7 مدل از پیام های جذب کننده پسر پای موبایل

0 732

وقتی دنبال پیام های جذب کننده می گردی؛ اینکه کسی بگوید این جمله را بگو تا پسری را با موبایل جذب کنی، یا این که نسخه ای برایت بپیچد، که شامل انواع پیام های جذب کننده باشد شاید تا حدی شما را موفق کند. البته امیدوارم شامل مواردی نباشد که از ارزش تو بکاهد. اما برای جذب کردن پسر با پیامک و موبایل، باید اصولی را بکار ببری. مهم تر از همه این است که او را پای گوشی نگه داری. در درجه اول، باید این موجودات را راغب به پیام دادن و ادامه صحبت کنی.

در ادامه این مطلب می توانید به راحتی، اصول ساده و مدل پیام های جذب کننده پسر پای موبایل را یاد بگیری.

 

توی رختخواب پیام نده

یکی از اصول این است که موقع پیام دادن هیجان داشته باشی. تا با هیجان نباشی، او راغب به حرف زدن با تو نمی شود و تو نمی توانی شناختی از او پیدا کنی. برخی از دختر خانم هایی هم که اهل درینک! یا همان الکل زدن هستند هم اشتباهی که دارند این است که در این حالت شروع به تکست دادن می کنند. این کارهم اشتباه است.

لطفا وقتی سر حال و قبراق هستی پیام دادن را شروع کن. { بیشتر بخون: چطور هنگام پیام دادن به پسر او را پای گوشی نگهداریم }

پیام های جذب کننده

پاسخ های بله / خیر ممنوع

پاسخ های یک کلمه ای و بله خیر، دقیقا همان پیام هایی است که نشان می دهد تو حوصله پای گوشی بودن را نداری. اینجاست که او فرصت را غنیمت شمرده و بای می کند.

مثل یک خانم باکلاس پیامک بده! یعنی اگر پاسخ ات بله یا خیر است، این پاسخ را بنویس، اینتر را بزن و یک یا دو جمله در ادامه بنویس و بعد مسیج را ارسال کن.  { بیشتر بخون: 13 قانون جذب با پیامک برای دریافت پاسخی که می خواهی }

 

ارسال پیام جذب کننده پسر با سوال پرسیدن

از پرسیدن سوال هرگز نترس . چون این کار، راهی مطمئن برای ادامه صحبت با فردی است که می خواهد گوشی را زمین بگذارد. البته باید بدانی که چه سوال هایی را باید بپرسی. من در دوره بیان سبز در 6 جلسه آخر به طور کامل به این موضوع پرداخته ام که چطور او را شخصیت شناسی کنید و سبک گفتگویش را شناسایی کنید تا بتوانید موضوعات پر صحبت او را تشخیص دهید. اینگونه اگر در رابطه با ویژگی های مورد پسندش بر اساس سبک صحبتش، صحبت کنید، او هم پای گوشی خواهد نشست.

می خواهم سرفصل های دوره بیان سبز را ببینم..

 

موقعیت ات را به “فقط ” محدود نکن

وقتی داری در مورد خودت، موقعیتت و کاری که می کنی، همیشه باید ابهامی ایجاد کنی که کنجکاوی او را تحریک کنی. برای این کار هرگز کارت را به فقط محدود نکن. اگر می پرسد کجایی؟ نگو فقط آمده ام خرید کنم و برگردم! اگر می پرسد چکار می کنی؟ نگو فقط با کتاب خوندن دارم امروز سپری می کنم. او با این جملات کلیات شما را درک کرده و برای کنجکاوی و ادامه صحبت مساله ای پیدا نمی کند. اگر به دنبال تکنیک های عالی موبایلی برای پیام های جذب کننده هستی، می توانی دوره جذب با موبایل را هم ببینی.

 

در مورد مشکلاتت صحبت نکن

وقتی تو مشکلی داری، بگذار برای خودت باشد. توی مسیج هایت و پیام هایی که ارسال می کنی، بدان و آگاه باش که، پیامی او را پای گوشی نگه می دارد که او را سر حال بیاورد.

منظورم این نیست که راجع به مسائل جنسی صحبت کنید. نه اصلا. منظورم این است که موضوعات کاهنده و استرس زا را کاملا کنار بگذار. مشکلت مربوط به توست. لازم نیست او را در جریان اتفاقات منفعل کننده ی روزانه ات بگذاری. { بیشتر بخون: هنگام عکس خواستن پسر از دختر چکار کنیم }

 

طومار ننویس

همیشه به مراجعین و شاگردانم توصیه می کنم که از طومار نوشتن به شدت بپرهیزید. آن را مثل یک مار گزنده ببینید و از آن فرار کنید. علت اش هم خیلی مشخص است.

  1. مرد ها طومار را یک نوع جنگ و نا رضایتی می پندارند.
  2. مرد ها حوصله خواندن طومار را ندارند
  3. مرد ها تمام مطالب طومار را به ذهن نمی سپارند.

اگر از تو می پرسد امروز چه کارهایی کردی، کافی است که یک پاراگراف کوتاه در مورد روزت صحبت کنی.

لازم نیست یک کتاب بنویسی که امروزت چطور گذشت. برای ارسال پیام های جذب کننده باید کوتاه کار کنی و البته متنوع و پر فحوا.

 

چند سوال در یک مسیج نپرس

شاید تو هم این موضوع را تست کرده باشی. گاهی شاید با خودت بگویی به تمام سوال هایم جواب نمی دهد! شک دارم بهش و ال و بل! ولی وقتی به چرخه پیامک دادنت نگاه می کنی متوجه می شوی که ایراد از خود توست.

هیچ وقت چند سوال را با هم ننویس. چرا؟ چون او فقط سوال آخر را مهم می بیند و به آن پاسخ می دهد. { بیشتر بخون: آیا موقع بلاک شدن و آنبلاک کردن پسر پیام و زنگ بزنیم }

 

برای این که در مورد رابطه ات با یک مشاوره رایگان با من همراه باشی می توانی با روش های زیر با من در تماس باشی.

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع این مطلب: قرص صورتی مقدماتی

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.