چطور هنگام پیام دادن به پسر او را پای گوشی نگهداریم

0 1,256

پیام دادن به پسر مورد علاقه شما می تواند شروع کننده یک بحث خوب باشد که به شناخت بیشتر شما قبل از ازدواج کمک کند. البته همه چیز بستگی به این دارد که طرفین چقدر همدیگر را پذیرفته اند و پسر چقدر قدر ازدواج دارد یا در حال فریب دادن شما است. به هر حال وقتی صحبت از جذب با موبایل می شود، لازم است که ترفند هایی را بکار بگیرید تا ببینید می توانید در فرد مقابل نفوذ کنید یا نه.

وقتی می خواهید پسری را به خود جذب کنید نمی توانید بدون شناخت او، اقدام به کاری کنید. در واقع وقتی بدون شناخت اولیه شروع به رابطه می کنید، مثل این است که چشم بسته در شب تاریک در حال رفتن به مسیری هستید که وصف آن را شنیده اید! فقط شنیده اید.

پیام دادن به پسر

چند نکته کلی و چند نکته جزیی وجود دارد که می توانید برای ارتباط با پسر از طریق موبایل و پیامک از آن استفاده کنید. 3 اصل عمومی را در زیر برایتان نوشته ام که در کنار تکنیک های دوره جذب با موبایل و دوره بیان سبز می توانید ارتباط بهتری را از خود نشان دهید و دل های بیشتری را همراه خود کنید.

میخواهم سرفصل های دوره جذب با موبایل را ببینم

می خواهم سرفصل های دوره بیان سبز را ببینم..

 

برای پیام دادن به پسر پیچیده نباش

یکی از چیزهایی که پسرها را پای گوشی می نشاند تا حتی وقتی در حال کار کردن هستند ( بیشتر در اوایل رابطه ) بتوانند با شما صحبت کنند این است که در مورد چیزهای سخت صحبت نکنید. صرفا به دنبال مباحث سرگرم کننده باشید.

مثلا در پارک نشسته ای و با او چت می کنی، ناگهان یکی از همکلاسی های قدیمی ات رد می شود. می توانی این حادثه شیرین ناگهانی را به اطلاعش برسانی. اگر استقبال کرد از این موضوع، می توانی آن را دنبال کنی.

مخصوصا مخصووصا در ایام پر مشغله، و ساعات پر استرس لطفا لازم نیست در مورد فلسفه، ماورا و چیزهای سخت حرف بزنی. همین که در مورد چیزهای ساده صحبت کنی مطمئن تر خواهی بود که تو را همراهی خواهد کرد.

 

اگر موضوع گفتگو را دوست نداری اعلام کن

ابتدای رابطه ممکن است شما بخواهید به هر راهی که شده او را جذب کنی. ممکن است پای صحبت های بی ارزشی بنشینی که تو اصلا به آن ها اعتقاد نداری و یا علاقه نداری.

اما وقتی کمی صحبت کردن و جذب پسر مورد علاقه ات نرمال تر شد و شرایط رله تر شد، می توانی موضوع صحبت ها را به راحتی تعویض کنی و به سمت چیزی که دوست داری، صحبت را ادامه دهی.

 

در مورد شرایط کنونی ات صحبت کن

اگر حتی هیچ چیزی برای گفتن نداری، وضعیت کنونی ات را توصیف کن.

البته منظورم این نیست که بگویی که چه پوشیده ای و چه طور خوابیده ای! میدانی که عاقبتش جالب نمی شود.

 1. در مورد کاری که می کنی صحبت کن
 2. در مورد کتابی که می خوانی صحبت کن
 3. درباره فکری که در سر داری صحبت کن.
 4. اگر می دانی او به جوجه ( مثلا ) علاقه دارد، اگر از کنار یک جوجه فروشی رد شدی همان موقع از جوجه ها عکس بگیر و برایش ارسال کن.
 5. در مورد شرایط کنونی او صحبت کن

این ها همه باب صحبت هایی را فراهم می کند که صمیمیت بیشتری را ایجاد می کند.

 

قرار های دسته جمعی بگذارید

پیام دادن به پسر می تواند برای ایجاد شرایط دیدار حضوری نیز صورت گیرد. البته به صورت کاملا سالم! وقتی که با فردی آشنا می شوی و توی ذهنت این می چرخد که می تواند همسر خوبی برایم باشد یا نه، باید اول بسنجی که او راغب به با تو بودن شده است یا نه. لازم نیست قرار اول تان عاشقانه و خیلی فرندلی باشد. شاید اخر هفته که می خواهی با خواهرت به سینما بروی، او را هم دعوت کنی تا ببینی آیا علاقه دارد، که دیداری تازه کند یا نه.

همین حالا کلیک کن و بعد بخون: 21 پیامکی که بعد از قرار اول باید ارسال کنی

 

4 دسته شخصیتی پسران

پسران و دختران، فرقی ندارد، همه آدم ها در 4 دسته شخصیتی گنجانده می شوند، که این دسته ها می تواند غالب یا ترکیبی باشد. این 4 دسته با کمک یک تست ساده شناسایی می شوند و میزان ترکیب شخصی شان هم مشخص می شود. به تناسب این که هر فرد چه فرمول شخصیتی دارد، می توانید موضوعات مورد علاقه بحثش را بشناسید و بعد شروع کنید به صحبت کردن پیرامون این موضوعات. اگر دوست دارید این تست را برای شناخت شخصیت خود و همسر یا پارتنرتان انجام دهید و تفسیر آن را بدانید و بفهمید که چطور می توانید هر کدام از این شخصیت ها را چطور درگیر کنید، می توانید ریز پک شخصیت شناسی مردان را تهیه کنید.

این ریز پک شامل:

 1. تست اولیه
 2. تفسیر تست
 3. نقاط قوت هر دسته شخصیتی
 4. نقاط ضعف هر دسته شخصیتی
 5. موضوعات مورد علاقه بحث با شخصیت مورد نظر
 6. باید ها و نباید های ارتباط با شخصیت مورد نظر

می باشد.

میخواهم این ریز پک را تهیه کنم

 

اگر در زمینه رابطه ات هنوز هم ابهام داری و نمی دانی کجای کارت می لنگد که هنوز کار به ازدواج نرسیده می توانی به من پیام دهی و از یک فرصت رایگان برای حل مشکلت استفاده کنی.

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع الهام این مطلب – پک قرص صورتی و دوره بیان سبز

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.