سبک زندگی معجزه آسا برای سریع تر ازدواج کردن

دوست دارم متاهل بشوم چکار کنم

0 1,117

نمی دانم عنوان رسا و خوبی انتخاب کرده ام یا نه. اما قصدم از نوشتن این مطلب این است که طبق تجربه، و البته جهان بینی خدامحوری و با تبحر بر علوم کائنات به تو کمک کنم که بتوانی زوج خوبی برای خودت پیدا کنی. شاید توی سایت های دیگر همکاران ما، صحبت هایی خوانده باشی که هرگز برایت کار نکرده باشد. اما این روش شادزیستی شاید کمی متفاوت باشد اما چون از مجرای پاکی + توکل عبور می کند می تواند به تو کمک کند تا متاهل شدن را به زودی تجربه کنی.

 

از مجردی به متاهلی به سبک شادزیستی

وقتی قصد داری روزهای خسته کننده مجردی ات را پشت سر بگذاری و وارد جرگه متاهل ها شوی، شاید اولین چیزی که به ذهنت برسد این باشد که یا به دنبال سایت های همسریابی باشی ( که اشتباه محض است و همین حالا آن را از ذهنت پاک کن ) یا این که بخواهی به دوست پسر داشتن فکر کنی ( که اگر از دوست پسر آبی گرم می شد، بجای تعدد دوست پسرها حالا همه تعداد فرزندهایشان را افزایش می دادند ). اصلا شاید یکی از علت های این که انقدر ازدواج ها به تاخیر افتاده و هر چه می کنیم نمی شود، همین باشد که به خیال خودمان داریم جفت برای خودمان جور می کنیم.

من به کمک این روش، که در این مطلب می خواهم از آن صحبت کنم، چندین دوست و کاربر و مشتری های شادزیستی را که قصد داشته اند از مجردی به متاهلی نقل مکان کنند به سرمنزل خوشبختی رسانده ام. پس برای تو هم کار می کند اگر واقعا به آن گوش کنی.
اصلا بیایید این مطلب را به صورت ترکیبی از توصیه ها و عملکرد های این چند نفر بنویسم! خوبه ؟
مهم این است که تو این سبک را برای زندگی خودت انتخاب کنی و اجازه بدهی مدتی حتی اگر شده یک سال یا دو سال با این سبک زندگی کنی. مطمئن باش تاثیرات مثبت، آرامش و نتایج عالی آن را خواهی یافت.

 

 

شروع کن نمازهایت را مرتب تر بخوان

نماز، خودش یک پاکسازی کننده و یک تکنیک جذب عالی است که متخصصان اروپایی تازه دارند بدان پی می برند. اصلا نماز شب هم که داستان علمی خاص خودش دارد ( کسب انرژی های کیهانی در قنوت ) خلاصه این که نمازهایت را مرتب تر کن و ان شالله بعد از ازدواج هم حفظش کن. با خدایت اینگونه عهد کن :

 • اگر نماز قضا داری برنامه ریزی کن و بخوان ( اصلا اثر این کار عجیبه و من خودم بارها تاثیرش رو دیدم )
 • اگر اهل نماز نبودی، با این حوض پاکسازی کننده آشنا شو و نمازت را بخوان
 • نماز مستحبی هم عالیه
 • اگر نماز خون هستی، الحمدلله ولی کیفیت نمازت رو بالاببر
 • یک جورایی مبلغ نماز هم باش

باور کن خداوند مزدت را خیلی خوب به تو می دهد و ازهمین نمازهای طمع ناک! ( یعنی کاری که به طمع کار دیگری میکنی ) خداوند بهترین چیزها از جمله عشق زمینی پاک و عشق آسمانی که خودش باشد را سر راهت می گذارد.

 

اگر دوست پسر داری رهایش کن

یکی از مهم ترین چیزهایی که در واقع، نسخه برعکس برای دخترها به شمار می آید، دوستی با پسرهاست. چرا با پسرها دوستی می کنیم؟ بخاطر این که ازدواج کنیم. اما این دقیقا شده مانع ازدواج. از جهات مختلف این موضوع ثابت شده ولی اگر میخواهی با این سبک پیش بروی، باید خودت را از پسر ها دور کنی.

از نظر کوانتوم و انرژی: تو باید اصل خلا را ایجاد کنی. یعنی جای یکی را توی زندگی ات خالی کنی تا از نوع با کیفیت آن توی زندگی ات آشکار شود.

از نظر دینی و کلام پروردگارم: چه خوشمان بیاید و چه خوشمان نیاید، داشتن دوست پسر از منظر خدای مهربان، منع شده و گناه محسوب می شود. گناه هم که عامل مهم برای از دست رفتن موهبت ها می شود. شاید با خودت بگویی فلانی دوست پسر داشت خواستگارهای خوبی هم داشت. حق با توست. اما بنظر من، اگر او خودش را اسیر این موانع نکرده بود، کیس های شاهکار تری هم برایش پیدا می شد.

از نظر قانون جذب : وقتی خودت را وابسته به کسی نمی کنی انرژی هایت بهتر هدایت می شوند و بهترین ها به سر راهت می آید

از نظر روانشناسی : وقتی به کسی وابسته نیستی، راهت تر می توانی به ازدواج با دیگران فکر کنی. چه بسا خواستگارهای خوبی برایت بیاید و تو اسیر یک ام القمر باشی که فردا می شود شوهر مردم! و تو می مانی و سر بی کلاهت و غصه دار از این که اون خواستگارهای ترگل و ورگل را از دست داده ای

مهم نیست مذهبی باشی یا نه، این اصل این روزها برای همه خوب کار می کند و حتی غربی ها هم که طبق معمول بعد از کلی آزمون و خطا به آموزه های دین اسلام می رسند و به آن استناد می کنند امروزه داشتن دوست پسر را منع می کنند. { نترس! آنکه قرار است جفت تو را سر راهت بیاورد، خوب می داند از کجا بیاورد. پس با چسبیدن به پسر مردم، دچار کفر و شرک نشو! مبادا توی ذهنت بگویی اگر این را رها کنم، چطور شوهر پیدا کنم! این یعنی خدا بلد نیست و نمی تواند و این کفر است. به همین راحتی… }

البته اگر دوست پسر داری و میخواهی او را رها کنی، نحوه خاصی باید او را رها کنی که اول شانس این را داشته باشیم که این پسر تبدیل به شوهر تو بشود. برای این راهنمایی به پشتبانی تلگرام پیام بده و راهنمایی بگیر. 

تجربه شهرزاد از رها کردن دوست پسر و ازدواج:

شهرزاد از دوستان خوب و قدیمی من است که آشنایی مان از یک پروژه کاری شروع شد. او دختر تقریبا مذهبی است. اما به دلیل این که مطلقه بود، با پسری که دوستش داشت و هکارش بود صیغه کرده بود اما خبری از ازدواج نبود. ( قبلا گفته ام صیغه نکنید و علتش را هم نوشته ام مگر در شرایط خاص ).تا این که وقتی با من طی جلسات مختلف صحبت کرد به این نتیجه رسید که باید آقا صادق را کنار بگذارد. خیلی سخت بود اما تزی که بکار بردیم، به شهرزاد فهماند که آقا صادق فقط میخواسته با او حالی به حولی کند! و ازدواج پـــــــــــــــــــــــــــــر!

پس شهرزاد با این که رنجیده خاطر بود دوست پسرش را رها کرد.

با این که شرایط داشت، تن به هیچ گونه دوستی نداد. با کمک سایر روش هایی که در این مطلب و دیگر مطالب شادزیستی بیان کرده ایم ( و در آخر هم آن را لیست می کنم ) آن اتفاق خوب رخ داد.

درست است که تعداد خواستگارهایش زیاد شد، اما دست آخر با کسی ازدواج کرد که ازدواجشان یک نکته عجیب داشت.

شهرزاد در این باره گفت:

این خانواده ( یعنی خانواده شوهر الانش! ) به مدت 3 سال به دنبال پیدا کردن دختر بوده اند!

نکته جالب این که خواهر این اقا پسر، به مدت 2 سال، همکار شهرزاد بوده و اصلا به چشمش نمی آمده یا حتی به ذهنش خطور نمی کرده که این دختر هم می تواند کیس مناسبی برای برادرش باشد.

شاه کلید عدم ازدواج شهرزاد در دوران دوستی با پسر

شهرزاد معتقد بود وجود آن پسر صیغه ای ( همون صادق خان ) در زندگی اش موجب شده بود که دیده نشود. این یک واقعیت است که من در کیس های مختلف دیده ام. تا وقتی دلت گیر کسی باشد، تا وقتی ذهنت درگیر کسی باشد انگار چشم دیگران به رویت بسته می شود. 

پس اگر می خواهی تو هم این روش متفاوت را امتحان کنی، مدتی بگذار و بگذر و سعی کن با تکنیک های بعدی به خودت کمک کنی تا پالایش شوی و برای پذیرش یک جفت پاک، آماده شوی.

وقتی خداوند در قرآن می گوید “ از دختران و پسرانی که در خفا دوستی می کنند برای ازدواج انتخاب نکنید،” ( نقل به مضمون ) این بدین معنی است که این دوستی ها مضر است و نمی توان پسری که دوست دختر دارد را جنس خوبی دانست. اقلا چیزهایی در این فرد وجود دارد که از نظر خدای متعال منع شده است. پس همان طور که خداوند فرموده زن پاک برای مرد پاک و مرد پاک برای زن پاک، پس سعی کن از این گناه ممتد خودت را بیرون بکشی تا به لطف او یک زوج پاک و بی دردسر نصیبت شود البته به فضل الهی.

 

دوری از گناه برای زود زود ازدواج کردن

خوب این جالب است که همه ما می دانیم گناه در درجه اول یعنی انرژی منفی هایی که ما را از موهبت ها دور می کند. اگر گناه کردن را به عنوان اصلی آن یعنی انرژی منفی و ثواب را به صورت انرژی مثبت تبیین می کردیم خیلی راحت تر با انجام و ترک ها کنار می آمدیم.

از کجا می گویم که گناه مانع ازدواج است؟

ازآنجا که وقتی از آیت الله بهجت ( همون که حتی غیر مذهبی ها هم بهش عشق می ورزند ) مورد سوال قرار می گرفت که چکار کنیم تا ازدواج کنیم می فرموند:

 1. نماز اول وقت (پاکی از گناه )
 2. نماز جعفر طیار ( که بهش میگن کبریت سوزاننده گناهان )
 3. استغفار ( اظهر من الشمس است دیگر این )

گناه یک هاله انرژی دور تو میگیرد، و موجب می شود که موهبت ها به تو نرسد.

شاید باز هم با این حیله شیطانی خودت را دوباره قانع کنی که فلانی هم گناه می کرد، ولی شوهر کرد!!! اینجا لازم است که باز هم بگویم، چه بسا بهترین چیزی که می توانسته در تقدیرات خود رقم بزند، دریافت نکرده .. همانطور که حضرت زهرا سلام الله علیها فرموند هرکس خالص ترین عبادت ها را رو نزد خدا ببره، بهترین مصلحت ها رو خدا براش رقم می زنه. پس باید به اونی که خیلی گناه میکرد و شوهر کرد، یا فلان آرزوش برآورده شد بگیم که: حیف شد.. تو می تونستی بهتر از اینو داشته باشی… ولی بخاطر گناهات نشد.

اما چند گناه محرز در دور شدن از ازدواج

گناه روی زندگی آدم تاثیرات منفی زیاد می گذاره ولی معمولا برای هر مساله یک سری گناهان بیشتر تاثیر منفی داره. همون گناهانی که به اون قضیه زندگی تو ارتباط داره. مثلا برای ازدواج این 3 گناه اول تاثیر بسیار بالاتر داره و البته ما بقی هم که کلا کیسه انرژی مثبت هات رو پاره می کنه.

 1. خودارضایی
 2. داشتن دوست پسر
 3. زنا (همون رابطه جن س ی که فکر می کنی باهاش عشقت رو به ازدواج می کشونی )
 4. سایر گناهان ( غیبت و تهمت و دروغ و بی نمازی و غیره )

پس سعی کنیم، گناه نکنیم و برنامه ترک گناهان رو برای خودمون تنظیم کنیم. به بهانه این که انسان هستیم و معصوم نیستیم خودمون تو منجلاب گناه نیندازیم.

ازدواج کردن
ازدواج کردن یک موهبت و تقسیم الهی است که نباید آن را با روش های شیطانی از خود دور کرد.

پیدا کردن معرف ها برای آشنایی ازدواج

با سایت های همسریابی موافق نیستم، اما اگر سایت های می شناسید که برای معرفی آدم های خوبی معرفی می کنند ( مثل برخی مراکز در مساجد و غیره ) یا این که بر اساس یک سری اصول افرادی رو معرفی می کنند که بیم فریب خوردن کمتره ولی خب بازم باید مراقب بود  ( فکر کنم تو تبیان چنین چیزی باشه ) میتونین از این گونه فرصت ها استفاده کنید.

درسته که دوره دوره ازدواج سنتی چندان نیست ( البته یکی از سالم ترین روش های ازدواجه ) ولی شناخت در ازدواج سنتی، همچنین حفظ کرامت و شخصیت دختر و سوگولی بودن اون خیلی بیشتر در ازدواج سنتی میشه دید تا در آشنایی هایی که به امید ازدواج صورت میگیره و آخرش هم هیچی به هیچی.. والا ..

 

آیات و اذکار برای تسریع در امر ازدواج

در روایات و قرآن کریم اذکار زیادی داریم که در این باره موج انرژی مثبت ها را روانه تو می کند تا ان شالله بتوانی ازدواج کنی. من لیستی از این روش ها را برای تان می نویسم و سعی می کنم در یک پست جداگانه در مورد برخی دعاهای دیگر هم صحبت کنم.

 1. تکرار آیه ” رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا ” در قنوت نماز و ورد زبان
 2. استغفار
 3. خواندن سوره هایی مثل یوسف و طه و غیره ( توی خواص سوره ها در مورد روش خوندن این سوره ها مطالبی بیان شده است )
 4. خواندن زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس {  معجزه ازدواج عجیب سونیا با یک ترفند جالب رو از دست ندی )
 5. گفتن ذکر ” اسئل الله من فضله “
 6. گفتن ذکر ” اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بفضلک عمن سواک ” به شیوه صلوات +110 بار گفتن ذکر + صلوات (بعد از نماز صبح ) و البته در طول روز زیاد ذکر شود.
 7. نماز جعفر طیار
 8. و غیره

اگر مدتی بتوانید دوست پسرتون رو کنار بگذارید و به مرکز پخش شوهر های خوب ( یعنی درگاه خداوند ) پناه ببریم خیلی خوب می تونیم دلمون رو خوش تر کنیم که داریم تو مسیر دریافت یک بسته همسر الهی خوب و خوش مشرب و پاک حرکت می کنیم . ازدواج کردن سخت نیست اگر بتونیم به این باور برسیم که اونی که خودش قول ازدواج بهمون داده، روش های درستی هم براش یادمون داده و این روشها چیزی جز این مطالب نیست.

 

کمک از شهدا برای ازدواج کردن و همسر گزینی

داستان شهدا هم از آن داستان هاست که من بارها در مورد آن خودم سورپرایز شده ام. اما دیده ام که این انسان های کاملا زنده، چطور توانسته اند در حل مشکلات دیگران کمک یار باشند.

افرادی که با کمک گرفتن از شهدا همسران خوبی پیدا کرده اند.. همونایی که وقتی یک دوست شهید برای خود انتخاب کرد و آداب دوستی را بجا آورد ه اند خیلی خوب این رو به ما نشوون میدهند که واقعا این افراد چهارچشمی مراقب دوست خودشون هستن:

 

وساطت دوست شهید سپیده در ازدواج کردنش

سپیده دوست خوبی است که سعی دارم داستانش را توی سایت قرار بدهم اما خلاصه اینکه می گفت:

دوست شهیدی برای خودم انتخاب کردم و آداب این دوستی را خیلی خوب بجا آوردم. تا این که سر و کله یک خواستگار خوب برایم پیدا شد. وقتی که توی اتاقم شروع به صحبت با او کردم، دیدم آن پسر روی دیوار زل زده است و انگار خجالت می کشید سوالی کند.

آن پسر از من پرسید، شهید ابراهیم هادی را چند وقت است که می شناسی؟ با خودم گفتم این طبیعی هست که خیلی ها میشناسنش! او گفت برای ازدواج از ایشان کمک می گرفتید؟ من خوب خجالت کشیدم که بگویم که کلا برای این موضوع با او دوست شده ام.. در همین حال بودم که گفتم دوست شهید من است و من در همه امور با او هستم. اینجا بود که آن اقا پسر گفت من از ایشون برای ازدواج کمک خواسته ام و شما را سر راه من آورده است.. واقعا عجب واسطه های مبارکی هستند. این آقا پسر که سید جواد نام دارد حالا 4 سال است که همسر سپیده است و یک پسر جذاب دارند.

اما یک روش جالبتر هم این که نام 40 تن از شهدا را بنویس و برای امر ازدواجت ( با رعایت سایر دستورالعمل های این صفحه ) هر روز 100 صلوات برای یکی از آن ها بفرست ( با عجل لولیک الفرج ) بدین صورت اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. و طی 40 روز برای همه آن ها این کار را انجام بده. تجربه شده که این کار عالی است.

وقتی برای ازدواج کردن از دوست شهید کمک می گیری از یکی از مطمئن ترین شاه راه ها، وارد شدی که شکست و نا امیدی توش نیست.

 

پاک سازی انرژی منفی ها و موانع ازدواج کردن

انرژی منفی هایی که در گذشته زندگی داشته ایم، به همراه یک سری موانعی که شاید دیگران بر سر راه ما می گذارند و ما از آن ها خبر داریم یا نداریم، هم می تواند روشی برای تاخیر در ازدواج باشد.

برای مثال در مطلب “ باطل کردن دعا و طلسم ها به روش قرآنی ” راه حل های فوق العاده ای در این باره نوشته ام که می توانی از آن ها کمک بگیری.

اما می توانی به راحتی با کمک دوره ” رفع موانع جذب همسر ” که به صورت صوتی برگزار شده و در تلگرام ارائه می شود به خوبی در رفع موانع جذب به خودت کمک کنی. برای آشنایی با این دوره می توانی به پشتیبانی تلگرام پیام دهی و یا این صفحه را ببینی.

این دوره آموزشی برای ازدواج کردن شامل موارد زیر می شود:

 • مجموعا 35 جلسه در حدود 45 فایل صوتی
 • 10 جلسه تبیین موانع و رفع آن ها با روش های علمی – معنوی
 • تکنیک های جذب که روی کاربران و دیگران اثر گذار بوده
 • اثرات ضمنی دوره نظیر آرامش، احساس سبکی، و مهارت آموزی برای موفقیت در زندگی است
 • تکنیک های باور و مهارتی برای جذب سریع تر

بخوانید: تمرینات قانون جذب برای ازدواج و جذب همسر دلخواه ( تجربه حمیده خانوم )

 

از مجرد بودنت لذت ببر

مشاهده شده که افرادی که خیلی روی متاهل شدن دارند خودشان را به عبارتی جرواجر می کنند، از آن دسته آدم هایی هستند که قدر مجرد بودن خود را نمی دانند و بعد هم که متاهل شدند حسرت این روزها را می خورند. در واقع آن کسی حسرت مجردی می خورد که خوب مجردی نکرده باشد و به امید متاهل شدن و غیره دارد این روزها را زهرمار خودش می کند.

همچنین مشاهده شده که کسانی که بیشتر دارند خود را برای ازدواج کردن تیکه پاره می کنند از آن دور تر می شوند. بخاطر انرژی ها و خیلی چیزایی که حوصله م نمیشه دیگه اینجا توضیحش بدم. ( توی دوره در این باره صحبت کردم )

اگر ازدواج رو با شدت علاقه به یک بستنی خنک تو یک روز گرم بخواهی ولی برای این اتفاق مبارک خودت را به دردسر نیاندازی می توان امید داشت که به نتیجه کارها و اعمالت وابسته نیستی و خیلی زود به نتیجه دلخواه می رسی ان شالله . کلا وقتی هوا گرمه و بستنی می خواهی با خودت میگی ای کاش یه کیم بستنی اینجا بود! اما خب نبود هم نبود آب خنک هست.. اینطوری خیلی زودتر به چیزی که دوست داری میرسی.. شاید تجربه ش کردی و دیدی که پدرت مثلا با بستنی اومد خونه …( همون تجربه هایی که میگیم کاش یه چیز دیگه از خدا خواسته بودم… این تجربه رو هممون داشتیم.. فرمولش هم اینه: بخواه.. تشنه باش اما میخ نشو روش و بسپار به اون بالاسری )

 

مفیدبودن برای دیگران و ازدواج کردن

راستش خیلی وقت ها گیر و گور کار ما با دعای خیر مردم باز می شه. تو می تونی برای هم نوعان خودت چکار کنی؟ چه لطفی می تونی برای دیگرون داشته باشی؟ اصلا چه هنری ازت بر میاد؟

همون ها رو یک هفته طرح ریزی کن و شروع کن با کمک این فضای مجازی یا فضای واقعی در اختیار دیگران قرار دهی.

اصلش هم اینه که

 • تو داری به جامعه امام زمان ( شیعه خونه ) کمک می کنی و صاحبش ( حضرت مهدی جان ) حواسش بهت هست
 • دعای خیر مردم پشت سرت میاد
 • دعا هم نکنن انرژی مثبت حالشون به تو منتقل می شه
 • یه دختر مفید و دوست داشتنی میشی
 • به هدف های زندگی ات هم خیلی عالی می رسی
 • و خیلی چیزای دیگه

در پایان خوب است بگویم که من در طول این سال ها این روش ها را برای خیلی از افراد تست کرده ام و خیلی خوب هم جواب گرفته اند و امیدوارم که تو هم این کار را انجام دهی و تک تک مراحل را دنبال کنی و به خواست خدا به بهترین چیزها که مهم ترین آن حال خوب است برسی.

و این رو بدون که ازدواج کردن شاخ غول شکستن نیست.. یک حق واقعی تو است که دیر یا زود اتفاق می افته اما تو می تونی خیلی خوب کیفیت فرد زندگی ات رو دست کاری کنی.

منبع عکس : منبع کپی کردن آیه

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.