باطل کردن طلسم و سحر و گیرهای زندگی و ازدواج

2 4,565

چند وقتیه که خیلی از کاربرانم، احساس نا امیدی می کنند و نمی دانند گیر و گور کارشان کجاست. گاهی صحبت از باطل کردن طلسم و باطل کردن سحر می کنند اما من اینجا می خواهم حسابی در مورد مسائلی و راه حل هایی با تو صحبت کنم. لطفا جای نرم و گرمی با فراغت بال و خیال بنشین و این مطالب را با دقت بخوان.

نمونه ای از حرف های کاربران که شاید حرف دل تو هم باشد

 • مدتی است گیر و گور توی کارم افتاده و زندگی ام و ازدواجم پیش نمی رود
 • همیشه یا مدتی است که همسرم توجه سابق را ندارد و فکر می کنم چشممان کرده اند
 • اقوام حسودی داریم و من می دانم که برایم دعا وطلسم درست کرده اند
 • خیلی اوضاعم از هر نظر خوب بود، یهو انگار همه چی به هم ریخته
 • رفتم پیش یه دعا نویس بهم گفته طلسم شدی! چکار کنم
 • خواستگارهام فقط جلسه اول میان و دیگه از جلسه دوم خبری نیست
 • کارم به خواستگاری نمیرسه و همه ترکم می کنند
 • حس گرفتگی و بی حالی و رخوت و نا امیدی توی زندگی دارم
 • و غیره

باطل کردن طلسم

خوب من سعی می کنم امروز تا جایی که می توانم در مورد این مسائل صحبت کنم و از منظر، طلسم و دعا در این باره راه حل بدهم.

 

انواع طلسم و جادو و سحر

می دانم که از استرس این که مبادا کسی تو را طلسم کرده و دعای لاینحل درست کرده باشد داری خودت را می خوری، ولی قبل از هر چیز بیا همه چیزهایی که توی ذهنت داری را بیرون بریز و در مورد آنچه می گویم بی تعصب گوش کن و فکر کن. بله فکر کن.

طلسم از نظر روانشناسی، علوم غریبه و غیره، دو حالت دارد.

 1. یکی مربوط به اعمال خودمان است
 2. یکی مربوط به دعا نویسی و واژه ها و اقلامی که به طلسم ها مشهور هستند( همون که تو ذهن عام هست )

طلسم اعمال ما

باور کنی یا نکنی، تو با اعمالت گاهی دور خودت تارهایی از موانع را می سازی، که همه این ها مانع رسیدن موهبت ها، سلامتی، شادی و نشاط و خوشی به تو می شود. ما حتی در قرآن هم داریم که هرچه گرفتاری دارید از سوی خودتان است. یکی دو تا کتاب حدیث را هم باز کنیم در این باره، صحبت های زیادی شده است. البته که این گونه طلسم ها را خوب می شود جبران کرد و سریع آن ها را پاک کرد. که برای آن راه حل های مختلف داریم

 • راه حل انرژیکی ( مثل دوره رفع موانع جذب همسر که اگر تکنیک هایش یاد بگیری می توان روی سایر موانع زندگی ات هم کار کنی )
 • راه حل های معنوی ( که در این مطلب در موردش توضیح می دهم )
 • راه حل های ارتباطی ( که در این مطلب در موردش توضیح می دهم )

 

طلسم واجبات انجام نشده

در این باره شما را به حدیثی می برم که در آن از نماز پنج گانه و شست و شوی پنج باره در طول روز سخن به میان آمده بود. نماز جبران گناه است و گناهان بین دو نماز را پاک می کند.

هر نوع واجبی که تو داری، نوعی مانع را از سر راه تو بر می دارد.

 1. نماز های قضا شده
 2. روزه های قضا شده
 3. خمس و زکات پرداخت نشده
 4. حقوق برادران دینی – اعضای خانواده – همسر – استاد و غیره

تجربه شده که وقتی شروع به پرداخت حقوق های شرعی می کنی، چه مالی باشد چه عبادی و چه خدمتی .. خیلی زود گره های زندگی ات باز می شود. چرا که خداوند همه این اعمال و خواسته ها را به تناسب وجود مادی ما و موانع ممکن واجب کرده. وگر نه او محتاج پول ما یا دو رکعت نمازی که ما می خوانیم نیست.

 

طلسم های نوشتنی و بستنی

نوع دیگری از طلسم ها وجود دارد که ما آن ها را بیشتر به سحر و جادو می شناسیم و برای باطل کردن طلسم و باطل کردن سحر روی به همان افرادی می آوریم که آن ها را می نویسند. گاهی می گویند یک طلسم، فقط به دست خود نویسنده آن باز می شود. اما من معتقدم که این ها همه حرف های استرس داری است که شاید به بهانه تلکه کردن پول شما به شما گفته می شود.

طلسم واقعیت دارد، اما هر نوشتنی هم طلسم نیست! در واقع می توان گفت نوشتن طلسم کار هرکسی نیست و چه بسا بسیار هزینه هم دارد.

من در این مطلب به تو کمک می کنم تا با یک برنامه منسجم و خوب، این طلسم ها را از خودت دور کنی و هر چه را که ممکن است برایت نوشته باشند، باطل کنی بدون این که یک ریال بخواهی پول پرداخت کنی.

توجه کنید که گاهی اوقات تو واقعا هیچ گونه سحر و جادویی نداری، اما برای این که بخواهند از تو پول بچاپند می گویند که اسیر فلان طلسم و غیره شده ای! و اینگونه آرامش و پول تو را از تو می گیرند تا خودشان لذت ببرند.

گاهی اوقات با خودم می گویم مگر ملت بیکارند که برای این همه آدم طلسم درست کنند! مگر توی این ملت، اینقدر آدم متبحر در نوشتن طلسم وجود دارد که بخواهد اینقدر حرفه ای کار کند و بخت تو را ببندند. نه اصلا موافق نیستم چرا که با آماری که هر روز از این نگرانی ها می بینم همخوانی ندارد.

 

طلسم آزار حیوانات

یکی از نمونه طلسم هایی که از دید خیلی ها پنهان است، مربوط به آزار و اذیت حیوانات است. حیوانات، هم دعاگوی شما هستند و هم در جای خود می توانند نفرین کننده باشند.

گویا روزی روزگاری مردی با گره های فراوان نزد یک عارف ( که فکر کنم شیخ رجبعلی خیاط بوده است ) می رود و از او در مورد حل مشکل و باطل کردن طلسم و باطل کردن سحر و گرفتگی های زندگی اش سوال می کند.
شیخ به او می گوید که گره کار تو حل شدنی نیست! ( کنایه از سخت بودن تاوان او وگرنه چیز لاینحل نداریم ) خلاصه شیخ به او می گوید که روزی روزگاری، یک گوسفند را جلوی مادرش ذبح کرده ای و این موجب شده که آن گوسفند آه بکشد و این توی زندگی تو افتاده است! ( به همین سادگی )

و چه بسا دیده ایم که با کمک کردن به سگی، یکی از جهنم رسته! یا حتی گره های مادی و معنوی زندگی اش باز شده. خلاصه که حیوانات را دست کم نگیریم.

 

باطل کردن طلسم با کمک به حیوانات

دوستی دارم که هر وقت گرهی توی زندگی اش می افتد، به مرغ فروشی ها می رود و روی هم رفته 20 یا 30 کیلو دل و روده مرغ خریداری می کند آن ها را با هم می پزد و نرم می کند و در جای جای شهر می گذارد تا حیوانات استفاده کنند و قطعا دعاگوی او هستند. شاید باور نکنی طولی نمی کشد که گره های زندگی اش باز می شود.

 1. حالا تو می توانی گاهی یک ظرف آب توی بیابانی خشک و بی آب وعلف بگذاری
 2. کمی دانه برای یاکریم ها و قمری ها و گنجشک ها بریزی
 3. اضافه غذایت اگر حاوی استخوان است را بیرون شهر ببری تا حیوانات استفاده کنند.
 4. گربه های خانگی را رسیدگی کنی و حتی توی باغچه خانه تان، جایی برای نوشیدن و خوردن برای حیوانات فراهم کنی.

خیلی ساده است ولی خیلی خوب جواب می دهد.

 

بستن بخت هم نوعی طلسم است

یکی از پر تکرار ترین چیزهایی که معمولا در موردش با من صحبت می شود، بستن بخت است. گاهی افراد، به دلایل مختلف، ( نظیر جدال قومی – رد کردن خواستگار و غیره ) دچار مسائلی می شوند که مثلا فلان قوم و خویش یا فرد، برای اقدام به بستن بخت او کرده یا سوزاندن بخت کرده است. البته که من معتقدم که خدا گر بخواهد روزی ( روزی شامل همسر هم می شود ) به کسی برساند، هیچ نره غولی نمی تواند جلوی آن را بگیرد. اما برای دلگرمی شما راه حل ها را در ادامه نوشته ام.

 

روش های باطل کردن طلسم

خب اگر کمی فکر کرده باشی احتمالا با خودت می گویی که بله من با تمام این حرف ها موافقم اما گیر و گوری توی زندگی ام افتاده که نمی دانم چطور حلش کنم. من از تو تقاضا دارم که به چند مورد زیر دقت کنی و روش ها را گام به گام دنبال کنی.

 

باطل کردن طلسم گناهان شخصی

شاید باور نکنید بیشتر گرفتاری های ما از همین گناهان خودمان است.

شاید باور نکنی، ولی وقتی تو صدای زنانه ات را خرج مردی نامحرم می کنی و او را به خیالات و اوهامات می کشانی، خود به خود یک رشته گناه صورت گرفته و این یعنی مانع برای خودت ساخته ای. یعنی یک آجر روی آجرهای قبلی ات گذاشته ای.

وقتی با ظاهری تحریک آمیز، توی خیابان داری می روی، و پسری یا دختری تو را می بیند و توی فکر می رود و داستان پشت داستان می شود، این خودش برای تو یک گره روی گره های دیگر می آورد.

وقتی دل کسی را با حرفت می شکنی، این یکی که طوفان می کاری و گربادی بس ویرانگر درو می کنی.

وقتی دل پدر و مادرت را می شکنی، این یکی از مهم ترین علت های دور ماندن خیر از زندگی تو می شود.

وقتی با رفتار و گفتار، غصه ای در دل دیگری می کاری، این یعنی آن را در زندگی خودت درو خواهی کرد

داستان این است که تو شاید در 4 ثانیه یک جمله ساده به کسی بگویی، اما همین یک جمله ساده، غصه یک عمر زندگی یک نفر بشود. و این گونه است که عمری گیر می کنی و می بازی. برای چی؟ برای دلی که سال ها غصه دار شده است.

 

انواع طلسم های شخصی و رفتاری ارتباطی

پس به عنوان گام اول به این فکر کن که آیا نسبت به کسی بدهکاری داری یا نه.

 1. بدهکاری زبانی
 2. بدهکاری قلبی
 3. بدهکاری مالی
 4. بدهکاری مسئولیتی
 5. و غیره

هر نوع بدهکاری داری، سعی کن در چارچوب شرع، آن ها را جبران کنی. باور کن، گاهی باز شدن طلسم های بزرگ زندگی تو، به این دعا نویس و آن دعا نویس ربطی ندارد.. بلکه کافی است یک هدیه کوچک، بخری و ببری برای ان دوستی که سال ها پیش او را رنجانده ای. نمی خواهم تو را متهم به آسیب به دیگران کنم، اما می خواهم بگویم که برای باطل کردن طلسم غصه های زندگی ات، اولین و ساده ترین گام ها همین است.

این را همیشه بدان که هر فرد در این کره خاکی می تواند هم پل پیشرفت تو باشد ( با دعاهایش و کارهای خیری که برای دیگران می کنی )
و هم می تواند مانع پیشرفت تو باشد ( با غصه هایی که برایش می سازی و این مانع پیشرفت تو می شود )

 

باطل کردن طلسم ناشی از بدهکاری زبانی

هر چه ما ارتباط مان با دیگران بهتر باشد، موجب می شود که در زندگی با عموم مردم، به سلامت بهتر زندگی کنیم. وقتی تو دل من را میشکنی، خود بخود در نظام هستی، گیر و گوری توی زندگی ات برای ارتباط با دیگران می اندازی.

 • اگر نسبت به کسی قبلا بدگویی کرده ای
 • اگر غیبت کسی را کرده ای
 • اگر تهمت به کسی زده ای
 • اگر کار شکنی در امور فردی کرده ای
 • اگر برای بالا بردن خودت او را کوچک کرده ای
 • اگر به طعنه با او حرف زده ای
 • اگر سخن چینی او را کرده ای
 • اگر و صد ها اگر دیگر…

اگر مواردی را در زندگی ات داری که در لیست بالا می گنجد، حتما برنامه بریز برای گرفتن حلالیت و رضایت و آرامش سازی. گاهی تو تهمتی زده ای که یک زندگی را به هم ریخته ای. باید حتما جبران کنی. گاهی امکان گرفتن حلالیت نیست، باید کار خیری کنی تا اثرش به او برسد. به هر حال این حداقل کاری است که می توانی کنی.

 

باطل کردن سحر بدهکاری قلبی

بدهکاری قلبی هم خیلی می تواند مسبب مشکلات باشد. خود من تجربه های گرانبهایی از این داستان دارم. بدهکاری های قلبی یعنی

 • گمان بد بردن به دیگران
 • قضاوت کردن دیگران
 • خود بزرگ پنداری ها
 • خود برتر پنداری ها
 • خوار پنداری دیگران
 • و غیره

این سحر را باطل کردن کمی سخت است و نیاز دارد که ساعت ها فکر کنی تا به واقعیت های دیگری برسی. باید به مقامی برسی که خودت را واقعا از این بزرگ بینی ها پایین تر پرت کنی و دیگران را از بالا به پایین نبینی. شاید با خودت بگویی که رفتار دیگران موجب می شود که من حس کنم او از من پایین تر است! اما واقعا اینطور نیست.

قضاوت هایت را عادلانه کن و کمی چاشنی انسان بودن به هر کدام بچشان. اینگونه شاید بتوانی جلوی گناهان دیگر که ناشی از قلب می شوند را بگیری.

اگر علاقه به این مباحث داری کتاب قلب سلیم آیت الله دستغیب غوغا می کند. حتما بخرش و تمرین کن. این کار انقدر برکت دارد که خودت توی زندگی شاهد آن خواهی بود.

 

باطل کردن سحر بدهکاری مالی

این که تابلو است!

اگر پولی را به ناحق از کسی گرفته ای، باید حتی اگر شده قرض کنی و پس دهی

اگر بدهکاری به کسی داری، باید در صدد پرداخت آن باشی.

اگر سال هاست مالی از کسی نزد توست باید به قیمت روز آن را حساب کنی و پرداخت کنی.

 

باطل کردن طلسم با انجام مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی ما، دقیقا همان داستان قانون دارما است. یعنی کاری در جهان خلقت باید صورت بگیرد که فقط توسط تو صورت می گیرد. اگر از پس آن برنیایی، و پشت گوش بیندازی، این برایت داستان درست می کند.

ببین که تو به عنوان یک دختر، یا پسر، چه مسئولیت هایی در قبال دیگران داری و چگونه می توانی کارهای نکرده ات را جبران کنی.

این را مثل گوشواره توی گوش خودت کن که
بسیاری از گیر و گورها و بارهایی که روی دوش ما سنگینی می کند، حاصل بارهایی است که از دیگران، برنداشته ایم.

پس نسبت به این باطل کردن طلسم های ارتباطی که در بالا گفته شد حسابی فکر کن، بنویس و دفتر حساب و کتاب داشته باش و آن ها را جبران کن.

 

باطل کردن طلسم و دعا و سحر و جادو

وقتی که تو دچار طلسم گناه و رفتار و دعاهای نوشتنی بشوی، راه حل های ساده ای وجود دارد که می توانی از آن ها استفاده کنی. سعی کن با برنامه ریزی منسجم کارهایی که در زیر گفته می شود را انجام دهی و روی انها مداومت داشته باشی تا کم کم این کوه را بکنی و به سر منزل سعادت و آرزوهایت برسی.

 

استغفار قوی ترین باطل السحر و طلسم

اگر در مملکت ما بخواهیم مردم را به یک عارف بالله عودت دهیم، کسی عام پسند تر از آیت الله بهجت نیست. همان عارفی که وقتی از او چاره گرفتاری های زندگی را می خواستند دو پیشنهاد اساسی داشت

 • یکی استغفار
 • یکی نماز جعفر طیار

که همین نماز جعفر طیار هم، گیر و گورهای گناهان را حسابی برطرف می کند.

در عجبم وقتی که ما در دین خود، آیات و روایات عالی داریم و روش های انسان پسندانه برای حل مشکلات داریم به دعا نویس هایی مراجعه می کنیم که برای باطل کردن سحر از چیزهایی مثل ادرار و غیره استفاده می کنند.

 

چند حدیث از اعمال ما و گرفتاری های ما

در حدیثی از امام علی علیه السلام روایت شده که فرمودند:

هیچ ملتی از آغوش ناز و نعمت زندگی گرفته نشد مگر به واسطه ی گناهانی که انجام دادند؛ زیرا خدا به بندگانش ستم روا نمی دارد و اگر مردم در موقع نزول بلاها و سلب نعمت ها با صدق نیت به پیشگاه خدا تضرع کنند و بادل های پراشتیاق و آکنده از مهر خدا، از او در خواست جبران کنند، مسلماً آنچه از دست آنان رفته است را بازمی گرداند و هرگونه مفسده ای را برای آنان اصلاح می کند.[منبع این سه حدیث] [1]

در حدیث دیگری از پیامبر صلی الله علیه و آله روایت شده که فرمودند:

آیه ی (سوره شوری، آیه 30) بهترین آیه در قرآن است. ای علی! هر خراشی که از چوبی برتن انسان وارد می شود و هر لغزش قدمی بر اثر گناهی است که از او سر زده است.[2]

چند روش استغفار

می توانی با روش های زیر در استغفار کردن اقدام کنی و به بهترین نحو ممکن نتیجه بگیری

 1. خواندن استغفار 70 بند حضرت علی با معنی ( اینجا هست )
 2. ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه – استغفرالله و اسئله التوبه – ( بسیار گفتن )
 3. خواندن نماز جعفر طیار ( 3 روش وجود دارد )
 4. خواندن نماز شب

که البته همه این ها زمانی موثر خواهد بود که گناهان خودت را بشناسی و سعی در ترک آن ها داشته باشی. مگر نه انجام گناه + استغفار، باری از تو کم نمی کند. مثل این می ماند که تو داری گونی اعمالت را از  کثافات پاک می کنی، اما مدام کثافات دیگری بدان وارد می شود.

مداومت بر این موارد خیلی عالی است و به مرور گشایش هایی توی زندگی ات می آورد.

دقت کنید که استغفار کردن برای دیگران، نظیر کسانی که حقشان به گردن ماست، یا افرادی که بی وارث یا بدوارث هستند ( مثل برخی اموات ) نیز می تواند خیلی گره گشا باشد. 

 

مداومت بر خواندن 6 حمد برای بطلان سحر

در مفاتیح که از معتبر ترین کتب شیعه است و البته از یکی از عرفای بزرگ، که شخصا او را می شناسم، در این باره سوال کردم. ایشان گفتند برای بطلان سحر، و دوری از آزار و اذیت دیگران و موانعی که دیگران برای تو می سازند، هر روز، بعد از هر نماز سوره حمد را بخوان و به جهات خود بدم. ( یعنی فوت کن ) سمت راست، چپ، بالا ، پایین، عقب و جلو.

این کار هم عالی است

 

خواندن دعای حصین برای سلامتی و بطلان سحر

در وب سایت آیت الله بهجت دیدم که نوشته شده بود برای سلامتی و حفظ، این دعا را مداومت کنید:

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ

اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه)
خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده!

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ

 

خواندن آیت الکرسی برای باطل کردن سحر

یکی از خواص مهم آیت الکرسی باطل کردن سحر است. گفته شده که به کرات روزانه این آیه را بخوانید. اگر می خواهید برای مدتی مشخص شروع به خواندن آیت الکرسی کنید، سعی کنید این کار را با این روش شروع کنید ( یک روز زیر آسمان، 70 بار بدون این که حرف اضافه بزنید، آیت الکرسی را بخوانید ) از آن به بعد مخصوصا شب ها آیت الکرسی را بخوانید

 

باطل کردن سحر و چشم زخم با آیه سخره

آیه سخره هم از آن دسته آیاتی است که ما واقعا هیچی از آن حالیمان نمی شود اما تاثیرات انرژیکی عالی دارد. به گفته آیت الله جاودان، شمامی توانید، با کمک این روش، سحر های زیادی را باطل کنید.

برنامه 40 روزه بریزید.

هر روز با وضو ( باشید بهتره ) 70 بار سوره حمد و 7 بار آیه سخره را بخوانید.

بعد از 40روز یعنی همان روزی که چله تمام می شود یک گوسفند یا یک قربانی به قدر وسع خود، برای باطل کردن سحر انجام داده و به فقرا دهید.

دقت کنید که مراقبه از گناه در طول این 40 روز ضروری است.

این کار به اربعین سخره شهرت دارد.

آیه سخره برای بخت گشایی و باطل کردن سحر

آیه سخره: شامل آیات مبارکه 54 تا 56 از سوره مبارکه اعراف است:

إِنَّ رَبَّكُمُ اللَّهُ الَّذِي خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِي سِتَّةِ أَيَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَىٰ عَلَى الْعَرْشِ يُغْشِي اللَّيْلَ النَّهَارَ يَطْلُبُهُ حَثِيثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ تَبَارَكَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِينَ ﴿۵۴﴾
ادْعُوا رَبَّكُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْيَةً إِنَّهُ لَا يُحِبُّ الْمُعْتَدِينَ ﴿۵۵﴾
وَلَا تُفْسِدُوا فِي الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلَاحِهَا وَادْعُوهُ خَوْفًا وَطَمَعًا إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِيبٌ مِنَ الْمُحْسِنِينَ ﴿۵۶﴾ { ویکی شیعه }

مطابق با روایتی از امام صادق(علیه السلام) در کتاب کافی، هنگامی که طلحه و زبیر تدارک جنگ جمل را دیده بودند مردی به نام خِداش را برای رساندن پیغامی نزد امیرالمؤمنین(علیه السلام) فرستادند و به او گفتند: ما تو را به سوی مردی می‌فرستیم که او و خاندانش را از دیرزمان به جادو و غیب‌گوئی می‌شناسیم؛ چون به نزد او رفتی برای در امان ماندن از سحر او آیه سخره را بخوان. وقتی خِداش به نزد امام علی(علیه السلام) آمد امام او را به آنچه طلحه و زبیر به او سفارش کرده بودند خبر داد و از او خواست که هفتاد بار آیه را بخواند. آنگاه از او پرسید: «احساس می‌کنی که دلت مطمئن شد؟» خِداش پاسخ داد: «قسم به خدائی که جانم به دست اوست، آری.» او در پی این واقعه به سپاه امام علی(علیه السلام) پیوست ملاصالح مازندرانی با استناد به روایت مذکور، ۷۰ بار خواندن آیه سخره را موجب صفای قلب، آرامش، از بین رفتن شک و وسوسه‌ها دانسته‌ است.

باطل کردن سحر و گرفتاری ها و بستگی ها با سوره الرحمن

کسانی که نگران از سحر و طلسم هستند، به مدت 40 هفته ( پنج شنبه یا سه شنبه ) ایه 33 الرحمن را 70 بار بر آب بخوانند ( خوب است آب چاه باشد ) و با آن بعد از استحمام دوش بگیرند و صبر کنند خشک شوند که این اب جذب پوست شان و بدنشان شود. این آب را کمی بخورند و مقداری از ان را نگهدارند و با آن در طول هفته وضو بگیرند و آن را به محل زندگی، لباس و درب کوچه بریزند. این عالی است.

 

باطل کردن سحر با دعای نادعلی

دعای نادعلی کبیر هم عظمت والا و بالایی دارد. بهتر است پنج شنبه ها، آن را 7 بار یا 14 بار بر آب بخوانید ( بهتر است آب چاه باشد ) و با آن استحمام کنید  ( مطابق انچه بالا گفته شد )

 

ذکر یونسیه برای بطلان سحر و باطل کردن طلسم

ذکر یونسیه را اگر بتوانید در سجده یا غیره بگویید خیلی نتایج دارد. گفته شده که می توان تا 400 بار آن را در سجده گفت ( بیشتر نیاز به دستور استاد عارف واقعی دارد ) اما شما می توانید با توجه به معنی آن، بارها آن را در طول روز تکرار کنید و به منبع اصلی وجود یعنی الله جل جلاله وصل شوید.

 

صدقه دادن و باطل کردن طلسم

اگر بتوانید روزانه برای خود و سلامتی آقا امام زمان صدقه بدهید، خیلی در رفع موانع به شما کمک می کند. البته اگر بتوانید صدقه های سنگین هم بدهید عالی است.

مراقب باشید که صدقه را نباید به سید داد.

صدقه باید با احترام تمام انجام شود.

 

قرائت 100 آیه قرآن با صوت بلند در منزل

خوب است که هر شب، ( بهتر است شب باشد )100 ایه از قرآن از ابتدای قرآن و سوره بقره خوانده شود. صدایتان باید کمی بلند باشد تا صدای صوت شما به مکان های منزل برسد البته بابت آزار همسایه یا اعضای خانواده و یا حتی رسیدن صدای شما به نامحرم نشود.

بدین گونه قرآن را ختم کنید.

 

گرفتن روضه امام حسین علیه السلام در منزل

این کار، بسیار بسیار خوش یمن است و گره های بزرگی را رفع کرده است. گرفتن روضه های هفتگی موجب نزول ملائکه، و برکت در زندگی و کسب شما خواهد شد.

سعی کنید در منزلی که روضه می گیرید، گناه را به حداقل برسانید تا اثرات معنوی آن باقی بماند. یکی از عزیزان می گفت، من موقع ناهار پختن، روضه روی گوشی ام پلی می کنم و اشک می ریزم و گاهی این اشک را در برنج که در حال غل خوردن است می ریزم. به طور عجیبی دیده ام که همسرم و فرزندانم کارهای خطا و اشتباهشان را ترک کرده اند . مثلا سراغ مشروب نمی روند و غیره.

 

خواندن 7 قل برای بطلان اثر حسود

گاهی طلسم ها از آه کثیفی است که دیگران در قبال ما از خود خارج می کنند! آره آه کشیدن دیگران هم گره تو کار می اندازه . گاهی علت این کار، خودمونیم! گاهی هم تنگ نظری مردم. پس بهترین کار اینه که شروع کنید و هفت قل رو مخصوصا شب ها بخونین. این کار واقعا عالیه.

 

مراقبه اعمال برای پاک کردن اثر طلسم شخصی

مراقبه، یکی از روش های عالی برای پاک کردن طلسم هایی است که خودمان دور خودمان می تنیم. مراقبه چشم، گوش، زبان و گام و دست و غیره… همه کمک می کند که تو در وادی امن قرار گیری و اثرات را پاک کنی و درب موهبت ها را به خودت باز کنی.

 

خواندن سوره یاسین برای حل شدن مشکلات

سوره یاسین هم که جای خود را در قلب ما و در قرآن دارد. گفته شده مداومت بر این سوره می تواند گره های زیادی رفع کند. وقتی که در حال خواندن هستی، کاسه آبی کنارت بگذار و در آن بدم.. یعنی فوت کن و آخر کار آن را درب کوچه بریز یا در جای جای خانه تان اسپری کن. برکت انرژی مثبت ها را به مرور خواهی دید

 

دورد کردن اسپند و دور شدن چشم زخم

طلسم یا چشم زخم یا هر چه انرژی منفی که در زندگی توباشد، می تواند به کمک دود کردن اسپند از بین برود. گفته شده که بهتر است که در طول روز و منتهی به مغرب این کار را کنید. برخی بخورات دیگر نیز در این باره وجود دارد.

امیدوارم که بتوانید با کمک آیات و روایات، و مفاتیح و دعاهای صحیفه سجادیه، و خواندن قرآن و برکت آن، درب رحمت الهی را بر خود باز کنید و روز به روز سحر و جادوهایتان را از بین ببرید و بدین ترتیب با توکل به خدای یگانه به خواسته هایتان برسید. دوست دارم تجربیات خود را در این باره با من در زیر این پست در میان بگذارید.

تو می توانی این مطلب را چاپ کنی و برنامه ای بریزی و به کمک آن ان شالله گره های زندگی ات را باز کنی و برای من نویسنده نیز دعا کنی.

[1] نهج البلاغه، خطبه‏ى 178 و بحارالانوار، ج 6، ص 57 و ج 29، ص 596.
[2] تفسير مجمع البيان، ج 9، ص 47 و بحارالانوار، ج 70، ص 316.
منبع عکس

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
2 نظر
 1. فرخ نیا says

  من قبلا مشاوره گرفتم از شادزیستی و فقط چند مورد از راه حل ها رو بهم گفتن و واقعا نتیجه گرفتم تجربه من اینه کم کردن گناه + توکل + در مسیر خدا بودن با اذکار
  بازم از داستان ها بگذارید

 2. سینایی says

  این امیدی که می دین خیلی ارزش داره چون فکر من کاملا درگیر بوده و نگران برای حل شدن مشکلات ام . امتحان می کنم حتما

پاسخ دهید

Your email address will not be published.