چگونه نسبت به مرد ها بی تفاوت باشیم

0 427

چند وقت پیش که مراجعی داشتم که از شدت وابستگی اش، مرد مورد علاقه اش را از خود رانده بود، دیگر کم کم نسبت به ازدواج کردن، نا امید شده بود. در واقع او به دنبال راهی برای فراموش کردن عشق و درمان شکست عشقی بود. هر چند من دستوراتی برای این منظور به او یاد دادم، اما بدون این که متوجه شود، از ترفند هایی با تمرکز بر بی تفاوت بودن استفاده کردم که منجر به ترمیم رابطه عاشقانه شان شد.

چه  زمانی بی تفاوتی نسبت به مرد جواب می دهد

بی تفاوتی نسبت به مرد در جای جای رابطه می تواند تعریف و فرمول خاص خود را داشته باشد . اما در این بخش از آموزش ما سعی داریم بخش هایی از رابطه را شرح دهیم که بیشتر برای دختران رخ می دهد.

 1. زمانی پیش می آید که عقب نشینی مرد ها دختر را آزار می دهد.
 2. زمانی پیش می آید که دختر می خواهد مرد را به چالش بکشد و او را بیشتر به سمت خودش بکشد
 3. زمانی که دختر می خواهد ارزش آفرینی کند
 4. زمانی که دختر می خواهد کمتر در دسترس باشد
 5. وقتی مرد در غار تنهایی اش است

این 5 حالت دقیقا زمانی است که بی تفاوت بودن در هر کدام به نوعی کمک می کند تا یک دختر رابطه اش را التیام بخشد. جالا سعی دارم با دقت این ویژگی ها را توضیح دهم

 

بی تفاوتی هنگام بودن مرد در غار تنهایی

این مورد که به عنوان مورد 5 ام در لیست بالا ذکر شد، یکی از بی خطر ترین حالت هایی است که مرد از شما دور می شود. در مقاله ای به این پرداخته ام که ” دور شدن پسر از دختر چه زمانی معنی های خوبی دارد. این مقاله را هم حتما بخوان اما ادامه این آموزش را فراموش نکن.

در غار تنهایی مرد به دلایلی که خودش هم اصلا از آن راضی نیست توی لاکش می رود و برای تجدید قوا نیاز به تنها چیزی که دارد این است که تو بروی دنبال کارت و بی تفاوت باشی تا حالش خوب شود و برگردد.

این ویدیو در این باره به تو کمک می کند بی تفاوت بودن با مرد هنگام غار تنهایی را بهتر درک کنی.

 

این ترفند برای هر زنی لازم است.

اما در مورد بازی های روانی مردان چه می دانید؟

بی تفاوت بودن در برابر مرد هنگام ایجاد بازی روانی توسط مرد

این مورد را مصداقی به شما یاد می دهم تا متوجه ماجرا شوید.

مورد اول

مریم سه ماهی است از اعضای پک قرص صورتی است و حدود  یک ماهی است که عشقش از او خواستگاری کرده است. مریم دختری با ارزش و خواستنی برای پسر مورد نظر است، اما روز اول که قرار بود پسر قراری را ست کند تا در مورد آینده حرف بزنند، پسر گفت با دوستم می آیم چون کاری در شهر شما دارد، طفیلی آن تو را هم می بینم. مریم از این برخورد ناراحت شد و گفت که تو بخاطر دوستت می خواهی بیایی نه به خاطر من!

پسر متوجه حساسیت مریم شد و از این بازی روانی بارها و بارها استفاده کرد. البته مریم متوجه نمی شد که چرا مدام پسر از دوستش حرف می زند، و دختر بر افروخته می شود و قرار ها کنسل می شود.

وقتی که چت هایشان را خواندم متوجه شدم پسر در حال بازی روانی است. به مریم پیشنهاد دادم بعد از این، هرگز نسبت به دوستش ( دوست عشقش ) حساسیتش را نشان ندهد. به طور جالبی بعد از اولین صحبت و بی تفاوت بودن مریم در مقابل عشقش مساله حل شد.

 

مورد دوم

و اما داستان مهراوه و بی تفاوت بودن که او را نجات داد. مهراوه که 1 سالی است از اعضای پک قرص صورتی است، به خاطر مشکلات مهاجرت ازدواجش به تعویق افتاده است. با مطالعه چت هایشان متوجه شدم که پسر مورد نظر، روی عصبی بودن مهراوه حساسیت دارد. مدام او را به چالش می کشد تا عصبی اش کند. او تصمیم دارد به محض دیدن اولین حالت عادی در مهراوه در شرایطی که معمولا عصبی می شود، قرار خواستگاری را ست کند. به لطف خدا این اتفاق در حال انجام است.

 

بی تفاوت بودن با مرد برای وابسته کردن

یکی از اشتباهات دختران این است که مرد ها را با زن ها اشتباه می گیرند. بدین معنی که فکر می کنند مرد ها هم با شدت توجه مثل خودشان، عاشق می شوند. دختران عاشق کسانی می شوند که به آن ها توجه می کنند. درست است ؟ تو هم اینگونه ای؟

اما شدت توجه به مرد بسیار متفاوت است. مرد ها به زنی ارزش می دهند که توجه آن زن به آن مرد دستاورد تلاش های خود مرد باشد. در هر چیزی هر چند کم قیمت، مفت بودن ارزشمند است الا در رابطه زن و مرد و پسر و دختر ( که ان شالله هدف ازدواج است 🙂 )

برای وابسته کردن مرد به چند طریق باید بی تفاوتی را آموخت تا بتوان این مساله را حل کرد.

برای مثال:

 1. نباید فوری سر گوشی پرید و جواب داد
 2. نباید دم به دقیقه نگرانش بود
 3. نباید پیگیر کارهایش بیش از یک دوست معمولی باشی ( حتی اگر هدفت ازدواج است و هنوز خواستگاری نکرده )
 4. نباید التماس کنی بروید بیرون و تفریح
 5. نباید تا قرار گذاشت سلامش را علیک بگیری.
 6. و غیره

این موارد را در دوره وابسته کردن مرد از  پک قرص صورتی که سیاست های دخترانه یاد داده ام، همه ذکر شده است. در تمامی این موارد باید با مختصات درست بی تفاوت بود و از روش های درست استفاده کرد تا بتوانید مردی را از آن خود کنید.

می خواهم شیوه های وابسته کردن مرد را به درستی یاد بگیرم

 

وقتی مردی سرد است بی تفاوتی بهترین راه حل است

سرد شدن مرد ها، اگر دلیلش منطقی باشد، و مثلا غار تنهایی باشد، بهترین پاسخ و علاجش بی تفاوتی است. حتی اگر مردی سرد شده و شما دلیلش را نمی دانید، هم بی تفاوت بودن بهترین راه حل است. وقتی پسری توجه نمی کند، وقتی پسری جواب تلفن نمی دهد، و وقتی که پسری جواب پیامک ها را نمی دهد بهترین کار این است که او را رها کنید. اصلا درمان قطعی بی توجهی پسر به دختر همین بی تفاوتی است. نگران نباشید و این کار را انجام دهید. این کار را حتی تا 40 روز باید انجام دهی. این کار موجب می شود که ارزش تو حفظ شود و پسر مورد نظر با خیال آسوده تری، به سمت شما برگردد.

 

بی تفاوت بودن درمان زیاده روی ارتباطی است

وقتی که تو بیش از حد به او پیام و زنگ زده ای، مطمئنا او را از خود دلسرد می کنی. شاید در هفته یا دو هفته اول این موضوع خودش را نشان ندهد. اما دو ماه که گذشت بسیار تمیز متوجه این قضیه می شوی. بنابراین باید قبل از این که این مساله رخ دهد، پودر بی تفاوت بودن روی خودت بپاشی و از این عاقبت در امان باشی.

حتی اگر زیاده روی کردی و حالا باید به دنبال روش هایی برای بهبود رابطه عاطفی ات باشی، بهترین کار این است که بی تفاوت باشی. کمی خودت را عقب بکش و توجه 100 درصدی ات را روی پسر مورد نظر بردار و بگذار به 10 درصد تقلیل پیدا کند.
در چنین شرایطی شاید نشانه های تنفر پسر از دختر را در او نبینی. اما باید بدانی وقتی پسری خودش را از دختری عقب می کشد، چه معانی می تواند داشته باشد و راه درمان چیست؟ ( که یکی از درمان ها به تناسب همین بی تفاوت بودن در برابر مرد است )

 

بی تفاوت بودن وقتی دوستت ندارد

گاهی اوقات بی تفاوت بودن در برابر مرد ها، می تواند رابطه را درست کند. اما گاهی وقتی نشانه پسری که دختری را دوست ندارد در او می بینی، شاید نا امید شوی و به التماس و تکاپو بیفتی. اما باید بدانی به دو دلیل بهترین کار در این شرایط بی تفاوتی و اعتماد به زمان است. چرا که:

 • بی تفاوتی در چنین شرایطی ارزش تو را حفظ می کند
 • اگر در حال بازی روانی باشد، دوباره عاشق تر به تو بر می گردد
 • اگر زیاده روی هایت آزرده اش کرده باشد، ترمیم می شود و باز می گردد.

بی تفاوت بودن در مقابل بی توجهی های یک مرد بیش از هر چیز ارزش وجودی تو را حفظ می کند.

من به دختر ها می گویم توی رابطه مثل خدا باشید! اگر کسی رقیب تان شد، او را با رقیب رها کنید. برای خود ارزش قائل باشید. هیچ مردی به التماس های دختری که رهایش کرده، جواب نمی دهد. پس بی تفاوتی در برابر مرد را تمرین کن. بی تفاوت بودن موجب می شود ارزش تان خیلی زود بالا برود.

بی تفاوت بودن

روش های بی تفاوتی نسبت به مرد ها

چند روش جالب برای بی تفاوت بودن با مرد ها وجود دارد که احتمال برگشتن این مرد را زیاد تر می کند

 1. به گردش و تفریح برو
 2. خواستگار بپذیر
 3. ورزش کن
 4. نقاشی بکش
 5. به کارهای خانه رسیدگی کن
 6. دکوراسیون اتاقت را عوض کن
 7. مسافرت کوتاهی برو
 8. کتاب بخوان
 9. هدف جدیدی بساز
 10. کسب و کار جدیدی راه بینداز
 11. درس بخوان!
 12.  غم و غصه خوردن موقوف حتی اگر کاملا ساختگی باشد.
 13. از گذاشتن استوری غمگین خود داری کنید
 14. با دوستان خود گردش و تفریح کنید
 15. حتی اگر ولنتاین یا تولدت را جشن نگرفت تو با دوستانت این کار را کن و آن را استوری کن

این آموزش زندگی ات را تغییر می دهد: چطور در شب و روز ولنتاین یک دختر مجرد و شاد باشم؟

به جرات می توانم بگویم که کاربران شادزیستی با این راه حل ها توانسته اند رابطه های 100 درصد خراب را اغلب درست کنند و بعد با آموزه هایی مثل پک قرص صورتی رابطه مفید خود را پیش برده اند و برخی نیز به ازدواج رسیده اند.

می خواهم بدانم پک قرص صورتی چه چیزی در چنته دارد

 

بی تفاوتی نسبت به عدم پاسخ به مسیج ها

در مطلبی با عنوان جذب مرد با موبایل یا عاشق کردن با موبایل این موضوع را آموزش داده ام که وقتی مردی جواب پیامک نمی دهد، شما باید خونسردی تان را حفظ کنید و از مسیج های رگباری خود داری کنید.

این کار کمک می کند که نشانه های وابستگی در شما زایل شود و مرد بیشتر به سمت شما گرایش پیدا کند.

بدین ترتیب می توانید از حضور او در حوالی تان استفاده کنید و بهتر او را بشناسید و در مورد ازدواج تان عاقلانه فکر کنید.

اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره رایگان شادزیستی به روش های زیر استفاده کنید.
روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع عکس ها:  vixendaily

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.