وقتی پسری میگه دوستت دارم چطور برخورد کنم

0 54,675

مهم تر از این که پسری میگه دوستت دارم این هست که تو چطور رفتار کنی که هم ارزشت حفظ شود و هم احتمال ادامه رابطه به صورت جدی تا ازدواج وجود داشته باشد. خب با این مقاله یاد میگری در جواب دوستت دارم گفتن پسرها چطور رفتار کنی.

دختری که باهوش هست، قبل از این که پسر بگوید که دوستت دارم، بارها با کمک زبان بدن توانسته این قضیه را تشخیص بدهد. اگر تو هم هنوز نتوانسته ای این مهم را تشخیص دهی، مطلبی با عنوان “ زبان بدن پسرهای عاشق ” را بخوان و بعد اگر مطمئن شدی، تا قبل از گفتن این کلمه و عبارت رویایی ترفند های زیر را برای خودت تصور و تجسم کن تا به موقع خوب از پسش بر بیایی.

 

در جواب دوستت دارم بهش نخند و دست کم نگیر او را

تصور کن نشسته اید با هم دارید یک چای می نوشید یا حتی دارید، یک پروژه سخت را پیش می برید ( مثل خیلی فیلم های ت تخیلی ) و پسر به تو می گوید که دوستت دارم! خب اینجاست که مطمئنا مخصوصا وقتی انتظارش رو نداری، یهو لبخند رو لبت بیاد و خیلی کارهای فی البداهه انجام بدی.

اما لطفا بارها این سناریو را تو ذهنت بازی کن. کسی که با او در ارتباط هستی و یا اقلا دوست داری از تو خواستگاری کند، ممکن است یک روز به تو بگوید که دوستت دارد. خب در چنین شرایطی نباید به او بخندی و احساسش را تحقیر کنی.

کاری نکن که از کرده اش پشیمان شود. او در چنین شرایطی بار زیادی متحمل شده تا به تو این جمله را بگوید. پس لطفا بارها این طرح را توی ذهنت بازی کن:

اول نفس آرامی بکش ( او متوجه این چیزهایت نمی شود ) و سپس با لبخندی بگو که انتظار نداشتی این جمله با بشنوی یا اقلا فکر می کردی او این احساس را ندارد.

دوستت دارم

بپذیر که کار سختی انجام داده است

اگر او پسری سر به زیر و ماخوذ به حیا است، مطمئنا برایش سخت بوده که این شرایط را فراهم کند. منظورم از ماخوذ به حیا این است که از آن دسته پسرهایی نیست که به هرکس برسد جمله دوستت دارم را برایشان ولخرجی کند.

وقتی پسری این احساس را انتقال می دهد و البته پسری سخت گیر است و تک پر است، انتظار ندارد فوری توی برجکش بزنی. تو هم آرام باش و حتی اگر نظرت در موردش منفی است به پاس تلاشی که کرده تا به تو حسش را منتقل کند صبوری کن تا به موقع پاسخ درستی به او بدهی که قانع شود

 

وقتی گفت دوستت دارم کمی از حس خوبش را به او برگردانید

همانطور که گفتم لازم نیست فوری دست به سرش کنی. کافی است که کمی انرژی هدر داده و سرمایه هدر رفته اش در گفتن دوستت دارم را به خودش برگردانی.

مثلا می توانی بگی:

 1. م م م م مرسی از لطفت بنظرم شما هم فرد متفاوتی هستید
 2. آآآآآآآآآآم محبت دارید نسبت به من و البته برام با ارزشه
 3. حستون برام قابل ستایشه
 4. متشکرم از نظر لطف تون شما هم در نوع خود خاص هستید
 5. شنیدن این جمله از شما برام لذت بخش بود. مرسی واقعا
 6. و نظیر این

اینگونه کمی انرژی های هدر رفته اش را جبران می کنید.
{ بخون: 13 نشونه پسری که دوستت نداره }

 

به محض شنیدن به تو علاقه دارم قول نده

حتی اگر تو هم او را دوست داری و هم اکنون با شنیدن این که به تو گفته به تو علاقه دارم توی دلت جشن عروسی به پاست! در عین حال هرگز قول ندهید که می خواهید تا آخر کار با او بمانید. ( این به دور از سیاست های دخترانه است ).

او باید بداند که شما فقط از گفتن این جمله لذت برید و می خواهید آینده را بررسی کنید ( البته اگر حرفی از آینده به تو بزند )

وقتی پسری به تو می گوید بهت علاقه دارم فقط خواسته همین حس را منتقل کند.

شما نیز موضوع را تا همین حد در نظر بگیرید .

 1. اگر نظرتان منفی است، فوری دکش نکنید
 2. اگر نظرتان مثبت است، فوری همه چیز را تثبیت نکنید ( انگار از خدا خواسته ها نباشید! والا )

تا به این جا همه چیز را متوجه شدید ؟
{ بخون که عالیه: چطور نسبت به مرد ها بی تفاوت باشیم تا جذب شون کنیم ؟ }

 

اعتماد به نفس ات را نشان بده

وقتی پسری بهت میگه بهت علاقه دارم یا خیلی ساده تر پسری میگه دوستت دارم ، فوری خودت رو نباز و خودت رو با جملات زشت و کم ارزش، کم بها نکن.

این جملات را بکار نبر:

 1. واقعا؟ یعنی من انقدر دوست داشتنی ام؟
 2. باورم نمیشه! تو منو دوست داری؟
 3. چی؟ چی گفتی؟ واقعا داری میگی؟
 4. وای باورم نمیشه! دارم خواب میبنیم!
 5. آرزوم بود این حرفو از تو بشنوم
 6. اشک تو چشمم جمع شد .. خدای من .. بالاخره .. ( ایشششششش )
 7. و غیره

همین دیگه! کم مون مونده در جواب یه دوستت دارم گفتن اینطور خودت رو کوچک کنی. دختر بی سیاست از این جمله ها بکار می بره فکر می کنه داره خیلی شکست نفسی میکنه که عزیز شه! والا. از این خبرا نیست. اگر این حرف ها رو شنید، اگر امروز غیب نشه دو هفته دیگه اقلا دو ماه دیگه غیب میشه

زمانی که پسری میگه دوستت دارم نباید طوری برخورد کنی که انگار قراره تا آخر عمرت به پاش بمونی تا این قضیه رو ثابت کنه. اگر بیش از 6 ماه شد و او این جمله رو عملی نکرد، باید کمی شک کنی و یا این که هوشیار تر باشی.

 

وقتی پسری میگه دوستت دارم فوری فاز برندار

بعضی خانم ها همین که آقا پسر یه جمله عاطفی میگه، فوری فکر می کنند چه خبره!

فکر میکنند باید برن بساط عقد و عروسی رو بچینن.

خیلی ازخانم ها برای اولین بار که این جمله رو می شنون تلاش دارند تا پسر رو اجبار کنند تا فوری گام بعدی رو برداره در حدی هم گام رو برداره که خشتکش پاره بشه! یعنی میخوان از خونه صفر برسن به خونه 100! 

فوری میخوان بیاد خواستگاری و فلان. اصلا تو باید مدتی را حسابی او را مانیتور کنی ببینی که این جمله دوستت دارم، عاشقتم، و یا بهت علاقه دارم که گفته، واقعیت داره یا نه! (چییییییه! چه خبره بابا بیا این مطلب رو بخون ببین اصلا قصد ازدواج باهات داره یا نه )

 

وقتی میگه عاشقتم خونسردی ات رو حفظ کن

یکی دیگه از کارهایی که معمولا دخترهای خبره خوب از پسش بر میان اما آماتور ها حسابی گاف پرونی می کنند این هست که تا پسر میگه، دوست دارم، عاشقتم، بهت علاقه دارم، فوری دختر چای رو می ریزه رو خودش! بستنی اش رو می ریزه رو میز! آب از دهنش راه میفته و غیره.

من توی این لینک یاد دادم که چطور در مقابل پسر خونسردی ات را حفظ کنی.

اصلا یکی از روش های عالیه وابسته کردن مرد و حتی پسر این هست که وقتی داره روی مخت کار میکنه آرامش داشته باشی. آره! یادت باشه اینو.
{ بخون تا دیر نشده: چند نکته در باب وابسته کردن مرد ها }

هشدار: مطلب پیش روی شما صرفا ترجمه و تحقیق و حاصل گردآوری هاست! فلذا نمی توان از آن به عنوان راهکار مشاوره ای استفاده کرد. بنابراین برای حل مشکلات خود می توانید به مشاور مجرب مراجعه کنید تا با بررسی مسایل شما و احیانا همسر شما بهترین راهکار برای شما ارایه گردد.

منبع تولید و الهام گیری  

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.