چرا میگه کمی فاصله بگیریم بعد خودم بر می گردم

0 512

مدت ها با هم بودیم تا شرایط ازدواج مون جور بشه. حتی بیش از یک نامزد، با هم صمیمی بودیم. یادش بخیر اون همه تماس و زنگ و پیامک ها که وقت و بی وقت به هم می دادیم. اصلا بیست و چهاری با هم بودیم. گوشی از دست جفت مون نمی افتاد. حالا این فاصله گرفتن دیگه چه کوفتی بود!  نمی دونم چرا حالا میگه فاصله بگیریم و کمی از هم دور باشیم. اگر دوستم داشت واقعا میگفت فاصله بگیریم؟ اتفاقا یک بار هم کراش قبلی من این حرف رو بهم زد. ولی من انقدر بهش توپیدم و گیر دادم که کلا رابطه رو کات کرد. واقعا چرا این مدلی اند پسرا؟

و اما پاسخ شادزیستی به این سوال پر تکرار

 

علت فاصله گرفتن پسر از دختر

وقتی پسر از دختر فاصله میگیرد، می توان به طور کارشناسی دلیل های خاصی بر شمرد که من این دلیل ها را به چند مدل اصلی تقسیم کرده ام

  1. دلیل های درمانی ( برای بهبود رابطه )
  2. دلیل های شناختی ( چی فکر می کردیم چی بود! )
  3. دلیل های ثانویه ( چیزی متفاوت از از حالت های دو گانه اول )

برای این که علت سرد شدن مرد توی رابطه رو بدونی و بفهمی چرا یک پسر خودش رو عقب کشیده بعد از خوندن این مقاله وقت بگذار و این مقاله رو هم بخون. 

 

معنی دقیق فاصله بگیریم و بعد خودم میام چیه

خب یکی از جملاتی که بارها از پسر ها توی رابطه ها شنیده میشه ولی حتی از دختر ها ممکنه یک بار هم نشنوی اینه که رابطه به یک جاهایی که میرسه، یهو پسر میگه، فاصله بگیریم .. کمی دور باشیم .. پیام و زنگ نزنیم .. خودم بر می گردم

وقتی که دوری دقیقا به این شکل بیان میشه، من نظرم مثبته که مشکل خاصی وجود نداره جز بی سیاستی دختر.

در واقع پسر بهترین کاری که لطف به رابطه تون بوده رو کرده . و اون فاصله گرفتن بوده.

وقتی پسر این حرف رو میزنه به چند دلیله:

  • خیلی زیادی پیام و زنگ میزدی این اواخر
  • دلش کمتر برات تنگ میشه پس بیم خراب شدن رابطه است
  • یه مشکل بزرگ داره که باید حلش کنه و اگر هی بری رو مخش ممکنه نسبت بهت بی حس بشه

خوشبینانه ترین حالت و البته طبیعی ترین علت هایی که یک پسر این حرف رو میزنه، دقیقا همینه یکی از این سه مورد بالا.

 

وقتی میگه فاصله بگیریم من چکار کنم

خب گفتم که وقتی میگه فاصله بگیریم یکی از سه علت مهم که بالا ذکر شد وجود داره.

بهترین راه مقابله با این فاصله، این هست که تو هم فاصله بگیری.

اولین احتمال: غار تنهایی

وقتی که این حرف رو بهت زد، اولین احتمال رو بده که میخوات بره تو غار تنهایی اش. معمولا مرد ها ماهی یک بار تو این غار میرن و بعد اگر تو خیلی دختر خوبی باشی و با سیاست باشی عاشق تر بر می گردند. سیاست برخورد توی غار تنهایی رو از فیلم زیر یاد بگیر

 

خب حالا خوبه بریم سراغ دومین علت که معمولا شایع ترین حالته.

 

 دومین احتمال: زیادی زنگ و پیامک زدی

اگر احساس میکنی خیلی پیگیرش بودی لازمه که توی مدل وابسته کردن مرد و یا مدل وابسته کردن پسر برای ازدواج یک تجدید نظری کنی.

اول باید ببینی که آیا این اشتباهات را برای جلب توجه مرد زندگی ات کرده ای یا نه؟ ( نامزد ها یا دخترایی که تو رابطه قبل از ازدواجن این مطلب رو بخونن حتما )

اگر این اشتباهات رو کردی احتمال میدم که زیاده از حد، در دسترسش بودی و سیاست های ارتباطی رو یاد نداشتی. برای حل این مشکل می تونی با پک قرص صورتی ( وابسته کردن مرد – ترغیب مرد به خواستگاری – بهبود روابط با موبایل ) این مشکل رو حل کنی و یک دختر زرنگ و سیایت مدار بشی که میتونه عشقش رو تو مشت بگیره و زودتر شانس ازدواجش رو بالا ببره . درمان وابستگی اشتباه یک دختر مستقل بودنه که توی لینک زیر در موردش حرف زدم:

سیاست های جدید دخترونه: چطور دختری مستقل و دوست داشتنی باشم

 

سومین احتمال: مشکلی براش رخ داده و دوری میکنه

خب مرد ها مثل ما زن ها نیستند که هر وقت براشون مشکلی پیش بیاد بتونن با بقیه زندگی شون موازی پیش برن! گاهی نون خوردن هم یادشون میره. این طور وقت ها تمرکز لازم دارند. حالا این وسط که مشکل پیش امده تو هم بخوای وینگ وینگ رو خطش باشی و سین جیمش کنی و بگی چت شده!

این وسط که دخترا هم هر اخم و تخمی از سمت مرد می بینن به خود میخرن و مکافات ها شروع میشه. توی چنین شرایطی ممکنه دچار دعوا با شریک عاطفی هم بشین. { اگر با عشقت دعوا کردی این مطلب رو بخون }

ولی خب کاری که باید کنی این هست که باز هم سیاست عقب کشیدن رو تمرین کنی و بگذاری خودش بهت برگرده. حتی اگر شده 40 روز صبر کنی.

و اما نشانه های خطرناکی که باید بهشون توجه بشه.

نکته: برای ترغیب پسر به خواستگاری این 13 کار را نکن

 

فاصله گرفتن پسر:  شاید دیگر دوستت ندارد

شاید تو هر کدوم از مواردی که در بالا ذکر شد به درستی رفتار نکردی و دختر با سیاستی نبودی. حتی اگر این موضوع بارها در زندگی ات با افراد مختلف رخ داده همین حالا باید اقلا جلوی این یکی رو بگیری تا جلوی طرد شدنت رو بگیره.

نمیخوام دوباره شکست عاطفی بخوری. میفهمی که چی میگم!!! فاصله گرفتن پسر موجب میشه که تو به خودت بیای و اگر درست منطقی فکر کنی از اشتباهات بعدی جلوگیری کنی.

وقتی که پسری دختری را دوست ندارد  و فاصله می گیرد، نشانه های زیادی داره. 13 نشانه از این گونه پسر ها را توی این مطلب آموزش داده ام که می توانی رویش کلیک کنی و آن را بخوانی. اما نکته ای هم وجود دارد که باید بدان توجه کنی. گاهی وقتی زیاد پیامک و زنگ میزنی ممکن است این ویژگی ها را هم ببینی. ولی باید دقت کنی که تو تلاشت را برای بهبود رابطه کنی و از روش های اشتباه و تهاجمی استفاده نکنی. دقت کن گفتم باید سیاست بورزی! نگفتم التماس! نگفتم پیگیری مجدد! نگفتم ترس از دست دادن.

اما امیدوارم زودتر به فکر حل مشکل افتاده باشی و شاهد نشانه های تنفر پسر از دختر نباشی. هر چند اینجا آخر خط است ( تقریبا پایان خط ) اما گاهی کرابران شادزیستی در این مرحله هم توانسته اند دوباره عشق شان را جذب کنند و به ازدواج جدی تر فکر کنند.

اینم بخون : 13 دلیل خستگی و شک در ادامه رابطه با نامزد

 

وقتی گفت فاصله بگیریم اصرار کردم بلاکم کرد

فاصله گرفتن پسر از  دختر موجب میشه دختر بیشتر نسبت به پسر تمایل پیدا کنه. همون جریان عشق کاذب. خب این هم یک حالت طبیعی است که رخ میده. اما در مورد این قضیه 2 گام باید برداری.

اول این که عقب نشینی کنی و کلا هیچ گونه پیامک و زنگ نزنی

گام دوم هم این که این مطلب را بخوانی { بخون: آیا موقع بلاک شدن و آنبلاک کردن پسر پیام و زنگ بزنیم }

اگر توی رابطه ات با عشقت به مشکل خوردی و نمی دونی چطور به ازدواج ختمش کنی، می تونی سوالت و مشکلت رو مطرح کنی و راه حل رو از من دریافت کنی.

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع عکس: محتوای دوره های قرص صورتی شادزیستی

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.