9 حرکت رمانتیک برای افزایش صمیمیت رابطه

0 1,983

افزایش صمیمیت رابطه به این بستگی دارد که چقدر رومانس! یا رمانتیک باز خوبی باشی. کارهای صمیمانه آسان هستند و تو می توانی به راحتی آن ها را در برنامه های روزانه ات بگنجانی! می دانم که مثل 100 درصد دختران 24 ساعته مغزت درگیر اوست! اما این درگیری اگر به رفتار درست منجر نشود، فقط داری انرژی مغزت را تلف می کنی. برای وابسته کردن مرد به خودت باید روی عواطف او نیز کار کنی! اگر فکر می کنی تنها کاری که می توان با آن مرد را به خودت نزدیک کنی رابطه جنسی یا خرج کردن پول است، به تو باید بگویم که حسابی در سراشیبی سقوط هستی.

 

مرتبا ازش تعریف کن

یه رابطه خیلی خوب زمانی ادامه پیدا می کنه که ما از چیزهای کوچک نسبت به همدیگه تقدیر و تشکر کنیم و برتری های این کارها رو به رخ بکشیم! قند تو دلش آب کنیم از این که فلان کار رو کرد! خواه یک کار ساده زنانه باشه که ناقص انجامش داده ( مثل جارو کشیدن ) یا یک کار سخت مردانه باشه مثل درست کردن جاروبرقی! و یا حتی شلوار کردن تن بچه کوچک خانه شما!

با تعریف و تمجید از شریک زندگی خود ، روی نکاتی که در او می بینید تمرکز می کنید. تعارف های صمیمانه باعث افزایش اعتماد به نفس و ارزشمندی همسرتان می شود.

افرادی که در رابطه پیش از ازدواج هستند هم می توانند از فعالیت های روزمره آن ها برخی چیز ها را بیرون بکشند و در موردش تعریف و تمجید کنند. همین یک کار می تواند دل و قلب و روح شما را خیلی به هم نزدیک کند. چرا که این حس را القا می کند که او نزد شما دیده می شود و این گاهی همه چیزی است که شریک شما می خواهد.

بیشتر بخون: روش های کاملا درست وابسته کردن مرد پیش از ازدواج

 

لباس مورد علاقه ش بپوش

وقتی که وارد یک زندگی می شوید، و یا حتی در رابطه پیش از ازدواج هستید و مدتی این رابطه از شروعش فاصله می گیرد، کم کم توجه ها به ظواهر کمتر می شود. چون احساس می کنید پذیرش ها صورت گرفته است. در این حالت است که شما می توانید به راحتی به روزمرگی خو کنید. وقتی توی خانه هستی یک لباس معمولی بپوشی! اما یک کار رمانتیک برای افزایش صمیمیت رابطه این است که از او بپرسی که کدام یک از لباس هایت را بیشتر دوست دارد؟ و آن را برایش بپوشی.

این کار را انجام بده و شاهد شکوفایی هیجانی اش باش.

افزایش صمیمیت رابطه

همکاری های کوتاه و اثر بخش

مرد ها معمولا اینطوری کارشون رو شروع می کنند که راغب به کمک خواستن نیستند! مگر این که کار به جای باریکی بکشه. خب توی این شرایط گاهی درخواست کمک کردن می تونه خوب باشه . اما یکی از چیزهایی که صمیمیت رو بیشتر می کنه این هست که به جای غر زدن، کاری که معمولا به تعویقش می اندازه رو انجام بدین.

 

بهش بگو که درکش می کنی

مردها معمولا به دنبال این نیستند که بخواهند هر طور شده درون خود را فاش کنند تا حس تفاهم ایجاد کنند. این فهمیدن بینابینی، یعنی این که مرد کاری کند که زن او را درک کند. او مستقیما نمی آید بگوید که شرایط مرا ببین و درکم کن! ولی وقتی که تو با زنانگی تمام، به مسائلش پی می بری و مراتب درک و فهم خود را نسبت به حال و احوال و شرایط او را می گویی او شیر ذوق می شود!

به آنها نشان دهید که درد و چالش های آنها را درک می کنید. آنها را تشویق کنید و در غلبه بر آنها حمایت کنید. بعضی اوقات ، این کار اراده آنها را برای ادامه جنگ دوباره زنده می کند و به آنها کمک می کند تا پریشانی را تحمل کنند.

افزایش صمیمیت در رابطه گاهی فقط به این ارتباط دارد که بفهمد فهمیده می شود و به طور یکتا می توانی تاثیر خاصی رویش بگذاری.

بیشتر بخون: این کارها یعنی این پسر اصلا دوست نداره و نمی خوادت 

 

کاری که دوست داره انجام بده

خب این جالب و طبیعی نیست که بخواهی همه کارهایی که او علاقه داره رو انجام بدی. اما گاهی این کار می تونه خیلی بمب انرژی باشه. مخصوصا وقتی بدونه که تو این کار رو دوست نداری و بخاطر او انجام دادی. مثلا اگر از فیلم های اکشن خوشت نمیاد و همسرت عاشق چنین فیلمی است! بد نیست که برای نشان دادن مراتب لطفت بهش، بلیط سینما برای یک فیلم اکشن بگیری و اون رو به یک اکشن پر هیجان دعوت کنی.

آدم ها وقتی که کاری که دوست دارند را توسط دیگران می بینند حس ارزشمند بودن می کنند و احساس می کنند که به خواسته هایشان احترام گذاشته می شود. آن ها برای حفظ این دستاورد رفتارهای متقابلانه انجام می دهند و این آن ها را سپاسگزار تر می کند.

برای افزایش صمیمیت رابطه آیا چاره ای جز درک و فهم نسبت به طرف مقابل داریم؟

بیشتر یاد بگیر: 7 مدل از پیام های جذب کننده پسر پای موبایل

 

جلوی دیگران ازش تعریف کن

خب مسلما مردم در ذات خود ریاکار نیستند! یعنی نمی خواهند مطرح شوند مگر این که سودی عایدشان شود. خب حالا تو ریز بین باش و در جای درست! تاکید می کنم در جای درست از او و دستاوردهایش و برتری هایش تعریف کن. مثلا قصدم این نیست بگویم که جلوی یک دختر مجرد از اهم و تلپ های شوهرت بگویی! منظورم این است که در جایگاه درست از او تعریف کن. این می تواند او را شیر ذوق کند.

 

برای تفریح با دوستانش برنامه ریزی کن

مرد ها دوست ندارند احساس کنند که در متاهلی محدود شده اند. یکی از کارهایی که موجب افزایش صمیمیت رابطه می شود این است که او را آزاد بگذارید. حتی کاری که او را شیرذوق تر می کند این است که برای بودن او با رفقایش یک شی در ماه برنامه ریزی کن و او را به این بزم دعوت کن. البته اگر بگذاری دوری تو را همین یک شب کاملا حس کند که عالی است.

همین حالا بخونش: چرا این پسر جذب من نمیشه ( 10 مانع جذب پسر به دختر )

 

براش چیزهای خوشمزه درست کن

من به پارتنرها توصیه نمیکنم که غذاهای عجیب و غریب و همیشگی درست کنند و برای عشق شان ببرند. اما اگر یک رابطه شش ماهه دارید و می خواهی کم کم تز پایان رابطه را بزنی، ( آن چه در پک قرص صورتی گفته شده ) بد نیست که یک غذای دلخواهش را برایش درست کنی. یک ضرب المثل هست که می گوید راه قلب مردها از شکمشان می گذرد! یعنی شکمش را دریابی گاهی قلبش را دریابیده ای!!!! ( ادبیات گفتاری رو!! )

به دنبال شناخت در روابطت هستی؟ ؟ :::  20 سوال برای شناخت پسر برای ازدواج به طور کامل

توصیه

اگر این مطلب را مفید دانستی و به طور کلی احساس می کنی که مطالب شادزیستی به قلبت می نشیند، و البته دنبال این هستی که با افزایش صمیمیت رابطه رابطه ات را به ازدواج ختم کنی من توصیه می کنم که از پک قرص صورتی که سیاست های دخترانه را تا ترغیب به خواستگاری به تو یاد می دهد استفاده کنی.

پک قرص صورتی؟ چی هست حالا؟

برای این که در مورد رابطه ات با یک مشاوره رایگان با من همراه باشی می توانی با روش های زیر با من در تماس باشی.

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع این مطلب: دوره موج آبی عشق از پک پیشرفته قرص صورتی

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.