13 قانون جذب با پیامک برای دریافت پاسخی که می خواهی

0 917

وقتی موبایل روی کار آمد و این خط های اعتباری هم با قیمت های عجیب و غریب پایین در دسترس همه قرار گرفت همه فکر می کردند نانشان توی روغنه! آخ جون حالا می تونیم هر جا که هستیم از هم خبر بگیریم و با هم گپ و گفت کنیم. اما غافل از این که جذب با پیامک شد مشکل همیشگی دختر و پسرها و حتی افرادی که به دنبال یک شناخت هستند تا با هم زیر یک سقف بروند.

حقیقتا با موبایل، تنها و به تنها، با تکست دادن تو نه می توانی همسر مورد علاقه ات را پیدا کنی و نه می توانی آن را جذب کنی. اقلا این روزها مثل 10 سال پیش نیست! اوکی؟

خب حالا من در این مطلب می خواهم به تو کمک کنم تا در پروسه شناخت همسر آینده ات، با موبایل به مشکل برخورد نکنی یا اقلا یاد بگیری که چطور به پاسخ دلخواهت برسی.

 قانون جذب با پیامک

او فقط یک پسر است نه بیشتر و نه کمتر

اولین چیزی که باید توی تمام مدل های ارتباطی ات یاد بگیری این است که تو یک دختر هستی، و او یک پسر! هرگز نباید در خلال ارتباط هر جا که به خنسی می خوری، به دنبال کوچک کردن خودت باشی. توی ذهنت باشد که او یک پسر است با جایگاه اختصاصی خودش و تو یک دختری با جایگاه اختصاصی خودت. هرگز او را بالاتر و سر تر از خود ندان.

اگر این جمله ها همیشه توی گوشت باشد، نمی آید آن روزی که وقتی به خودت می آیی متوجه می شوی که حسابی خودت را برایش له کرده ای و چیزی از ارزشت نمانده.

اگر یک مرد این حس را از شما بگیرد به راحتی می تواند در رابطه با شما تعامل داشته باشد و جوابی به شما بدهد که احتمالا دوست داری آن را بشنوی.

مطالعه بیشتر : 14 پیامکی که شخصیت عشقت را بر ملا می کند

 

ارسال پیامک باید یک بازی مساوی باشد

وقتی که تو می خواهی با پیامک پسری را جذب به خودت کنی، احتمالا اولین کاری که می کنی این هست که حسابی با این موبایل هوایش را خواهی داشت.. صبح ها سلام و صبح بخیر می گویی! وسط روز حالش را می پرسی و وقتی یک پاراگراف می نویسی و او یک کلمه جواب می دهد، ممنونش خواهی بود و اعتراضی نداری.

اما این یک بازی مساوی نیست.

برای ارتباط بهتر با پیامک و موبایل دقیقا به همان میزان باش که او هست.

وقتی پاسخ های یک کلمه ای می دهد، سوالی نپرس که پاسخش یک کلمه ای است.

حتما بخون: چطور یک پسر سر سخت رو وابسته کنم 

 

حس و حال مکالمه پیامکی ات چقدر است

وقتی که می خواهی در ارتباط به حس نزدیک تری برسی باید متوجه شوی که این پیامک دادن برایت چقدر لذت دارد. مبادا بخاطر برخی المان های اجتماعی بخواهی پسری را جذب کنی ولی وقتی پای پیام دادن به میان است رغبت چندانی به این کار نداری. با خودت رو راست باش.

طلایی: چطور هنگام پیام دادن به پسر او را پای گوشی نگهداریم

 

طبیعی سر خودت را شلوغ جلوه بده

بسیاری از دختر خانم ها وقتی از دوره آموزشی قرص صورتی و جذب با موبایل استفاده می کنند و من در آن به آن ها یاد می دهم که سرتان را شلوغ بگیرید و فوری سر گوشی نپرید تا جواب دهید، با الگو های عجیب و غریب رابطه را ادامه می دهند. مثلا قانونش شده که ووقتی پسر پیام می دهد 8 ساعت بعد جواب دهد!

خب این کار جالبی نیست. ما نه می گوییم سر 30 ثانیه جواب بده و نه می گوییم 8 ساعت به 8 ساعت پاسخگو باش. مهم این است که تو به طور طبیعی سرت شلوغ باشد.

بیشتر بخوان: مهم ترین قانون ها برای جذب با موبایل اینجاست

 

ساده و واضح حرف بزن

وقتی که حرف مهمی داری که به او بگویی، لطفا 30 دقیقه چفت بست ننشین و پیام ننویس. نه تنها هیچ پسری که هیچ کس حوصله خواندن پیام های طولانی فلسفه گونه ی محاکمه گونه را ندارد.

وقتی حرفی داری واضح و شفاف و کوتاه آن را بنویس و یا وویس کن و تمام.

بگذار همه چیز ساده باشد.

اینطوری بهتر جواب می گیری.

 

برای جذب با پیامک نیاز به نقش بازی کردن نیست

به دخترها یاد داده شده ( به اشتباه ) که سعی کنید نقشی بازی کنید که پسرها دوست دارند. اگر قرار باشد کسی تو را دوست بدارد، خود خود خودت را دوست دارد نه ادا و اصول ها را .

پس سعی کن در رفتار واقعی و خودت باشی

توی پیامک این مساله بیشتر جلوه پیدا می کند و نیاز به تظاهر و حفظ ظاهر هم نیست.

اینطوری بیشتر خواستنی می شوی.

 

هیچ وقت او را تحت فشار قرار نده

یکی از چیزهایی که مرد ها را از شما فراری می دهد، و یا اقلا منزوی می کند، این است که برای ساده ترین چیز هم او را تحت فشار قرار دهی.

راستش را بخواهی او اگر دلش برای تو تنگ شود خودش قراری ست می کند! نیازی نیست جد و آبائش را جلوی چشمش بیاوری تا بخواهد بیاید و با تو یک آب انار میل کند!

 

مهم ارتباط مداوم است نه…

گاهی اوقات، گفته می شود که دو نفر که همدیگر را دوست دارند باید با هم دائما در ارتباط باشند. هر روز با هم چند بار صحبت کنند و غیره . اما حقیقت امر چیز دیگری است.

ارتباط مداوم یعنی شما به هر حال با هم در تماس هستید. خواه 2 روز یک بار خواه 3 روز یک بار. این یعنی همچنان درگیر هم هستید. اما این که بخواهید برای اثبات خواستن یک دیگر هر لحظه با هم در تماس باشید یک باگ و خطای ارتباطی است که همه چیز را خراب می کند.

آموزش مهم: 21 پیامک که بعد از قرار اول می توانید ارسال کنید

 

بدان چه زمانی مکالمه را تمام کنی

اگر متوجه می شوی که مکالمه رو به موت است، بهترین کاری که باید کنی این است که آن را تمام کنی. چیزی از ارزش تو کم نمی کند اگر بگویی کمی کار دارم بعدا با هم صحبت می کنیم و با این کار جلوی یک مکالمه کاهنده را بگیری.

می توانی ادامه موضوع را بعدا یا در همان روز از سر بگیری و واقعا حرفی برای گفتن داشته باشی.

 

لحن تان را مورد بررسی قرار دهید

پیامک مهم ترین و موثر ترین محل برای خراب کاری های سو تفاهم انگارانه است. لطفا شرایط، نوع صحبت و اهمیت موضوع را بررسی کنید.از تکست در شرایط مهم استفاده نکنید. حتی اگر ویس می دهید وویس تان را یک بار قبل از ارسال با صدای بلند بخوانید تا متوجه شوید که هر گونه لحن سو تفاهمی در آن نباشد.

می خواهم سرفصل های دوره جذب با موبایل را ببینم..

 

اگر در زمینه رابطه ات هنوز هم ابهام داری و نمی دانی کجای کارت می لنگد که هنوز کار به ازدواج نرسیده می توانی به من پیام دهی و از یک فرصت رایگان برای حل مشکلت استفاده کنی.

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع الهام این مطلب – پک قرص صورتی و دوره بیان سبز

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.