10 ترفند برای جذب مرد آلفا در هر سن و سال

0 505

قبل از شروع بحث جذب مرد آلفا می خواهم یاد اوری کنم که به چه کسی مرد آلفا می گویند. مرد آلفا را نباید دقیقا شبیه به زن آلفایی دانست که خودش یک پا مرد است. اما مرد ویژه یا آلفا را چطور باید شناخت؟

چطور مرد آلفا را بشناسیم

مرد آلفا ! همان مردی که وقتی یکی دو بار او را از دور می بینی، انرژی هایش حالت را جا می اورد! هیبت و اندامی مردانه دارد و احیانا صدای زمختی هم دارد. او بیش از حد به هیکل ورزشکاری اش می نازد و روی آن برنامه ریزی دارد. رفتارش، طوری است که به تو حس امنیت و عشق و خاص بودن می دهد.

معمولا دختران خیلی زود به سمت مرد آلفا جذب می شوند. اصلا ویژگی هایی که این مرد ها دارند موجب می شود که دختر خانم ها خیلی دیر به نقایص این افراد پی ببرند.

معمولا دختر ها از این افراد بت می سازند، و طوری عمل می کنند که انگار آسمان سوراخ شده و این شاهزاده پایین افتاده است. اما باید بدانید که آن ها هم انسان هستند و کم و کیف های خاص خودشان دارند. اشتباه می کنند، شرم آوری می کنند و گاهی هم در نقش یک قهرمان واقع می شوند.

خب حالا می خواهم 9 راهکار به تو بدهم که او را جذب کنی. وابسته کردن مرد یا جذب پسر کار آسانی نیست اما اگر اصولی بتوانی صرفا به قصد ازدواج این کار را بکنی مطمئن هستم که به نتایج خوبی خواهی رسید.

یک مرد آلفا هرگز رفتارهای خودجوش عاطفی از خود بروز نمی دهد! یک طور مرد سخت به شمار می آید اما باید با این 10 ترفند او را به این کار سوق دهید.

خب برویم سراغ راهکارها

جذب مرد آلفا

برای جذب مرد آلفا کنترل را به دست او بدهید

البته که منظورم از کنترل کنترل تلویزیون نیست. کنترل یعنی کنترل اموری و رابطه ای که دارید را به دست او بسپارید. قرار نیست او در نقش تکیه گاه محکم شما باشد تا احساس کنید که کنترل را به او داده اید. قرار نیست زندگی تان را مدیریت کند تا حس کنی که کنترل را به دست او داده ای.

وقتی که این موارد را در او ایجاد کردید و این 9 ترفند را در خود و رابطه تان زنده کردید می توانید با خواندن عشق در چشم مرد زندگی تان، مطمئن شوید که اصلا عاشق است یانه. می توانید زبان بدن مرد عاشق را یاد بگیرید تا در حضور او او را بررسی کنید. روانشناسی بدن مرد عاشق چیزی است که با مطالعات طولانی دستگیرمان شده و می توانید آن را به رایگان در شادزیستی یاد بگیرید.

به او اعتماد به نفس بدهید

مرد ها در هر تیپ شخصیتی که باشند، از بهتر نشان دادن خودشان استقبال می کنند. البته قصد ندارم بگویم که از یک مرد کم ارزش از هر نظر بت بسازی و به رویش بیاوری چرا که ناگهان برایت شاخ بازی در می آورد. چون خودش هم این تصویر را باور ندارد و رم می کند!

اما برای یک مرد آلفا که می داند بهترین است، و بهترین ویژگی ها را دارد، شکوفا کردن اعتماد به نفس و افزایش اعتماد به نفس او می تواند یک گام عالی در جذب مرد باشد.

از او تعریف و تمجید کنید و او را تحسین کنید.

قطعا او به این کار شما واکنشی هیجانی و مثبت نشان خواهد داد.

خانم ها فکر می کنند که اگر مردی، را تضعیف کنند او را تحت کنترل در می اورند. این شگردی است که مردان بیمار و کسانی که از قدرت شخصیتی و مردانه کمی برخوردارند این کار را می کنند و معمولا روی زنان بدون عزت نفس این موضوع خوب جواب می دهد. اما روی مردان هرگز این رفتار، نتیجه خوبی به بار نخواهد داشت.

پس تشویق کن و تحسین کن و سعی کن اعتماد به نفسش را بالا ببری.

 

اعتماد به نفس واقعی خودت را نشان بده

یک مرد آلفا مردی قوی است که برای احساس خوب به شکار زن قوی می رود. اگر او متوجه شود که شکارش، یعنی تو، با ارزش هستی برایت وقت می گذارد. تا به حال کی دیده که یک شیر به شکار موش برود!؟

خب دقیقا موضوع همین است. یک مرد آلفا خود را در سطح بالا می بیند و به تناسب، به دنبال زنی سطح بالا می گردد.

زنی که از نظر اخلاقی و ارتباطی عالی است.

پس سعی کنید شما نیز اعتماد به نفس داشته باشید و آن را بروز دهید. لطفا با افزایش اعتماد به نفس واقعی در خود و با افزایش عزت نفس واقعی در خود و حتی با روش هایی که کمک می کند خودت را بیشتر دوست بداری، حتما حتما کاری کن تا بتوانی به بهترین شکل ممکن در نظر او خواستنی تلقی کنی.

البته که اگر بخواهی نقش بازی کنی دیر یا زود همه چیز را خراب خواهی کرد. پس می توانی با شرکت در دوره های عزت نفس و اعتماد به نفس این مساله را حل کنی.

حواستان باشد که در جلسه اول دیدار خود، هرگز رفتارهای مشمئز کننده نداشته باشید. تکنیک های دلبری در جلسه اول را از این مقاله می توانی بیاموزی.

 

بهترین لباسی را بپوش که حالت را خوب می کند

انرژی و حس و حال تو به او منتقل می شود. پس این مورد هم که در مورد اعتماد به نفس و داشتن حس خوب به خود است، نیز می تواند روی او تاثیر بگذارد.

تو نمی توانی فقط او را بالا ببری و به او اعتماد به نفس بدهی و تمام روالت را تحت او و با تکیه بر او دنبال کنی. به هر حال او نقش خود را دارد و شما نیز شخصیتی مستقل هستید.

پس سعی کن از هر طریقی که شده حالت را خوب کنی و حس خوب مرتعش کنی تا موفق به جذب مرد آلفا یا هر نوع مرد دیگری شوی.

برای دیوانه کردن دوست پسر یا دلتنگ کردن مرد زندگی ات، کافی است که ترفند هایی را به کار ببری که هر سنگ را آب می کند. این ترفندها را به رایگان با کلیک کردن روی لینک های این مطلب می توانید مطالعه کنید.

 

در مورد علاقمندی های خود با او صحبت کنید

شاید باور نکنید یکی از چیزهایی که موجب جذب مرد آلفا به تو می شود، این است که در مورد چیزهایی که علاقه دو آتشه به آن ها داری با او صحبت کنی.

اگر این موضوع یک موضوع مشترک بین شما باشد و هر دوی تان به آن علاقه داشته باشید که شاه گل را زده اید. برای علاقمند کردن مرد آلفا می توانید این موضوعات را از شبکه های اجتماعی اش بیرون بکشید. دوره جذب مرد با موبایل را حتما مورد بررسی قرار بده و آن را کامل بیاموز تا این ترفند ها را یاد بگیری.

مرد آلفا به این موضوع حساسیت دارد و بهترین ریکشن را در مقابل به شما خواهد داشت.

عاشق کردن مرد آلفا

خودشیفته و خود مطمئن نباش

این که اعتماد به نفس داشته باشی خیلی خوب و مهم است. اما این که خیلی خیلی اعتماد به نفس داشته باشی هم جای هشدار است.

هرگز اجازه نده که اعتماد به نفس تو موجب شود که گستاخی کنی. این ویژگی مناسب نیست و تو را از او دور می کند.

 

او را مسخره نکن

هر چند او شخصیتی مستحکم دارد اما حتی به شوخی هم که شده نباید کاری کنی که درون او خدشه دار شود. او برج بلند بالای خود را می پندارد پس سعی نکنید که به سمت شیشه های او سنگ پرتاب کنید.

 

به او حس نیازمندی خود را نشان بده تا عاشق شود

منظور این نیست که خودت را به او بچسبان و نفسش را بگیر. مدام پیگیرش باش و زنگ روی زنگ بینداز تا این شهزاده را مبادا از دست بدهی! منظور من این است که به او نشان بده که گاهی وجودش مورد نیاز تو است. باید کاری کنی که بفهمد حضورش ارزشمند است. نه این که تو بدون او خواهی مرد، بلکه کارهایت با کیفیت بهتری انجام می شود.

فراموش نکن که از نظر او تو باید یک زن قدرتمند باشی که از پس خیلی چیزها بر می آید اما حضور او رنگ دیگری به زندگی ات بخشیده است.

 

بر روی خودت تمرکز کن و مرد آلفا را به چنگ آور

برای جذب مرد آلفا نباید طوری رفتار کنی که همیشه توی فکر او هستی. باید نشان دهی که خودت هم زندگی داری بابا!

خودت هم حساب و کتاب ها و هدف هایی برای خود داری که باید به آن برسی. وقتی که این رویکردت باشد می توانی به بهترین شکل ممکن رابطه را طوری پیش ببری که برای داشتنت تلاش کند و امتیاز دهد.

کسانی که از پک قرص صورتی استفاده می کنند از  بخش استقلال سازی  امتیازهای عالی می گیرند و رابطه را گرم تر می کنند. در واقع این ویژگی را باید برای تمام مرد ها پیاده کنی مخصوصا کسانی که پارتنرشان مرد آلفا است در این باره باید بیشتر توجه داشته باشند.

 

برای علاقمند کردن مرد آلفا بگذارید استقلال داشته باشید

مرد آلفا عاشق زنی می شود که کپی از خودش باشد، البته در درجه ای پایینتر البته با بروز حس زنانگی.

پس برای این که موفق شوید که مرد آلفا را به خود علاقمند کنید، باید استقلال او را حفظ کنید. بگذارید او هم برای خودش زندگی داشته باشد، هدف داشته باشد و به شما وابستگی اش را نشان ندهد. اینگونه بیشتر می توانید او را در تور عشق گیری خود بیندازید.

پسری که تو را نمی خواهد دارای ویژگی هایی است که ممکن است، اگر همین امروز آن ها را نشناسی آسیب های جدی به خود وارد کنی. پس توجه کن که روال زندگی ات چگونه است تا بهترین تصمیم را بگیری و رابطه اشتباه ات را سریع درمان کنی.

 

منبع ایده و تصاویر: lovepanky.com

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.