درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

من زهرا معبودی

مدیریت وب سایت شادزیستی رو بر عهده دارم

تحصیل کرده مهندسی آی تی هستم و از سال ۸۹ در کار تولید محتوا و مارکتینگ و SEO بوده ام.

و دارای مجوز نشر الکترونیک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشم :

 

همچنین شادزیستی ثبت شده در سرویس ساماندهی رسانه های دیجیتال بوده و دارای کد شامد

1-1-706671-65-0-3 می باشد

در طول سال هایی که به تولید محتوا می پرداختم و در بیش از ۱۲ زمینه تولید و ترجمه محتوا و تالیف محتوا داشته ام (‌بالغ بر چند هزار مطلب )‌ به طور موازی به مطالعه کتب روانشناسی، همایش ها و دوره های مختلف پرداخته ام و از آن به بعد تلاش کردم تا با ترجمه مقالات مختلف در زمینه های مختلف بپردازم . این زمینه ها شامل :

  • توسعه فردی
  • شادی و نشاط
  • مدیریت زندگی
  • روابط بین فردی

و …

می باشد.

به هر حال هر کس علاقمندی ها و کنجکاوی هایی دارد که دوست دارد پرده از رازهای آن ها بردارد و من در این باره همچنان به تحقیق و ترجمه از منابع مختلف پرداخته ام.

من حاصل برخی از ترجمه ها و پژوهش هایم را در این سایت نوشته ام و برخی هم ترجیح داده ام تا در یادداشت هایم باقی بماند.

زمانی که متوجه شدم که می توانم تولید محتوای خوبی داشته باشم اقدام به گرفتن مجوز نشر محتوا کردم (‌سال ۹۶ ) و پس از روندی طولانی و علمی و پس از آزمون مرتبط موفق به اخذ این مدرک شدم  و هم اکنون برای بار دوم این مجوز را تمدید کرده و خوشحالم که در خدمت شما هستم .

 

من در این وب سایت چه میکنم ؟

زمینه فعالیت من در این سایت در سال های اخیر به صورت زیر بوده است:

 

انتشار مطالب رایگان کاملا پژوهشی

خب برخی از پژوهش هایم را به طور رایگان در اختیار شما قرار داده ام که حدود ۴۰۰ مطلب تا به امروز بوده است. این مطالب شامل گزارشات شفاهی برخی از دوستان و آشنایان بوده و برخی حاصل پژوهش و ترجمه و گردآوری مطالب بوده که منبع مادر را در زیر هر مطلب نوشته ام. (‌سعی کرده ام پاسخ سوالاتم را از منابعی جستجو کنم که بارعلمی نویسنده ها تایید شده باشد. از این رو بین تمام مطالب قابل جستجو و بررسی از کوچ های واجد شرایط، روان شناس ها و متخصصان روابط و یا تجربه واقعی افراد استفاده کرده ام )‌

برخی از این مطالب که از وب سایت های آمریکایی و اروپایی اخذ شده، با دقت بیشتری مورد بررسی قرار گرفته تا از نقطه نظر فرهنگی برای ایرانی های عزیز بومی سازی شود.  فلذا اینگونه سعی کرده ام مطالب مورد نظر را منطبق با فرهنگ ایرانی و اسلامی اخذ کرده و با زبانی شیوا و روان که فکر می کنم مختص خودم باشد در این وب سایت نشر دهم.

 

تولید محتوا برای اعضای ویژه طلایی

در بخش دوم که به تازگی راه اندازی شده است، محتوایی ارایه می شود که پژوهشی می باشد و حاصل ترجمه، گردآوری و پژوهش از منابع می باشد.

کاربرانی که از دوست دارند این مطالب را مشاهده کنند و در جریان این پژوهش ها قرار بگیرند می توانند با پرداخت هزینه ماهانه (‌ که این هزینه به اندازه ترجمه یک صفحه از مطالب هم نیست )‌با من در این بخش همراهی کنند. به نظر می رسد که این مطالب ویژه تر باشند و از این جهت نیاز به دقت عمل بیشتری دارند و به همین دلیل زحمت بیشتری برایشان کشیده شده است.

برای این بخش سعی دارم منابع متعدد را بررسی کنم و مطلبی ثقیل تر را در اختیار کاربرم قرار دهم که به پاس این زحمات برای وقت گذاشتن، ترجمه و توسعه محتوا مبلغی ماهانه از کاربرانم دریافت می کنم.

 

آیا می توان از این محتوا به جای مشاوره استفاده کرد ؟

پاسخ به این سوال کاملا منفی است.

همانطور که در ابتدای این معرفی گفته شد من یک پژوهشگر هستم و ادعای مشاور بودن یا روانشناش و یا روانپزشک بودن ندارم. چنانچه در بسیاری از کامنت هایی که زیر پست ها ارسال می شود کاربران را ضمن توصیه هایی که مبتنی بر پژوهش ها بوده و کاملا شخصی است کاربران را به مراجعه به روانشناس و مشاور مجرب تشویق کرده ام.

فلذا شما نمی توانید از آموزه های این سایت و سایت های مشابه به عنوان نسخه درمانی یا مشاوره ای استفاده کنید. چرا که وقتی بین شما و همسر یا پارتنرتان مشکلی وجود دارد باید هر دو به طورکامل بررسی شوید و مشاور زحمت این کار را می کشد و توصیه هایی می کند که ممکن است این توصیه ها شامل مقالات ما نیز باشد.

مطالب شادزیستی می تواند به عنوان یک منبع کمک مطالعاتی و اطلاعاتی برای شما به شمار آید.

 

چطور هم از این مطالب استفاده کنیم و هم از مشاور استفاده کنیم

توصیه شادزیستی این است که از مشاورین مجرب در مراکز معتبر (‌نه لزوما اینترنت ) استفاده کنید. ضمن این که می خواهید از توصیه های انان نیز استفاده کنید می توانید چیزهایی  را هم که در این سایت یاد میگیرید با مشاور خود درمیان بگذارید تا با تایید ایشان راهکارها را دنبال کنید. در غیر اینصورت مسولیت تمام موارد بر عهده خودتان می باشد.

 

سایر خدمات شادزیستی

  • این مجموعه امکان ارایه مشاوره را ندارد
  • این مجموعه در حال حاضر دوره آموزشی به فروش نمی رساند
  • این مجموعه به معرفی مشاورین نمی پردازد.
  • این مجموعه دارای برنامه هایی است که ان شالله به زودی به آن ها خواهد پرداخت تا در جهت غنای زندگی شما گامی موثر برداریم

شما می توانید هر موضوعی که دوست دارید در سایت به آن پرداخته شود را از طریق تماس با ما با من در میان بگذارید.

 

منبع طراحی بنر عکس:‌  pngtree.com