از کجا بفهمم پسری از من خوشش میاد

0 3,057

پسری که خوشش میاد از ما انگار باید توی کره مریخ دنبالش بگردیم. روزگارمون رو با فیلم هایی مثل همگناه سپری می کنیم و با خودمون میگیم ای خدا!!! چی می شد یکی هم مثل نیکی و امین مارو بخوات! ببین چقدر سیگنال پرونی می کنن! یا شاید خسته شی از این همه تفاوت تو فیلم و تو زندگی خودت و بزنی مانکن رو نگاه کنی و نا امید تر شی! مگه میشه!

خب راستش دنیای فیلم با دنیای واقعی ما خیلی فرق داره .. اگر نداشت که مارو پای این فیلم ها نمی نشوندن! والا!

خب حالا می خوام در مورد این حرف بزنم که پسری که از من خوشش میاد چرا خیلی بروز نمی ده؟ و یا این که کلا چرا همه چی انقدر گنگه! این مطلب برای این هست که بهت یاد بده که نشانه های این که پسری از تو خوشش میاد چیه

 

رابطه رو شروع می کنه حتی بی دلیل

وقتی پسری از تو خوشش بیاد و اصطلاحا روی تو کراش داشته باشه، منتظر نمی شینه که تو یه حرکتی بزنی! بله. شروع می کنه تماس اش رو با تو شروع می کنه حتی اگر یک کلام حرف عاشقانه هم نزنه. پس پسری که دورت نمیاد، به این معنی نیست 100 درصد جذبت نشده! ولی می تونه این معنی رو داشته باشه که هنوز به قطعیت برای ادامه رابطه پیدا نکرده.

پس پسری که از تو خوشش میاد، حوالی توهه با چی؟ با گوشی و شبکه اجتماعی و حتی یه تماس کاری.

بیشتر بخون: زبان بدن و اعضای پسر عاشق چطوریه؟ 

 

روی حرفاش می مونه

اگر پسری بهت گفت باهات تماس می گیره و رفته و یک هفته پیداش نشده! این یعنی باید اونو به زباله دان تاریخ بیندازی! یعنی این پسر فقط وقتی دلش بخوات و دلش بکشه میاد سمت تو! اونم نه بخاطر تو! بلکه بخاطر خودش.

پس اگر میبینی طرف شل کن و سفت کن داره بیخیال باش و سعی کن زندگی ات رو کنی. پسری که خوشش میاد از بودن با تو راضیه و فکرهای بیشتری توی سر داره سعی می کنه دلخورت نکنه! پس روی حرفاش می مونه.

بیشتر بخون: چطور ذهن پسره رو درگیر کنم که بیاد خواستگاری

 

پسری که خوشش میاد با تو باشه همش کنارته

در ادامه بخش قبلی باید بگم که پسری که جذب تو شده و از تو خوشش میاد شاید سیگنال های مشابه و واضحی نداشته باشه اما کلا همش حسش می کنی. تو در کنار او واقعی ترین نسخه خودت رو بروز می دهی. نیاز به خود سانسوری نیست و خیلی با هم راحت هستید و می توانید از خیلی چیزها صحبت کنید. همین یعنی او درگیر تو شده است

بیشتر بخون: 13 ویژگی دیگر از پسری که روی تو کراش دارد 

پسری که خوشش میاد

سعی می کنه دونفره باشه

خب این یک خرده گنگه! منظورم از این که سعی می کنه دونفره باشه اینه که به هر دری میزنه تا بتونه میتینگ های دو نفره جور کنه. برای خودش و تو!

یعنی وقتی میخوات تفریح کنه، به دنبال دو تا بلیط از فلان اکران فیلمه!یا این که فلان کافه رو ترجیح میده برای با تو بودن تا این که لش کنه تو خونه بشینه پای فوتبال و چرق چرف تخمه بشکنه و اتاق رو به گند بکشه.

اینم از دست ندی: چطور بفهمم این پسره قصدش ازدواجه یا علافی و دوستی؟ 

 

خود وا دهی دارد

خود وادهی یعنی این که این فرد جلوی تو، وا میده دیگه! یعنی اون خود داری که جلوی هر کسی دیگری می تونه داشته باشه جلوی تو نداره. کلا اوپنه. راحته. همه چیز رو رو می کنه. کلا نمی تونه نکنه. البته شمار کمی از پسرا اینطوری اند.

بیشتر بخون: چطور بفهمم این آقا پسر جذب من شده یا نه؟

 

می خواهد با خانواده و دوستانت آشنا شود

پسری که از تو خوشش میاد، و احتمالا قصد ازدواج داره و درگیر تو شده دوست داره با دوستان و خانواده ات آشنا بشه. او این کار رو به منزله آشنایی بیشتر و نزدیک تر شدن به شما می پنداره و خوبه که در این باره برنامه ریزی دو طرفه داشته باشید. یعنی اگر قراره با خانواده تو آشنا بشه خوبه که تو هم با خانواده او آشنا بشی. دقت کن که هیچ چیزی نباید یک طرفه رخ بده.

دقت کنید که در ارتباطات راه دور صرفا آشنایی با خانواده و دوستان، به منزله جدی بودن در رابطه نیست. 

بارها این مساله رخ داده که چنین پسرهای فلنگ را بسته اند و در رفته اند.

بخون: 18 راز ویژگی های دختر جذاب از دیدگاه پسران

 

پسری که خوشش میاد ازت با جون و دلش بهت گوش می ده

او یک شنونده است اما شنونده فعال کسی است که مخاطبش برایش با دیگران فرق دارد. شنونده فعال یعنی با گوش دل و جان حرف تو را می فهمد و در مقابل حرف هایت عکس العمل نشان می دهد. این نعمت خدادادی هم گیر هر کسی نمی آید! ان هم توی قشر مرد ها.

بیشتر بخون: چطور رابطه مثبت و کم استرس بسازیم

 

نیازهات براش خیلی مهمه

وقتی پسری که از تو خوشش میاد با تو تو رابطه قرار می گیره شاید نشانه های خاص ظاهری چندان بروز نده، ولی این که نیازهات براش مهمه و بهت توجه داره تا بهت رسیدگی کنه خودش خیلیه! اینطور افراد با جون و دل گوش می دهند و در پی حل مشکلات تو هستند!

 

در مورد آینده صحبت می کنه

پسری که اهل زندگی باشه و البته سن قانونی و مناسبی داشته باشه و اقلا چند بار ریشش رو اصلاح کرده باشه ( کنایه از این که 16 سالش نباشه که شر و ور بگه اونم بخاطر تغییرات هورمونی! ) در مورد آینده اش خیلی با تو صحبت می کنه. رویا بافی نمی کنه بلکه واقعیت های آینده اش رو بروز می ده و تو رو هم در این آینده دخیل می کنه.

پسری که خوشش میاد با تو ازدواج کنه و با تو باشه، لحظه لحظه آینده اش رو با تو می بینه و تو رو درگیر آینده اش می کنه.

 

کارهای کوچیک برات می کنه

پسری که تو رو دوست داره سعی می کنه همیشه حوالی تو بچرخه. پس از این بهانه استفاده می کنه که کارهای کوچولویی رو برات انجام بده! مثلا شاید بعد از یک روز خسته کننده، با یک دیدار یهویی شادت کنه. یا این که وقتی می خواهی به خرید بروی همراهی می کنه تا وسایلت رو با خودش بیاره! یا چیزهای ساده و کوچک اینطوری!

 

گر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره رایگان شادزیستی به روش های زیر استفاده کنید.
روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع الهام محتوا – پک قرص صورتی

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.