهاد ازدواج

بین همکاران و گروه های اجتماعی

وقتی صحبت از همکاران و گروه های اجتماعی می شود، منظور من گروه های اینستاگرامی و یا تلگرامی نیست. اتفاقا برعکس دنیای واقعی، گروه های تلگرامی، و اینستاگرامی بیشتر به امید سر گرمی راه اندازی می شوند. تا کنون کیس های زیادی از این گونه گروه ها به ما مراجعه کرده اند که هیچ کدام نه تنها به ازدواج ختم نشده، بلکه باب فریب نیز باز شده است.

همکاران و گروه های اجتماعی، جایی که تو به عنوان یک دختر خوب، دیده می شوی احتمال جلب توجه پسر برای ازدواج خواهی داشت.

پیشنهاد ازدواج در مراکز معرفی ازدواج

مراکز پیشنهاد ازدواج یا ازدواج آسان که در بسیاری از شهرها، رواج پیدا کرده است، مراکز مهم و سالمی هستند که می توانند به شما کمک کنند تا زوج دلخواه خود را پیدا کنید. به تناسب تجربه ای که داشته ایم، این گونه گروه ها و مراکز، خیلی معتبر تر از مراکز همسریابی مجازی هستند.

بزرگان محل، مسجد و تکایا

معمولا بزرگان در محل های معنوی، به ازدواج جوانان خیلی توجه دارند. این افراد معمولا امین مردم هستند، و خیرخواه هستند. در چنین شرایطی می توانید با سپردن به این بزرگواران شانس ازدواج تان را افزایش دهید. این بزرگان می توانند با واسطه گری کاملا درست، پیشنهاد ازدواج شما را به پسران معتبر بدهند.

سایت همسر یابی با شروط خاص

دقت کنید که این روزها تنها درصد کمی از افرادی که در سایت های همسریابی هستند نیت شان ازدواج است. این بدین معنی نیست که هرکس به این سایت ها می آید، قصدش ازدواج باشد. پس تو باید هشیار باشی.

با کمک مقالات این سایت و مشاوره هایی که می توانی از شادزیستی بگیری، می توانی شانست را در رابطه ای که تازه در سایت های همسریابی تشکیل داده ای امتحان کنی و شانس ازدواج ات را بالا تر ببری.

افزایش شانس پیشنهاد ازدواج با مراوده های اجتماعی

معمولا بیشتر ازدواج ها در ایران که به صورت سنتی رخ می دهد، توسط مراودات اجتماعی رخ می دهند

 • پیشنهاد ازدواج گرفتن از پسری که با خواهرش دوست هستی
 • دریافت پیشنهاد ازدواج از پسری که مدتی با او همکاری داشته ای
 • پیشنهاد ازدواج گرفتن در مراسمات مذهبی ( خودتون می دونین دیگه .. )

و غیره .

بنابراین اگر به دنبال ازدواج کردن هستی، حتما باید در زمره تلاش های فیزیکی ات، تلاش بر این داشته باشی که مطرح شوی و از تو با نام و یاد خوب، ذکر شود. فعال شدن در اجتماع، می تواند به تو کمک کند که زودتر به این هدف برسی. ما در دوره جذب همسر دلخواه، تکنیکی داریم به نام، برق انداختن! و این یعنی تو می توانی با شروع فعالیت هایت، دنیا را انرژیکی به کار بیندازی تا به هدفت بهتر برسی.

دوست عزیزم خانم حمیده ز، از تمرینات قانون جذبی می گوید که او را به همسر دلخواهش رساند. این مطلب را از دست نده.

 

 

چه پسرانی پیشنهاد ازدواج نمی دهند

در میان صحبت هایی که با دختر خانم ها دارم، معمولا به آن ها می گویم که هرگز رابطه هایی با پسران 17 و 18 ساله نداشته باشید. این دسته پسرها فعلا در اوایل جوانی هستند و هنوز به بلوغ عاطفی برای داشتن همسر و تک پری ندارند. ( همه پسرهای 18 ساله هم اینطور نیستند اما در صدشون انقدر کمه که هر دختر عاقلی می فهمه نباید این ریسک رو کنه )

اما به طور کلی چند دسته هستند که هیچ وقت پیشنهاد ازدواج نمی دهند

پسرانی که شغل ندارند و سربازی نرفته اند

پسرانی که شاغل نیستند و سربازی شان را نگذرانده اند، این روزها خیلی خیلی کم ( در حد صفر ) پیشنهاد ازدواج می دهند. حتی اگر هم پیشنهاد ازدواج بدهند پدر و مادر ها موافقت به این گونه ازدواج ها ندارند. پس تقریبا می توان گفت ازدواج با پسری که شغل ندارد و سربازی نرفته، شدنی نیست. پس هرچقدر به پای چنین پسری بنشینی، خبری از خواستگاری کردن نمی شود، و البته عمر تو هم هدر می شود و شکسته تر می شوی و احساسات منفی پیدا می کنی و دست آخر به پسران بی اعتماد می شوی و ادامه ماجرا که نمی خواهم بیشتر آن را بسط دهم. اگرتلگرام داری این فایل را گوش کن

پسرانی که فقط به دنبال امیال هستند پیشنهاد ازدواج نمی دهند

برخی از پسران هستند که تمام خواسته شان از زندگی با زنان به دست آوردن فرصت برای امیال جنسی شان است. این گونه آقایان خیلی راحت در رفتار خود را نشان می دهند.

 1. تو را بهترین فرشته می انگارند اما می گویند لیاقت تو بهتر از من است
 2. هیچ وقت همراه خوبی نیستند مگر در رابطه جنسی
 3. هر بار با آن ها کار داری، گم می شوند، اما همینکه نیاز جنسی شان بیدار می شود، قربان صدقه ات می روند
 4. می گویند به دنبال رابطه جدی نیستیم
 5. می گویند از زندگی متاهلی فراری هستیم
 6. و غیره

شاید با خودت بگویی فلان دوستم با پسری رابطه جنسی داشته و ازدواج کرده اند! درست است برخی واقعا این اتفاق رخ می دهد و پسر به دلایلی معلوم و نا معلوم تن به این ازدواج می دهد. اما دقت کن، پسری که با انجام رابطه جنسی، با آن دختر ازدواج کرده، همان پسری است که اگر دختر مانع رابطه جنسی می شد، انقدر برای این پسر ارزش داشت، که پسر نیت اش از ازدواج منصرف نمی شد. پس به بهانه جذب پسر برای ازدواج با امیال جنسی، نه خودت را فریب بده و نه رایگان خودت را حراج کن و نه شانس ازدواج ات را از دست بده.

بیشتر بخون: پاسخ مشاور: عشقم اول رابطه جنسی می خواهد بعد ازدواج

 

پسری که می گوید قصد ازدواج ندارم

برخی پسرها هستند که خوب می دانند وابسته کردن دخترها چقدر پیامد و تاوان دارد. بنابراین در عین این که شاید رفتارشان در ارتباط با دختران به صورت باز، پسندیده نیست، اما مستقیم می گویند که قصد ازدواج ندارند. اگر از زبان پسری این حرف را شنیدی، و مخصوصا رابطه ات با او بیش از 3 تا 6 ماه است، حتما رابطه را باید کات کنی.

از چنین پسری هرگز پیشنهاد ازدواج نخواهی گرفت

 

مردان متاهل هم کیس های خوبی نیستند

چیزی که جدیدا مد شده، رابطه با مردان متاهل است. مردان متاهل در فریب کاری ذهن دختران، راحت تر عمل می کنند و حربه های جالب تری برای نزدیک شدن به زنان دارند ( اصولا زن بلد هستند ). مرد متاهل، همسر دارد، پس احتمال این که بخواهد همسر دومی اختیار کند خیلی کم است. دردسر های گرفتن زن دوم، خیلی زیاد است:

 1. مهریه بالا
 2. آبرو
 3. بزرگ کردن بچه ها
 4. دادگاه و هزینه ها جانبی
 5. و غیره

اگر کمی دقیق فکر کنی متوجه می شوی که بیشتر مردان متاهل صرفا یا به دنبال یک گوش برای درد دل کردن هستند یا به دنبال امیال جنسی شان. پس رابطه با چنین مرد هایی نمی تواند به تو کمک کند تا پیشنهاد ازدواج بگیری

یک راهنمای مهم: چرا و چطور رابطه با مرد متاهل را تمام کنم

 

کسانی که ازدواج موقت می کنند

پسری که تن به ازدواج موقت داده، رسما آمادگی اش را برای ازدواج اعلام کرده اما می خواهد تمام کارهایی که می کند و حرف هایی که می زند، اقلا در چارچوب دین باشد. هر چند که ازدواج موقت هم این روزها، داستانش کاملا از دین جدا شده و اغلب مناسب حال خود، برای خود فتوا می دهند. در ازدواج موقت باید به شدت دقت داشته باشید تا دچار خسران های بعدی نشوید.

پسری که ازدواج موقت می کند، ازدواج را قبول دارد، اما نمی خواهد دائمی باشد. این واضح است که پیشنهاد ازدواج گرفتن از چنین پسرهایی احتمال نزدیک به صفر دارد.

هشدار فوری: اگر صیغه هستی یا قصد ازدواج موقت داری حتما بخون

شاید با خودت بگویی چیزهایی برخلاف نوشته های این سایت تا کنون دیده ام، و توجه کردن به این توصیه ها اشتباه است. اما نظر من به عنوان محققی که روزانه دارم شمار زیادی از این افراد را می بینم، این است، درست است که شاید در یک هزار نفر، 1 مورد استثنا پیدا شود که برخلاف نوشته های بالا عمل کرده باشد و به هدف رسیده باشد، اما اصل کلام این است که شمار آن چه برعکس رخ می دهد بسیار بسیار بسیار بیشتر است، و تو نباید به امید آن اپسیلون کوچک، فرصت سوزی کنی و به دام بیفتی.

 

بجای جذب به دنبال پاک کردن موانع باش

در دوره های قانون جذب به تو یاد می دهند که همسر دلخواه ات را به خودت جذب کنی. این خیلی خوب است و البته شدنی است. اما پاک کردن موانع جذب، بسیار مهم تر از این است که شروع به جذب کنی. گاهی موانع جذب را که از بین می بری، به راحتی ازدواج ات صورت می گیرد. در واقع وقتی مانعی وجود دارد، مثل این می ماند که تو یک قدمی هدف و آرزویت هستی، اما یک دیوار بلند مانع این موضوع می شود. موانع جذب شامل

 1. موانع مادی
 2. موانع ذهنی
 3. موانع فانتزی
 4. و موانع محیطی

می شوند. در دوره ارتعاش پاک، برای جذب همسر دلخواه و حل موانع، ما با تکنیک های علمی و معنوی به شما یاد می دهیم که چطور این موانع را پاک کنید و همزمان جذب بهتری داشته باشید. برای دریافت چند جلسه ابتدایی این دوره به طور رایگان این فرم را پر کن

شرکت در دوره ارتعاش پاک جذب همسر

اگر در زمینه رابطه ات هنوز هم ابهام داری و نمی دانی کجای کارت می لنگد که هنوز کار به ازدواج نرسیده می توانی به من پیام دهی و از یک فرصت رایگان برای حل مشکلت استفاده کنی.

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع عکس و الهام محتوا : دوره جذب همسر دلخواه

You might also like
1 Comment
 1. arman says

  سلام.من 4 سال پیش با یه دختر خانومی دوست بودم .باهم آشنا شدیم ازهمدیگه خوشمون اومد قرار خواستگاری گذاشتیم.بدی ماجرا اینکه جفت خانواده ها مخالف بودن .بنا به دلایل طولانی و به قول خودشون موجه .من بالاخره خانواده ام رو راضی کردم .اما اون خانوم نتونست.من رفتم پیش پدر اون خانوم تا ببینم مشکل اصلیش چیه.فهمیدم والدینش شخص دیگه ای رو در نظر دارن .من بیخیال نشدم . بازم به رابطه ام ادامه دادم .اونا هم دیدن دخترشون کوتاه نمیاد کارو به پلیس کشوندن.واقعا هیچ ترسی نداشتم تا اینکه اخرش پیام داد که نمیتونه و خسته شده و رفت .ناراحت و خسته بودم خیلی طول کشید تا اعتماد به نفسم رو دوباره برگردونم .تا اینکه دو هفته پیش بهم پیام داد و باهام قرار گذاشت و اینکه گفت بالاخره خونوادش رو راضی کرده و دوست داره سریع تر ازدواج کنیم.من برای این عجله ش شک کردم تا اینکه متوجه شدم ایشون حامله س .به ظاهر اون پسری که پدر ش در نظر داشته اونقدرا هم خوب در نیومده و متواری شده .این خانوم هم میگه بیشتر کارش تجاوز بوده و ایشون تمایلی نداشته و میگه نمیخوان شکایت کنن چون پای آبروشون در میونه و دستشون هم به طرف که نمیرسه و این خانوم هم دوست ندارن بچشون رو بندازن.میگه گناهه و اینا .پس اومدن سراغ من .من الان موندم چیکار کنم هیچ وقت برای چنین اوضاعی حتی فکر هم نکرده بودم.بین عقل و احساسم گیر کردم.نمیدونم دختره راست میگه یا دروغ .نمیدونم اگه بگم آره چه اتفاقایی بعدش ممکنه بیوفته.نمیدونم چه مسئولیت هایی رو باید قبول کنم.نمیدونم اگه بگم نه برای دختری که دوستش دارم چه اتفاقی میوفته.هیچی نمیدونم.سه روزه که فقط دارم دیازپام میخورم.رویی هم ندارم که بتونم این حرفا رو پیش یه مشاور حضوری بزنم .برا همین اینجا رو پیدا کردم . لطفا بهم جواب بدید

Leave A Reply

Your email address will not be published.