49 نشانه تنفر پسر از دختر که مستقیما به زبان نمی آورد

نشانه های تنفر پسر از دختر

13 10,806

وقتی که خوب و خوش و خرم هستید و پیگیری های مدام عشقت را می بینی، تقریبا یک لحظه هم به این فکر نمی کنی که روزی شاهد سرد شدن مرد نسبت به زن باشی، که آن مرد این عشق پر تب و تاب است و آن زن هم پرنسسی است که تو جای ان را گرفته ای! به هر حال، همیشه این موضوع وجود دارد که رابطه ها بعد از مدتی ممکن است دستخوش تغییری شوند.

تصمیم داشتم در مورد نشانه تنفر پسر از دختر بنویسم اما دیدم موضوع خیلی جامع تر از این ها ست به هر حال توی این مقاله می خواهم به حدود 50 نشانه بپردازم که اگر این نشانه ها را در رابطه ات دیدی باید رابطه را علاج کنی یا منتظر وقوع حادثه باشی اما خب گاهی این حوادث جبران نا پذیرند.

چرا این مطلب را باید تا انتها دو سه بار بخوانی؟

خب برای این موضوع دلایل زیادی دارد چرا که هم من و هم تو، خوب می دانیم که هیچ چیز بدتر از این نیست که عشق روزهای خوش و خرمی ات، به تو توجهی نکند و تو را نادیده بگیرد! درک کرده ای حتما درست است؟

برای من که خارج از رابطه شما دو نفر هستم، خیلی راحت است که میزان صداقت، و امنیت رابطه را تشخیص دهم، اما برای تو که در گیر عشق هستی تشخیص کمی زیادی سخت است و این می تواند تو را ماه ها و حتی سال ها، در رابطه ای اشتباه نگه دارد. خب برای این موضوع باید چه کرد؟

من این مطلب را نوشته ام تا تو به عنوان یک فرد که در رابطه اش دچار مشکل شده، این آموزش را بخوانی و زندگی و رابطه ات را ردیابی کنی.

دلایل دیگری هم دارم که باید این مطلب را بخوانی چرا که من روزها در مورد این مقاله تحقیق کرده ام و حالا ماحصل تحقیقاتم را توی این مطلب گذاشته ام و تو می توانی رایگان آن را بخوانی. می دانی هزینه مشاوره ی این آموزش در بازار چند است؟ نزدیک به 500 هزار تومان! و این حالا رایگان در اختیار توست. پس قدر بدان و حداقل سوالت را در انتهای مطلب بنویس.

در یکی از مقالات سایت، به موضوع نشانه های نخواستن پسر و دختر، صحبت کرده ام. این مطلب را از اینجا بخوان. در این مطلب به نشانه های مستقیمی پرداخته ام که پسر و دختر نشان می دهند که تو بفهمی که باید راهت را بگیری و بروی و بیخیال پارتنر عزیزت شوی. این جا رابطه مختومه است.

اما

دختران عزیز بیشتر از چه چیزی در رابطه ها ضربه می خورند؟

دختران بیشترین ضربه را وقتی می خورند که پسر ها زبانی ابراز علاقه می کنند اما در عمل، این را نشان نمی دهند.

دختر ها گوش محور هستند و فکر می کنند همین قدر که گفته شد دوستت دارم، همه چیز تمام است! به نظر شما درست است؟ این مطلب دقیقا برای همین است که شما بتوانید در زمانی که رابطه از کوکش در رفته، و پسر صرفا گاهی ابراز علاقه زبانی می کند، وضعیت سفید از قرمز را تشخیص دهید و فریب بازی های روانی آقا پسر نخورید! متوجه شدی حالا چرا باید چند بار این مطلب را بخوانی؟

خب برویم سراغ سوال ها و حرف ها و گفته های در گوشی مان

 

قطع رابطه جن*س*ی  نشانه عدم علاقه پسر به دختر

خانمی می گوید:

من و عشقم به هم محرم شده ایم ( خانم مطلقه بوده است نه دختر ). با هم رابطه داشته ایم ( جن سی 😐 ) اما با این که می دانم مرا دوست دارد اما دیگر مطالبه رابطه ندارد!

در پاسخ این دوست عزیز باید بگویم که، برداشت تو از دوست داشتن او اشتباه است. پسری که علاقه به زنی دارد، وقتی مجوز شرعی و عرفی دارد، دست از رابطه با وی بر نمی دارد و بلکه به آن حریص تر است تا جایی که ترس از دست دادن این زن را دارد و به دنبال ازدواج و خواستگاری رسمی خواهد بود حتی اگر زن دو فرزند هم داشته باشد! و یا حتی بزرگ تر از او باشد.

مردی که دست از رابطه حلال با شما بر می دارد احتمالا باید فهمید که در کنار شما دیگری نیز وجود دارد و به طور قطره ای رابطه و زمان گذاشتن با شما را ترک می کند. پس اگر احساس می کنی او هنوز دوستت دارد اما رابطه را قطعه کرده است پس باید به عدم علاقه اش اطمینان کنی و فندک زیر این رابطه بکشی!

 

کاهش توجه مرد نسبت به زن هم نشانه عدم علاقه است

سمیرا می گوید:

عشقم آرمان، وقتی که با من آشنا شد، به شیوه رگباری برای من اس ام اس می فرستاد، توی چت های تلگرام و واتس اپ، پیگیرم بود، روزانه چندین بار زنگ می زد اما به یک باره، شاید هم کم کم سرد شد طوری که امروز من هر چه به او تماس می گیرم جواب نمی دهد و گاهی مرا مزاحم می انگارد!

در مورد کیس مورد نظر سمیرا جان باید بگویم که، معمولا مرد هایی که می خواهند رابطه را جدی نگیرند، دست به این گونه کار ها م زنند. آن ها در حقیقت نمی خواهند با شما ادامه جدی داشته باشند، یا بهتر بگویم اگر بهتر از تو هم سر راهش بیاید با جان و دل به سمت او می رود، اما این بدین معنی نیست که بی توجهی ها صرفا به معنی این است که می خواهد کاملا قطع رابطه کند. او می خواهد پل های پشت سرش را خراب نکند

چرا؟

البته نه به این دلیل که تو زن رویایی او هستی بلکه می خواهد شما هم یک گزینه باشید شاید با شما به نوایی موقتی رسید! منظورم را میگیری که ( پول – رابطه – و غیره )

پس سمیرای عزیز و یا سایرین نباید فریب این رابطه را بخورند.

گاهی اوقات زن ها با رفتارهای به شدت وابسته گونه خود، کاری می کنند که مرد به این مرحله می رسد. فایل زیر را دانلود کنید و شرایط خود را بسنجید. اگر جزو این دسته از افراد هستید با تغییرات رفتارتان می توانید رابطه تان را بهتر کنید و حتی تا ازدواج پیش بروید.

سرد شدن مرد قسمت 5 ام

برای دریافت بخش 5 ام از این فایل آموزشی ( 11 علت سرد شدن مردان در رابطه ) به صورت رایگان ایمیلت را وارد کن

 

توقف برنامه ها و دیدار ها و با هم بودن ها ناشی از تنفر پسر از دختر است

البته نمی خواهم بگویم که این کار نشان دهنده این است که پسر از دختر تنفر شدید دارد اما علاقه نداشتن پسر نسبت به دختر نیز نوع کم درجه ای از تنفر است! غیر از این است؟ خب در این باره صبا می گوید:

من و عشقم روزهای اول خیلی با اشتیاق بودیم. قرار های مکرر، دیدارهای پیاپی، سینما،کافه و غیره . اما بعد از گذشت مدتی متوجه شدم که او، قرار ها را کنسل می کند، نه تنها قرار نمی گذارد بلکه آن ها را لغو می کند و برنامه جایگزین ندارد.

این بدین معنی است که او علاقه اش به این رابطه و تو را کم کم از دست داده است.

در چنین شرایطی یک دوری موقتی می تواند موفقیت آمیز تر باشد.

گاهی مرد ها از بودن های زیادی، و از رابطه های بسیار نزدیک و افراط در دیدارها به اینجا می رسند.

راه حل این است که به مدت خاصی از او دوری کنید، و بگذارید شرایط بهتر شود. برای دریافت این راه حل، می توانی با من در تلگرام تماس بگیری.

 

او مبهم می شود و این نشانه عدم علاقه مرد به زن است

مهرانا می گوید:

اوایل رابطه همه چیز در مورد خودش و زندگی اش و حتی جاهایی که می رفت به من می گفت، اما بعد از مدتی حتی پیدا کردنش هم برایم کار سختی بود. اما با این وجود هنوز فکر می کنم دوستم دارد و همه چیز درست می شود.

راستش را بخواهید من اینگونه فکر نمی کنم که او دوستش دارد بلکه ابهام و ایجاد کار های مبهم همه نشانه این است که مرد حتی علاقه ای ندارد که بخواهد آن را از دست دهد!

معمولا زن هایی که وقت زیادی برای کنترل کردن مرد می گذارند و مو را از ماست بیرون می کشند و یک خانم تناردیه تمام عیار است، و به همین دلیل، مرد کم کم مبهم می شود، چرا که خسته می شود از این موش و گربه بازی ها و سعی می کند با مبهم بودن هم بازی را به نفع خود تمام کند هم بازی روانی راه بیندازد.

 

طفره رفتن از صحبت کردن در مورد آینده و جدی شدن رابطه

سحر در این باره می گوید:

اسماعیل پسر خوب و مهربانی است اما نمی دانم چرا در مورد رسمی شدن رابطه مان صحبت نمی کند! انگار یادش رفته برای چه در کنار هم هستیم. علاوه بر این که قرارها را هم کنسل می کند حس می کنم دائما می خواهد زیر حرف ها را بکشد و دهن من را ببندد.

خب این جا چند مساله جدی وجود دارد.

اول این که این خانم احتمالا دارد به او اجبار می کند که به خواستگاری بیاید، با این حساب، مرد فراری می شود.

خب چطوری به مرد بگوییم از ما خواستگاری کند که در نرود!! ( برای این موضوع به من پیام بده در تلگرام تا راهنمایی ات کنم )

دلیل بعدی هم این است که تو واقعا او را جدی گرفته ای که از اول قصد ازدواج داشته در حالی که اینگونه نبوده است.

اگر در چند هفته اخیر این روال های زیر را از او دیده ای باید زیر رابطه ات فندک بگیری و تمام!

 1. در مورد خواستگاری طفره می رود یا اصلا صحبت نمی کند
 2. در مورد آینده صحبت نمی کند .
 3. در رابطه در مورد این که جدی من را بخواهد چیزی نمی گوید
 4. او به جای خواستگاری کردن کماکان با شما مثل دوست دختر رفتار می کند
 5. با سایرین مثل شما برخورد می کند.
 6. برای بیان دلیل در مورد مورد های 4 و 5، مبهم هست و توجیحات درستی ندارد.
 7. خواستگاری را هی عقب می اندازد! ( مهر نشد، آبان! – آبان نشد، فروردین! )
 8. ناگهان بهانه هایی مثل ورشکستگی می اورد!

باز هم می گویم چاره اش یک فندک است و یک دل قوی برای جدا شدن از این رابطه مزخرف!

 

وقتی دست از رفتار رمانتیک برمی دارد! یعنی فاتحه رابطه خوانده است

معصومه نیز در این باره می گوید:

عشقم طه، رفتار خوبی داشت روز اول رابطه من را به زور به فروشگاه برد و برایم یک انگشتر خرید! روز های بعد به رستوران می رفتیم و بعد سینما و خیلی هم خودش را برایم خوشگل می کرد. عطرش را کل سمنان را پر کرده بود! اوه اما حالا ریشش را با قسم و آیه می زند!

خب دختر خوبم معصومه جان این رابطه و ادامه اش، و نتیجه اش اظهر من الشمس است! یعنی چه؟

خب مردی که ابتدای رابطه انقدر شور و هیجان داشته اما حالا، واقعا حتی به سر و وضع خودش هم نمی رسد، عطر نمی زند و توی عکس ها برایش مهم نیست با چه لباسی عکس بگیرد این نشان از این دارد، که خودش را به جایی زده که دیگر قصد دیدار با شما را چندان ندارد و یا این که شما از او متنفر شوید برایش اهمیت ندارد.

مردی که به زنی علاقه دارد نهایت تلاش را دارد تا زن را تحت تاثیر قرار دهد. او وقت می گذارد، تلاش می کند، هزینه می کند، و او را می شناسد. زن هم در این رابطه رفتارهایی دارد که مرد دوست دارد. از طرفی مرد هم رفتارهایی دارد که زن دوست دارد.

بدین ترتیب اگر دیدید مرد بعد از این کارهاف رابطه اش کم رنگ شد شاید باید دوره وابسته کردن مرد را بگذرانی و مهارت های رابطه با مردان را یاد بگیری تا با ناشی گری، یا هم زاد پنداری او را از دست ندهی.

 

او بازی های روانی و غیر روانی اش را شروع می کند

این یکی از مهم ترین چیزهایی است که به کرات در موردش توسط خانم ها چیزهایی شنیده ام که تاسف بار است. در این مورد مرد

 1. زن را نادیده می گیرد
 2. رفتارهایی می کند که زن را تحریک به دعوا، گریه و کنار گرفتن از رابطه می کند
 3. به زن توهین می کند
 4. او را کوچک می شمارد
 5. ارزش او را پایین می آورد
 6. در مقابل خودش به دیگران توجه می کند
 7. او را در مقابل خودش با دیگران مقایسه می کند
 8. بی احترامی به عقاید زن می کند
 9. شروع به بهانه گرفتن می کند
 10. از اندام زن به بدی تعریف می کند
 11. مدارک و رتبه های زن را بی ارزش می انگارد
 12. پول دوست دخترهایش را به رخش می کشد
 13. بارها به او می گوید که هزاران دختر در اطراف من هستند! می توانم با ان ها رل بزنم ولی نمیزنم! / شاید هم بزنم!

و موارد دیگر.

در چنین شرایطی، ماندن در رابطه اعتماد به نفس شما را کاهش می دهد عزیت نفس تان را مخدوش می کند و فردی افسرده خواهید شد. پس سریع رابطه را ترک کنید.

البته نا گفته نماند گاهی اوقات این خود زن ها هستند که موجب می شوند مرد ها، این گونه رفتارها را با زن ها داشته باشند. این ها ناشی از بی ارزش انگاری خود زن هاست که توصیه می کنم حتما در دوره پر بهای قرص صورتی شرکت کنید تا بتوانید نسخه با ارزش خودتان را به نمایش بگذارید طوری که عشق سردشده تان دوباره گرم شود.

 

او فقط تو را دوست دخترش می بیند نه بیشتر

بارها در مشاوره ها دیده ام که دختر می گوید

روز اول قصد ازدواج داشتیم و رابطه را پیش بردیم اما بعد از مدتی با دلیل یا بی دلیل، گفته که قصد ازدواج ندارد، ولی می توانیم با هم دوست بمانیم!

مطمئن باشید پسری که فقط صرفا شما را بعد از یک تصمیم ازدواج جدی، به صورت یک دوست می انگارد، فردا روزی هم می رسد که حتی به شما مثل دوست هم نگاه نخواهد کرد. پس توجه کنید که باید همین حالا برای حفظ ارزش خود رابطه را رها کنید. پسری که دختر را صرفا به عنوان دوست بعد از یک تصمیم جدی نگه می دارد چند دلیل دارد:

 1. یا این که قصد دارد از او بهره ببرد ( هر نوع بهره مادی و غیر مادی )
 2. او نمی تواند به صورت مستقیم به دختر بگوید برو!
 3. او مطمئنا با این دختر آینده ای نخواهد داشت

پس آیا جایز نیست که زیر این رابطه فندک گرفته شود عزیز دلم؟

 

قطع شدن تماس های تلفنی نشانه تنفر پسر از دختر

وقتی که کسی کسی را دوست داشته باشد، دوست دارد در معرض دید و خبر گرفتن از هم باشند. بنابراین اگر عشق شما، به شما پاسخ نمی دهد یا این که هیچ تماسی با شما نمی گیرد این بدین معنی است که او، در این رابطه جدی نیست.

در این باره حرف زیاد تری لازم نیست زد چرا که همه چیز به وضوح قابل لمس است که مردی که از تماس گرفتن با یک دختر امتناع می ورزد! این یعنی دختر در زندگی او جایگاهی ندارد جز یک بازیچه، ابزار یا ! هر چیزی که برازنده یک پرنسس نیست.

 

آیا اسم کوچکت را صدا می زند؟

مردی که اسم کوچکت را کمتر به زبان می آورد به این معنی است که، تصمیم دارد، تو را هم به یاد نیاورد! معمولا گفته شده که اسم کوچک یک بار روانی لذت بخش دارد ( هم گفتن آن و هم شنیدن آن )

پس به مکالمات تان فکر کن ببین که آیا اسم تو را به زبان می اورد یا نه. البته این نسخه را نمی توان برای همه پیچید اما ابتدای دوری از یکدیگر شاید این مساله کوچک باشد.!

 

مردی که فقط به دنبال رابطه منشوری است! به شما علاقه ندارد

خب در میان صحبت های یکی از دوستان به نام النا چنین شنیدم که می گفت:

خانم مشاور! عشقم من را دوست دارد ها! ولی به من سر نمی زند و زنگ نمی زند اما وقتی که نیاز به رابطه منشوری دارد مهربان می شود، و مدام پیگیرم هست تا این که با هم عشق و حال کنیم و بعد هم می رود پی کارش! تا نیاز بعدی اش!

در مورد این رابطه باید بگویم که کدام عشق؟ کدام کشک؟ کدام دوست داشتن؟ مردی که تو را فقط ابزار تخت خواب ببیند، مطمئن باش که دیگر به تو ارزش نمی دهد که حتی به عنوان یک دوست با هم باشید. تو فقط یک گزینه هستی برای امیالش! و تمام. پس این فرصت را از او بگیر چرا که تو ارزشمند تر از این هستی که یک ابزار باشی.

 

به ظاهر شما اهمیت نمی دهد!؟ خب بخاطر این که بی اهمیت هستید برایش

مردی که کم کم دست از شما بر می دارد، دیگر به شما از نظر ظاهری توجه ندارد. هر چند توجه افراطی هم نوعی اختلال است اما وقتی به خودت نمی رسی، لباس زیبا نمی پوشی و در این حال برایش اهمیت ندارد، مطمئن باش که این بی اهمیتی از نظر تثبیت عشق نیست! بلکه تو برایش بی اهمیت شده ای.

اگر او در همین راستا خیلی به خودش برسد، و به تو اهمیت ندهد که زیبایی یا بی ارایشی یا لباست ژنده است! پس می توان حدس زد که این اقا واقعا تو را دیگر نمی بیند.

 

و اما چند نشانه ای که فقط به عنوان ان ها اشاره می کنم:

 1. او هیچ ابتکار عملی برای جذب و لذت بخش کردن رابطه انجام نمی دهد
 2. آنقدری که تلاش می کنی جواب نمی گیری
 3. از علاقه به دیگر زن ها می گوید ( شوخی – جدی )
 4.  هنگام صحبت کردن با شما کم می اورد و دوست دارد زود گوشی را قطع کند
 5. زبان بدنش گویای این است که از رابطه خسته است
 6. خودش را پر مشغله جلوه می دهد
 7. در صحبت کردن با شما و دیگران از نظر تن صدا تفاوتی قائل نیست.
 8. هم با شما و هم با دیگران لاس می زند! ( ببخشید کلمه ای بهتر پیدا نکردم )
 9. اگر اطراف شما مردی ببیند، غیرتی نمی شود!
 10. او می گوید برای خوشبختی ات می توانی ازدواج کنی و قید من را بزنی
 11. در مورد احساساتش هیچ نمی گوید! ( نمی گوید دوستت دارم و … )
 12. بهانه گیر می شود.
 13. دفاعیاتش از اشتباهاتش بی ادبانه است
 14. رابطه رو به زوال است.
 15. هی کات می کند و هی دوباره وصل می کند

و غیره

این چند موضوع در حقیقت نکاتی هستند که باید نسبت به آن ها توجه تان را بیشتر جلب کنید. اگر در طرف مقابل تان حداقل 3 مورد از این موارد را دیدید باید حتما در مورد رابطه تان مشاوره شوید و راه حل درست را انتخاب کنید.

امیدوارم با این مقاله که نوشتن آن چند روز طول کشیده بتوانی بهتر در مورد رابطه ات تصمیم بگیری و زندگی خوبی را برای آینده ات رقم بزنی و وقتت را پای مردان هرزه ای که آبروی عشق را برده اند هدر نکنی.

با تشکر از دوستانی که اجازه دارند من نظرات شان در این پست استفاده کنم. و با تشکر از وب سایت هایی مثل zoosk.com، anewmode.com، و  pairedlife.com و  bustle.com

 

You might also like
13 Comments
 1. Sara says

  سلام وقت به خیر.من دختری هیجده ساله هستم که یک ساله به برادر زن داداشم علاقمند شدم و چون هیچ حسی به من نداشتن الان دارم فراموششون میکنم.به خاطر عرف شهرمون من هیچ ارتباطی با ایشون نداشتم و غیر مستقیم بهش فهموندم.من از اوایل دیدنش ناخواسته در جمع دوستای نزدیکم در موردش حرف میزدم و تعریف میکردم تا حدی که اونا گفتن دوسش داری ولی من انکار کردم.نزدیک سه ماه پیش به دوستانم گفتم که اون بهم ابراز علاقه کرده در حالی که این طور نبود.حالا دچار عذاب وجدان شدید نسبت به دوستام و بیشتر اون پسر شدم که همیشه هم میبینمش.چیکار کنم؟

  1. مشاور سایت says

   سلام و وقت بخیر.
   خب شما علاوه بر عذاب وجدان یک طورایی مدیون این اقایی
   به شوخی توی جمع دوستانت این مساله رو مطرح کن و پس بگیر حرفت رو
   مثلا بگو شوخی کردم یا بگو کسی بهم گفته بود که منو دوست داره اما بعدا متوجه شدم دروغ میگه و …

 2. آیدا says

  سلام منو عشقم بعد از این که اومد خواستگاریم به صورت توافقی کات کردیم ولی هنوز یه رابطه کوچیک از راه دور داریم. میخواستم بدونم که هنوز دوستم داره یا نه؟
  رابطمون بیشتر محدود به اینستا و کامت گذاشتن برا پستا هستش که بعد از اون یه بحثی رو تو دایرکت ادامه میده..همیشه جوابمو میده و هیچ وقت بی احترامی نمیکنه..با این که تو یه شهر دیگست چندبار که اومده گفته بیا ببینمت ولی شرایطش پیش نیومد که ببینمش..از عکسایی که میزارم هم خیلی تعریف میکنه..خیلی کم پیش میاد که از کارایی که میکنه بهم اطلاع بده..ولی کلا دوستانه برخورد میکنه..البته من هم کم پیش میاد اطلاعات بهش بدم..کلا ارتباط محدوده ولی وجود داره…ولی اصلا ابراز علاقه وجود نداره برا هردو.. یه حالتی که انگار هیچ کدوم به روی خودمون درمورد گذشته نمیاریم و انگار اصلا وجود نداشته

 3. ناشناس says

  سلام وقت بخیر.من دخترخانمی هستم که به آقایی علاقمندشدم ….

  1. مشاور سایت says

   سلام وقت بخیر.
   پیام تون رو ویرایش کردیم که توی سایت قرار نگیره. لطف کنید به پشتیبانی تلگرام پیام بدین تا جواب بگیرید.

 4. yaqub says

  سلام وقتتون بخیر
  ایا مشاوره انلاین میشه داشته باشم
  اگه امکانش هست لطفا به جیمیلم مراجعه کنید و پیامک بدهید .
  ممنونم و تشکر

 5. مینا says

  سلام ببخشید من یه دختر بیست ساله هستم و یک ساله عاشق یه خواننده خارجی شدم …میدونم عشقم غیر ممکنه اما نمیتونم فراموشش کنم هر کی که میاد خواستگاریم بدون دلیل موجه رد میکنم خونوادم این موضوعو نمیدونن و ازم برای رد خواستگارام دلیل میخوان ..ناخواسته با دیدن خواستگارام یاد ایشون میفتم و میگم محاله من با کسی غیر اون ازدواج کنم و اجازه بدم لمسم کنه..هیچ کس نمیتونه جای اونو برام بگیره ..نمیدونم چیکار کنم لطفا راهکار بدید.

  1. مشاور سایت says

   سلام وقت بخیر. این مانع ذهنی شما، جز موانع فانتزی است که مانع ازدواج تون میشه. توصیه میکنم دوره جذب همسر دلخواه رو شرکت کنید، و در 10 قسمت اول که به حل موانع ازدواج می پردازیم، تمرین داشته باشید تا این مشگل حل بشه.
   برای اطلاع بیشتر و شرکت در دوره به تلگرام 09030280078 پیام بدین . تشکر

 6. رقیه says

  سلام . من یه دختر ۱۹ ساله هستم . الان دو سالی هست که کلاس کنکور میرم و متوجه رفتار های عجیب استادم شدم.(یه پسر ۲۴ ساله) وقتی صحبت میکنه به همه میگه شما ، به من میگه تو. وقتی بقیه کنار میزش باهاش صحبت میکنن می شینه ولی من که میرم جلو بلند میشه سر پا و بهم نزدیک میشه ، من مدام میرم عقب و اون هی میاد جلوتر . در حدی که نفس رو حس میکنم. وقتی بهش نگا نمی کنم متوجه میشم که داره نگام میکنه و حواسش بهم هست . بعضی وقت ها هم کامل برعکس احساس میکنم کم محلی میکنه مثلا سریع جواب سئوالم رو میده و میره . نگاهش یه جور عجیبه ، هر وقت ازش اجازه خواستم که برم بیرون حتما بهم اجازه میده در صورتی که به بقیه اجازه نمیده . ممنون میشم دلیل این حرکات رو بهم بگید
  پرسمان

  1. مشاور سایت says

   سلام خب این رفتارها ( اگر واقعا خاص شما باشد ) نمونه هایی از عکس العمل های فردی است که علاقه دارد. اما نمی توان حدس زد که مبنای این علاقه چی هست! یعنی نمیشه گفت که صد درصد در صدد ارتباط باشما، ازدواج و موارد اینچنینی است. شما در شرایط سنی و درسی حساسی هستید و بهتر هست خیالات در این باره نداشته باشید. همچنین بهتر است تا زمانی که خودشان جدی موضوعی با شما مطرح نکرده اند در این باره اقدامی نکنید! حتی پروبال دادن به فکر

 7. Shadi says

  سلام من ۳۰ سالمه ، با پارتنرم بعد از یک ماه تقلا کردنش و دنبالم بودن دوست شدم و ایشون از عشق زیادشون و رابطه جدی خواستن و آیندشون با من صحبت میکردن.به یک سفر گروهی رفتیم باهم ، شب موندیم و رابطه ج** ن *س 8 ی داشتیم با فشار و اصرار ایشون البته
  حالا بعد از یک ماه حرف زدنهای عاشقانش خیلی کمرنگ شده ، توی هفته دو بار شاید بیرون بریم که حتما یکیش از سمت من درخواست میشه. دیگه اصلاااا از آیندمون حرف نمی زنه.
  الان فقط آبروم رفته و دست کم یک سوم شهر می دونن ما باهم خوابیدیم…
  حالا ازین طریق چطور مجابش کنم به ازدواج؟ چون با شناختی که ازش دارم قابل مجاب شدنه ولی من بلد نیستم

 8. الناز says

  سلام خسته نباشید
  من‌مدت سه سالو نیمه با ی اقای دوستم از اول قصدمدن ازدواج بود دانشگاه باهم اشنا شدیم دوتا شهر جداگونه زندگی میکنیم بعد اینکه دانشگاهمون تموم شدخیلی دیر به دیر همدیگرو میبینیم و بهش گفته بودم که هیچ گونه رابطه جن 9 س 9 ی تا بعد ازدواج نمیتونم داشته باشم
  ایشون بهم میگه که نه خودت پیشم هستی نه اجازه میدی با کسی باشم فقط بخاطر رابطه بعد که ازدکاج گردیم مشکلاتمون تموم میشه من نمتونم الان تحمل کنم و تو محیط کارم دختر زیاده و تحمل کردن واسم خیلی سخت شده
  با یکی هم که میدونم پیتمکی فقط حرف میزنن بعد که فهمیدم گف میخواستم ببینم کیه من اگه با کسیم باشم فقط واسه رابطه هس وگرنه تورو میخوام
  من واقعا واسم خیلی سخته ادامه دادن همش میگه سرد و بی روحی مث ادمای پیر برخورد میکنی تو اینجوری هستی تو اون جوری
  بعد که بهش زنگ و اینا نمیزنم میگه مشکلت چیه میخوام بگم میگه بس کن اصلا تو راست میگی باشه هیچ وقت درک نکردی فقط خودتو درنظر میگیری
  به نظرتون من چیکار کنم تروخدا راهنماییم کنید

  1. مشاور سایت says

   سلام وقت بخیر این پیام رو به پشتیبانی تلگرام ارسال کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.