از کجا بفهمیم پسری جذب ما شده است

8 62,259

باز هم یک داستان کاراگاهی دیگر برای شما که می خواهی 4 چشمی اطرافت را بپایی تا ببینی که آیا پسر جذب تو شده یا نه! نشانه جذب شدن پسر به هر دختری معمولا برای اولین بار توسط خود آن دختر، شناسایی می شود. گاهی این نشانه ها، موقتی اند و گاهی روز به روز قدرت پیدا می کنند.

اما نشانه های مختلفی وجود دارد که شاید تو حتی کمی به آن توجه نکرده باشی.

من در طی تحقیقاتی که دارم از گروه آقایان سوالاتی پرسیده ام و آن ها پاسخ هایی داده اند که می توانید از طریق این لیست کیس مقابل تان را بررسی کنید

جذب شدن پسر
منبع این عکس  herway.net

پسری که جذب می شود معمولا پر انرژی است

وقتی پسری جذب دختری می شود، انرژی وافری پیدا می کند. مخصوصا وقتی که این پسر در حوالی دختر مورد نظر است، کارهای عجیب و غریبی می کند که می توان این کارها را از سایر افراد دیگر در آن جمع مجزا کرد!

 1. مثلا شیرین کاری زیاد تر می کند!
 2. یا این که یک دیگ بزرگ 30 کیلویی را تنهایی بلند می کند!
 3. سعی می کند بیشتر جلب توجه کند ( به واسطه قدرت و حس تامین اش )

 

پسری که مدام موهایش را مرتب می کند

شاید باور نکنید اما شاخک های گیسوی مردان می تواند نمودار میزان عشق و جذب شدگی آن ها باشد. گاهی متوجه می شوی که پسر مورد نظر در حال مرتب کردن مویش در آینه ماشین، مغازه و یا حتی در گوشی موبایلش است! پس می توان گفت که او دارد خود را برای جلب توجهی عالی یا کاهش تنش حاصل از هیجانات آماده می کند.

 

وقتی پسری جذب می شود در مورد شما زیاد سوال می پرسد

اگر به گوش تان رسید که پسری معمولا در مورد شما از دیگران پرس و جو می کند و با دیگران در مورد شما صحبت می کند می توان متوجه شد که او روی شما کراش!! دارد! و این یعنی شما موفق به جذب شدن پسر خاصی شده اید که شاید او را دوست بدارید یا دوست نمی دارید! به هر حال این اتفاق افتاده است.

 

اگر در مورد تو حسادت می کند

اگر پسری در مورد تو دچار حسادت یا غیرت شود، می توان گفت که تو برای او با سایر پسر ها تفاوت هایی دارد. البته گاهی اوقات پسرها برای جذب دختر ها این کارها را به صورت نمایشی انجام می دهد. اما اگر خوش بین باشیم این گزینه نیز می تواند دل خوش کننده باشد 🙂

 

جذب شدن پسر یعنی تلاش می کند تا به تو کمک کند

گاهی اوقات به تناسب جا و مکان و شرایطی که هستید، تو نیاز به چیزهایی داری و یا نیاز به کمک داری. در چنین شرایطی پسری که به کمک تو می شتابد، همان پسری است که به تو توجه دارد و می توان گفت گلویش در حال گیر کردن نزد خاطر مبارک تو است.

 

علاقه مند شدن پسر ها یعنی نشانه های تنفر آمیز ندارد

نشانه های تنفر پسر از دختر از جمله چیزهایی است که می تواند به شما کمک کند تا به طور برعکس متوجه شوید که پسری به شما جذب شده یا نه!

اگر در پسری که به دنبال شناسایی حس او هستی، نشانه تنفر پسر از دختر وجود ندارد، می توان بیشتر امیدوار بود.

 

اگر نشانه های نخواستن در او نمی بینی

پسرهایی که دختری را نمی خواهد دارای علایم رفتاری و گفتاری زیادی هستند. نشانه پسری که دختری را نمی خواهد  یک لیست شناساگر برای دخترانی است که به تازگی کات کرده اند و می خواهند بدانند که پسر مورد نظر، آیا هنوز در نخ! آن هاست یا نه! جذب شدن پسر، با نشانه های نخواستن او و بی توجهی او، رابطه کاملا برعکس دارد.

 

اگر قصد سو استفاده ندارد

گاهی اوقات مردان دوست داشتن خود را به طور افتضاح با سو استفاده نشان می دهند. در این شرایط می توان گفت که، در حقیقت قصد او سو استفاده بوده که با دوست داشتن نشان داده است! ( نمایشی بودن دوست داشتن )! خب حالا از کجا بفهمیم که دوست داشتن خالص است. برای این کار، می توانید این متن را بخوانید تا یاد بگیرید که نشانه دوست داشتن بدون سو استفاده چیست. البته تظاهر به دوست داشتن و عشق دروغین ( کلیک کن ) نیز می تواند از جمله مسائلی باشد که شما ممکن است آن را با جذب شدن پسر اشتباه بگیرید.

 

او نشانه های پسر عاشق را دارد

پسر عاشق پسری است که کارش از جذب شدن گذشته و شیقته و واله شده است. برای این که بدانی نشانه پسر عاشق ( کلیک کن ) چیست و چطور می توانی او را تشخیص دهی می توانی همین مقاله را بخوانی.

 

برای فهم جذب شدن پسر به زبان بدن او توجه کنید

زبان بدن پسر عاشق ( کلیک کن ) با زبان بدن یک فرد عادی و عاری از حس و احساس و علاقه بسیار تفاوت دارد. شما می توانید به راحتی به کمک یک سری المان ها، متوجه شوید که دست و پا و شانه و چشم و دهان یک پسر در مورد تو چه رازهایی را بر ملا می کند.

 

با پسری که نشانه های جذب شدن دارد چکار کنیم؟

خب شما می توانید چند کار را انجام دهید تا در جذب شدن پسر بهتر عمل کنید و به سر انجام برسانید:

 1. از اصل مجاورت استفاده کنید ( به دلیلی کاملا غیر از عشق به او نزدیک شوید و با او در تماس باشید )
 2. از خود سردی نشان ندهید
 3. خود را خیلی خیلی مشتاق نشان ندهید
 4. حتی الامکان پیشنهاد آشنایی ندهید ( بعضی پسرها یابو برشان می دارد و پیتیکو پپیتیکو در می روند )
 5. واسطه جور کنید
 6. روانشناسی ارتباطی پسران قبل از ازدواج را یاد بگیرید ( با یک مشاور مجرب صحبت کنید )
 7. روش های وابسته کردن مرد را یاد بگیرید
 8. شیوه جذب پسر با موبایل را یاد بگیرید.
 9. پیش از این که رل بزنید سیاست های دخترانه را یاد بگیرید
 10. اگر قصد ازدواج نداری و یا از این پسر خوشت نمی آید لطفا او را به دردسر عاشقی نینداز

والسلام !

تمام این نکته ها به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن بتوانید در یک رابطه درست قرار گیرید، و با سیاست رفتارها درست از خود نشان دهید و بعد رابطه تان را به ازدواج ختم کنید اما صحبت کردن با مشاور را هرگز فراموش نکنید.

 

هشدار: مطلب پیش روی شما صرفا ترجمه و تحقیق و حاصل گردآوری هاست! فلذا نمی توان از آن به عنوان راهکار مشاوره ای استفاده کرد. بنابراین برای حل مشکلات خود می توانید به مشاور مجرب مراجعه کنید تا با بررسی مسایل شما و احیانا همسر شما بهترین راهکار برای شما ارایه گردد.

منبع کمک تحقیقی

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
8 نظر
 1. تراریوم says

  خیلی ممنون

 2. فریبرز says

  سلام من با دختری تو فضای مجازی اشنا شدم اون من رو ندیده بود و دوست داشت موقع قرار سورپرایز بشه. باهم قرار گذاشتیم و سینما رفتیم. برخوردش خیلی خوب بود وحتی نگاهش شکلی بود که سعی داشت منو جذب کنه یا حداقل نگاهش اینطور نشون میداد. شبش پیغام دادم و حتی با من گرم چت کرد و درد دل هم کرد ولی از فرداش دیگه نه پیغام منو خوند و نه تک زنگ منو ج داد من هم پیغامی که دادم چون نخوند دلت کردم. تماس نگرفتم باهاش نه دوباره پیغام دادم ولی چون بخاطر درد دلی کرده بود نگرانش شدم که متوجه شدم توی واتساپ انلاین شده واقعا نمیدونم این رفتارش برای من یعنی از تو خوشم نمیاد ولی برای من راحت تره کسی بهم بگه ازت خوشم نمیاد تا اینکه کلا بدون اینکه هیچ نشونه ای از بی علاقگی نشون بده کلا ج نده. این رفتار واقعا منو اذیت میکنه و باعث ناراحتی منمنبیش از حد من شده

 3. agjl2097 says

  من پسر عموم رو دوست دارم ولی دختر عموم میگه ی طرفس دیدم میخواد خودشو به من نزدیک کنه حتی بهم خیره میشه
  ولی دختر عموم میگه ی طرفس حتی ی بار خواست دستش بهم بخوره که رفتم به ا دختر عموم گفت که نزدیک بوده دستش بخوره بهم الان اون منو دوست داره یا نه

 4. Helixo says

  ببین،من فک کنم که یا اون دختر یا کلا دوست نداره،یا توی تردید هستش که آیا دوست داره یا نه!…یا اینکه از اصل دوری دوستی استفاده میکنه،یعنی یه مدت خزتون دوره و بعد از چند روز دوباره میاد پیشت تا مثلا قدرشو بدونی….چند ماه از این پست شما میگذره و من نمیدونم کات کردید یا نه!ولی امیدوارم هرجا با هر کی که هستید،پایدار باشید!?

 5. sada says

  تو کلاس مون یه پسر است خیلی دوسش دارم فک میکنم اون هم به من وابسته شده چون تو کلاس بهم نگاه میکنه ولی وقتی متوجه نباشم بعد روز تعقیبم کرد تا در و خونه و وقتی هم کلاسیام چیزی بمن بگه از من دفاع میکنه فک میکنم عاشقمه یا چون دوسش دارم اینجوری فک میکنم نضر میخوام

  ??

 6. رضا says

  مرسی عالی بود

 7. نیلا says

  سلام
  من پسرهمسایمون خیلی بم توجه داره
  همیشه نگام میکنه و زل میزنه بم بعد مثلا ماشین باباشو میاره دم خونمون میرنه نگا پنجره ما میکنه تو حیاطشون اهنگ میزارع و….
  من چندباری خواستم ازش دلیلشو بپذسم اما چون حس میکنم خودش رل دارع جلو نمیرم که ضایع نشم….
  ولی خب ینی چی؟

 8. سونیا says

  سلام من از یه پسری از فامیلامون خوشم اومده رفتم بهش گفتم که دوستش دارم ولی بعدش با من حرف نزد اما الان کمک کم حرف میزنه یعضی وقتا که بهش نگاه میکنم میبینم نگام میکنه حتی با گوشی مامانش بهم زنگ زده بود این یعنی دوسم داره یا نه؟

پاسخ دهید

Your email address will not be published.