چطور در قرار با پسرها هول نشوم و خونسرد باشم

0 625

وقتی در مورد خونسردی با پسر و نحوه رفتار در این مود، صحبت می شود احتمالا تو هم یادت می آید که روزی روزگاری انقدر هول بوده ای که پسر برای همیشه تو را ترک کرده است! شاید هم حس کرده که شما هرگز خواستگار نداشته اید و از خوشحالی دستپاچه شده اید. اما جای نگرانی نیست. نحوه رفتار با خونسردی در مقابل یک پسر در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته و به تو کمک می کند که بتوانی به بهترین حالت ممکن روی خودت تمرکز کنی.

خونسردی با پسر چه مزیتی دارد

راستش خیلی مزیت ها دارد، حتی سیگنال های خاصی را به طرف مقابل پرتاب می کند. اما مهم ترین آن به این معنی است که شما دختر محافظه کاری هستی و جلوی آسیب ها را می گیری ولی بسیار پر اعتماد به نفس هستی.

اعتماد به نفس عامل اصلی هر بازی باحال در هر سناریویی است ، به خصوص وقتی در مقابل یک پسر هستید.

معنی خونسرد بودن با پسر چیست؟

خب معنی آن این است که شما نمی خواهید خودتان را مشتاق جلوه دهید!. حتی نمی خواهید بگویید که چقدر به این دیدار محتاج بوده ای. کافی است که نرمال باشی. دخترانی که در دیدار با پسرها هول هستند و دستپاچه، یک پرچم قرمز بالا برده اند و پسر را معمولا از خود می رانند مگر این که یک آیتم خیلی خاص داشته باشند که پسر نتواند از آن دل بکند ( زیبایی آنچنانی – پول و پله! – کاریزمای انحصاری برخی دختر ها- و چیزهای خاص دیگر که هر دختر معمولی احتمالا ندارد )

خونسردی با پسر

تکنیک های خونسرد بودن در قرار با پسرها

چند روز پیش در مورد چند سوال مهم در قرار اول با پسر ها صحبت کردم. این قرار خیلی حیاتی است و روح خونسرد بودن را باید در تو به شدت مشاهده کند.

اما در ادامه به شما با چند راه حل یاد می دهم که چطور این خونسردی را به پسر مورد نظر نشان دهید. این آموزش برای دخترانی که با خواستگار رسمی و غیر رسمی خود حرف می زنند به شدت ضروری است.

 

آرام بخورید و بنوشید

شاید یک گزینه عجیب و غریب باشد اما واقعا در بروز خونسردی جلوی پسر خیلی به شما کمک می کند. در این باره باید بدانی که وقتی استرس داری، معده ات بزرگ تر می شود و تمایل داری بیشتری بخوری! ولع داری که بخوری و بخوری و اینجاست که در کنار خوردن زیاد، عرق هم می کنی و استرس هم بیشتر می گیری. پس وقتی به فنجانت یا بشقاب میوه ات توجه داری که کم کم آن را میل کنی، نتیجه بهتری می گیری.

حتی اگر نمی خواهی در کنارش چیزی بخوری، حتما قبل از قرار سعی کن چیزی بخوری که هم سیر باشی و هم  آرامشت را حفظ کند. با این حساب می توانی خیلی خوب جلسه را مدیریت کنی.

خونسردی با پسر در شرایط مختلف خودش را نمایش می دهد اما ضایع ترین حالت، تند تند خوردن و هورت کشیدن لیوان چایی است.

 

آهسته رفتار کن تا خونسرد باشی

وقتی مردم عصبی می شوند، این است که کنترل رفتار خود را ندارند. هم تند تند حرف می زنند و هم تند رفتار می کنند. این خود پریشانی را به شدت نمایش می دهد. بین جملات خود تنفس کنید و سعی کنید شمرده شمرده صحبت کنید و البته افکار مخربی که موجب عصبی شدن تان می شود را از خود دور کنید.

 

از قبل روی بیانت کار کن تا عالی بنظر برسی

در یک جلسه از صحبت بین دختر و پسر، ممکن است فراز و نشیب هایی رخ دهد که دختر باید آن را مدیریت کند. گاهی اوقات پسرها دیدارها را به چالش هایی می برند تا میزان مدیریت بیان و گفتگوی دختر را چک کنند. من به شما توصیه می کنم قبل از دیدار تان حداقل 3 ساعت وقت بگذارید و ترفندهای دوره بیان سبز را گوش کنید و مجهز و با سیاست های عالی دخترانه وارد یک قرار شوید.

می خواهم در مورد دوره بیان سبز بدانم

 

از انرژی دوستان تان استفاده کنید

اگر تا بحال با هیچ پسری صحبت نکرده ای و اعتماد به نفس این کار را نداری، راه و چاره اش این است که از انرژی دوستان ات اعتماد به نفس بگیری. بیان ویژگی های مثبت تو از زبان دوستانت به تو انگیزه و انرژی کافی می دهد که بتوانی یک قرار خوب را ایجاد کنی. خونسرد بودن با پسر یا خونسردی با پسر می تواند ناشی از تفکرات مثبت تو در مورد خودت باشد. خواه دیگران به تو این افکار را القا کنند خواه خودت به آن ها اذعان داشته باشی.

 

سلفی بگیر

سلفی گرفتن های مکرر کار آدم های خودشیفته است اما اگر عزت نفس تو پایین آمده یکی از بهترین کارها این است که روزهای قبل شروع به سلفی گرفتن کنی و به تفریحات آرامش بخش خود بپردازی. برای خونسردی با پسر سعی کن تفریحات انرژی زایی قبلش داشته باشی. مثلا یک پیاده روی مرتب در طول روزهای قبل می تواند خوب باشد. مراقب خوراکی هایت هم باش.

 

تو عالی هستی پس خونسرد باش

با خودت دائما یاد آوری کن که چقدر تو عالی هستی. با خودت یاد اوری کن که چه دلیل هایی وجود دارد که یک مرد بخواهد شیفته تو شود و با تو ازدواج کند. این مقاله پر از مطالبی است که رمز آلود کار خود را به خوبی انجام می دهند. اما تشعشعات فکری تو می تواند خیلی عالی این مساله را به پیش ببرد. حتی روی طرف مقابلت تاثیر مثبت بگذارد. مراقب باش هیچ فکر منفی ای در این باره نکنی.

این لینک هم عالیه: این رفتار دختر، عاشق ترین خواستگار را پشیمان می کند

 

تماس چشمی برقرار کن

وقتی تماس چشمی برقرار می کنی داری یک سیگنال خیلی خوب ارسال می کنی که، حسابی روی مکالمه سوار هستی و در جریان این رویداد هستی. در واقع می گویی که درگیر این صحبت شده ای و از آن لذت می بری. کسانی که استرس دارند معمولا چندان که باید نمی توانند دید در دید یا چشم در چشم صحبت کنند. این گزینه اطرافیان را ازآن ها فراری می دهد. پس یک روش دیگر برای حفظ خونسردی با پسر در یک قرار ملاقاتی رسمی یا غیر رسمی این است که تماس چشمی ات را به قدری که تو را بی حیا جلوه ندهد حفظ کنی.

معمولا گفته ایم که برای وابسته کردن مرد یا عاشق کردن مرد و حتی وابسته کردن پسر برای ادامه ازدواج بهترین چیز تماس چشمی است. البته در کنار سایر تکنیک های بیانی و موبایلی و غیره .

 

حضور داشته باش

حضور داشته باش بدین معنی است که وقتی در جریان صحبت با طرف مقابل هستی، توجه کن که او چه می گوید، حرف هایش را گوش کن و بشنو و در مورد این حرف ها فکر کن. استرس و عدم رفتار خونسرد گونه با پسر به این دلیل است که بجای این که به واقعیت جلسه توجه داشته باشی به مسائلی دقت می کنی که یا واقعیت ندارد یا ناشی از ذهن شما می شود.

تکنیک های طلایی: 35 نکته برای جذب خواستگار به خود در جلسه اول

 

مودب باش

گاهی افراد برای این که نشان دهند خیلی خونسرد هستند و از آرامش کافی برخوردارند اقدام به رفتارهایی می کنند که جز بی ادبی نیست. بی پروایی بی ادبی است. نشانه ای برای خونسرد بودن نیست! پس مراقب باشید رفتارها را با هم اشتباه نگیرید.

 

برای خونسردی با پسر تعادل را حفظ کنید

خونسرد بودن در کنار یک پسر به معنی سکوت مطلق نیست. او نباید تو را مجسمه بپندارد. اصلا نا امید می شود از صحبت کردن با تو. نباید هم ماشین حرافی باشی. جایی که حس می کنی باید اظهار نظر کنی، این کار را کن. جایی که حس می کنی باید سکوت کنی باز هم این کار را بکن.

وقتی که در دوران مجردی ات دارای با تمرین جذب خواستگار روزگارت را سپری می کنی خوب است که این مطلب را مد نظر داشته باشی و خودت را برای آن روز مهیا کنی.

او هم استرس دارد

وقتی که در یک قرار قرار می گیرید، فقط فکر و ذکرتان این است که شما تنها عصبی هستید و استرس دارید. در حالی که پسر هم استرس دارد. شاید او خیلی خونسرد جلوه کند اما این لازمه قدرت نمایی اوست. من مطمئنم که در دلش غوغا است و حتی عرق های دست و پیشانی اش نمایانگر این واقعیت هستند.

وقتی می دانی او هم استرس دارد تو آرام تر می شوی.

 

دخترهای باحیا بخونن: 7 روش دلربایی و رفتاری دختر با عزت نفس

 

از این حضور لذت ببر

وقتی که در یک قرار دیدار هستی، هم می توانی از لحظه های این مکالمه جدید لذت ببری. هم می توانی به افکار موهوم خودت بپردزای و بیشتر عرق کنی. دقت کن که خونسردی با پسر می تواند خیلی راحت خودش را نمایش دهد پس فکر نکن می خواهی از کوه بالا بروی.

به هر حال دیداری که داری اگر درست خودت را در آن جا ببینی و ارزش خودت را هم بدانی و او را نیز درک کنی خیلی راحت می توانی از لحظه لذت ببری.

لذت بردن شدت عصبی شدن را کاهش می دهد و بعد، موجب می شود تو خونسرد و آرام جلوه کنی و دل ربایی کنی.

آیا این پسر همسرت است: 17 نشانه همسر الهی و مردی که خدا برای شما می فرستد

 

آیا در رابطه با رابطه ات به مشکل برخورد کرده ای؟ من می توانم با یک مشاوره رایگان مساله ات را بررسی کنم و راهنمایی ات کنم. با من تماس بگیر:

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

 

منبع الهام گیری – هرگونه استفاده سایر سایت ها از این مطلب پیگیرد قانونی و شرعی دارد. به تلاش های یکدیگر احترام بگذاریم

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.