چطور بفهمم پسری بهم دروغ میگه

1 2,188

پسری دروغ میگه و فکر می کنه که خیلی زرنگه! البته خبر نداره که زن ها سنسور شناسایی شون دقیقا 10 مورد بیش از آقایونه. از طرفی با کمک آموزه های روانشناسی ارتباطی با پسران نظیر مطالب این سایت یا پک های آموزشی قرص صورتی، شما دخترها مجهز تر به تکنیک هایی می شوید که هر وقت لازم باشد فندک زیر رابطه بگیرید و آن را تمام کنید! آن موقع است که برنده شما هستی.

خب وقتی پسری دروغ میگه اولین فکری که به سرت می رسه اینه که ” بذار اول از خودش بپرسم! ”

خب البته هیچ کس نمی آید بگوید به تو دروغ گفتم! پس پرسیدن دردی دوا نمی کند.

پسری دروغ میگه

واقعا پسری در رابطه به شما دروغ می گوید

اول از همه باید به این فکر کنیم که چه چیزهایی باعث شده که تو فکر کنی او دروغ می گوید! خب برای مثال،

 • آیا چیز مشکوکی دیده ای؟
 • آیا چیزی متفاوت از رفتار گذشته اش می بینی؟
 • آیا در سایه بازی می کند ؟
 • آیا حرف و عملش با هم نمی خواند؟
 • آیا پنهان کاری دارد؟
 • آیا فکر می کنی در حال سو استفاده است ؟

خب اگر اینطور است که حق باتوست تا امور را به دست بگیری و در این باره و شناخت این فرد با دقت بیشتری عمل کنی. اما اگر این موارد را نداری و ندیده ای، بهتر است که کمی بایستی و روی خودت کار کنی.

خیلی وقت ها این گذشته توست که هنوز کامل حل و فصل نشده و موجب شده که شما فکر کنی که مشکل از آن بیچاره است! اینجاست که شک ها و کنترل ها شروع می شود و دوباره پسر از تو خسته می شود و شکست بعدی رخ می دهد و بعد تو هم با خودت می گویی دیدی!!!!! درست گفتم همشون عین همن خاک برسرا! ( والا ! خیلی وقت ها مشکل از خودمونه )

 

وقتی پسری دروغ میگه بعضی چیزا منطقی نیستن

سوتفاهم! چیزی که بعضی وقت ها رخ می ده برات و دلیلش رو هم نمی دونی. خب واضح تر بخوام بگم این که پسرا وقتی دروغ میگن جزییات داستانی که درست کرده اند رو یادشون میره.

مثل این که بعد از دو هفته اگر در مورد فلان مراسمی که قرار بوده برود بپرسی (که مثلا دو هفته پیش پسرک در موردش بهت دروغ گفته و تو شک کردی ) یک سری المان های جزیی رو متفاوت میگه .. چون اصولا دروغگو حافظه نداره.

به طور کلی اگر احساس می کنید که درگفته هایش چیزهایی تناقض دارد که تو می خواهی هر طور شده آن ها را توجیه کنی، این یعنی یک جای کار می لنگد.

بیشتر بخون: چکار کنم که دوباره بهم اعتماد کنه؟

 

نبودن های مکرر هم نشانه دروغ گویی است

پسری که دروغ میگه یک ویژگی جالب داره که فکر می کنه شما متوجه کارش نمی شی و اون هم نبودن های مکرر و ثابت هستش. این که امروز رو اون بهت جواب نده و علتش هم بودن تو جلسه بوده باشه یا یک کار فوری و ضروری هیچ اشکالی نداره. اما اگر پارتنر تو از الگوهای زیر استفاده می کنه باید بیشتر حواست رو جمع کنی

 1. روزهای خاصی از هفته همیشه غیب میشه
 2. یهویی یک ماه نیست و دوباره برمیگرده و دوباره بعد از مدتی دو ماه دیگه غیب می شه
 3. دلیل مشخص و قابل توجیه برای غیب شدن هاش نداره
 4. توضیحی قبل از غیب شدن هاش نمیده

به طور کلی من با انالیز اغلب 99 درصد از رابطه هایی که کاربرانم تشکیل داده اند و دچار چنین غیب شدن هایی بوده اند، متوجه شده ام که پسران یا دروغی را پنهان کرده اند ( دروغ بزرگ در رابطه مثل تاهل و غیره ) یا رابطه های دیگری داشته اند.

بیشتر یاد بگیر: چطور رابطه مون رو تقویت کنیم؟

 

همه چیز تغییر می کند

اگر توی رابطه ای هستی که فکر می کنی نسبت به اوایل رابطه خیلی چیزها دیگر شفاف نیست این یعنی باید خیلی حواست را جمع کنی. اگر یک بار یا دو بار گوشی اش خاموش شد یا این که یکی دوبار گوشی اش را به دستشویی با خودش برد لزوما به معنی ایرادی در رابطه نیست.

اما اگر این اتفاق به طور مکرر در حال رخ دادن است و در مود رابطه تان هم تغییراتی ایجاد شده بدین معنی است که باید هشیار تر باشی.

بیشتر یاد بگیر: چرا این پسره جذب من نمیشه ؟ ( راه حل ها )

 

بهترین دفاع او حمله است

پسری که دروغ میگه نسبت به چیزهای ساده واکنش های عجیب و سریع و حساس گونه دارد. البته اگر بیماری عصبی نداشته باشد این مساله قابل تشخیص تر می شود.

مثلا وقتی از او می پرسی پایان هفته ات چطور بود  و به شدت عصبانی می شود و توضیح می دهد این یعنی چیزی وجود دارد که او می خواهد از آن سرباز بزند. یا می خواهد آن را پنهان کند. بهترین لاک دفاعی پسران در این حالت ها، حمله است. پس اگر در مورد چیزی صحبت کردید و متوجه شدی که دارد افراط می کند، و رفتاری می کند که خودت تعجب می کنی این یعنی باید هوشیار تر باشی.

بیشتر بخون: ویژگی های دختران خوبی که اسیر پسران بد میشن 

 

تو را متهم به دروغ گویی می کند

معمولا یک دروغ گو تو را محکوم به دروغ گویی می کند خواه ساختگی و کاملا فیلم گونه باشد خواه کاملا طبیعی! خب این از اینجا نشات می گیرد که کافر همه را به کیش خود پندارد. این برای افرادی است که ذاتا فکر می کند که تو هم دروغ می گویی.

اما گاهی پسران با این قضیه وارد یک بازی روانی با تو می شوند تا حواس تان را از موضوع پرت کنند. وقتی که تو مچش را گرفته ای تا بیشتر توضیح دهد، او تو را متهم به دروغ گویی می کند تا بجای پرداختن به دروغ او، به دفاع از خودت بپردازی و موضوع را از یاد ببری! 

وقتی هیچ اشتباهی نکرده ای و او تو را به دروغ گویی هایی متهم می کند که شاخت در می آید باید حواست را بیشتر جمع کنی.

 

تو را به شدت کنترل می کند

پسری دروغ می گوید که از نظر ما واقعیت هایی را با واقعیت های دیگری به توازن در نیاورد. مثلا در مورد زیبایی تو یک جایی حرفی زده که نباید میزده! مثلا با فلان دوستش در این باره حرف زده است! اما به تو گفته که خیلی جذابی! در حالی که به فلان دوستش گفته فلان دختر مثل میمون می مونه! خب این پسر یک دروغ ساده داده و یک جورایی دو رو بازی در آورده! اما خب می ترسه که تو این موضوع رو بفهمی! پس چکار می کنه؟ تو رو محدود می کنه که با فلان گروه نپر و نرو و فلانی ها خیلی اخ و پیف اند! 

خب ممکنه دروغ یه چنین چیز ساده ای باشه یا حتی تاهل اون باشه که دروغ بزرگتری هست. شاید در مورد شغلش یا درآمدش یا هر چیز دیگری این حرف رو زده باشه.

بیشتر بخون: چطور رابطه م رو با یک مرد متاهل تمام کنم!؟ اصلا چرا؟

به هر حال این پسر ممکنه یک داستان ساختگی هم برای توجیه خواسته اش درست کنه و این یعنی تو باید هوشیار تر باشی. تا می توانید در روابط پیش از ازدواج که در حال شناخت هستید نفوذی داشته باشید تا بتوانید همه چیز را به خوبی متوجه شوید!

 

منبع الهام این مقاله: پک قرص صورتی

You might also like
1 Comment
 1. Shirin says

  سلام. مرسی از سایت فوق العادتون.چرا خیلی وقته پست نذاشتین؟

Leave A Reply

Your email address will not be published.