13 ویژگی پسری که روی تو کراش دارد

آیا این پسر می خواهد با تو باشد یا نه ؟؟

0 10,703

پسری که روی تو کراش دارد همان کسی است که نیم چه علاقه ای به تو پیدا کرده و شاید توی ذهنش با خودش بگوید ” جوووووون عجب چیزیه! ” شاید هم بگه ” خودشه! زن زندگی آیندمه .. همو که دنبالش می گشتم ”

به هر حال هر چقدر که این دو جمله فرق دارد، اما نشانه ای است برای این که تو بتوانی فردی که واقعا درگیرت شده را با آن بشناسی. حالا این که از روی هوس و موقت و زودگر عاشقت شده و کراش دارد روی تو، یا این که برای آینده اش می خواهد را از طریق یک سری نکات دیگر می توان فهمید که در پایان اشاره هایی می کنم.

 

آیا واقعا منو دوست داره یا خیالاتی شدم

وقتی که برخی ویژگی های مشکوک را از پسری می بینیم، ممکن است به یک حس دوگانگی برسی. شاید با خودت بگی این واقعا منو می خوات یا من اعتماد بنفسم رفته بالا!

شاید مدت ها توی فکر باشی و بعدش هم به مشاوری مثل من مراجعه کنی و بگویی که چیزهایی از یک پسر دیده ام که فکر میکنم منو میخوات! آیا واقعا میخوات یا نه؟

من لازم می دونم که ابتدا تو را به صفحه زبان بدن پسر عاشق رجوع بدهم. این مطلب را در کنار این صفحه باز کن و یادداشت کن که چند تا از ویژگی های گفته شده در این لینک را دارد. این ها ویژگی هایی هستند که کنترلش از دست مرد خارج است و ناخودآگاه رخ می دهد. هر چند در آن ها تقلب هم می تواند صورت بگیرد. ( آن پسر دیگر چه مارموزی است که از روی این اطلاعات تقلب کند )

و در ادامه توصیه می کنم چک لیست 16 تایی زیر را هم بخوانی تا ببینی که او دارای این ویژگی ها هست یا نه.

پسری که روی تو کراش دارد

برایت وقت می گذارد یا نه

به این دقت کن که آیا این فرد برای تو وقت می گذارد یا نه. هیچ کس حاضر نیست وقتش را صرف کسی کند که روی آن کراش ندارد. این وقت گذاشتن با حوصله و انگیزه دخیل شده است.

پسری که تو را دوست دارد یا بهت علاقه دارد، یا درگیر تو شده دوست دارد حتی برای درک و شناخت بهتر تو، و شناختن واقعیت هایت و همخوانی آن با ذهنیت هایش برایت وقت بگذارد و با تو صحبت کند.

به همین سادگی! اگر برایت از وقت خود سرمایه گذاری می کند یعنی رویت کراش دارد.

 

تماس و پیامک هایش چگونه است

پسری که دوستت دارد سعی دارد تماس و پیامک دادنش با تو منظم و مرتب و البته مداوم باشد. این تماس را نمی گذارد قطع شود. هر چه در طول روز، این پیام ها و زنگ ها بیشتر باشد نشان از این دارد که به شما علاقه بیشتری دارد.

دقت کنید که در اثنای یک رابطه تعهد مندانه ما گفته ایم که نیاز به استمرار نیست و فقط مداومت کافی است. اما در ابتدای رابطه معمولا چنین پسری مدام به تو زنگ می زند و یا اگر وقت نکند اقلا چند تکست می فرستد.

این نکته از جمله مهم ترین نکته هایی است که هر دختری که با هر پسری به تازگی رابطه ایجاد کرده و میخواهد بداند که او با دختر مورد نظر چند چند است مهم است.

حتی اگر خواستگاری داری که چندان به این موضوع اهمیت نمی دهد و رسما دارد با تو برای ازدواج آشنا می شود باید این ویژگی را بولد کنی.

بیشتر بخوان: 17 نشانه برای این که بدانید پسر عاشق چگونه است

 

اولویت چندمش هستی

پسری که دختری را دوست دارد، به دنبال این است که با او بیشترین تماس و رابطه را برقرار کند. این دختر احساس می کند که اولویت اول این آقا است. اولویت اول بودن در جای جای رابطه خودش را نشان می دهد.

خانم ها خیلی خوب می توانند اولویت اول بودن را شناسایی کنند.

 

علاقه به دیدار دارد یا نه

وقتی پسری وارد رابطه با دختری میشه، خیلی از این می ترسه که طرد بشه! ولی وقتی که این پسر با اعتماد بنفس توصیه به دیدار و قرار می کند و قصد دارد قرار اولش را ست کند، بدانید که می خواهد رابطه را گسترش بدهد.

باز هم بخون: چرا این پسر جذب من نمیشه ( 10 مانع جذب پسر به دختر )

 

تایم های با هم بودنتان چقدر است

پسری که روی تو کراش دارد، تلاش دارد که وقت بیشتری را با تو بگذراند. درست است که ممکن است شلوغ باشد یا کار پر دردسری داشته باشد ولی نهایت تلاشش را می کند که تایمی آزاد کند تا با تو باشد. هر چه این تایم ها بیشتر باشد یعنی بیشتر درگیر تو است.

 

به عقایدت احترام می گذارد

وقتی پسری به تو ارزش داده و سعی دارد با تو وارد رابطه شود، روی نظرات و عقایدت نیز حساس است و مهم می شمارد. این فرد وقتی با تو حرف می زند و از زندگی روزانه اش می گوید، به دنبال این نیز هست که نظرات تو را بداند. باید نظر دهی کنی، ( البته نه دستور و پیشنهاد و غیره )

 

خودسانسوری هایش را رها کرده یا نه

وقتی پسری کسی را دوست دارد، چهار چشمی سعی می کند اول از خیلی چیزها مطمئن شود. بعد از این شروع می کند به کنار گذاشتن خود سانسوری! بدین صورت که از گذشته های دردناک و احساسی اش می گوید. از احساسش به تو می گوید و غیره. اگر پسری با تو رابطه اش همچنان رسمی است اما برخی از نشانه های بالا دارد، یعنی هنوز در شناخت اولیه تو به چیزی که می خواهد نرسیده.

 

حاضر است با فامیل و دوستانت مراوده کند

اگر پسری روی تو کراش دارد و به تو علاقه دارد و دارد به تو به عنوان یک موضوع خیلی مهم فکر می کند که باید بخشی از آینده اش باشی، تمایل دارد با اعضای خانواده ات آشنا شود. دوستانت را ببیند. و با آن ها سر صحبت باز کند.

اگر پسری دوستان و خانواده اش را از تو پنهان می کند بدین معنی است که قصد ندارد تو را جدی وارد رابطه اش کند.

البته نا گفته نماند برخی پسرها هستند که مخصوصا در فاصله راه دور با تو آشنا می شوند و تمایل دارند حتی اگر شده تلفنی با اعضای خانواده و دوستانت رابطه برقرار کند تا اعتماد تو را صرفا جلب کند. این گونه افراد هم می توانند شیادانی باشند که روش شناخت آن ها را در ادامه گفته ام.

 

او به روال زندگی ات علاقه دارد یا نه

پسرهایی هستند که ممکن است به خود تو علاقه داشته باشند اما از امورات روزمره ات، افکارت و کارهایت، شاید خوششان نیاید. می توان گفت که کسی که تو را به جد دوست دارد هر چیز منتسب به تو را نیز دوست دارد.

می دانی؟ از کجا پسری پیدا کنم که پیشنهاد ازدواج بدهد

 

به کمک تو می آید یا نه

وقتی تو در زندگی ات به مشکلی برخورد می کنی، وقتی که او را به کمک می طلبی! نمی گویم سه سوته ولی تمام تلاشش را می کند تا مشکل تو را حل کند. اگر پسری ادعای عاشقی دارد ولی در اوقات مهم در کنار تو نیست، اوقات دلگیری، آرامش نمی دهد و مواقع حساس یار و یاور نیست، باید آن را فتیله پیچ کنی و به زباله دان ذهنت پرتاب کنی.

 

چقدر در مورد آینده صحبت می کند

پسری که دارد تو را کم کم وارد زندگی اش می کند، برایش مهم است که تو پلن های آینده اش را بپذیری یا نه یا اقلا نظرت را در موردش بگویی. او در مورد اینده می گوید چون می خواهد تو بخشی از آن باشی.

اگر پسر مورد نظر از آینده صحبت نمی کند، بدین معنی است که حتی اگر کراشی روی تو دارد چندان هنوز به قطعیت برای بودن با تو در آینده نرسیده است.

چه رابطه ای را باید تمام کرد ( 22 نشانه پسر بد )

 

چقدر طول میکشه جواب پیامت را بدهد

پسری که علاقه به تو دارد، تلاش می کند که تو را فوری راضی نگه دارد. تلاش می کند که فوری پیامت را جواب دهد. حتی اگر تو روی دیر جواب دادن بازی کنی، او سعی می کند زود جواب دهد. مگر این که واقعا دستش بند باشد.

 

او بهت گوش می کنه یا نه

پسری که به تو علاقه دارد، کارهای خلاف عادتش را زیاد انجام می دهد. مثلا من در قرص صورتی بارها گفته ام که پسرها و حتی اگر شوهر کردی، شوهر ها گوش شنوای چندان مستمری برای درد دل ها نیستند. اما اگر پسری درد دل هایت را گوش می کند بدین معنی است که او به دنبال جلب توجه تو است. برایش مهم هستی و پلن دقیقی در مورد تو دارد.

بیشتر یاد بگیر: 13 موضوع جدید و جذاب برای جذب پسر با حرف زدن

 

چطور او را به ازدواج بکشانم

راستش را بخواهید پروسه راضی کردن و راغب کردن یک پسر به ازدواج کمی پیچیده است. پسری که روی تو کراش دارد قطعا توی ذهنش حتی به طور غیر جدی به ازدواج فکر کرده ولی این کافی نیست. تو باید سیاست هایی را به خرج دهی و او را بیشتر به این کار راغب کنی. این سیاست ها خود فریبی نیست. بلکه بدین معنی است که باید به تناسب روانشناسی یک مرد، باید در او نفوذ کنی. اگر حس می کنی دختر بی سیاستی هستی می توانی پک قرص صورتی، پلن های 3 ماهه و 6 ماهه تا پیشنهاد خواستگاری را دنبال کنی و شانس خود را برای دریافت حلقه ازدواج محک بزنی.

برای این که در مورد رابطه ات با یک مشاوره رایگان با من همراه باشی می توانی با روش های زیر با من در تماس باشی.

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع این مطلب: قرص صورتی مقدماتی

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.