9 پیامک برای باز کردن سر صحبت با پسر کم حرف

3 1,543

قبلا بارها گفته ام که اگر بخواهی  برای باز کردن سر صحبت با پسر مثل دوست دخترهایت عمل کنی، مطمئنا ایگنور می شوی. یعنی نادیده گرفته می شوی. خب پس با این اوصاف باید چکار کرد؟ باید قلق مرد ها را یاد بگیری تا بدانی که چطور باید به پسر پیامک بنویسید تا احتمال باز کردن سر صحبت زیاد تر باشد. من در این مطلب 14 مورد از این تکنیک ها را یاد می دهم و ما بقی را در جلسه های پایانی دوره اموزشی جذب با موبایل شرح و بسط داده ام.

من بارها گفته ام که معتقد به رابطه پسر و دختر ( بی هدف و طولانی و بدون رعایت حدود شرعی ) نیستم. چرا که آسیبش بیش از مزایایش است و البته شرع و دین و خداوند نیز این گونه روابط را نمی پذیرد.  اما اگر قصد شما ازدواج است و می خواهید سر حرف را باز کنید تا گفتگوی شناختی تان بیشتر شود، و البته اگر می خواهی برای نامزدت یک جور پیام هایی بفرستی که به مذاق مردانه اش سازگار باشد و پیام هایت را از سر بیکاری، خاله زنکی، سریش بودن و غیره نینگارد و البته شان تو نیز خیلی عالی حفظ شود، این چند ترفند را دنبال کن. 

باز کردن سر حرف با پسر

ترفند پیامک به پسر: بگو خوابت را دیدم

برای باز کردن سر صحبت با پسر در پیامکی تنها همین جمله یا چیزی شبیه به این را بنویس که:

دیشب خوابی در مورد تو دیدم 

لازم نیست خواب را کامل توضیح دهی. لازم نیست آب و تاب بدهی یا لازم نیست اصلا به آن چاشنی اضافه کنی. همین که پسر این پیامک را گوشی خود می بیند به فکر فرو می رود که چه خوابی دیده ای و در باره این از تو سوال می کند و ذهنش هم درگیر می شود.

البته در دوره های آموزشی هم گفته ام که چکار کنید که او بیشتر از این پیامک خوشش بیاید و با دیدن یک پیام حسش در مورد تو خوب شود.

مثلا اسمش را ابتدا یا انتهای جمله بنویس. 

 

پیامک هایی که نشان می دهد دستش را خوانده اید

پسرها دوست دارند در پیامک هایی که برای شما می فرستند، گاهی بازی در بیاورند و شما را گیج کنند. در چنین شرایطی، وقتی متوجه بشود که شما متوجه شده ای که دارد با شما شوخی می کند، ذهن شما را به بازی گرفته و احتمالا قصد دارد کمی سرکارتان بگذارد، به او بفهمانید که دست از نشانه های گیج کننده اش بردارد و پیام های واضح تری بفرستد.

وقتی متوجه شود که شما با هوش کلان خود، بازی را فهمیده اید مجبور می شود رُل بازی را تغییر دهد و این گونه بیشتر درگیر شما می شود. برای عاشق کردن مرد با موبایل حتما لازم نیست کلمات عاشقانه بکار ببرید. مرد ها بیشتر رفتاری عاشق می شوند و وابسته کردن مرد باید بیشتر عملی صورت گیرد تا گفتاری.

بیشتر بخوانید: چطور یک مرد را به طور عملی وابسته به خود کنیم

 

در مورد آخرین باری که صحبت کرده اید بگویید

در یک پیامک جالب به طور خاص می توانی به او بگویی که:

آخرین باری که با هم صحبت کرده ایم کی بوده؟ حتی یادم نمی یاد چیا گفتیم؟

این جملات به نحوی به او می فهماند که دوست داری صحبت کنی و البته چون حس تامین او را غلغلک کرده ای احتمال این که به زودی به تو تماس بگیرد خیلی زیاد می شود.

این یک روش ساده و البته عملی و واقعا قابل انجام برای افرادی است که دیر به دیر با هم تماس می گیرند و نق و غر های شما را تا عرش اعلا می برند. اگر نق و غر بزنی، قطعا نتیجه ای نخواهی یافت، اما با این پیامک دو خطی، تاثیر خاصی خواهی گذاشت.

یکی از علت های بی توجهی پسرها این است که از زن ها غر و نق زیاد می شوند. برای اطلاع از علت های بی توجهی مرد به زن می توانی روی لینک زیر کلیک کنی.

بیشتر بخوانید: چند علت برای بی توجهی پسر به دختر با دلیل های جالب برای ناک اوت کردن مردان 

وقتی می خواهید در دلتنگ کردن پسر ها موفق شوید گاهی باید مدل پیام دادن تان را تغییر دهید. البته خیلی از وقت هایی که پسر ها به دختر ها بی توجهی می کنند دقیقا به این خاطر است که دخترها از شدت وابستگی شان کم کنند. در این باره صفحه مشاوره های آماده را چک کنید و از میان آن ها پاسخ مسائل خود را همین حالا گوش کنید.

 

با پیامک او را به فکر ببرید

خب پسرها عاشق این هستند که کنجکاو شوند و البته شما را هم به کنجکاوی می اندازند. یکی از پیامک هایی که موجب می شود به فکر فرو رود و البته کنجکاوی کند و احتمالا بارها به این خاطر به شما پیام دهد این است که از او بپرسی:

فکر می کنی چه اموجی جلوی اسمت توی گوشی ام گذاشته ام؟ 

وقتی این جمله را نوشتی منتظر باش که سوالاتش را با پاسخ ها عجیب و غریب شروع کند.

 

در پیامک در مورد حسی که به او داری گیجش کن

این هم ترفند جالبی است. از او بپرس که :

در مورد حسی که به تو دارم میدونی؟ خیلی دوست دارم وقتی جوابم رو بدونی چی فکر می کنی در موردش! یا اصلا چکار می کنی 

این هم موجب می شود با پیامکی که برایش فرستاده ای باز هم ذهنش در گیر شما شود و به گونه ای سر حرف را وا می کند تا شما حس واقعی تان را به او بگویید و البته سیاست دخترانه تان باید این باشد که هرگز تمام و کمال از آن چه در موردش فکر می کنید صحبت نکنید. ( هشدار )

 

برای باز کردن سر صحبت با پسر از مزیت پیام هایش به او بگو

برای باز کردن سر صحبت با پسر مثلا می توانی برایش بنویسی که

من امروز روز خوبی نداشتم. اما مروری روی مسیج های قبلی ات کردم / چشمم به پیام های گذشته ت افتاد / پیامت رو که روی گوشی دیدم، کمی بهتر شدم 

این موجب می شود که او احساس خوبی در مورد خودش پیدا کند و بیشتر در این اشتراک حس خوب دخیل شود.

پس اگر عاشقت باشد یا اقلا دوستت بدارد شروع می کند دوباره پیام می دهد تا این بهبودی را به نهایت برساند.

 

نیازت را بیان کن ولی اصرار نکن

در پیامکی می توانی به او بفهمانی که نیاز داری تا یک همراه داشته باشی تا شام یا ناهارت را میل کنی!

مثلا برای باز کردن سر حرف با پسر برایش بنویس:

تو ناهار / شام / صبحانه خوردی؟ من واقعا گرسنه ام و هیچ کس حاضر نیست با من به رستوران بیاید

یا این که بنویس

دلم هوای یک شام سنتی در رستوران فلان کرده … چقدر حالم بهتر می شد اگر کسی بود همراهیم کنه!

او اینگونه بیشتر به تو و رفع نیازت و خوشحال کردن تو و خودش مبادرت می ورزد.

 

سورپرازیز مسیجی را امتحان کن

اگر امروز یک اتفاق جالب برایت افتاده ( یا روزی از روزها! ) برایش راز گونه آن را جلوه بده و بگو که :

آیا دوست داری یک راز کوچولوی کثیف رو برات فاش کنم!؟؟ 

این حرف او را به فکر، هراس، تردید و غیره می اندازد و اندکی کنجکاوی را در آن میکس می کند و در نهایت راغب می شود تحت هر شرایطی که تو بخواهی، این راز را بشنود.

فقط از این ترفند برای یک جمله سرکاری و بی اهمیت استفاده نکن. چرا که ارزشت را کم می کند و بی اعتماد می شود نسبت به تو!

 

هنگامی که برای باز کردن سر صحبت با پسر از این الگو ها استفاه می کنی دقت کنید که اگر یکی از این روش ها روی او جواب نداد دست از تست کردن روش بعدی بردارید! احتمال او در این شرایط در مود درگیر شدن با تو نیست. هر چند مدت یک بار یکی از این روش ها را تست کن  و باب صحبت برای شناخت بیشتر را باز کنید. سعی کنید پیامک اولیه تان را با ته چاشنی از موضوع مورد بحثی که می خواهی در موردش بیشتر بدانی آمیخته کنی.

اگر دوست داری در دوره جذب با موبایل شرکت کنی می توانی همین حالا به من پیام دهی تا در مورد مشکلت صحبت کنیم و راه حل ها ممکن را پیش رویت بگذارم.

اگر در رابطه ات دچار مشکل شده ای و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی یا این که چطور تکلیفت را مشخص کنی یا رابطه را بهبود ببخشی می توانی از مشاوره رایگان شادزیستی به روش های زیر استفاده کنید.
روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع کمکی تحقیقی برای این مطلب : لاوپانکی

You might also like
3 Comments
 1. نیروانا says

  سلام شما عاااااااااااالی و بی نظیر هستید سه مورد آخر را توی چند روز تست کردم واقعا جواب داد. چطور می تونم پک قرص صورتی رو تهیه کنم و از تخفیف ها با خبر باشم؟
  واقعا عالی هستید پرفکککککککککککککت

 2. مونا says

  سلام. این مطلب در تکمیل بقیه مطلب های مربوط به جذب با موبایل واقعا خوب بود.دوست دارم این ها رو روی پارتنرم تست کنم.

 3. Dokhtaaar says

  سلام
  لطفا تو تلگرام پاسخ بدید
  به کمکتون نیاز دارم

Leave A Reply

Your email address will not be published.