17 نشانه برای این که بدانید پسر عاشق چگونه است؟

نشانه های عشق واقعی پسر به دختر

0 49,692

می خواهیم در مورد پسر عاشق حرف بزنیم. شاید عشق تو و کسی که با او در ارتباط هستی و احتمالا قول ازدواج به هم داده اید و اسم بچه های تان را هم مشخص کرده اید، بارها و بارها به تو گفته باشد که من عاشق تو هستم! اما آیا دخترها به راحتی می توانند این حرف ها را باور کنند؟

قطعا خیر

این روزها برای دختر ها کاملا جا افتاده که باید عشق را در عمل مردان جست نه کلامشان!

پس من در این مقاله تصمیم گرفتم 19 نشانه از علاقه مردان را بگویم، و به شما بفهمانم که نشانه پسر عاشق چیست و چطور می توان آن را از طریق اعمالش شناخت.

شما این رفتار ها را در پسر عاشق نخواهید دید

معمولا پسر عاشق زبانی و بیشتر عملی عشق و علاقه و محبتش را نشان می دهد اما اگر فرد مقابل شما از این دست افراد است:

 • می گوید دوستت دارم اما احترام نمی گذارد
 • می گوید عاشقتم اما یک هفته یک بار هم سراغی از تو نمی گیرد
 • می گوید بدون تو نمی توانم اما از آینده صحبت نمی کند
 • می گوید تو امین من هستی اما رازهایش را نمی گوید

و الی ماشالله

مطمئن باشید که در عشق یابی اشتباه کرده اید یا احیانا کاری کرده اید که مرد عاشق تان را به پسری دلسرد تبدیل کرده اید.

خب برویم به سراغ نشانه های مرد عاشق:

پسر عاشق

پسر عاشق کارهای فوق العاده ای می کند

یک پسر عاشق که تو را برای زندگی بخواهد معمولا کارهایی می کند که حتی اگر سخت و جان فرسا باشد، اما تو آن کار را مهم بپنداری و اهمیت بدهی.

فرقی ندارد که این کار ها چه فرصتی را از او بگیرد، سخت باشد یا هزینه بر باشد، اگر در توانش باشد، آن را انجام می دهد. 

او همیشه پیشنهادات و کارهای فوق العاده ای دارد که wooooooow شما را به زبان تان می آورد اما توجه کنید که نباید خیلی زیاد در ابتدای رابطه هیجان زده باشید 🙂

 

پسر عاشق تلاش دارد بیشترین وقتش را با شما باشد

پسری که عاشق شما است، تلاش دارد که بیشترین زمان را با شما بگذراند. او تلاش می کند تا برنامه هایش را طوری بچیند که از دیدارتان زیاد نگذرد و شما را باز ببیند. البته این مدل رفتار شما در این قرار ملاقات ها و برنامه ریزی ملاقات هاست که می تواند او را عاشق تر کند یا خسته تر ( دوره وابسته کردن مرد را برای این منظور تهیه کن )

دقت کنید که خیلی فرق وجود دارد برای دو فرد زیر:

 1. فردی که وقت آزاد دارد و به دیدار شما می آید 
 2. فردی که وقتش را آزاد می کند و به دیدار شما می آید!

شاید توی ذهنت بگویی وای! فاتحه رابطه من خوانده است، او که وقت آزاد هم دارد و اصلا به سراغ من نمی آید! چکار کنم!؟ خب من راهکار برای حل این مساله را بلدم می توانی به من پیام دهی و چاره ات را دریافت کنی. 

 

او شما را رویای بر آورده شده اش می داند

پسری که روبروی تو می نشیند و به تو زل می زند و می گوید:

 • باورم نمیشه که بیدارم
 • من همیشه آرزو داشتم یکی مثل تو داشته باشم
 • واقعا من الان مال تو و تو مال منی! چه حس خوبیه عالیه
 • این روزها برام مثل رویا می مونه
 • یکی بزن تو گوش من ببینم بیدارم یا نه 🙂

اگر این صحبت ها را می شنوید مطمئن باشید که شما هم عاشقش می شوید و البته او شما را دوست دارد به شدت.

البته دختران عزیز باید این صحبت ها را از روی عمل نیز تایید کنند. 

پسری که می گوید انگار با تو بودن در رویا است! و هفته هفته سراغ تان را نمی گیرد قطعا خواسته فقط زبانی در دهان بچرخاند! و حرفش واقعیت ندارد.

 

پسر عاشق سعی می کند تو را خیلی بخنداند

پسری که عاشق توست از دیدن لبخند و خنده ات بیشتر انرژی می گیرد. او این حس خو را بیشتر زمانی حس می کند که بتواند خودش آغاز گر و ایجاد گر این حس خوب در تو باشد.

پس اگر عشقت بیش از این که تو را بخنداند اشکت را در می آورد، نمی توان گفت که او عشقت است! بلکه از دشمن هم بدتر است.

پسر عاشق، نوازشش بچه گانه است

مرد ها معمولا دختر بچه را دوست دارند. اگر مردی تو را مثل دختر بچه ای نوازش می کند و در آغوش می گیرد احساس می شود که او تو را در جایگاه مادر دختر بچه اش قبول دارد و یک کلام عاشق توست!

البته این ویژگی را هم باید با بسیاری از رفتارهای دیگرش مقایسه کنی. مثلا پسری که فقط موقع بروز نیاز های نقطه چینش به سمت تو می آید و تو را در اغوش می گیرد و بعد هم می رود و دو هفته دیگر پیدایش می شود، هرگز نشانه عاشق ندارد. 

 

پسر عاشق لحظه ای دوست دارد با تو باشد حتی توی پیامک

پسری که عاشق است، فرقی ندارد که دو ساعت دوشا دوش تو نشسته باشد. او وقتی که تو را می بینید، نیشش باز می شود از خوشحالی اما همین که دیدار تمام شد و از تو جدا شد، به تو پیام ارسال می کند زنگ می زند و دوست دارد مدام در ارتباط با تو باشد.

 

پسر عاشق تسلیم کسی نمی شود!

بارها دیده اید پسری را که می گوید من عاشق تو هستم اما مادرم یا خواهرم یا پدرم نمی گذارد با تو ازدواج کنم!؟

پسری که واقعا عاشق است چالش را بررسی می کند و بر آن فائق می آید! او می داند که اگر عشقش را از دست دهد باید تسلیم دیگران برای ازدواج باشد و این یک جهنم برای او درست می کند.

پس پسری که واقعا عاشق است، هیچ وقت، تسلیم نمی شود، تلاش می کند و از حرف دیگران هم نمی ترسد. او فقط می خواهد به تو برسد. 

بارها دیده ام پسرانی که عاشق زن مطلقه ای شده اند و با او ازدواج کرده اند! با زنی که حتی بچه های بزرگ هم دارد! پس نشان می دهد که عشق اگر اتفاق بیفتد معجزه ها می کند.

اما این چیزهایی که خیلی ها از آن دم می زنند نه تنها عشق نیست بلکه، کشک است.

 

پسر عاشق حسودی می کند اما می داند چطور آن را کنترل کند

حسادت نشانه عشق بیش از حد است. خب مرد هم حسود می شود چرا که ترس از دست دادن دارد اما می داند که باید آن را کنترل کند چرا که اگر حسودی اش را بروز دهد مطمئن می شود که شما ناراحت می شوید و برای رابطه تان اصلا خوب نیست.

پسری که حسادت دارد، و ترس از دست دادن دارد، بجای این که بچگانه رفتار کند به فکر این است که، کاری کند تا تو را سریع تر از آن خود کند.

 

پسر عاشق روی کارهای لذت بخشش بخاطر صحبت با تو پا می گذارد

دقت کرده اید که پسر ها بازی کردن، فیلم دیدن و هزاران چیز دیگر را خیلی دوست دارند. اما یک پسر عاشق، وقتی در حال انجام کارهای لذت بخشش است، دوست ندارد که صحبت کردن با تو را از دست بدهد. پس اگر دیدی پسری در رابطه با تو است و فیلم مورد علاقه اش را متوقف می کند تا به تماس تو پاسخ دهد باید اطمینان داشت که حال رابطه تان خوب است.

 

او راز هایش را به تو می گوید

پسر عاشق کسی است که رازهایش را به نزدیک ترین فرد زندگی اش می گوید. پس اگر متوجه شدید که رازهای او، خیلی شخصی هستند و به تو می گوید، اطمینان کن که به تو اعتماد و عشق دارد. اما نباید فراموش کنی که بعضی پسر ها رازهای عجیب و غریب می گویند تا صرفا اعتماد دختر را جلب کنند!

 

در طرح ریزی های روزانه اش تو را دخیل می کند

پسری که در برنامه هایش تو را می گنجاند این نشان از این دارد که تو را بخشی از خود و زندگی اش می داند و به احتمال زیاد برای آینده برنامه ریزی دارد.

 

پسر عاشق تو را به دوستان و خانواده معرفی می کند

وقتی که کسی تو را به خانواده اش معرفی می کند یعنی قضیه تان جدی است. پس پسری که تو را به خانواده واقعی اش معرفی می کند، نشان از این دارد که تو در قلب او و در آینده اش جا گرفته ای.

 

او به شما هر صبح و شام پیامک می زند

پسری که عاشق شماست دوست دارد که اولین اوقات و اخرین اوقات روز خود را با شما همراه باشد. پیام صبح بخیر یا شب بخیر نشان از این دارد که او شما را دوست دارد. گاهی در میان این روزها شما هم اولین نفر باشید که ارسال می کنید، تا دل گرم شود اما نباید این کار را مدام ادامه دهید.

 

او در تمام اوقات خوب و بد با شماست

معمولا دوستی ها به این صورت هستند که دو طرف فقط اوقات خوش برای هم فراهم می آورند اما اگر کسی را پیدا کردید که هم شما را در اوقات خوب بخواهد و هم اوقات بد! و تحت هر شرایطی با تو است. این یعنی عشق واقعی که باید قدرش را دانست و بخاطرش خدا را شاکر بود.

 

او اشتباهات شما را می بخشد و فراموش می کند

کسی که شما را دوست بدارد سعی می کند به شما کمک کند تا کمتر اشتباه کنید. پس اگر کسی شما را بخاطر یک اشتباه کوچک یا حتی بزرگ رها کرد مطمئن باشید خبری از عشق صادقانه در او نیست و همان بهتر که بگذارید برود و وقتت تان را نگیرد.

 

او به شما احترام می گذارد

احترام نشانه علاقه و عشق است. پس مردی که به زنی در رفتار و کلام احترام نمی گذارد نشان از این دارد که او را دوست ندارد. حتی صداقت و اعتماد داشتن نیز نوعی احترام است.

منبع الهام گرفته شده

 

اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره رایگان شادزیستی به روش های زیر استفاده کنید.
روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.