وقتی مردی جواب تلفن نمی دهد چکار کنیم؟

18 18,949

اگر دچار معضل تلفن جواب ندادن مرد شده ای احتمالا این رخداد بارها  آزارت داده . تصورش هم گاهی مسخره است که کسی که روزی خودش را می کُشت تا تو جواب تلفنش را بدهی، این روزها هر چه پیام میدهی و زنگ میزنی انگار نه انگار! کُفرت بالا می آید. دلت می خواهد گوشی ات را توی دیوار خرد کنی، اما! این بسته زبان چه گناهی دارد.

خب این که چرا او به این روز افتاده دلیل های متفاوتی دارد که من آن ها را در دوره جذب مرد با موبایل بیان کرده ام، اما 3 علت خیلی شایع از میان سایر علت های ذکر شده در دوره، می تواند شامل موارد زیر باشد

 1. سر کار است
 2. زیاده روی کرده ای در زنگ زدن و پیام دادن
 3. می خواهد تو را بسنجد

اما بعد از این که هر کدام از این موارد را توضیح دادم و شگفت زده شدی، چند راهکار ساده برایت بیان می کنم.

تلفن جواب ندادن مرد ها

سرکار بودن علت تلفن جواب ندادن مرد است

احتمالا تا کنون فهمیده ای که شغل و کار و درآمد برای مرد چقدر اهمیت دارد. حیات یک خانواده به شغل مرد بستگی دارد. او برای این که قدرتش را نشان دهد باید به همه نشان دهد که می تواند خوب پول در بیاورد.

تلفن جواب ندادن مرد وقتی سر کار است دلیل های زیادی دارد از جمله:

 1. تلاش میکنند ریسک کار را کم کنند ( پس تلفن جواب نمی دهند )
 2. می خواهند شغل شان را از دست ندهند ( پس تلفن جواب نمی دهند )
 3. می خواهند رئیس را شاکی نکنند ( پس تلفن جواب نمی دهند )
 4. می خواهند تمرکز بیشتری داشته باشند ( پس تلفن جواب نمی دهند )
 5. می خواهند حداکثر درآمد را داشته باشند ( پس تلفن جواب نمی دهند )

حتی بعضی از مرد ها از جواب دادن به تلفن جلوی همکارانشان خجالت می کشند! پس وقتی مرد سر کار است، این احتمال که پاسخ تلفن بدهد خیلی کم است.

 

خب چکار کنیم؟

نگران نباشید چرا که تلفن جواب ندادن مرد درمان دارد. در این شرایط لطفا تایم کاری او را به رسمیت بشناس و برایش هرگز پیام یا زنگ نزن .

بین تمام روزها، اگر به خوبی پیام می دهد، می توانی یکی دو پیام در طول هفته وقتی سر کار است بفرستی اما لطفا منتظر جواب نباش تا دلخور نشوی و نخواهی غر بزنی

اگر می خواهی برای هر پیام 

 1. کلی منتظر باشی
 2. چشم به گوشی باشی
 3. خودخوری کنی
 4. در نهایت غر بزنی

بهتر است که پیام ندهی و روی زندگی ات کمی تمرکز کنی.

 

وقتی در پیام و زنگ زدن افراط می کنی باید استاپ کنی

مرد ها به رفتارهای شما به طور ارادی و غیر ارادی توجه خاص نشان می دهند. مثلا مردی که ببینید، زن، یعنی تو، به او خیلی زیاد پیام می دهی:

 1. کلافه می شود ( قاطی می کند و کاری نکردن را به پیام دادن و زنگ زدن ترجیح می دهد )
 2. تو را وابسته می انگارد ( شروع سردی ها از اینجا نشات می گیرد )
 3. هیجان رابطه برایش کم می شود ( صبر می کند شاید تعادل بر قرار شد )
 4. نیاز به حفظ تعادل پیدا می کند ( پس استوپ می کند )

بدین ترتیب با افزایش دامنه ارتباطی ات در رابطه با یک مرد یا پسر، اگر افراط کنی و از حالت اولیه خارج شوی، متاسفانه خطاهای غیر قابل جبران یا سخت جبرانی بر جای می گذاری

چه بسیار رابطه ها که از شدت پیام دادن و زنگ زدن از هم پاشیده اند

پس به هوش باش که این کار ها را نکنی تا در عاشق کردن مرد موفق شوی.

پس اگر متوجه شدی که مرد به تو زنگ نمی زند و گیر افتاده ای بهتر است که راهکارهای زیر را دنبال کنی

اما آیا می دانی چطور پیام دهی تا دیوانه ات شود و به تو پیام دهد؟ این مقاله را از دست نده. 🙂

اگر مردی زنگ نزند چکار کنیم

خب حالا چه کار کنیم؟

در چنین شرایطی:

 1. گوشی را زمین بگذار و مدتی به او هیچ زنگ و تماسی نزن
 2. روی شبکه های اجتماعی اش فعال نباش
 3. روی شبکه های اجتماعی ات کم فعالیت کن
 4. متن، مسیج، عکس، و استوری و عکس پروفایل غمگین پست نکن
 5. به تفریحات و انرژی خودت برس
 6. به این باور باش که او همه چیزت شده و نباید همه چیز و همه ی زندگی تو باشد

این کارها را انجام بده ونتیجه اش را ببین مثل این دوست عزیز:

تلفن جواب ندادن مرد
تلفن جواب ندادن مرد راه و چاه دارد که یکی از آن ها صبر کردن است

 

حربه سنجش میزان وابستگی تو با مسیج و زنگ نزدن

یکی دیگر از کارهایی که مرد ها گه گاه در میان رابطه یا اول رابطه به آن توسل می جویند، این است که بسنجند که شما چقدر به او وابسته هستید. اگر متوجه شود که وابسته نیستی، خوشحال می شود و برای جلب توجه تو بیشتر تلاش می کند. اما اگر متوجه شد وابسته هستی، عقب نشینی می کند.

شاید در یک روز دل انگیز همه چیز اوکی باشد و او به ناگهان

 1. قرار را کنسل کند
 2. زنگ جواب ندهد
 3. پیام سین کند و جواب ندهد

این حالت را تا کنون درک کرده ای؟

 

موقع تلفن جواب ندادن مرد یک دخترک زبل باید چکار کند؟

 1. با خونسردی تمام به تفریحش بپردازد
 2. بداند که اگر مرد نباشد زندگی جریان دارد
 3. شاد باشد
 4. اکتیو باشد
 5. غم ناله نکند
 6. به خودش و زندگی اش و هدف هایش برسد
 7. هدف های بزرگی داشته باشد

چه یک مرد در حال تست یک دختر برای شدت وابستگی باشد، چه واقعا خسته شده باشد، این کارهایی که بالا گفتم حکم داروی درمانی این مساله در رابطه را دارد. این ها از جمله تکنیک های دوره جذب مرد با موبایل است که به تو کمک می کند، سیاست داشته باشی و مرد را در رابطه از خود دور نکنی.

با یاد گرفتن مهارت های ارتباطی با مرد ها برای ازدواج، و دلبسته کردن و وابسته کردن مرد به خود، می توانید جلوی این اتفاقات را بگیرید.

پک قرص صورتی حاوی آموزش ها و مهارت های روانشناسانه است که به تو کمک می کند بتوانی به بهترین شکل ممکن رابطه ات را تا گرفتن حلقه نامزدی رسمی مدیریت کنی.

منبع عکس ها

 

اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره رایگان شادزیستی به روش های زیر استفاده کنید.
روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

 

You might also like
18 Comments
 1. Maria says

  سلام،روز بخیر،هفته گذشته بعد از سه سال دیدار کسی رفتم که خیلی دوستم داشت و دوستش داشتم،اما ب دلایلی جفتمون از هم بی خبر بودیم،وقتی منو دید خیلی شاد شد،چقدر احترام،بهم گفت که میخای اینجا رو ول کنی بری؟دوبارهم گفت ،چون من از شهرمون ممکنه برم،احتمال کم،نمیدونم اینو من براساس دلتنگیش گذاشتم اشتباه بود؟نمیدونم تاچه حد به تله پاتی معتقدید ولی واقعا نرفتم ازشهرمون چون نمیخاستم ازش دور باشم و درسته ک نمیدیدمش ولی بهرحال یک جا بودیم،این حرف رو ک زد متوجه شدم اونم احساس منو داشته ،خلاصه کلام که اخرشم گفت بهم خبر بدین چکار کردین.یک هفته بعد پیام با متن ارزوی خوب براش فرستادم،که جواب نداد،بسیار جاخوردم،امیدوارم لطف و محبت کنید و علتش رو برام روشن کنید،ممنونم،
  متشکرم دوستت دارم

 2. Maria says

  البته اینم اضافه کنم ک امروز صبح بعد از پیامی ک اینجا نوشتم واسه شما پیامشون رسید ک تشکر کردن.ولی بعد از یک روز تمام.

  1. مشاور سایت says

   سلام عزیزم ریکشن بعدی شون رو به تلگرام پیام کنید تا مساله رو حل کنیم. موفق باشید

 3. سونیا says

  سلام
  بنده با اقایی ارتباط دارم که ایشون راه دور هستند یعنی خارج از کشور و دسترسی بهم نداریم یکی دو بار با هم تلفنی حرف زدیم بهش پیام دادم ایشون گفتند سرکارند ولی دیگه بعد اون بهم پیام نداده و باهام تماس نگرفته منهم تماس نگرفتم باهاش از یه مشاور کمک گرفتم گفتند منتظر بمونم تا خودشون زنگ بزنن منتظر موندم ولی ایشون فقط بهم تو اینستاگرام پست دادند همین منم طبق خواست مشاور جوابشو ندادم تا اینکه ۹ روز بعدش بهم زنگ زدن جواب ندادم مشاور گفتن که باید منتظر بمانید که تا دوباره بهتون زنگ بزنن ولی الان هرچی منتظر موندم بهم زنگ نزدن یه جورایی ناامید شدم از یه طرفم دلم میخواد دوباره بهم بر گردیم بنظرتون منتظر بمونم بازم یا خودم زنگ بزنم لطفا لطفا کمکم کنید

 4. یاس says

  سلام، من چند سال بود که یه آقایی رو میدیم و ازشون خوشم اومد، بعد مدتها به خادم جرات دادم و سربحث رو باهاشون باز کردم. ایشون اصلا تحویل نگرفتن ولی بعد متوجه شدیم که مشکل دارن با لپتاپ و من چون بلد بودم واسشون حلش کردم. این مسئله چندینبار تکرار شد تا اینکه اخلاق ایشون خیلی عوض شد. وقتی تواناییهای من رو دیدند خیلی دیگه با احترم از طرف ایشون مواجه شدم و رفتارشون خیلی عوض شد. بارها و بارها عنوان کردند که برای من خیلی ارزش و احترام قائلند و من با خانمهای دیگه خیلی فرق دارید. راستش ارتباط ما بیشتر شد و متوجه شدیم که خیلی میتونیم همکارهای خوبی باشیم. من خیلی به ایشون علاقه پیدا کردم. ولی یه چیزی خیلی برام عجیبه اینه که ایشون با اینکه برای اینده مرتب برنامه میریزن و همیشه دیدم که من توی برنامه هاش هستم، و چندین بار هم مسئله ازدواج رو مطرح کردند ولی اصلا ابراز علاقه نمیکنند. یکی دوبار که سعی کردم بفهمم مسئله چیه، گفتن که به شدت مشکل مالی دارن و نمیتونن به چیز دیگه ای فکر کنن.
  این در حالیه که مرتب تو صحبتا و برنامه های ده سال آینده شون من هستم. این تناقض خیلی واسم سوال برانگیز شده. میشه راهنماییم کنید که آیا بمونم در این رابطه یا نه؟

 5. یاس says

  اینو بگم که ایشون حتی دست منم این مدت لمس نکردم. منظورم اینه که قصدشون اصلا سواستفاده جنسی و این صحبتا نیست. من خودم به ایشون نزدیک شدم ولی ایشون بودن که بعد از آشنایی و شناخت من بحث ازدواج در اینده رو مطرح کردن. ساعتها راجع به برنامه های شغلی و کاریشون باهام صحبت میکنن، رازها و درد و دل میکنن. ولی نمیدونم این بهانه برای عدم ابراز علاقه شونو قبول کنم یا نه؟ یا اینکه اصلا من رو دوست ندارند؟
  ایشون توی جمع خانومها خیلی رفتارشون با من خوب هست، و با اینکه خانوم زیاد طرفشون میاد اصلا به دیگران اهمیت نمیده و جوری رفتار میکنه که ما با همیم. ولی اینکه هیچ وقت محبت کلامی نداره رو نمیدونم چکار کنم

  1. مشاور سایت says

   سلام و احترام
   من دقیقا نمی دونم شما چند سالته و ایشون و البته در مورد شغل و سایر مسائلی که باید بدونم اطلاع ندارم. اگر سوال تون رو میخواهید دقیق جواب بگیرید به پشتیبانی پیام بدین و سوال تون رو بنویسید ( همین پیام رو کپی کنید )

 6. گلی says

  سلام به عزیزی که پیامم رو می خونید برای من یک سوال پیش اومده لطفا راهنمایی کنید.من به خاطر شغلم به آقایی پیام میدم و متن پیام های من همیشه رسمی هست و یک موضوع رو به ایشون در پیام ها اطلاع میدم و همیشه در پایان پیام از ایشون میخوام که قطعی بودن انجام کار توسط ایشون رو اطلاع بدن البته این پیام رو به خانم ها هم میدم با یک فرم محتوا ولی ایشون هیچ وقت جواب نمیدن منم یک بار پیگیری کردم که لطفا بگین یعنی می دونن برای من مهمه اون بار گفتن ولی دفعه های بعد نه !منم دیگه پیگیری نمی کنم چون با این که نمیگن که اون کارو انجام میدن یا نه اما کار خواسته شده رو انجام میدن.من فقط به غرورم بر میخوره وقتی پیامم بی جواب می مونه البته هیچ وقت به ایشون پیامای مکرر نمیدم چون فکر میکنم خودم کوچک میشم تماسو همیشه جواب میدن اما پیامو نه خلاصه سوال این که برای چی جواب پیام نمیدن؟به سطح شعور فرد هم نربوط میشه

  1. مشاور سایت says

   سلام ضمن احترام
   پاسخ کاربر بالایی رو هم بخونین
   و این که
   با توجه به موردی که گفتید
   همون تماس گرفتن رو انجام بدین و اگر کاری که پاسخ نمی دهند رو به میل خودتون انجام بدین چیزی نمی گن و برای کار ضرری نداره حتما حتما به سلیقه خودتون پیش برین و در حد تکلیف تون به ایشون نظر خواهی کنید و نه بیشتر.
   چون اگر کار خطیر باشه قطعا پاسخ می دهند
   نکته بعد این که اگر این نظر خواهی ها در چارچوب پاسخ های گذشته یا قوانین ثابتی در کار شما باشه کاملا طبیعی هست که پاسخ ندهند.
   موفق باشید

 7. ناشناس says

  سلام خسته نباشید
  من به یه آقایی پیام میدم یعنی مجبورم که پیام بدم کاریه اطلاع رسانی می کنم یا سوالی می پرسم که اصلا صمیمانه یا شخصی نیست تماما کاری ام ایشون یا جواب نمیدن یا یکی دو کلمه مثلا تو پیام های من سواله ولی جواب نمیدن منم گیر نمیدم می دونم کاری رو بگم انجام بده انجام میده به بهترین شکل و به موقع ولی اصلا جواب نمیده راستش من چون خودم هیچ پیامی رو برای همه بی جواب نمیذارم خیلی سختم میاد از یه نفر سوال کنم جواب نده تلفن می زنم فوری جواب میده ولی پیام نه علتش چیه واقعا؟خیلی هم رسمی خیلی خیلی رسمی اصلا بهش نمیاد

  1. مشاور سایت says

   سلام . تشکر احتمالا ایشان از آن دسته افرادی هستند که
   1- وقت، حوصله یا زمان پیامک نوشتن را ندارند
   2- از موبایل و گوشی فراری اند
   3- تیپ شخصتی ایشون مدلیست که صرفا با تماس ( به دلیل سرعت بیشتر ودیگر مزایا ) پاسخ میدهند.
   شما از این به بعد با ایشون صرفا تماس های کوتاه داشته باشید و بپذیرید که هر کس شخصیتی داره و جای حرص خوردن و سخت اومدن( به قول خودتون ) نیست.
   موفق باشید

 8. پارمیس رشیدی says

  سلام من با یک پسر ۲۳ ساله دوس شدم و خودم ۱۵ سالمه من با ایشون دو ماهه در ارتباطم ایشون سرد شدن اوایل در ارض یک ربع جواب میداد و کاملا مهربون و عاشقانه بود و منم همینطور بودم براش ایشون کم کم سرد شد و من هم بهشون گیر دادم که چرا سرد شدی چرا دیر جواب میدی چرا تا من پیم ندم پیم نمیدی و ایشون بهونه اوردن که من با پدرم دعوام دعوام شده و پول هامو گرفته پول ندارم اعصابم خورده تا ماه دیگ اوکی میشه ولی من که پیم میدم انلاین میشن ولی پیم های منو سین نمیکنن ممنون اگر راه نمایی کنید

 9. Melika says

  چرا واقعا باید بخاطر یک پسر خودمون رو به اب و آتش بکشیم و کلی کار انجام بدیم یک وقت خدایی نکرده دور نشه. واقعا مسخره است.
  خوشش بیاد خودش میاد. آدم منت که نمی‌کشه!

 10. Hani says

  سلام ببخشید من از اقایی خوش‌م اومده تو اینستا باهم چت میکنیم اون اقا همه استوریای منو ریپلای میکنه خیلی صمیمی هم جواب میده ک فکر میکنم خصلتشه من خیلی جذبش شدم چیکار کنم😕

 11. Mana says

  سلام وقتتون بخير و خداقوت من ٣١سالمه و با پسری ۳۹ساله که ساکنه کانادا هست دقیقا يك ساله در تماسم.تحصيلاتش دكتري هست و وضعيت مالي خوبي داره و شغلش اداري هست و تو اون شركتي كه كار ميكنه سمت دارت و گاهي مقاله و تدريس هم ميكنه.ما اصلا همو از نزديك نديدم ولي از طريق واتساپ صوتي و تصويري درتماس بوديم.خدمتتون هم بگم كه اون آقا قبل از من رابطه هاي زيادي داشته و يكبار بعداز٦سال زندگي جدا شده.تواین مدت بااینکه همو نمیدیدیم رابطه ذهنی و دلی نزدیک و خوبی داشتیم.یکبار هو تو چت گفت ازمن خیلی خوشش اومده با توجه به شناختش و دوست داره با من بمونه تا بیاد ایران.برنامه اومدن داشت ولی بخاطر کرونا کنسل شد.همیشه درهمه حال جواب چت و پیامه منو میداد حتی از تو خواب شده بود یک استیکر میفرستاد.ولی الان یک هفتس سرد شده پیام میدم سین میکنه جواب نمیده.درضمن ۶ماه بود که س#س فرند داشت این مساله رو بامن درمیون گذاشت و گفت بخاطر شرایط و نیاز هست.منم به سختی قبول کردم.و بهم ثابت کرد که علاقه ای بینشون نیس.ولی بعداز عید نوروز دیگه راجبه آینده و ازدواج حرفی نمیزد و یکبارهم گفتم هدف رابطه رو مشخص یا کات کنیم کفت وقتی تو اون سر دنیایی میگی چیکار کنیم.ولی اصلا هم قبول نمیکرد رابطه قطع بشه با اینکه من چند بار باهاش قطع ارتباط کردم.حالا با این جواب ندادنش چیکار کنم؟ اینم بگم که قبل از اینکه سرد بشه من باهاش سرد شدم چون میخواستم بیشتر بهم توجه کنه تو سایتتون خوندم که سرد بشید یا کمرنگ بشید که پسر بیاد دنبالتون ولی اونم سرد شد.حالا نظرتون چی هست؟ممنون

 12. صانعی پروا says

  شده شریک عاطفیت توی هیچ فضای مجازی نباشه و خطشم خیلی جواب نده؟!اینستا،تلگرام،واتساپ و…. توی هیچ کدوم اکانت نداره یا اگرم داره بهم نگفته گوشی هوشمندی هم داره که ميگه کاریه و بحثو عوض میکنه. آخه مگه ميشه یه مرد جوون 29 ساله مجرد و امروزی و یکم شيطون توی نت کلا نباشه!!؟؟؟
  از طرفی از همسر سابقش به دلیل ناتوانی جن 00س 0 ی خودش جدا شدن چون بچه ميخواست زنش و گویا ضربه اساسی زده و گذاشته رفته
  منم کار و زندگی خودمو دارم و حدود 29 سالمه وابستگی که نه اما جنس رابطه متفاوته و غيرقابل پیش بینی. چند روز جواب نميده غیبش میزنه بعدش کلی پی ام میده و توضیحات متقاعد کننده میده که منم ناموسا قانع میشم.
  چه رفتارهایی پیشنهاد دارید که بشه تو این رابطه ها داشت تا کات نشه یا خوش بگذره

  1. مشاور سایت says

   سلام به نظر می رسه که این اقا از عدم اطمینان و بی اعتمادی برخورداره و چه بسا بسیاری از اقایون توی این مود تمایل دارند دختر رو با این حالت امتحان کنند. به هر حال به نظر نمی رسه که چنین رابطه هایی از قطعیت کافی برخوردار باشند و پسر صرفا به عنوان یک بازی مساله رو می بینه وگرنه کجای این روابط به چیزی شبیه اشنایی پیش از ازدواج شبیهه!! برای راهنمایی بیشتر به پشتیبانی مشاوره مراجعه کنید

 13. کیمیا says

  سلام خسته نباشید من ۱۵ سالمه با یه آقای ۲۰ ساله ارتباط دارم . ایشون هم دانشگاه میره هم جدیدا میره سرکار . بیشتر ارتباطمون مجازیه و چند بار با هم تلفنی صحبت کردیم . دوبار همدیگرو دیدیم و یه ساله با همیم .دفعه قبلی که با هم صحبت کردیم خیلی خوب بود ولی من بهش گفتم که دلم براش تنگ شده و اینا گفتم همدیگرو ببینیم و اونم گفتش اگه بتونه باشه منم یکم بحث کردم که تو دلت برای من تنگ نمیشه و اگه دلت تنگ میشد میومدی سر قرار و اینا
  و اینم بگم که توی مکالمه قبلی من خیلی قربون صدقش رفتم و خیلی بیش از حد حرفای احساسی زدم و اونم هیچ عکس العمل خاصی نداشت
  الان حدود ۵ روزه هیچی نگفته .من بهش پیام بدم یا نه؟اگه میخوام پیام ندم تا چندروز باید صبر کنم ؟

Leave A Reply

Your email address will not be published.