21 پیامک که بعد از قرار اول می توانید ارسال کنید

0 5,393

چالش پیامک بعد از قرار اول ! بله قرار اول! وقتی قلبت تند تند می تپد و نمی دانی کسی که قرار است روبروی تو بنشیند، یک جنتلمن واقعی است یا یک سمندون به تمام معنا! به هر حال این استرس طبیعی است. کاملا حق داری اگر از من پیش از این قرار سوال می پرسی که چکار کنیم که جلوی پسر هول نباشیم. اما بعد از قرار اول، از من سوال می پرسی که آیا می توانم بهش پیامک بزنم ؟ یا این که چرا دیگر سراغی از من نگرفت؟ خب این مقاله حول پیامک بعد از قرار اول می چرخد ولی چند نکته اولیه هم لازم است.

 

کلیاتی در مورد رفتار بعد از قرار اول

وقتی صحبت از قرار اول می شود این قرار می تواند رسمی باشد یا غیر رسمی.

عملکرد تو در این دو حالت کاملا متفاوت است پس با دقت مطالعه کن این مقاله را تا قاطی نکنی.

عمده صحبت من در مورد قرار اول در آشنایی هایی پیش از ازدواج است، وقتی که قصد تان ازدواج است و خانواده ها هنوز مطلع نیستند.

  1. قبل از قرار اول، این چند مورد را به خودت یاد آوری کن
  2. همانند تو، آن آقا هم حق انتخاب دارد
  3. اگر او بعد از قرار اول، بی توجهی کرد، هم حق دارد و هم البته می تواند یک بازی روانی باشد
  4. اگر بعد از قرار اول، رابطه کاملا ختم شد، نباید ناراحت باشی بلکه باید عزت نفست را حفظ کنی و لطفا افسرده نشوی
  5. خبر خوش این که معمولا برای کسانی که عاقلانه به ازدواج فکر می کنند قرار اول به قرار دوم هم ختم می شود ( عموما )

{بخون: وقتی پسری / مردی جواب تلفن نمی دهد چکار کنیم؟ }

 

اگر قرار اول خیلی صمیمی بود

معمولا قرار ها یا وحشتناک رسمی و خشک پیش می روند یا صمیمیتی در آن بوجود می آید. اگر در این قرار شما همه چیز را باب میل تان دیدید، خوب است که سر خط صحبت ها را باز بگذارید.

اما اگر احساس می کنید پسر در قرار اول چندان دل نداد و رابطه را گرم نکرد، و حس می کنی آبی هم از او گرم نمی شود، بهتر است که بعد از قرار اول هیچ اقدامی نکنی.

اما چطور؟

 

چطور پیامک بزنم که فکر نکند اسیرش شده ام

خب اگر گاهی صمیمیتی رخ داده و شما هم ایییییی از او بدتان نمی آید شاید دوست داشته باشید بیشتر با هم صحبت کنید. اینجا می توان کاری کرد که مثلا با آن فرد سر صحبت را باز نگه داشت بدون این که حتی اگر او درگیر تو نشده، و تو را طرد کند، کلا به کلاست، و به شخصیتت بر نخورد.

خب این چند مدل پیامک را می توانی بعد از قرار اول تست کنی

 

شب خوبی داشتم امیدوارم برای شما نیز این گونه باشد

این پیامک به خودی خود هیچ چیز ندارد. نه پیامی حاوی کلمات عاشقانه است، و نه جملاتی است که موجب شود او فکر کند که شما چقدر مشتاق به قرار دوم هستید.

در این حالت شما در پروسه جذب با موبایل فقط به این قدر اکتفا کرده اید که مودبانه سر صحبت را باز نگه دارید. { بخون: 9 پیامک برای باز کردن سر صحبت با پسری که با او قصد ازدواج داری }

پیامک بعد از قرار اول

خوش و بش با پیامک بعد از قرار اول

بهش بگو امیدوام که شب خوبی داشته باشی! این پیام هم نوعی پیامک برای جذب پسر و ایجاد یک فرصت مجدد برای صحبت کردن و احتمالا قرار گذاشتن است. معمولا نوع پاسخ دادن پسر به این پیامک می تواند نشان دهد او از دیدار شما چقدر خوشحال است و یا حتی پشیمان از قرار اول است.

 

رستوران خیلی خوبی بود خوشحالم که این رستوران رو انتخاب کردید

این گزینه هم می تواند یک پیام خیلی خوب، برای باز کردن سر صحبت باشد. می توانی در مورد چیزهای غیر مرسوم مثل غذا، مثل رفتار پیش خدمت ها و غیره صحبت کنی و کم کم وارد بحث های جدی تر شوی.

البته نباید همان جلسه اول، بگویی که آیا نظرت در مورد من اوکی بود یا نه! بگذارید در عمل او خودش این سوال را پاسخ دهد.

 

بقیه شب رو خوب گذراندید

این پیامک سوالی را بهتر است در ادامه صحبت هایی که انجام داده اید، و پیامکی که ابتدا ارسال کرده اید و جواب گرفته اید ارسال کنید. اگر دیدار تان خیلی صمیمی بود، این گزینه می تواند گزینه تقریبا خوبی باشد. این آپشن را خیلی با احتیاط به کار ببرید.

 

 

ابراز علاقه به قرار دوم با پیامک بعد از قرار اول

خب قرار دوم ست کردن برای دختری که خیلی زود دلبسته شده و فکر می کند مرد رویایش را دیده موضوع مهمی است اما نباید فراموش کنی که نباید هول به نظر برسی و مشتاق به نظر برسی. پس باید رول کار را تغییر دهی. { بخون: ترفندهایی برای جذب مرد با موبایل }

برای این منظور چند پیامک بعد از قرار اول می توانی بفرستی که از این بین می توانی موارد زیر را تست کنی:

 

قرار خوبی بود فکر می کنم یک قرار دیگر باید ست کنیم

این پیامک از آن دسته پیامک هایی است که بهتر است با چیزی آن را ترکیب کنید. مثلا مزیت قرار را در جمله بکار ببرید. گاهی تو در قرار مورد نظر خیلی چیزهای خوب در مورد کسب و کار یاد گرفته ای، در چنین شرایطی می توانی بگویی، که خیلی قرار خوبی بود و خیلی در مورد بیزینس یاد گرفتم فکر می کنم قرار دیگری هم باید ست کنیم

یا این که این قرار یاد آور همکلاسی های قدیمی تان بود و می توانی چاشنی آن را چنین چیزی کنی.

لطفا اگر قرار خشک بود و پسر ارتباط برقرار نمی کرد هرگز این پیامک را ارسال نکن

 

برای من که شب خوبی بود برای شما چطور

در این پیامک در واقع شما هرگز در وهله اول، صحبت از قرار دومی نمی کنی بلکه فقط احساست را در میان می گذاری، و این موجب می شود که پسر مورد نطر، هم اگر حس خوبی داشته در موردش صحبت کند و قرار بعدی ست شود. { بخون: چطور با بیان درست دوست داشتنی باشم }

 

این بهترین قراری بوده که تا بحال داشته ام …

در این مدل پیامکی که قصد دارم به تو یاد دهم در واقع یک حس رقابت ایجاد می کنی. اگر در قراری که داشته ای، بامزه و کمی شیطون ( نه از نوع استغفراللهی 🙂 ) جلوه کرده ای خوب است که از در طنز وارد شوی و بگویی که:

این بهترین قرارری بوده که تا حالا داشتم! به نظرت رکورد این قرارخوب کی شگسته می شه!

اگر طرف مقابل باهوش باشد می تواند متوجه شود که تو به دنبال قرار بعدی هستی که بتوانی حال خوبت را دوباره تمدید کنی. وقتی صحبت از رکورد می شود در اصل می خواهی کاری کنی که قرار بعدی خوب تری داشته باشی. اقایان معمولا استاد این هستند که در این وادی ها حسابی خودی نشان دهند.

 

میشه رستورانی که گفتید رو هفته دیگه تست کنیم

اگر دقت کنی ابتدا گفتم که در مورد رستوران صحبت کنید و خدمه ها و غذاها. اگر این رستوران در قرار اول انتخاب مرد بوده، قطعا با تعریف از او و تحسین کردن او، صمیمیتی ایجاد می شود که شروع می کند به بیان نظرش در مورد سایر رستوران ها. در چنین شرایطی شما می توانید از فرصت استفاده کنید و اسم یکی از رستوران ها را به خاطر بسپارید و بگویید که اگر امکان دارد هفته آینده آن رستوران را تست کنیم. البته اگر او کمی مشتاق بودنش را به دیدار بیان کرده باشد این گزینه خیلی خوب می شود. در دوره جذب با موبایل و یا عاشق کردن با موبایل خیلی چیزها را یاد داده ام که یکی از آن ها هم قرار ست کردن های مکرر است.

می خواهم سرفصل های دوره جذب با موبایل را ببینم..

 

اگر در قرار اول مغرور بودن و صید بودنت را نشان داده ای

اگر در قرار اول، طوری جلوه کرده ای که پسر، برای بدست آوردنت باید زیادی تلاش کند و از جایگاه برتر به موضوع نگاه می کنی احتمالا می دانی که نباید بعد از قرار اول، پیامی بدهی تا این که خودش به تو پیام دهد.

ممکن است این قضیه هفته ها طول بکشد. خب این دیگر اسمش را دوستی نمی توان گذاشت.

اما اگر فکر می کنی او فرد عالی است که نباید از دستش بدهی و یک بار هم اگر پیامک بزنی از دار دنیا چیزی کم نشده و البته آماده طرد شدن هم هستی، ( خب شاید طردت کنه! شوخی نداریم که ) پس می تونی بعد از گذشت یک هفته یا چند روز این پیامک رو بزنی و بگی:

اوه ببخشید یادم رفت در مورد حس خوبم و یا تجربه خوبم در دیداری که داشتیم صحبت کنم و تشکر کنم.

همین قدر کافی است. لطفا همین حالا او را لوس نکنید.

اگر قرار باشد جواب دهد همین را جواب می دهد. حواست باشد که توی بازی روانی که ممکن است راه بیندازد مغلوب نشوی.

داستان صید و صیاد بودن مهم ترین خصوصیت دوره وابسته کردن مرد است که من در مورد آن خیلی ریز توضیح داده ام تا بتوانی اصول وابسته کردن مرد را به درستی یاد بگیری. { بخون: تمام ترفند های وابسته کردن مرد برای شروع رابطه }

 

اگر نمی دانی قرار دوم را ست کنی یا نه

خب بسیاری از وقت ها پسر ها خواهان قرار دوم هستند اما دختر ها خیلی زود نمی توانند تصمیم درستی بگیرند. از منظر خیلی ها قرار دوم به معنی پذیرش طرف مقابل است . برای زن این قضیه کمی سخت است چرا که ماجرا را جدی تر می کند.

خب اگر نمی دانی که قرار دومی ست کنی یا نه بهتر است مشغله ات را در طول هفته آتی با او درمیان بگذاری تا روی قرار حساب نکند و برنامه هایش خراب نشود. بدین ترتیب می توانی خیلی خوب، در این هفته فکر کنی.

 

اگر نمی خواهی قرار دوم ست کنی

ارسال پیامک بعد از قرار اول معمولا نشانه خواستن ادامه رابطه است اما باید در این باره بسیار با دقت رفتار کنی. خب وقتی قرار دوم را مطمئنا نمی خواهی، چند نکته زیر را مد نظر داشته باش:

 

پیامک فراری دهنده ارسال نکن

اگر بعد از دیدار اول، موافق به ادامه این صحبت نبودید، لطفا فوری پیامک نزنید که تو به خیر و من به سلامت! احترام را حفظ کنید. یکی از اشتباهات خود من این بود که در جریان پروژه ای که چند سال پیش داشتم، یکی از همکارانم به نیت ازدواج قصد داشت با من صحبت کند که من این موضوع را از دوستان متوجه شده بودم. راستش از بدو توجه به این قضیه متوجه بودم که این فرد اصلا کیس مورد پسند من نیست و من را در رسیدن به هدف هایم یاری نمی کند. اینجا بود که، از همان موقع پاسخ منفی را در ذهنم حک کرده بودم. وقتی این بنده خدا تماسی با من گرفت تا در این باره صحبت کند فورا همان موقع ناک اوت اش کردم! ( بچه بودم ها 🙂 ) ولی بعد ها متوجه شدم که چقدر توی روحیه اش تاثیر منفی داشت.

شما هم این کار را نکنید.

 

کوتاه و شیرین بگو

متن پیامک: هر چند اوقات خوبی گذشت اما فکر نمی کنم در قرار دوم، نظرم در مورد این رابطه مثبت بشود. موفق باشید 

لازم نیست در این پیامک خداحافظی، یا به قول گفتنی تمام کردنی، رمان بنویسی که دلیل نخواستنت چیست! همه چیز را کوتاه و شیرین و در نهایت احترام قرار بده تا از شخصیت خودت و او چیزی نکاهی.

 

بیا عشق افلاطونی باشیم

متن پیامک: دیدار خوبی بود اما من نمی توانم به این رابطه جدی فکر کنم اگر دوست دارید فقط دوست بمانیم.

تنها در صورتی می توانی این فرد را به عنوان دوستی بپذیری که درگیر رابطه دختر و پسری با او نشوی. بدین معنی که بتوانی از او بهره مند شوی در حدی که از یک دختر بهره مند می شوی. مثلا از هنرش برای ارتقای خودت استفاده کنی یا این که از او استفاده کنی ( نه سو استفاده ) برای یاد گرفتن چیزی یا غیره. به این ارتباط ها ارتباط افلاطونی می گویند. نه حرفی از عشق است و نه دوست داشتن اما پله ترقی هم می شوید. این گونه ارتباط ها البته خیلی حساس است و نمی توان به دختران زیر 30 سال ان را پیشنهاد کرد. چون بیم اشتباه کردن بسیار است.

 

فیلم بازی نکن که همه چیز عالی بود

وقتی قرار اول خیلی خوب پیش نمی رود و حس  می کنی حسابی انرژی از تو گرفته شده بهتر است که همه چیز را با یک جمله کاملا صادقانه ختم کنی. لازم نیست بگویی تو بهترین فردی هستی که دیده ام اما نمی خواهمت! خب این جوک است و او باور نمی کند. صادقانه و مودبانه همه چیز را مثل یک جمله از جملات زیر تمام کن:

  1. متن پیامک: من در مورد شما همه چیز را نمی دانم اما اقرار می کنم بهترین قرار من نبود. امیدوارم خوشبخت باشید
  2. متن پیامک: امیدوارم در آینده بتوانید دوست خوبی برای خود پیدا کنید. با عرض پوزش من نتوانستم حسی در این دیدار پیدا کنم 
  3. متن پیامک: من زمان مناسبی در اختیار داشتم تا با شما رابطه ای عمیق تر داشته باشم اما خب جرقه ای حاصل نشد. امیدوارم که نفر بعدی رو کاملا به خودتون جذب کنید.
  4. متن پیامک: شما واقعا عالی هستید اما خب فکر نمی کنم با هم مچ باشیم. 
  5. متن پیامک: هر چند خیلی خوش گذشت اما دوست ندارم این رابطه را ادامه دهم. امیدوارم که دلایل شخصی ام را درک کنید

این پیامک ها هم که دیگر نیاز به توضیحی ندارد.

دوست عزیزم امیدوارم که این پیامک ها بتواند به تو کمک کند که در رابطه ای که در پیش گرفته ای ارزشت کاسته نشود. البته باید توجه کنی که ما فقط این آموزش ها را برای کسانی تدارک دیده ایم که فقط قصد ازدواج دارند پس نباید به این باور برسی که می توانی و اجازه داری هر رابطه ای را شکل دهی. مخصوصا اگر کم سن و سال هستی که باید خیلی بیشتر مراقب باشی.

سخن آخر

اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره رایگان شادزیستی به روش های زیر استفاده کنید.
روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع الهام مطلب: دوره جذب با موبایل شادزیستی – وابسته کردن مرد

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.