درگیر کردن ذهن پسر برای تسریع در خواستگاری کردن

0 1,757

درگیر کردن ذهن پسر یا کشاندن ذهن پسر یا دختر به دنبال خودت، می تواند صرفا در این حالت منطقی باشد که قصد ازدواج با وی داشته باشی. در غیر اینصورت یک مردم آزاری است و می تواند نشانه ای از حق الناس باشد! چرا کسی را که بخواهی رها کنی، به سمت خودت بکشی؟؟ چرا درگیرش کنی وقتی قصد رها کردن داری؟ خب اگر قصد ازدواج داری ادامه این مطلب را بخوان

همه دوست دارند بدون ذره ای تلاش مورد عشق و علاقه قرار بگیرند! راستش درگیر کردن ذهن پسر چندان سخت نیست. در ادامه نکته هایی به تو یاد می دهم که برای جلب توجه و کشاندن ذهن پسر به سمت خودت مفید است.

دقت کنید: این آموزش برای زوجین، نامزدها و روابطی که صرفا به قصد ازدواج است، توصیه می شود. 

 

از کجا بفهمم از قبل ذهنش درگیر من بوده

بسیاری از وقت ها شما تنها عشق یک نفر هستی، اما او این موضوع را بروز نمی دهد چرا؟ خب مشخص است چون می خواهد زیر پایش محکم باشد و بعد آن احساس را ارائه کند.

خیلی از افراد چه دختر و چه پسر هم هیچ وقت به بیان عشق خود به طور واضح نمی پردازند چرا که معتقدند تا بگویی دوستت دارم طرف دود می شود و می رود به هوا !

در این باره می توانی 3 مقاله زیر را که قبلا نوشته ام را بخوانی. در مقاله اول به این اشاره کرده ام که 17 نشانه برای این که بدانید پسر عاشق چگونه است؟ این مطلب خیلی چیزها را برایت روشن می کند. اما مهم تر از همه زبان بدن مرد عاشق است. البته باید نشانه مردی که تظاهر به دوست داشتن هم می کند بدانی و بفهمی.

بیشتر بخون: 13 ویژگی پسری که روی تو کراش دارد

 

درگیر کردن ذهن پسر

چطور بدون تلاش زیادی ذهنش را درگیر خودم کنم

درگیر کردن ذهن پسر نیاز به فیلم بازی کردن ندارد. فقط نیاز به این دارد که تو، بتوانی به خوبی المان های وجودی خودت را نشان دهی. خودت را در آن بخش هایی از شخصیت پسر ذوب کنی که او بین تو و خودش فاصله ای نبیند و حس کند که تو واقعا او را درک می کنی و به او احترام می گذاری. در ادامه چند نکته در این باره می گویم که همین حالا در موردش حسابی فکر کن و ببین که چکار می توانی کنی

بیشتر بخوان: 9 نیاز مرد در دوره نامزدی و آشنایی که به زبان نمی آورد

 

به جوک هایش بخند

تصور کن آن بنده ی خدا، برایت جوکی بگوید و تو فقط بر و بر نگاهش کنی! مسلما تو را خیلی بی شعور قلمداد خواهد کرد! حتی اگر جوک هایش خنده دار نیست یک خنده طبیعی داشته باشد. از این بدتر، کسانی هستند که وقتی طرف مقابل شروع به گفتن جوک می کند، فورا می گویند من شنیده ام! این هم یک تو ذوقی است که کم کم پسر تو را دختر نچسب و بی معرفت قلمداد می کند.

حتما بخون: روش بامزه بودن برای جذب پسر برای خواستگاری

 

لطفا خودت باش

همیشه گفته ایم برای جذب پسر برای ازدواج باید یکتا باشی. راستش بخواهی یکتا ترین نسخه از تو می تواند دقیقا نسخه خودت باشد. هیچ وقت به دنبال تقلید از این سلبریتی یا آن بازیگر یا ادا و اصول های دیگران نباش. حتی در حرف زدن هم خودت باش. معمولا آدم ها وقتی خود خودشان هستند خیلی جذاب تر هستند.

آیا می دانی تمام ترفندهای جذب مرد و وابسته کردن مردان به خود چیست؟

 

اعتماد به نفس داشته باش

یکی از منفور ترین چیزها برای پسرها، دختران بی دست و پایی است که همه را بهتر و بر تر از خودشان می دانند ( کاری به مقوله عرفانی این مساله نداریم ) تو باید به خودت و دستاورد هایت احترام بگذاری و اعتماد به نفس داشته باشی. در شرایط، مشکلات، سختی ها، خوشی ها، و غیره همه و همه تو باید خوش بدرخشی.

برای این که یاد بگیری چطور اعتماد به نفس داشته باشی این صفحه به تو کمک می کند ( کلیک کن )

 

پرشور باشید و اجازه دهید او آن را ببیند

شور و علاقه در هر کسی یک کیفیت بسیار جذاب است. تفاوت در اینجا این است که شما باید آن اشتیاق را به او نشان دهید. درمورد چیزهایی که دوست دارید پرشور و هیجان باشید. حس و حال امروزت برای رسیدن به خواسته هایت را نشان بده و حتی عالم بعد از دست یابی به هیجانات زندگی ات را هم برایش ترسیم کن.

بیشتر یاد بگیر: روش جذب پسر در اینستاگرام بدون بدن نمایی و عکس مبتذل

 

از او نصیحت بخواه

مرد باید احساس برتر بودن و همه چیز دان تر داشته باشد تا بتواند حس تکیه گاه بودنش را از تو بگیرد. بنابراین تو می توانی در موارد مختلف از او نصیحت و توصیه بخواهی.

گاهی این نصیحت خواهی فقط می تواند در مورد شیوه رفتار با همکارهایت باشد تا از تو سو استفاده نکنند و حتی گاهی می تواند در مورد سرمایه گذاری در بورس و غیره باشد.

حتی اگر موضوعی هست که خودت کاملا به آن واقف هستی در این باره از او نصیحت بخواه. البته در این کار افراط نکن که او فکر کند هیچی حالیت نیست. اما هفته ای یک بار این کار را انجام بده.

 

تحسینش کن

برای درگیر کردن ذهن مرد به طور کلی باید این کار را کنی که از تو سیگنال های خاصی بگیرد. وقتی تو او را تحسین می کنی سیگنال مثبتی از تو در مورد خودش می گیرد. این تو را در ذهنش می چسباند.

بدین ترتیب توصیه می کنیم که این چند نکته را در کنار تمام تکنیک هایی که در این سایت یاد گرفته ای یا در دوره قرص صورتی بهره برده ای بکار بگیر تا شانس خواستگاری کردنش از تو بیشتر شود.

در صورتی که در رابطه پیش از ازدواج هستی و هنوز نتوانسته ای بر چالش های آن فائق آیی و شانس ازدواجت را با پارتنرخود بالا ببری، می توانی همین امروز از من مشاوره بگیری.

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع این مطلبدوره موج آبی عشق از پک پیشرفته قرص صورتی

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.