روانشناسی زبان بدن و رفتار و زبان چشم مرد عاشق

4 49,719

اگر شما یک زن باشی خوب می فهمی که چه مردی درگیر تو شده است و مرد عاشق تو کدام یکی است. اصلا درگیر شدن و احساس بین انسان ها دارای انرژی ها و حس هایی است که برای جنس زن و مونث بسیار آشنا تر هستند. مثلا خود من اگر 10 مرد در مقابلم بایستد و هیچ کدام کاری انجام ندهند و رفتارهای مشابه داشته باشند تقریبا می توانم تشخیص دهم که آن فردی که عاشق من است و گلویش پیشم گیر کرده کدام است!

خب بگذریم که گاهی انرژی ها خیلی راحت درک می شوند اما زبان بدن مرد عاشق هم می تواند گویای این موضوع باشد.

امروز در این مقاله می خواهم از راز و رمز های مردی حرف بزنم که گلویش احتمالا پیش تو گیر کرده است. اگر این رفتارها را در او دیدی یعنی که او به تو تمایل دارد

زبان بدن مرد عاشق
منبع عکس: www.waytoosocial.com

نشانه های تمایل مرد به زن

احتمالا به امید گرفتن پاسخ سوالات زیر به این مقاله سر زده ای.

 • چگونه نگاه مردان را بخوانیم؟
 • زبان چشم و بدن مرد عاشق چگونه است؟
 • رفتار مرد عاشق دقیقا چگونه است؟
 • وقتی زنی مردی را بخواهد چه می کند؟
 • وقتی پسری دوستت دارد زبان بدن او چطوری است؟
 • چطور نگاه عاشقانه مردان را تشخیص دهیم؟

من در ادامه این آموزش به تو یاد می دهم که از چه چیزهایی می توانی به پاسخ سوالات بالا مبنی بر زبان بدن مرد عاشق و یا زبان چشم مرد عاشق و یا حتی رفتار پسری که عاشق شما است را درک کنید.

 1. حرف زدن
 2. اشاره ها
 3. مدل راه رفتن
 4. مدل شانه ها
 5. رفتار چشم ها
 6. کارهایی که می کند
 7. حسی که منتقل می کند
 8. خدماتی که می دهد
 9. و غیره

بیا و با هم ادامه این داستان را بخوانیم که واقعا باحال است.

 

خب این داستان زبان بدن مرد عاشق را از بالاترین عضو او شروع می کنیم!

موها!

رفتار پسر عاشق با موهایش در مقابل معشوق

اولین کاری که مرد عاشق یا پسر عاشق در مقابل معشوقش معمولا انجام می دهد این است که موهای خود را مرتب می کند. آینه ای گیر می آورد و خودش را توی آن نگاه می اندازد و دستی به سر و کله اش می کشد که مبادا موهایش سیخ سیخی باشد و آن دخترک معشوق او را کم انگارد!

گاهی پسر ها برای تخلیه تنش عشق خود، این کار را می کنند.

به هر حال اگر دیدی پسری دست به موهایش می کشد یا حدس می زند معشوق در حوالی اوست و یا واقعا او را دیده است.

بعد از مو کمی به پایین می آییم! ابرو ها..

 

ابروهای پسر عاشق موقع صحبت با معشوق

وقتی پسری عاشق شما است و یا مردی به شما علاقه دارد، موقع صحبت کردن شش دانگ حواسش به شما است. شما گاهی متوجه می شوید که او ابرویش را بالا می اندازد!

بالا انداختن یا بالابردن ابرو توسط یک پسر عاشق شما بدین معنی است که

 • از صحبت تان خوشش آمده
 • برایش موضوع گفتگو جالب است
 • کلا از شما خوشش آمده

وقتی که پسری ابرویش را در مقابل شما بالا برد کافی است لبخند بزنید. این دقیقا همان چیزی است که او را دلداده تر به شما می کند.

البته حالا که او از این صحبت خوشش می آید نباید مخش را بخورید و ور و ور کنید.

حالا برویم سراغ مهم ترین بخش لو دهنده عشق مردان.

 

زبان چشم مرد عاشق چیست؟ چطور عشق را از نگاه مردان بخوانیم

مردی که تمایل به زن خاصی دارد، اولین بار خودش را با چشمانش لو می دهد که شاعر خوب گفت

نگاه زاده علاقه است

اگر مردمک چشم مردی را ببینید که هر وقت شما را می بیند، متسع یا باز و گشاد می شود، این دقیقا همان عشقی است که باید از چشم مرد عاشق بخوانید.

در واقع اعضای چشم او مثل مردمک چشم گویای عشق است. مردمک چشم گشاد می شود و می خواهد جار بزنید که فلانی عاشقتم!!! اما خب مردمک است دیگر! زبان ندارد.

اما این که یک مرد هم هنگام گفتگو با شما چشم از شما بر نمی دارد این یعنی او عاشق شما است. مرد عاشق در صحبت کردن با معشوق دارد زیبا ترین منظره را می بیند، پس طبیعی است که این حال خوب را از خود نمی گیرد و ادامه می دهد و ادامه می دهد تا این که معشوق خودش کنار برود.

مردی که در حوالی خودش زنی را دوست دارد و به او جذب شده و گلویش پیشش گیر کرده! نگاه های عمیق و گیرایی نسبت به زن دارد طوری که گاهی زن را واقعا خجالت می دهد!

حتی مردی که شئونات را هم رعایت می کند گاها نمی تواند دست از این نگاه عمیق بردارد.

اما اگر تو مردی را دوست داری اما متوجه می شوی نگاهش سمت تو نمی چرخد خب باید توجه داشته باشی که او احتمالا دلش جای دیگر گیر است.

 

نگاه کردن مرد به بینی و لب یعنی او عاشق نیست؟

خب ما صحبت از این کردیم که زبان چشم مرد عاشق معمولا اینگونه است که چشم از شما بر نمی دارد. اما منظور ما این نبود که 100 درصد نگاهش را به سمت چشم شما می برد. اگر تا 80 درصد متوجه شدید که موقع صحبت کردن حوالی بینی، لب و گونه و غیره نیز می چرخد و کلا یک دور قمری روی صورتت می زند بدان که بله او عاشق شده است.

در این بخش در مورد زبان بدن دهان مرد عاشق صحبت می کنیم

 

مدل نگاه کردن مردی که تمایل به زنی دارد!

مردی که در حوالی خودش زنی را دوست دارد و به او جذب شده و گلویش پیشش گیر کرده! نگاه های عمیق و گیرایی نسبت به زن دارد طوری که گاهی زن را واقعا خجالت می دهد!

حتی مردی که شئونات را هم رعایت می کند گاها نمی تواند دست از این نگاه عمیق بردارد.

اما اگر تو مردی را دوست داری اما متوجه می شوی نگاهش سمت تو نمی چرخد خب باید توجه داشته باشی که او احتمالا دلش جای دیگر گیر است.

زبان چشم مرد عاشق تو
منبع عکس: www.helpguide.org

لبخند و دهان مرد عاشق چگونه است؟

زبان بدن دهان پسری که دوستت دارد

از دهان، همیشه شکر نمی تراود!! این یک خرابکاری در شعر حافظ بود چرا که گاهی زبان و دهان مرد عاشق را لو می دهد.

تر کردن لب ها با زبان و یا فشار دادن لب ها کار مرد عاشق است

مرد عاشق دو کار معمولا با لب هایش می کند.

وقتی که پسر علاقمند به تو در مقابلت می ایستد دهانش بزاق بیشتری ترشح می کند. این است که گاهی با زبانش لبش را خیس می کند.

رفتار دیگری نیز که با لب ها دارد این است که نرم نرم لب هایش را روی هم فشار می دهد! این رفتار ها چه ربطی به عشق دارد واقعا علتش را نمی دانم اما خب زبان بدن پسری که تو را دوست دارد دقیقا این هاست.

خب برویم به سراغ لبخند های واقعی مردان عاشق

هیچ می دانی مرد عاشق تو وقتی از گفته های تو خوشش می آید چطوری می خندد؟ اوه اون طوری می خندد که تمام اعضای صورتش می خندند!

مردی که زنی را دوست دارد، تا او را می بیند، یک لبخند روی لبش شکل می گیرد. لبخندی ملیح که غیر ارادی است و از زورکی بودن و ساختگی بودن به دور است! واقعا چه کسی است که نتواند فرق لبخند زورکی از واقعی را تشخیص دهد.

خودت متوجه می شوی. هم چشمش می خندد، هم لبش و هم گونه هایش. مردان عاشق زبان بدن خنده شان طوری است که کل صورت شان را شعف و خنده در بر می گیرد.

یک لبخند تصنعی کلاس گذارانه!!!!!! هرگز نشانه علاقه و تمایل یک مرد به تو نیست. اگر دیدی موقع خندیدن چشمش برق می زند و خوشحال است و می خندد مطمئن باش که او عاشق تو است.

 

زبان بدن دندان مرد عاشق

یک محقق برجسته می گوید، پسرها مثل پنج سالگی شان می خندند! آن ها دوست دارند به معشوق خود دندان های جلوی خود را نشان دهند.

آیا معشوق تو هم اینقدر اعتماد به نفس دارد که دندان هایش را جلو بیاندازد و به خیال خام تو را با آن عاشق کند!؟ واقعا خنده دار است اما خب از این موجودات عجیب و غریب این چیزها بعید نیست.

 

حرف زدن مرد عاشق هم داستانی دارد

مرد های عاشق موقع حرف زدن، معمولا سعی می کنند بهترین جمله و کلام را به کار ببرند. او می داند که باید عالی جلوه کند. پس اگر می دانی که از نظر گفتاری واقعا مشکل ندارد، می دانی که بی دست و پا نیست اما موقع صحبت کردن با تو با جملات کشتی می گیرد، تپق می زند و نمی تواند به خوبی وروان صحبت کند این بدین معنی است که عاشق شما است.

 

در گوشی حرف زدن مرد عاشق با شما هم نشانه عشق است

وقتی مردی با شما در گوشی حرف می زند بدین معنی نیست که می خواهد چیز خاصی را به شما بگوید که دیگران نباید بشنوند.

مرد عاشق به شما توجه دارد، و دوست دارد دیگران حس کنند که او با شما خیلی صمیمی است طوری که حرف های رازآلود با هم دارید. او از این روش استفاده می کند تا بگوید که تو برای او با همه فرق داری.

مرد عاشق با مواجه با شما نفس عمیق می کشد

نفس عمیق! خب مردان هم آدم هستند و برای زنده ماندن نیاز به نفس کشیدن دارند درست است!؟

اما مردی که در مقابل شما و یا حوالی شما است و نفس عمیق می کشد، به این دلیل این کار را ناخودآگاه انجام می دهد که سینه هایش باز تر و نشان داده شود، و پایین تنه اش باریک تر مشاهده شود. او احساس می کند که اینگونه زیباتر و دوست داشتنی تر و مناسب تر و متناسب تر جلوه می کند. با این روش می خواهد مخ شما را به کار گیرد! و عاشق تان کند. پس مراقب باشید که زبان بدن او دقیقا چگونه است.

 

حالا برویم سراغ گردن مرد عاشق!

وا مگر گردن مرد ها هم می تواند عشق ان ها را بروز دهد!؟

پاسخ این است که متاسفانه یا خوشبختانه بله!

مرد عاشق با گردن آویز خود بازی می کند

وقتی صحبت از گردن آویز می شود هر چیزی را شامل می شود از جمله:

 1. کراوات
 2. گردنبند
 3. زنجیر عینک
 4. و غیره

در واقع بخش روبرویی گلوی مرد، جایی که شما به چشم با دقت آن را می بینید، دقیقا همان جایی است که مرد ها تنش های عصبی خود را با آن رفع می کنند.
وقتی مرد عاشق یا پسر عاشق و دوست دار تو معشوقش یا تو را میبیند، احساس تنش عصبی عاطفی ضعیفی می کند. او به راحتی، دست به گردنبند خود یا کراواتش می زند. این یعنی بله او در مقابل بمب هیجان خود ایستاده است.

 

زبان بدن و رفتار مرد عاشق به محض ورود به اتاق

تصور کن که تو در جایی یا اتاقی یا منزلی هستی. یک مرد عاشق دستورات مغزش را اجرا می کند. در ابتدای ورود خود به هر جایی، معمولا مغزش به او دستور می دهد که در حال جستجوی مهم ترین چیزی باشد که به ذهنش می رسد.

اگر اولین بار که وارد شد، چشمش به تو افتاد یا احساس کردی که تو را دنبال می کند بدان که عاشق شده است.

البته اگر صمیمی باشید احتمالا دوست دارد که تو را لمس کند و یا این که حداقل دستت را بگیرد.

 

تکیه دادن به سمت شما هنگام صحبت کردن

زبان بدن و رفتار مردی که گلویش پیش تو گیر کرده و عاشق تو است این گونه است که وقتی داری صحبت می کنی یا صحبت می کند، به سمت تو تکیه می دهد. نه این که وزن زیادی داشته باشد.. نه… بلکه بدن او تماما به تو تمایل دارد پس تکیه اش را به سمت تو می اندازد.

 

زبان بدن باسن مردی که عاشق شما است

خب مرد ها به دنبال جلوه های قدرت نزد شما هستند. وقتی که مشاهده کنی که مردی دستانش را روی باسنش می گذارد و دو ارنجش را به بیرون هدایت می کند در واقع دارد برتری طلبی نسبت به سایر مردان از خود نشان می دهد.

اگر تو با ریز کردن چشم هایت و شهلا کردن چشم هایت از مرد ها دل می بری ( که صد تا به یکی از ان ها هم گاهی درکش نمی کنند خخخخخ ) مرد ها با تمرکز بر قدرت و باسن و ارنج خود این کار را می کنند.

حالا تصور کن که مردی با این حالت زاویه دار هم بایستد! این یعنی دارد از تو دل بری می کند. دل تو هم که اتوماتیک می رود..

نکته دوم در مورد زبان بدن مرد عاشق از ناحیه باسن این است که طبق تحقیقات، مردان عاشق در نزد معشوق دوست دارند باسن خود را به سمت زن زاویه دهند. این بخش از بدن نشانه از نیروی جنسی آن ها دارد. مردانی که این بخش را از زنی دور می کنند بدین معنی است که او به زن تمایلی ندارد.

 

بازو های مرد عاشق را جدی بگیرید

مرد ها با بازوهای خود خود را لو می دهند! مردانی که در مقابلی زنی می ایستند و بازویشان بسته است، این گارد یعنی تمایلی به زن مورد نظر ندارند اما بازوی باز، و دور از تن، نشانه ای از عشق دارد و علاقه و تمایل مرد به زن!

روانشناسی مرد عاشق
منبع عکس: www.anewmode.com

مثلا مردی که دستش را به جایی تکیه می دهد، نهایت علاقه اش را نشان می دهد!

دست مرد عاشق دل داده چگونه است؟

دست مردان عاشق عرق می کند و این یعنی قلبشان به تپش افتاده و این بهترین اتفاق برای یک دختر است که قلب مردی را به تپش اندازد.

معمولا مرد ها با دست موی خود را درست می کنند و یا با دست لباس خود را مرتب می کنند. شاید الان لبخند روی لبت باشد چرا که افراد مختلفی را در این حالت دیده باشی. درسته؟ این افراد نشانه های عشق را از خود بروز می دهند.

 

رفتارهای غیر ارادی مرد عاشق!

مردی که به زنی تمایل دارد، تمایل دارد از نظر مسافت نزدیک ترین فاصله را با شما داشته باشد. بدین ترتیب گاهی متوجه میشوی بدون هیچ دلیل دارد به سمت شما می آید این یعنی این مرد به شما تمایل دارد.

مدل راه رفتن یک مرد در مقابل معشوق

مدل راه رفتن یک مرد در مقابل یک زن که او را دوست دارد، شل و ول و بی حال نیست! هر چقدر هم که خسته باشد مصمم، با صلابت، شانه ها رو به جلو و سینه را تخت می کند تا بتواند به بهترین شکل خود را نمایش دهد. این مرد واقعا در دلش غوغاست.


اگر زانو یا موهای پشت گوش تان را لمس کرد مراقب باشید

مرد های عاشق به دنبال دریافت ریکشن عشقی از شما هستند. اگر به شما نزدیک شدند و زانوی تان را لمس کردند به این بهانه که جنس جین شلوارت چگونه است در واقع هدفشان این است که بیشتر شما را تحت آزمایش قرار دهند تا بفهمند که شما چقدر به آن ها اجازه می دهید تا به شما نزدیک بشوند.

زبان بدن پای مرد عاشق موقع نشستن هم جالب است

مرد عاشق موقع نشستن به پهن ترین حالت ممکن می نشیند. هدفش این است که با آرامشی که دریافت می کند شناخت خوبی دو طرف از یکدیگر پیدا کنند.

ضربدری ایستادن و هدایت بالاتنه هم مرد عاشق را لو می دهد

ضربدری ایستادن، شاید در بسیاری از مرد ها رواج داشته باشد ( این پا را به پشت آن پا می اندازند ) اما اگر بالاتنه را در این حالت به سمت شما هدایت کند، یعنی عاشق است. در غیر اینصورت روی او کراش نداشته باش.

 

صحبت کردن و سوال و جواب کردن از شما نشانه عشق است

مردی که عاشق شما است، معمولا به گونه ای است که حتی اگر روبروی شما هم نباشد درگیر شما است. این است که حتی سوال می پرسد، وقتی که در روبروی شما نیست.

مردی که مدام به هر دلیلی از شما سوال می پرسد این یعنی به شما تمایل دارد.

گاهی مرد در حال صحبت کردن خودش را خجالتی بروز می دهد. این بدین معنی است که او دارد از شما جلب توجه می کند.

 

چنگ انداختن به بازوی شما موقع صحبت نشانه مرد عاشق

وقتی مردی عاشق است دوست دارد در مرکز توجه باشد. پس تلاش می کند که موقع صحبت کردن شما کاملا به او توجه کنید. کاری که او می کند این است که، به دستان شما چنگ می زند تا توجه تان را به خودش جلب کند. حالا این چنگ زدن صرفا زخمی کردن نیست! ( مگر گراز است بنده خدا!!!!؟ ) فقط می خواهد جلب توجه کند. همین .

رفتارهای محترمانه و ترکیب با عشق از سمت مرد

گاهی با مردی که دوستش داری در حال ورود به ساختمانی هستی و متوجه می شوی برایت در باز می کند! یا سر میز خودکار به دستت می دهد یا سعی می کند زحمات تورا کم کند! اینجا باید به تو تبریک بگویم که این رفتاها می تواند نشان از عشق داشته باشد و تمام!

او در کنار شما راه می رود

اگر با هم قرار است قدم بزنید به رفتارش دقت کنید. اگر دو قدم جلوتر از شما قدم می زند، بدین معنی است که نگران تر از شما است.

اگر پشت سرتان راه برود، می خواهد احساس امنیت کنید. اما یک مرد عاشق دقیقا پا به پای شما راه می آید.

 

مرد عاشق در بدترین جا هم نزد شما می نشیند

مردی که عاشق شما است در تلاش است که هر طور شده مدت بودن با شما را طولانی تر کند. نزد شما می نشیند حتی اگر روی صندلی اش میخ باشد! البته شوخی می کنم. هدفم این است بگویم که وقتی که مردی عاشق است نشستن در کنار شما را دوست دارد.

 

مرد عاشق با لیوان خود بازی می کند

نمی دانم یک مرد عاشق با این کار دقیقا به چه می رسد! شاید برایش حس جذابیت بیشتری می آورد و یا شاید تنش های عصبی اش را خالی می کند. اما مرد عاشق معمولا نسبت به لیوان یا جامی که در مقابلش است بیخیال نیست.

 

صدای مرد عاشق هم متفاوت از دیگران است

مرد عاشق، با صدایش هم خودش را به شما معرفی می کند. او سعی می کند آرام تر و شیرین تر صحبت کند. شاید می خواهد بگوید که مغلوب تو شده ام! یا این که بگوید می توانی مخ مرا بزنی و به این موضوع امید داشته باشی. به هر حال او این کار را می کند.

 

پسری که دوستت دارد سعی می کند حواسش را پرت نکند

اوه بدترین چیزی که ممکن است برای یک مرد رخ دهد این است که کنار شما باشد و در حال صحبت کردن باشد اما پشت سر شما یک تلویزیون باشد که در حال پخش مسابقه فوتبال است. او بین دو معشوق خود گیر می کند. اما پسر عاشق انتظار دارد که تو این را درک کنی و به او امتیاز دهی که بیشتر حواسش به تو جمع است. چنین پسری اگر حواسش به بازی هم پرت شود باز عذر خواهی می کند و سعی می کند مورد توجه به تو خودش را نشان دهد.

 

سایر رفتارهای یک مرد عاشق را می توان بدین صورت لحاظ کرد که:

 1. همیشه می خواهد برای شما کاری کند
 2. می خواهد جوانمردی اش را نشان تان دهد
 3. می خواهد نشان دهد که برتر از رقبا است
 4. وقتی شما را می بیند نا خود آگاه لبخند می زند
 5. وقتی با شما مواجه می شود چهره اش باز می شود

 

تعریف کردن مرد ها را جدی بگیرید

مرد ها وقتی به زنی تمایل دارند از او تعریف می کنند! و همه این ها غیر ارادی است. برای تعریف کردن هایشان وقت بگذارید و آن را تحلیل کنید. اگر او صرفا از زیبایی ظاهری شما می گوید احتمالا دچار یک احساس هوس آلود شذه اما اگر واقعا شخصیت شما و رفتارها و خلقیات و ارزش های شما را می ستاید این یعنی این مرد به چیزی فراتر از علاقه رسیده و تو را حسابی اسکن کرده است!

اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره رایگان شادزیستی به روش های زیر استفاده کنید.
روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

همچنین می توانی بی چون و چرا در پک آموزشی قرص صورتی شرکت کنی و یاد بگیری که

 • چطور مرد را به خود وابسته کنی
 • چطور رابطه ات را با موبایل بهبود بخشی و او را جذب کنی
 • چطور بیان شیوا و سبز و عاشق کننده داشته باشی
 • روانشناسی ارتباطی با مرد ها را قبل از ازدواج یاد بگیری
 • و حتی بیاموزی چگونه باید صمیمیت ایجاد کنی

برای وابسته کردن مرد یا وابسته کردن پسر به خودت باید ابتدا شناختت را در مورد آن ها کامل کنی. تا او را نشناسی نمی توانی در جذب مرد با موبایل و عاشق کردن مرد با موبایل به خوبی خودت را نشان دهی.

وقتی که این اموزش ها را یاد بگیری می فهمی که دلربایی دختران با عزت نفس بهتر صورت می گیرد.

منبع

You might also like
4 Comments
 1. شیمی says

  من یه مرد هستم . دوست ندارم وابسته بشم . می شه راهکاهایی که مردا جلوی وابسته شدن توسط زن ها رو می گیرن رو هم بگی !

 2. باران says

  من یه همکلاسی داشتم که الان ترم ۷ هم تموم شد و تمام این نشونه ها رو از اول تقریبا از ترم دو بیشتر و بیشتر میشد تا جایی که دوستام فهمیدن ولی من فقط گریه میکردم آخه اصلا معلوم نبود چشه تا اینکه خسته شدم و یهو بهش پیام دادم و دلیل کاراش رو ازش پرسیدم اونم انکار کرد و گفت ک نامزد داره و عذر خواهی کرد البته این پیام ک نامزد داره رو همون موقع پاک کرد.و الان با اینکه قهر هستیم و اشتباه از اونه بازم رفتارا ی قبلیش رو تکرار میکنه منم فقط ازش فرار میکنم نمیدونم چشه واقعا شاید چشم چروونه!!!ولی خلاصه دیوونه ام کرده ?

 3. باران says

  در ضمن شاگرد اول دانشکده هم هست و خیلی هم مهربونه و به همه کمک میکنه?و این همه چی رو پیچیده تر میکنه?از خانواده بااصالتی هم هست و باز هم پیچیده تر ….

 4. ستاره says

  عالی بود

Leave A Reply

Your email address will not be published.