اینگونه پسر را نادیده بگیر تا بدستش بیاوری

0 2,054

نادیده گرفتن پسر ! داستانی که شاید به مزاق خیلی ها خوش نیاید اما خب این یکی از بهترین روش ها برای دخترانی است که می خواهند با یک رابطه پیش از ازدواج به هدف خود برسند. راستش پسرها اینگونه جلوه می دهند که یعنی اصلا به ما دختران احتیاج ندارند. خب تنها کاری که باید کنی این است که او را نادیده بگیری تا ببینی برای داشتن تو چکار می کنند.

اغلب سخت ترین کارها با بهترین پاداش ها روبرو می شوند. وقتی نوبت به عاشق شدن یک پسر می رسد ، گاهی اوقات راهِ رفتن به قلب او از طریق شکم نیست بلکه از زیر پوست او است. نادیده گرفتن یک پسر ممکن است بهترین راه برای جلب علاقه او و التماس توجه او باشد.

6 استدلال برای نادیده گرفتن پسر

قضیه از آن جا شروع می شود که خوشبختانه همانقدر که زن ها قابل فهم و درک نیستند، مرد ها و بهتر بگویم پسرها بسیار قابل پیش بینی اند. همین که بدانی وقتی پسری را تعقیب می کنی، از تو دور می شود یا این که وقتی وابسته اش می شوی دیگر رغبتی به تو پیدا نمی کند.

این ها همان دلیل هایی هستند که یک پسر را به شکارچی تبدیل کرده و زمانی او به دنبال شکار است که تو هم اهل شکار باشی البته به شیوه خودت. نادیده گرفتن پسر و بی توجهی به یک پسر شیوه های درست خود را دارد که ما چند مورد را در این مقاله ذکر کرده ایم

توصیه من این است که هر وقت یکی از 13 نشانه پسر یا دختری که دیگر تو را نمی خواهد را در پسر مورد علاقه ات دیدی، مدتی نادیده گرفتن را تجربه کن! معجزه می کن

 

نادیده گرفتن پسر
نادیده گرفتن پسر با رفتار خشن یا با نق و غر صورت نمی گیرد. بلکه باید نهایت خونسردی را از خود به نمایش بگذارید

 

طعمه را بیرون بیاور

نادیده گرفتن پسر با یک دیده بانی خوب انجام می شود. همانطور که گفتیم پسران شکارچی اند. باید طعمه ای ببینند تا به انگیزه شکار برسند. خب این طعمه چیست!؟ می تواند اولین گام برای شناخت این طعمه این باشد که کاری کنی که او احساس کند نا دیده گرفته شده است. احساس کند باید خودی نشان دهد. پس به دنبال ایجاد این حس باش. اگر او حس کند که شما را ندارد، ترغیب می شود که برای داشتن تو تلاش کند. پس نشان بده که همیشگی نیستی یا برایت مهم نیست در چه حد او را در مشت داشته باشی.

یک نمونه دیگر برای نادیده گرفتن پسر:چرا میگه کمی فاصله بگیریم بعد خودم بر می گردم

 

قدرتش را نادیده بگیرید

البته وقتی میگویم قدرتش را نادیده بگیرید به این معنی نیست که بگویی تو اندازه ی یک پشه هستی! نه نه ! نادیده گرفتن پسر به معنی زد و خورد های گفتاری نیست. بلکه بیشتر در رفتار خود را نشان می دهد

کافی است به او نشان دهی قدرت بدست آوردن دل تو را ندارد ( حتی اگر قلبت دارد از دیدنش تالاپ تولوپ می کند! )

پسر ها دوست دارند احساس قدرت و موفقیت کنند. اگر شما چیزی غیرقابل تسخیر باشید ، تمام خواسته های او این خواهد بود که با قدرت نمایی تو را به دست آورد. اگر پسری را نادیده بگیرید ، احساس ناتوانی در پیروزی شما می کند. پس برای داشتن تو و رونمایی از این قدرت به چالش می افتد.

نادیده گرفتن پسر گاهی از طریق نقطه ضعف هایش رخ می دهد نه صرفا با بیان و زبان و کلمات کوچک کننده.

و یک آموزش برای جذب به خواستگاری: برای ترغیب پسر به خواستگاری این 13 کار را نکن

 

نشان بده خاص هستی

معمولا دخترها وقتی عاشق می شوند اولین کاری که نمی توانند کنند این است که جلب توجه کنند. وا می دهند چجور هم! اما خب وقتی می خواهی جلب توجه کنی، یا با نادیده گرفتن پسر به جایی برسی کافی است که نشان دهی دختر خاصی هستی! دختری که از دیگر دختران سواست!

وقتی نشان می دهی خاص هستی و او را هم نادیده می گیری به شدت پیگیر آن می شود که این چیز خاص را در تو کشف کند! به همین منظور مابقی دختران را کنار می زند تا به تو دست پیدا کند.

بیشتر یاد بگیر: چگونه نسبت به مرد ها بی تفاوت باشیم

 

توجه و تحسین کردن را هدف بگیر

توجه کردن و تحسین کردن یکی از نیازمندی های صمیمیت توی هر رابطه ای است. ولی وقتی پسر این دو آیتم را کم تر ببیند موجب می شود که تلاش کند تا آن ها را دوباره پیدا کند. هرچه بیشتر نتواند توجه شما را جلب کند ، وسواس بیشتری پیدا می کند که این توجه را کسب کند و مورد تحسین و ستایش قرار گیرد.

البته هر شکارچی وقتی افراطی به دنبال شکارش بدود خسته می شود و رها می کند. باید بتوانی به موقع او را کمی تغذیه کنی ( نه با رابطه منشوری! فوری ذهنت روی چیزهای دیگر نرود ) و دوباره روز از نو و روزی از نو.

 

پرتش کن بیرون از ذهنت

این بخش از مشاوره هایی که با متخصصان در این باره داشتم عالی بود. مشاوری که در این بار از او کمک می گرفتم کمی بی ادب بود! ولی خب برای این که توی ذهنت بمونه خیلی خوبه. ایشان می گفت، برای این که پسری که تو را نادیده می گیرد، به خودت جذب کنی یکی از بهترین کارها این است که دقیقا مثل یک … او را از خودت بیرون بیندازی.

وقتی تو شمشیر از رو می بندی که از او دوری کنی، با این کار، می توانی به سادگی به او بفهمانی که حواسش را جمع کند. حتی اگر او واقعا تو را دیگر نخواهد با این کار به او یاد می دهی که آن کسی که رابطه را تمام کرده تو هستی و اینگونه طرد هم نمی شوی.

یکی از روش های وابسته کردن مرد دقیقا این است که او را با روش های خاص خودت نادیده بگیری که نمونه هایی از آن را در این لینک آورده ام.

 

با نا دیده گرفتن پسر خلع سلاحش کن

بعضی از پسرها برای این که بتوانند تاثیری روی دختر بگذارند شروع به اعتراض یا رفتاری می کنند که اعصاب دختر به هم می ریزد! وقتی با چنین پسری روبرو هستید تنها کاری که می توانی انجام دهی این است که بی توجهی کنی! اصلا انگار نه انگار که اعصابت را هدف قرار گرفته! طوری وانمود کن که انگا هیچ اتفاقی نیافتاده است! چند نمونه از نادیده گرفتن پسر با خلع سلاح کردن او :

  • دعوا کرده اید و 4 روز است تماس نگرفته که تو ادب شوی؟ خب بگذار 4 روز 40 روز شود و البته شاد باش
  • از کلمات خاصی استفاده می کند تا اعصابت را به هم بریزد؟ بی توجهی کن و وانمود نکن که عصبی شده ای
  • از تو ایراد های بنی اسرائیلی می گیرد تا التماسش کنی؟ خب این بار بگو من عاشق این ویژگی هایم هستم!
  • هر کاری که می کند تا دیوانه ات کند را بپذیر و مقابله به مثل نکن و آرام باش.

او به هر حال مجبور خواهد بود که دست از کارش بکشد. و تو پیروز میدان خواهی شد و این یعنی نادیده گرفتن پسر در این حالت غوغا می کند.

توصیه می شه که بخونی: تقویت رابطه عاطفی با عشقت را اینگونه شروع کن

 

هنوز راغب به ازدواج نشده است

در صورتی که در رابطه پیش از ازدواج هستی و هنوز نتوانسته ای بر چالش های آن فائق آیی و شانس ازدواجت را با پارتنرخود بالا ببری، می توانی همین امروز از من مشاوره بگیری.

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع الهام مطلب: پک قرص صورتی بخش روانشناسی ارتباطی تا ترغیب به خواستگاری

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.