ماجرای پیدا کردن همسر با توسل به شهید خلیلی

7 1,203

افرادی که استوری های اکانت شادزیستی رو چک می کنند خیلی خوب می دونن که توصیه های معنوی می تونه خیلی گره ها رو باز کنه. حتی اگر پیدا کردن همسر باشه. اولین باری که من متوجه شدم، شهید محمد حسن خلیلی، توی کار ازدواج جوون ها دستی داره، زمانی بود که داشتم زندگی نامه یه شهید والا مقام به اسم، شهید نوید صفری رو می خوندم. همسر بزرگوار این شهید، در مورد وساطت جالب شهید خلیلی نقل می کرد که دوست دارم تو هم همین حالا این فیلم رو کامل نگاه کنی.

نوسل برای پیدا کردن همسر دلخواه به شهید خلیلی
نمایی از محل اجابت دعای همسر و خود شهید نوید صفری، بر مزار شهید ابوخلیل یا همان شهید خلیلی.

داستان ازدواج شهید نوید صفری و وساطت ابوخلیل

بعد از یک سالی که از آشنایی همسر شهید صفری با قبور شهدا می گذشت و با چند تن از همسران شهدا خو گرفته بود. چند وقتی سر مزار شهید خلیلی می آمد و آن را به عنوان شهید دوست خود در نظر گرفته بود. با مادر شهید خو کرده بود و این شد ابتدای توسل مریم خانم به شهید خلیلی..

در خواب شهید خلیلی به او چادر طلاکوبی که چادر مشهور عروس هاست هدیه می کند و می گوید این از طرف شهداست..

مریم خانم خواب را برای مادر شهید تعریف می کند و عید غدیر برای پخش شیرینی به سر مزار می روند.

در همین حال، شهید صفری نیز که از قبل با این شهید خو داشته به سر مزار می آید و با پدر شهید ابوخلیل خوش و بش می کند. به عکس مشهور او سر مزار نگاه می کند . از او می خواهد که وساطت یک ازدواج خوب با دختری پاکدامن نیز برایش فراهم کند.

این قرارهای عجیب و غریب که عروس و داماد قصه ما بعد از ازدواج آن را می فهمند به کنار.. همان روز بعد از 15 سال، بستگان این دو نفر همدیگر را ملاقات می کنند و با معرفی بساط ازدواج این دو به پا می شود.

بیشتر بخون: تمرینات قانون جذب برای پیدا کردن شوهر( تجربه موفق یک کاربر)

 

پیدا کردن همسر دلخواه با توسل به ابوخلیل

خب حالا شاید با خودت بگی چطوری این توسل رو شروع کنیم؟

راستش تو هر طور که بخواهی می توانی این توسل را شروع کنی، می توانی هر هفته سرمزارش حاضر شوی و برایش زیارت عاشورا بخوانی. می توانی چله های یس، عاشورا و غیره بگیری و ثواب زیارت هایت را به شهید هدیه کنی ( یا از طرف شهید به آقا امام حسین علیه السلام هدیه کنی )

اما شهید خلیلی یک شهید زهرایی است یعنی علاقه شدیدی به حضرت زهرا داشته و جا داره توسلات زهرایی رو به این شهید هدیه کنی. مثل حدیث کسا، زیارت نامه حضرت زهرا، و غیره

پس به طور کلی می تونی روی موارد زیر کار کنی:

 1. چله زیارت عاشورا 
 2. چله یس
 3. چله حدیث کسا
 4. چله نماز حضرت زهرا 
 5. چله سوره کوثر
 6. چله ترک گناه ( که بنظرم خیلی خوب جواب میده )
 7. و هر عملی که منافات شرعی و عرفی با دین ندارد.

بیشتر بخون: روش استغفار 70 بند حضرت علی علیه السلام برای ازدواج

 

آدرس مزار شهید خیلی برای توسل ازدواج

شهید خلیلی را به نام رسول خلیلی هم می شناسند. اما تنها چیزی که شاید در او با تمام شهدا فرق داشته باشد این است که سنگ مزار او از سنگ حرم امام حسین است. و این است شاید یکی از دلایل برکت این مزار.

آدرس مزار شهید خلیلی

بدین ترتیب می توانی به راحتی مزار او را پیدا کنی و در کنار او به زیارت شهید نوید صفری هم بروی که داستانش را برایت نوشتم. البته او هم خودش باب الحوائج بزرگی است.

بیشتر بخون: چطور موانع جذب همسر دلخواهم را پاک کنم؟

 

چطور زودتر حاجت ازدواج بگیریم

خواهران عزیزم، آبجی های خوشگلم..

اگر تو امروز این مطلب رو خوندی، این خودش می تونه یک دعوت آسمونی برای تو از سمت این شهید باشه . ( می تونم بگم که شهید ابو خلیل به اسم تو رو دعوت کرده تا این مطلب رو بخونی..)

برای پیدا کردن همسر دلخواه ات چله های متمادی بگیر، هر چند بعید می دونم خیلی طول بکشه ..

ولی سیمت رو به آسمون وصل کن. با این شهید رفاقت پیدا کن. رفاقت های بی طمعی که تنها می تونی توی خلقت تجربه اش کنی همین رفاقت با شهداست. 

هر چند شاید قداست نام شهید توی چنین مکانی اجازه نده من دستم باز باشه درست در مورد شهدا بگم. ولی این یه دعوته برای این که ان شالله باب ازدواج برات باز بشه و از رابطه های پوچی که تو رو به قهقرا می برند نجات پیدا کنی.

شهید ابو خلیل محمد حسن خلیلی

به هر حال من مشاور تلاش دارم به صورت دنیوی کمک کنم تو زودتر ازدواج کنی و ابوخلیل هم به صورت آسمانی این گره ات رو باز می کنه. پس هدف هامون زندگی پاک برای شماست. و البته تو که دعوت شده هستی نیز خیلی عزیزتری.

 • خلاصه این که با شهید دوست شو
 • باهاش درد دل کن
 • براش نامه بنویس
 • حضور زنده اش رو درک کن
 • سرمزارش حاضر شو
 • به دیگران معرفی اش کن
 • فیلم هاش رو ببین
 • روش زندگی اش رو توی زندگی ات پیاده کن
 • و …

بدین صورت محبوبش بشو و محبوب تر و اینطور به زندگی پاک با توسل به این عزیز دست پیدا کن.

 

نذر شهید ابوخلیل برای ازدواج

وقتی که چله ات رو شروع می کنی می تونی نذری هم کنی. این طوری به خودت کمک می کنی زودتر باب اجابت رو باز کنی. این نذر می تونه یه کار فرهنگی باشه. مثلا نذر کنی به نیت مادر 18 ساله همه مردم، حضرت زهرا سلام الله علیها، کتاب معرفی شهید رو به تعداد 18 جلد یا ضریبی از 18 ( سن مادر که ابوخلیل عاشقش بود ) سر مزارشهید پخش کنی. یا توی خیابون به دخترها هدیه بدی و غیره .

یا می تونی ترک گناه یا انجام واجب فراموش شده ای رو نذر کنی ( مثل نماز قضا )

یادمون باشه این توسلات، همه بهانه هایی برای رسیدن به اون محبوب ازلیه ..

تلاش کن و البته برای من نوعی و همه دختران این سرزمین پاک، دعا کن.

 

منبع عکس ها: نی نی سایت گلزاردفاع پرس

You might also like
7 Comments
 1. نفیسه says

  سلام شاید باور نکنید از وقتی که این چله رو گرفتم خیلی برکات تو زندگیم اومده . چرا من شهید نوید صفری رو دیر شناختم ؟ ممنون از شادزیستی

 2. ش ملک says

  سلام
  دقیقا روز چهلم یک خواستگار خیلی خوب برای من اومد و داریم صحبت میکنیم برای ادامه مسائل. خدایا شکرت بخاطر شهیدان کشورم

 3. فریاد کش says

  من هر جمعه میرم سر مزار شهدا، شهید نوید صفری، شهید خلیلی و غیره. خیلی عالیه حس آرامش. بهترین دوست پسر این شهدا هستن . پاک پاک پاک

 4. مهرانا says

  من هم شروع کردم به توسل به شهید خلیلی و شهید صفری، روزی دو زیارت عاشورا می خونم امیدوارم زود نتیچه بگیرم .

 5. شریعت says

  سلام سلام
  منم این چلخ رو گرفتم ولی نه برای ازدواج بلکه برای پاک شدن مهر یک فرد در دلم، چیزی که باورم نمیشد خیلی خوب این اتفاق با یک رخداد جالب رخ داد. ممنون از اطلاع رسانی تون توی واتساپ

 6. نجمه says

  سلام رفقا. من هم این چله رو گرفتم، و خیلی خوب سه تا خواستگار برام آمده. منی که ارزو داشتم کسی فقط زنگ تلفن خونه مون رو بزنه، با توسل به زیارت عاشورا الان گیر کردم توی 3 تا خوب. 🙂
  ممنون از شما. منم توی واتس اپ تون هستم.

 7. فرخنده says

  من زیارت عاشوراروبااینکه خودم نخوندم ولی حدوددوماه گذاشتم توگروه همین زیارت کاری کرداونیکه ‌چهارسال باهش بودموبشناسم و جلوی رابطه اشتباه رو بگیرم. شما هم بهش پناه ببرید

Leave A Reply

Your email address will not be published.