11 نشانه عشق واقعی مردان و رابطه های به دور از سوء استفاده

0 19,821

گاهی اوقات حرف از عشق واقعی می شود و آن زمان است که خنده های تاسف بار، یا مسخره وار، بالا می گیرد و یکی از اطرافیان تان یا حتی وجدان خودتان می گوید:

بابا عشق واقعی کجا بود!

اما همینقدر که با این جمله، خودت اذعان داری که عشق واقعی مهم است و اهمیت دارد

بدین معنی است که باید این مهم وجود داشته باشد و قطعا قحطی نیامده است.

اما معمولا عشق واقعی در خانم ها بیشتر بروز می کند تا در آقایان

و این هم ناشی از این است که، آقایان معمولا ساختار ذهنی و فکری خاص خود را دارند

و از طرفی خانم ها باک احساسی شان پر ظرفیت تر است

خب در این حالت، نمی توان گفت که همه مرد ها یا همه زن ها فریب کاری عشق دارند.

به احترام تمام پدر و برادرها و مردان سرسخت و وفاداری که در اطرافمان هستند این مطلب را می نویسم تا به تو یاد آوری کنم که

نشانه عشق واقعی مردان چیست

راستی

نشانه های عشق واقعی مردان چیست؟

من برای این موضوع 11 تا نشانه پیدا کرده ام. بیا با هم بخوانیم

 

1-  احترام به تصمیمات شما از نشانه های عشق واقعی مردان به شما است

معمولا وقتی که مردی عاشق واقعی است، این نشانه را از خود بروز می دهد که میزان خودخواهی اش حسابی افول می کند.

چنین مردی، آزادانه به شما اجازه می دهد تا تمام کارهایی را که دوست دارید انجام دهید.

اما او هیچ وقت اصراری ندارد که او را دنبال کنید و دقیقا کاری که خودش می خواهد را انجام دهید.

حضور در کنار مردی که عاشق واقعی تو است، به تو آزادی عمل می دهد و احساس زندانی بودن را دور می کند.

نشانه عشق واقعی مردان

2- مرد عاشق با دیدن ناراحتی از شما، بی احترامی نمی کند و صبور است

مردی که واقعا عاشق شما است، هنگام دیدن سیگنال های ناراحت کننده از شما، ناراحت نمی شود. بیا واقع نگر باشیم. ما زن ها احساسی و غیرقابل پیش بینی هستیم. بنابراین مردی که ما زن ها را عاشقانه دوست دارد، این لحظات را درک می کند و با دیدن خشم و ناراحتی و حتی بی احترامی به خود، صبور است و بی احترامی نمی کند.

چنین مرد هایی همیشه محبوب هستند اما اگر روزی روزگاری متوجه شدی مرد عاشق تو، نیز بی احترامی هایت را صبوری می کند، در این باره قدر شناس باش و هرگز رفتارت را تکرار نکن چرا که مرد ها نیز صبر و حدود و ظرفیت خاص خود را دارند.

 

3- فروتنی از نشانه واقعی مرد عاشق است

فرض کنید که با یک مرد عاشق دعوا می کنید. در چنین شرایطی بارها شاهد سکوت از جانب چنین مردی هستید. این بدین معنی است که او حتی اگر از دست شما ناراحت بشود، حتی اگر تقصیر اصلی به گردن شما است، ترس دارد که شما را از دست بدهد به همین خاطر حتی حاضر نمی شود از خود دفاع کند و سعی می کند با سکوت غائله را ختم کند.

 

4- مرد عاشق خودخواه نیست

مردی که عاشق شما است، در واقع برای تان خود کشی می کند! بدین معنی که تمام تلاشش را می کند تا تو راضی باشی، و به هدف هایت برسی. چنین مردی، حاضر است تمام اولویت های خود را فدای شما کند. مثلا حاضر است از خواب و خوراک و تفریح و استراحت خود بزند تا تو شاد باشی. او با اولویت اول قرار دادن تو، تلاش می کند که بی نقص ترین روزها را سپری کنی.

اگر مردت برای تو واقعا وقت می گذارد این یعنی حال دلش برای تو چراغانی است.

 

5- مرد عاشق غیرتی است

گاهی برخی رفتارهای مردان برای ما دختران قابل قبول نیست! مخصوصا در جامعه ما که ظاهرا دینی نیز هست و پوشش هم اهمیت خاصی دارد، مردان واقعی که عاشق واقعی هستند روی پوشش حساسیت خاصی دارند. آن ها ذهنیت مرد ها را می شناسند و دوست ندارند معشوقه شان به راحتی خوراک چشم آلوده خیلی از مرد های دیگر باشند.

بنابراین، این احساس و محافظت ها را به پای عشق بگذارید و سعی کنید حالتان را با این دیدگاه های منفی خراب نکنید.

 

6- عاشق واقعی با معشوقه اش رقابت نمی کند

مردها ذاتا رقابتی کار می کنند و این موضوع را می توانید در میان همکاران مرد خود به خوبی ببینید اما وقتی پای یک معشوقه دوست داشتنی به میان باشد، حس رقابتی در مرد ها می خشکد و او را به جای یک قهرمان و البته رقیب، به عنوان یک فرد آرامش بخش و الهام بخش می بینند.

در چنین شرایطی مرد روحیه رقابتی اش را می بازد. البته باید زن نیز سعی کند غرور مرد خود را حفظ کند تا او را به وادی برتری طلبی و حفظ غرور نکشاند چرا که غرور مرد ها رگ حیاتی روح شان است! اگر خدشه دار شود، حال شما را به هم خواهند زد حتی اگر عاشق شما باشند.

 

7- حساسیت به احساس شما نشانه مرد عاشق است

مردی که واقعا عاشق شما است نشانه های مختلفی دارد اما نشانه مرد عاشق در بیشتر اوقات توجه به احساسات شما است. او هیچ وقت کاری نمی کند که احساسات شما جریحه دار شود. او تمام تلاشش را می کند تا حال احساس معشوقه اش خوب باشد.

 

8- نشانه مرد عاشق عدم سو استفاده و وارد کردن صدمه به شما است

وقتی که یک مرد واقعا عاشق شما است هیچ وقت از لحاظ جسمی، احساسی، روانشناختی یا جنسیتی سوء استفاده نخواهد کرد. او به شما جسارت نمی کند و کلام توهین آمیز به شما نمی گوید. نشانه مرد عاشق این است که حال شما را خوب و بهتر کند و از شما محافظت کند، پس هیچ وقت خلاف آن را انجام نمی دهد.

 

9-  نشانه مرد عاشق دوری از وسوسه و بوالهوسی است

همانطور که گفتیم نشانه مرد عاشق این است که به شما صدمه وارد نمی کنند. یک مرد عاشق خوب می داند که اگر به زن دیگری توجه کند شما را مورد تخریب عاطفی قرار می دهد و این از ویژگی حفاظت و صیانت به دور است.

به همین دلیل، با این که مرد ها ذاتا موجودات بصری هستند، وقتی که یک معشوقه دارند، به پاس زیبایی و اهمیتی که برای او قائلند، کاری نمی کنند که احساسات آن ها جریحه دار شود.

 

10- نشانه مرد عاشق شناساندن شما به اقوام و خویشاوندانش است

مردی که واقعا عاشق شما است تلاش دارد تا شما را به خویشان و اقوام خود معرفی کند و به عبارتی شما را وارد جهان و دنیای خود کند. اگر مردی را یافتید که حاضر نیست شما را به دیگران معرفی کند، و اطمینان دارید که مدت زمان معقولی برای شناختن یکدیگر داشته اید، مطمئن باشید که یک جای کار می لنگد. معمولا نشانه مرد عاشق و کسی که برای رابطه جدی است این است که، تمایل دارد شما را به خانواده، و فامیل و دوستانش معرفی کند.

 

11- مرد عاشق بعد از شکار شما، سرد نمی شود!

حتما بارها دیده اید که بسیاری از مرد ها، بعد از این که ” بله ” را از دختری بگیرند، دیگر خبری از آن مرد احساسی و دوست داشتنی نیست و احساساتشان ته می کشد و به قولی صید خود را انجام داده اند و به هدف خود رسیده اند! اما نشانه یک عاشق واقعی این است که در چنین شرایطی نیز از احساساتش کاسته نمی شود و تلاش دارد تا به هر نحوی که شده، عشقش و پاکی احساساتش را به شما ثابت کند.

 

لطفا کور نباشید

تنها کسی که می تواند تشخیص دهد، مردی واقعا شما را دوست دارد یا نه! خود شما هستید. این شما هستید که می توانید متوجه شوید، فرد مقابل در حال نقش بازی کردن است یا نه! گاهی حتی برخی از این نشانه ها را دریافت می کنید اما ذهن هوشمند زنانه واقعی یا فیک بودن این رفتارها را تشخیص می دهد. ( خدارا بابت این نعمت هزار بار شکر شکر.. )

اما شاید زمان آن رسیده تا با باز تر کردن چشم خود، پیرامون خود را بیشتر بپایید و رابطه های ناسالم را ختم کنید.

نکته جالب هم این است که گاهی وقتی با مردی که نشانه های بالا را ندارد، صحبت می کنید و از او در مورد ویژگی مردان عاشق را جویا می شوید، دقیقا به چیز هایی اشاره می کنند که هرگز خود عامل ان نیستند.

گاهی یک پرس و جوی زیرکانه نیز می تواند سندی کاملا شفاف بر عدم رفتار درست یک مرد باشد که ادعای عاشقی دارد.

امیدوارم با مطالعه این مقاله لبخند روی لبت نقش بسته باشد و مردت را یک عاشق واقعی شناخته باشی.

نظرت را برایم بنویس

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.