18 راز ویژگی های دختر جذاب از دیدگاه پسران

6 28,178

معمولا وقتی در مورد ویژگی دختر جذاب فکر می کنیم، به این خیال هستیم که باید یک چهره خاص یا سبک بلوند با چشمان گربه ای با خط چشم های کلاغی داشته باشیم تا روزی روزگاری پسری را جذب کنیم تا شاید شانس ازدواج داشته باشیم. حقیقتا تمام خیابان ها پر از دخترهایی است که این مدلی فکر می کنند. اما اگر این چند ویژگی به تنهایی برای جذب و نگهداری یک پسر کافی بود دنیا گلستان بود.

 

150 پسر می گویند که دختر جذاب چه ویژگی دارد

میخواهم شرح این پژوهش رو از زبان پژوهشگری دیگر بیان کنم که او هم به دنبال این قضیه بوده است:

از این رو من به دنبال این بودم که بتوانم به صورت علمی و مستند ویژگی های دختر جذاب را از زبان مرد ها بشنوم. گروه 150 نفره ای تشکیل دادم که نظراتشان را برایم ارسال می کردند. از این رو، در ادامه برایتان ماحصل این تحقیق را نوشته ام. از نظر آقایان چیزهایی مهم است که حتی شاید تو فکرش را هم نکنی.

اگر در یک رابطه هستی که قصد داری آن را به ازدواج برسانی حتما روی این موارد تمرکز کن.

 

خودخودت باش

پسرها در این تحقیق می گفتند که ما از این که داریم هر روز دخترها را با ویژگی های مشابه هم از نظر چهره، مدل بینی و لباس می بینیم برایمان تکراری و زننده شده است. پسرها می گویند که ما در وهله اول از خود خود شما خوشمان می آید. اگر قرار باشد یک رابطه طولانی تر را تجربه کنیم، باید گفتار فرد مناسب خودش و شخصیت خودش باشد. این که یک دختر جذاب گفتار و کلام خاص خودش را داشته باشد برایمان جذاب تر است تا این که بخواهد هر روز با ارایش های مختلف و لباس های آنچنانی برایمان عکس بفرستد.

چیزی که موقع جدا شدن از یک دختر در قرار در ذهن پسرها باقی می ماند، منش، رفتار و گفتار شماست.

بیشتر بخون: چطور ذهن پسری رو درگیر کنیم تا خواستگاری کنه ؟

دختر جذاب

شخصیت مثبت دختران جذاب است

وقتی دختری با پسرها حرف می زند، و قصد دارد که تاثیر مثبت به قصد ازدواج بگذارد، باید به این فکر کند که دو ویژگی شخصیتی را نباید داشته باشد.

 • اول این که منفی نگر نباشد ( نسبت به خود – دیگران و آینده و حتی گذشته )
 • دوم این که خودخواه نباشد

البته شخصیت منفی شامل چیزهای مختلفی می شود که مهم ترین آن این دو گزینه است.

بیشتر بخون: چرا پسران دختران بامزه رو بیشتر دوست دارند؟ چطور بامزه باشیم ؟

 

دختر جذاب به قدر متعادل دراماتیک است

دراماتیک بودن به معنی احساساتی بودن است! احساساتی بودن یکی از ویژگی های جدا نشدنی از دختران است. دختری که درام در ویژگی های او نباشد از نظر پسران جذاب نیستند. پسران انتظار دارند وقتی دختری گلی می بیند احساس نشان دهد! یا این که اگر در ساحل قدم میزند، برایش حس و حال دختر شبیه به وقتی در خیابان پر از ماشین قدم می زند تفاوت داشته باشد. اما پسرها از رفتارهای شدید درام گونه نیز متنفرند! لطفا از خود بی خود نشوید! همین. تعادل داشته باشید.

آموزش فوق مهم: چطوری بدون لوندی و آرایش هم جذاب باشم

 

دختری که آویزون نیست محشره

بی برو برگرد همه پسرها دوست دارند با دختری در ارتباط باشند که، آن دختر مدل رفتارش با این پسر، از بسیاری جهات شبیه یکی از دوستان پسر آن اقا باشد. یعنی پسر دوست ندارد دختری که با او در رابطه است از جهات مختلف خودش را فراتر از سایر دوستانش ببیند.

به عبارت دیگه دختری جذاب است که در کنار تمام ویژگی های زنانه، و دخترانه، به قدری که یک پسر از دوست همجنس خودش انتظار دارد، از او نیز انتظار داشته باشد.

یعنی چی!؟

به عبارت ساده تر اگر سعید 5 رفیق به نام های، علی و طاها و مجید و مجتبی دارد! و تو هم که اسمت میناست با او دوست هستی! و می خواهی برای سعید جذاب باشی، باید انتظاراتت از سعید شبیه انتظارات علی از سعید باشد!

در واقع تو باید یاد بگیری که یک پسر باشی! اینگونه است که مرد ها کم کم جذب می شوند و به ازدواج هم می رسند. ( البته به تنهایی این یک ویژگی کافی نیست )

بیشتر یاد بگیر: چطور با بی محلی جذبش کنم؟

 

دختران صادق و راستگو جذاب ترند

شاید واقعا از دید یک دختر، دختری که ساده و بی شیله پیله است برای پسران بهترین منبع آسیب رسانی است. اما از نظر پسرها دختران صادق و مورد اعتماد، بیشتر حس و حال ازدواج را در آن ها زنده می کند. شاید پسری چندین دوست دختر داشته باشد اما آن دختری او را به فکر ازدواج بیشتر فرو می برد که صادق تر و مورد اعتماد تر است. البته صداقت به معنی این نیست که بی سیاست باشید.

بازم بخون: چطور صمیمیت رابطه م رو افزایش بدم تا خواستگاری کنه ؟

 

دختران با حد و مرز خیلی جذاب ترند

شاید فکر کنید که پسران همیشه پا را فراتر می گذارند.. فرقی ندارد حد و مرز چیست! فکر می کنید پسران مرز شکن های خوبی هستند. ولی از دیدگاه پسرانی که من با آن ها صحبت می کردم، دختران با حد و مرز خیلی جذاب ترند.

آن ها می گویند درست است که ما نابودگران خوبی برای حد و مرزها هستیم، ولی دختری که این اجازه را به ما نمی دهد، برایمان جذاب تر است. از این روست که ازدواج ما با دخترانی که اهل رابطه ج ن سی نیست جذاب تر است.

 

نمایش زن بودن هم جذاب است

زن بودن! داستان زیبایی است که هر مردی، آن را ببیند و به خوبی ارتباط برقرار کند فکر ازدواج می افتد. زن بودن با تمام ظرافت هایی که دارد و با تمام ضعف هایی که شاید نسبت به یک مرد داشته باشد، بهترین چیزی است که می تواند مرد را جذب کند.

خب شاید بپرسی زن بودن یعنی چی! به عبارت ساده زن بودن یعنی مرد نبودن! به دنبال این باش که مرد ها چه گونه هستند و تو نباید آن طور باشی.

 بیشتر یاد بگیر: زنانگی برای وابسته کردن مرد این گونه است

 

زنی که خسته حرف می زند جذاب نیست

صدای رسا، و نه بلند! می تواند یک جذابیت برای زنان باشد. البته مردانی که با زنان پر داد و قال و عصبی تا کنون همراهی کرده اند و حتی ازدواج نا موفقی از این بابت داشته اند شاید به دنبال آرامش رفتار و کلام زن باشند. اما زنانی که در گفتار، سیاست ندارند، و حتی نمی توانند تن صدایشان را درست کنند، برای مرد ها جذابیت خاصی ندارند و خسته کننده نیز هستند.

بلدی؟!!! برای ترغیب پسر به خواستگاری این 13 کار را نکن

 

زنانی که سرشان گرم خودشان است جذاب اند

زنانی که زندگی مستقل خود را دارند، به خوبی می توانند یک مرد را جذب کنند. چرا که زنان با این ویژگی، مورد پسند آقایان هستند. زنی که زندگی، شغل و تفریح خودش را دارد و برای همه اش برنامه دارد از نظر مردان عالی است. زن مستقل نقطه برعکس یک دختر وابسته و آویزان است.

بیشتر بخون: 13 موضوع جدید و جذاب برای جذب پسر با حرف زدن

 

زنی که می گذارد مردان مرد باشند

شاید این عنوان عجیب بود. اما مردان حس خوبی پیدا می کنند اگر یک زن به آن ها یاد آوری کن که مرد هستند. این یاد آوری چگونه است؟ سیاست می طلبد. مثلا وقتی می خواهی چیز سنگینی را بلند کنی، به او بگویی این کار را انجام دهد. این یاد آور قدرت بازوی مرد است. چیزی که مرد در آن نسبت به تو برتری دارد. اینجاست که دل مرد تکان می خورد. لطفا اگر فقط قصد ازدواج داری این ویژگی ها را در مردت پیاده کن.

 

بدین ترتیب اگر تو بتوانی این چند گزینه را در کنار سایر سیاست های دخترانه سوار کنی، من به تو قول می دهم که شانس ازدواج ات را خیلی بیشتر کنی.

 

هشدار: مطلب پیش روی شما صرفا ترجمه و تحقیق و حاصل گردآوری هاست! فلذا نمی توان از آن به عنوان راهکار مشاوره ای استفاده کرد. بنابراین برای حل مشکلات خود می توانید به مشاور مجرب مراجعه کنید تا با بررسی مسایل شما و احیانا همسر شما بهترین راهکار برای شما ارایه گردد.

منبع الهام محتوا

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
6 نظر
 1. Reza says

  سلام خسته نباشین،یک روزی خواهر دوستم رو دیدم و بهش سلام کردم و اون هم جواب سلام من رو داد و فکر کرد که من بهش علاقه دارم ،به من ابراز علاقه میکرد ولی من میگفتم که خواهر دوستم هست و بهش اهمیت نمیدادم ولی اون بیشتر به من ابراز علاقه میکرد تا دوسال بعد که یک دفعه به خودم اومدم و دیدم که عاشقش شدم،بعد یک مدت به دوست گفتم آخه نمیخواستم اون ندونه و من کاری انجام بدم،هر چی میخواستم رو بهش گفتم و بعد چند مدت بهم گفت که اگه شما هم دیگه رو بخواین من کاری به بهتون ندارم ولی نمیدونم چی کار کنم ،گفتم مگه من بهش بگم چون فکر کنم من رو دوست داره هم شاید به تو بگه نه این پسره غلط کرده ،گفت چجوری ولی دیگه من چیزی نگفتم،گفت خودم یه کاریش میکنم ولی الان خیلی وقت گذشته ولی حرفی نزده،بخدا کلافه شدم نمیتونم درس بخونم و هر کاری هم میکنم اون تو ذهنمه ،احساس میکنم که داره کاری میکنه که ما همو نبینیم ،اگر اینجوری پیش بره افسرده میشم آخه صبح که از خواب پامیشم تا وقتی که میخوام دوباره بخوابم تو اتاق فقط به اون فکر میکنم،لطفا کمکم کنین

 2. شایسته says

  سلام در جواب اقای رضا اگر هیچ دلیل موجهی برای علاقتون پیدا نمیکنید حدس میزنم شما تنها شدید واز تنهایی در ذهنتون به کسی که به شما ابراز علاقه کرده یا فکر میکنید شما رو دوست داره پناه میبرید …

 3. زهرا says

  من یه دخترم و معتقدم عشق وجود نداره. عشق فقط عشق یه خدا و عشق به مادر همین و یس

 4. مینا مهراد says

  خاک بر سرتون که فقط فکر شوهر و جهیزیه اید جهان سومی های بدبخت

  1. سمیه نامجویی says

   دوست عزیز نظرتون محترمه ولی اگر دقت کنید منبع این مطلب ترجمه شده از یک وب سایت امریکایی هست که شما اون ها رو جهان اولی می دونین :)))))))))))))))))))))

 5. مهشید says

  ممنون از اطلاعاتی که دادید ولی من ۳ نفر رو میشناسم که بسیار بی دست و پا بودن و اصلا هم مستقل نبودن ولی بهترین ازدواج رو داشتن به نظرم همه اینا شانس هستش

پاسخ دهید

Your email address will not be published.