چه رابطه ای را باید تمام کرد ( 22 نشانه پسر بد )

0 7,166

قبل از صحبت در مورد این که تمام کردن رابطه چه زمانی باید اتفاق بیفتد، در مقاله ای با عنوان 13 نشانه پسر یا دختری که دیگر تو را نمی خواهد به این موضوع پرداختم که ویژگی پسری که قصد رها کردنت را دارد چیست. اما وقتی وارد رابطه تازه با پسری شده ای و شاید چند ماه یا سال از رابطه ات گذشته و نمی دانی که باید با او بمانی یا نه، باید به نشانه های ثانوی نگاه کنید. این مقاله این 22 نشانه را به وضوح برای تو بیان می کند تا بتوانی به بهترین شیوه رابطه ات را مدیریت کنی. رابطه ای که شانس ازدواج ندارد، باید کات شود.

 

پسری که معمولا تماس هایت را جواب نمی دهد

شاید به تازگی وارد رابطه با پسری شده ای که ادعا دارد برای تو خیلی دلتنگی می کند و تو را دوست دارد. اما وقتی تماس میگیری، دریغ از پاسخ دادن. اگر وقتی سرکار است، این کار را انجام دهد، تقریبا طبیعی است. ما از تو نمی خواهیم فوری به فکر تمام کردن رابطه با پسری باشی که قصد ازدواج با تو دارد اما سر کار که هست پیامت را جواب نمی دهد. اما پسری که معمولا تماس های تو را جواب نمی دهد، ممکن است از جمله پسرهایی باشد که تو را توی آب نمک نگه داشته است. البته گاهی اوقات پسرها به دلیل رفتار اشتباه تو اینگونه رفتار می کنند و این کاملا طبیعی است و با یک مشاوره ساده می توانی این مساله را حل کنی. ( همین حالا به من پیام بده اگر این مشکل را داری )

تمام کردن رابطه

پسری که همه چیز تو را تایید می کند

شاید فکر کنی تمام کردن رابطه با پسری که تو را همه جوره قبول دارد، اشتباه باشد. اما پسری که در رابطه همه چیز، همه حرف ها و همه حرکات و رفتارهای تو را تایید می کند، می تواند نشان از این داشته باشد که می تواند یک کیس پر خطر و یا کیس غیر جدی در رابطه باشد. برای چنین فردی می توان ادله های زیادی آورد که در رابطه با تو مانده است. اما این فرد نمی تواند فردی باشد که تو را برای یک آینده پر چالش بخواهد.

 

تمام کردن رابطه با پسری که برای تو وقت ندارد

بعضی پسرها واقعا سرشان شلوغ است! اما به کارهای مهمی می پردازند. اما پسری که شرش به بازی کردن در موبایل و فیس بوک گرم است و هفته ای چند بار با دوستانش بیرون می رود اما برای یک گپ و گفت ساده با تو وقت ندارد، می تواند نشان از این داشته باشد که او در مورد تو جدی نیست و تو نباید وقتت را برای او هدر کنی. تمام کردن رابطه با پسری که وقت برای تو ندارد، نهایت احترام تو به خودت است.

 

از دیدن تو هدف خاص دارد

پسری که هر وقت نیازی به تو دارد به تو رو می کند، یا وقتی مشکلی دارد می خواهد که تو مشکلش را حل کنی، یا احیانا به دنبال حساب بانکی تو برای سرمایه گذاری در بورس است، یا به دنبال نیاز جنسی اش است، نمی تواند کیس مناسبی برای ادامه رابطه هدفمند باشد. این گونه دندان های لق را باید کند و دور انداخت.

 

پسری که دارای احساسات بسته است

پسری که تو با آن رابطه ایجاد می کنی، تا بتوانی شانس ازدواجت را با او امتحان کنی تقریبا در 1 ماهه اول رابطه خودش را به خوبی نشان می دهد. پسری که از نظر احساسی بسته است، نشانه از این دارد که هنوز با تو ارتباط بر قرار نکرده است. پسری خوب است که در مورد احساسات و آینده و برنامه هایش با تو صحبت کند ( البته کافی نیست ). در صورتی که این علایم را نمی بینید محترمانه شماره اش را پاک کنید و شروع به ادامه زندگی تان کنید. وقتی پسری بی احساس است ممکن است بارها به فکر تمام کردن رابطه باشی اما وجود حس های یک طرفه اجازه ندهد درست فکر کنی. اینجاست که استفاده از دوستان دلسوز و مشاور می تواند راهگشای تو باشد.

 

پسری که با دختران زیادی صحبت می کند

پسری که در موبایلش یا شبکه های اجتماعی اش دختران زیادی هستند و هرگز حاضر نیست صحبت کردن با آن ها را قطع کند. پسری که وقتی با او در مورد این دخترها صحبت می کنید، سکوت می کند، چیزی نمی گوید یا حرف را عوض می کند یا فورا صفحه چتش را می بندد. این گونه پسر ها را باید به زباله دان تاریخ پرتاب کنی، چرا که تو به دنبال دوست پسر بازی نیستی بلکه به دنبال ازدواجی.

سوال: چگونه بفهمیم قصد پسر ازدواج است یا دوستی؟

 

تمام کردن رابطه ای که دست و پای تو را می بندد

پسری که همیشه در حال کنترل کردن و نصیحت کردن است. این گونه پسرها به شدت به دنبال رهبری کردن هستند و این رفتار ها موجب می شود که تو احساس خفگی کنی. او حتی روی روابط خانوادگی و دوستانه ات هم ممکن است تاثیر بگذارد.

اگر پسری

 1. رفت و آمد هایت را کنترل کند ( خارج از عرف )
 2. تماس هایت را کنترل کند
 3. نوع پوششت را کنترل کند
 4. اهداف و آینده ات را کنترل کند
 5. تحصیلات تو را کنترل کند
 6. شغل و کار کردن تو را کنترل کند

نمونه ای از پسری است که تو را از پیشرفت و زندگی سالم باز می دارد و بعد تو را اگر رها کند بازنده خواهی بود و اگر هم با او ازدواج کنی ( که احتمالش نزدیک به اپسیلون است، ) بیشتر ضرر خواهی کرد.

 

با دوست دختر سابقش در ارتباط است

اگر دوست پسر تو دوست دختر قبلی اش همکار هستند، قطعا ممکن است بین آن ها صحبت های کاری مرسوم وجود داشته باشد. اما راستی، اگر حتی همکار هستند و صحبت ها و طرز تلقی آن ها نسبت به هم چیزی فراتر از یک همکار است، باید حدس زد که آن ها باید رابطه ای نا متعارف و ریسک آمیز داشته باشند. ادامه این رابطه با این حساب نمی تواند آرامش بخش باشد.

 

آخر شب ها با دختر های دیگر حرف می  زند

پسری که با دخترهای مختلف حرف می زند را نمی توان فوری محکوم کرد، چرا که ممکن است بحث کاری داشته باشند. اما پسری که آخر شب ها با دختری صحبت می کند می تواند نشانه روابط عاطفه آمیز داشته باشد. معمولا به دلیل نوع اتمسفر شب، صحبت های آخر شب، یک صحبت کاری و معمولی نمی تواند باشد.. ( خودت بگیر دیگه .. )

به او فقط یک بار بگویید که از صحبت کردن با دختران مختلف آزرده می شوید. اگر او تو را بخواهد و اهمیتت را درک کند، این ترس تو را درک می کند و رعایتش را بیشتر می کند. در غیر اینصورت خود دانی.

یک آموزش ساده و ضروری: وقتی پسری میگه دوستت دارم چطور برخورد کنم

 

یک پسر سمی خود محور است

پسری که باید رابطه ات را با او قطع کنی، کسی است که احتمالا وقتی تماس تلفنی وجود دارد، موضوع پیرامون اوست. اگر مشکلی مطرح شود، در مورد مشکلات اوست، و اگر گله ای هم باشد همیشه از اوست. این پسر یعنی تو را در رابطه کاملا نادیده گرفته است. ایا انتظار داری با چنین پسری به جای خوبی از رابطه برسی؟

 

پسری که تو را محکوم می کند

پسری که بخاطر تمام اشتباهاتش، کم  کاری هایش و ضررهایش تو را تنبیه می کند، می تواند نشانه از یک پسر سمی باشد که باید فوری از او دور شوی. مثال می خواهی؟ م م م م م مثلا می گوید :

 1. اگر دیشب برای ملاقات با تو نیامده بودم پروژه ام تموم شده بود!
 2. اگر فلان کاری که گفتی رو نکرده بودم، ( برات ) الان این وضعیتم نبود

متوجه شدی؟

 

او ریاست و کنترل می کند

پسری که ریاست می کند و تو را به شدت کنترل می کند و اگر تو از کاری که او می خواهد سر باز بزنی، تو را مورد تنبیه، آزار و یا رفتارهای عجیب و غریب مثل بحث و غیره قرار می دهد این فرد هم نمونه ای از کسی است که نمی توانی با او به آرامش برسی.

بیشتر یاد بگیر: برای ترغیب پسر به خواستگاری این 13 کار را نکن

 

اتمام رابطه با مردی که اهل سو استفاده است

پسری که معمولا خوب است اما یک سری سو استفاده هم دارد مثلا:

 • چشمش به پول تو و خانواده ات است
 • از موقعیت کاری تو سو استفاده می کند
 • دائما ماشینت را قرض می گیرید
 • به دنبال رابطه جنسی است

این پسر هم می تواند یک کیس ریسک پذیر باشد که ممکن است آینده تو را تباه کند. وقتی متوجه شوی پسری اهل سو استفاده است، تمام کردن رابطه می تواند سریع ترین اقدامی باشد که جلوی ضررهای حتمی بعدی را می گیرد .

 

از فامیل و دوستانت دوری می کند

پسری که در رابطه با تو جدی است، تو را با خانواده ات می خواهد و سعی می کند به دلایل مختلف به دوستان و خانواده ات نزدیک تر شود. اما پسری که از این قضیه دوری می کند، نشان از این می تواند داشته باشد که شما را برای آینده جدی خود نمی خواهد.

نکته مهم: دوستان و خانواده معمولا خیلی زودتر از این که یک رابطه به شکست منجر شود، خیلی زود متوجه می شوند و می توانند هشدارهای صمیمانه ای بدهند. شاید تو آن لحظه این هشدار ها را خودت با دل و چشم خودت درک نکنی . اما همیشه این هشدار ها را از سمت دلسوزان زندگی ات ( نه هر کس ) جدی بگیر.

 

تمام کردن رابطه با پسری که عذر خواهی نمی کند

پسری که اشتباه می کند و پای اشتباهات خویش نمی ایستد نمونه ای از فردی است که فرافکنی دارد. مسئولیت هیچ چیز بر عهده نمی گیرد و به دنبال این است که دیگران بار اشتباهات اش را به دوش بکشند. این ویژگی از جمله ویژگی هایی است که می تواند در زندگی جدی زناشویی بسیار ریسک آفرین باشد.

 

پسر خودخواه هم سمی است

پسری که اگر روز تولدش فراموش شود، غوغا می کند ولی خودش تاریخ های خاص را بیاد نمی آورد. پسری که اگر جواب زنگش را ندهی غوغت می کند ولی خودش هر وقت دلش بخواهد جواب می دهد. پسری که در قبال درخواست هایی که از تو دارد، خودش آزادانه رفتار می کند، می تواند نشانه از عدم سلامت روحی و ارتباطی او داشته باشد. پس مشخص است که ارتباط با چنین کسی اشتباه محض است چون تو همیشه نا دیده گرفته می شوی و برای مقابله به مثل هم باید بازخواست پس بدهی. پس با تمام کردن رابطه به فکر سلامتی ات باش و از آینده ات مراقبت کن.

 

حسادت های احمقانه دارد

پسری که حسادت های احمقانه دارد، هم نوعی از پسر هایی است که باید رابطه ات را با آن تمام کنی. مثلا می گوید نمی خواهم خانه خواهرت بروی چون دامادتان فلانی است. نمی خواهم سر کلاس فلانی بروی. نباید با فلان استاد درس بگیری. نمی خواهم با فلان خانواده از اقوام تان رفت و آمد کنی. اگر همین حالا به فکر تمام کردن رابطه با این دسته پسرهای حسود و بیمار نباشی، به زودی تبدیل به یک بیمار روانی می شوی که جز زندانی شدن هیچ چاره ای ندارد.

 

تمام کردن رابطه با پسری که دروغ می گوید

دروغ گفتن هم از نوع بدترین مدل هایی است که ریسک آن می تواند به شدت زیاد باشد. بدین معنی که، وقتی پسری که تو با او در ارتباط هستی دروغ می گوید می تواند هر اشتباه دیگری نیز مرتکب شود.

اگر تو به فکر تمام کردن رابطه در چنین شرایطی نباشی، مطمئنا چیزهایی رخ خواهند داد که آرزو خواهی کرد ای کاش زودتر از این ها از این دام بیرون آمده بودی.

 

وقتی بی احترامی می  کند تماک کردن رابطه علاج کار است

پسری که به تو، داشته هایت، باورهایت، خانواده ات، ارزش هایت، توهین، تمسخر و بی  احترامی می کند، نمونه ای از پسر هایی است که می توان مطمئن بود با شما به فکر هیچ آینده ای نیست. حتی اگر 1 درصد هم چنین کسی به فکر ازدواج باشد، ازدواج پر کیفیتی نخواهید داشت چرا که احترام زیر بنای تمام ارتباط های خوب و سالم است. تمام کردن رابطه با چنین پسری از واجب ترین کارهاست.

 

نشانه های دیگر برای تمام کردن رابطه

پسری که روزی سرد است و روزی گرم! پسری که احساس می کنی نا امید است و دم از خود کشی می زند، پسری که همیشه فقط وقتی خدمتی به او می کنی حالش خوب است، پسری که محبت نمی کند، پسری که برنامه دقیق برای ازدواج ندارد، و غیره این گونه پسرها در رابطه شما را مسموم می کنند. بنابراین لازم است که ابتدا خودتان اشکال را شناسایی کنید و در صدد حل آن باشید اگر حل نشد، رابطه را تمام کنید.

اگر در زمینه رابطه ات هنوز هم ابهام داری و نمی دانی کجای کارت می لنگد که هنوز کار به ازدواج نرسیده می توانی به من پیام دهی و از یک فرصت رایگان برای حل مشکلت استفاده کنی.

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

 

منبع الهام مطلب – پک قرص صورتی ( روانشناسی ارتباطی پسر قبل از ازدواج )

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.