5 ویژگی دختران خوبی که اسیر پسران بد می شوند

چرا دختران خوب گیر پسران بد می افتند

0 1,078

افسانه دختر خوب و پسر بد همیشه در تمام اعصار بوده است. حالا هم که شمار زیادی کتاب و فیلم و رمان و موسیقی در موردش ساخته اند. اما این ها دردی از دختران ساده دل حل نمی کند. دخترانی که جذب پسران خوب شاید بشوند اما قدرت پسران بد در جذب این دختران بیشتر است. شاید فکر کنید پسران بد خوش تیپ تر یا خوش سیما تر و یا حتی پولدار تر هستند که دختران جذب شان می شوند. اما نه حقیقتا با بررسی هایی که داشته ایم اینگونه نبوده است. اما داستان از این قرار است که پسران بد 5 ویژگی خاص دارند یا اقلا روی دختران القا می کنند که آن ها به دام می افتند

بنابراین

  1. اگر شما از آن دسته دختران خوبی هستید که جذب پسران بد می شوید
  2. یا می خواهید به دام پسران بد نیفتید حتما دو کار زیر ر ا انجام دهید

اول این که این لیست را بخوانید تا بدانید چرا پسرهای بد دختران خوب را جذب می کنند

و درنهایت پسران را با راهکار پایانی خلع سلاح کنید.

 

دختر خوب و پسر بد پرخاشگر

زن ها وقتی وارد رابطه ای می شوند نیاز به حمایت دارند. مخصوصا وقتی که از جانب غریبه ها احساس خطر کنند، نیاز به کسی دارند که به آن ها حمایت کافی را برساند. پسران بد! خوب می دانند که باید هر طور که شده، باید قدرت های مردانه اش را به خوبی به زن نشان دهد. اینجاست که وقتی پسری غرش می کند، هر چند به ظاهر خوشمان نمی آید اما ضمیر ناخودآگاه ما این کار را می ستاید.

دقت کرده اید که دختران بارها می گویند عاشق مردان سخت گیر هستند؟

توصیه می کنم بخونش: چگونه بفهمیم قصد پسر ازدواج است یا دوستی

پسران بد مراقبت های ناگهانی دارند

همه ما به دنبال محافظت هستیم. شاید پسران بد در اصل هیچ اهمیتی به امنیت شما ندهند. اما اگر به طور غیر مترقبه مساله ای رخ دهد، ذات مراقب بودن مرد ها آن ها را به این وادی می کشد که از شما مراقبت کنند. این است که مراقبت های غیر مترقبه شما را به آن ها وابسته تر می کند. بدون این که به این توجه کنید که نیت شان ممکن است چه باشد.

راهکارهای اورژانسی: چه رابطه ای را باید تمام کرد ( 22 نشانه پسر بد )

پسر بد

قاطعیت شان را بهتر بروز می دهند

قاطعیت یکی از ویژگی هایی است که زنان به دنبال آن هستند. در واقع پسران خوب، از ترس این که شما را از دست بدهند این قاطعیت را کمتر بروز می دهند. اما پسران بد در بروز این ویژگی بی هوا آزادند. البته این قاطعیت موجب می شود که شما بتوانید به میزان کافی زنانگی تان را زندگی کنید و از این آزادی حس خوب پیدا کنید. این جاست که اسیر می شوید و می شود آن چه نباید بشود.

 

دختر خوب با پسر بد همه چیز را درک می کند

این بارزترین تمایز بین “پسر های خوب” و پسران بد است. بچه های خوب راحت ، سازگار و قابل درک هستند. پسران بد وحشی ، دیوانه و غیرقابل پیش بینی هستند. بچه های خوب باعث می شوند احساس رضایت داشته باشید ، اما پسران بد باعث می شوند همه چیز را احساس کنید ، حتی اگر نمی خواهید.

من پسران خوب زیادی دیده ام که همه تلاش خود را کرده اند که خوب باشند یا خوب به نظر برسند. همه چیز را هم طبق اصول زنانگی خوب انجام می دهند. اما، در آخر دختر به دنبال پسرهای بد کشیده می شود.

حتی پسر بد به خودش اجازه می دهد بی رحمی کند، اما آن دختر خوب، تمایل دارد، تمام انرژی و وقتش را پای پسر بد بگذارد.

 

پسران بد موقتی اند

پسران بد دارای یک ویژگی هستند که آن ها را خیلی جذاب می کند. آن هم این که رابطه هایشان کوتاه مدت است. دختر ها تلاش دارند رابطع شان هیجان داشته باشد. این ویژگی در پسر و دختر ها کاملا یک سان است. هر دو جنس وقتی متوجه شوند چیزی دارند که ممکن است از دست برود، برایش راغب تر می شوند.

پسران بد خوب  می دانند که با این ترس موقتی بودن، می توانند دختران را خوب وابسته کنند.

نکته خواندنی: 10 ترفند برای جذب مرد آلفا در هر سن و سال

پسر بد خوش اعتماد به نفس است

یکی دیگر از ویژگی های یک پسر بد این است که معمولا با اعتماد به نفس عمل می کند. با این اتکای به نفس سعی می کند، خوب همه چیز را پیش ببرد. این ویژگی واقعا جذاب است. هم از نوع زنانه اش و هم از نوع مردانه اش.

پسران خوش اعتماد به نفس خوب می دانند کی هستند، چه می خواهند و چطور می توانند به آن دست پیدا کنند و البته اصلا ترس از دست دادن ندارند. پس با اعتماد به نفس بالا، کاملا تهاجمی و قدرتمند برخورد می کنند. اینجاست که ما کد ها را اشتباه می گیریم و احساس می کنیم که از قدرت مردانه اش است که اینقدر جذبه دارد و بُرِش دارد. اینجاست که فریب می خوریم و اسیر تر می شویم.

بیشتر بخون: با چه کاری توی بگو مگو ها و دعوا عزیز تر شوم

چطور پسر بد را خلع سلاح کنیم

برای خلع سلاح کردن پسر بد، و پیروزی در مقابل او، کوتاه آمدن یک کار اشتباه است. عشق ورزیدن یک کار اشتباه است. امید بستن و هزینه کردن کاری اشتباه است.

تنها کاری که باید کنید این است که او را بهتر بشناسید، از شانیت خود دفاع کنید و اجازه ندهید او به هدف هایش با تند خویی ها، درشتی ها، اعتماد بنفس و زیاده خواهی هایش برسد.

دخترانی که با دیدن اولین نشانه ها رابطه ها را تمام می کنند، از نظر پسران بد فرماندهان خوبی برای روابط هستند. اینجاست که دختری که اسیر این ویژگی ها نمی شود، محبوب یک پسر بد می شود و شاید پسر هم عوض شود ( داستان زیبا و آرمان در فیلم هم گناه! ). خلاصه اینگونه است که با سیاست های دخترانه می توانی او را وابسته کنی.

توصیه های شادزیستی

اگر در زمینه رابطه ات هنوز هم ابهام داری و نمی دانی کجای کارت می لنگد که هنوز کار به ازدواج نرسیده می توانی به من پیام دهی و از یک فرصت رایگان برای حل مشکلت استفاده کنی.

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع  و الهام محتوا : دوره جذب همسر دلخواه

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.