حل مشکل های زندگی با عمل کردن به وصیت شهید نوید

0 13,049

از همین امروز که تو دعوت شده ای تا این مطلب را بخوانی، هیچ وقت نام مبارک شهید نوید صفری یا به صورت مختصر، شهید نوید را از یاد نخواهی برد. در لابلای تمام تحقیق هایی که داشته ام تا زندگی تو را آسان تر کنم، خوش بر آنم که همیشه راه های مگو و اختصاصی برای رسیدن به خواسته ها و حل شدن مشکل ها در دست ایرانی ها بوده و البته تبار شهدا آن بزرگ مردان گره های بزرگ باز شده و بهترین راه حل مشکل ها را یافته ایم.

از روز اول عهد کرده ام که چیزی که علمی نیست یا تجربه شده نیست را در این سایت نگذارم. چون می خواهم هر کس وقتش را پای نوشته های من صرف می کند با دست پر از این سایت خارج شود. تجربه حل مشکل با شهید نوید هم از آن تجربه هاست که برایم عینی شده و لازم می دانم که آن را بدانی و از این موهبت استفاده کنی.

شهید نوید حل مشکل می کند

توسل به شهید نوید صفری برای حل مشکل

زندگی این شهید سراسر اخلاص و توجه است. او از خدا خواسته که وقتی به شهادت رسید دستش در دنیا باز باشد و بتواند مشکلات مردم را حل کند. هر چند همه شهدا دستشان باز است اما برخی ید طولاتری در این میان دارند.

وقتی به وصیت نامه شهید نوید بر خورد می کنیم می بینیم که نوشته است:

زیارت عاشورا شهید نوید صفری برای حل مشکل در زندگی

او در این عبارت ها می فرماید که:
هر کس 40 روز زیارت عاشورا بخواند و هدیه کند تمام تلاش خود را برای حل مشکل او می کنم..

و دیدن این جملات از این بزرگوار، باعث شد که من این طرح را بین شاگردانم اجرا کنم.

و به نتایج عالی رسیدم.

البته برخی از این نتایج را استوری کردم..

 

شهید نوید از کی حاجت می گرفت

وقتی که داستان شهید نوید رو می نوشتم، یادم آمد که قبلا در موردش در بخشی از این سایت حرف زده ام. داستان توسل خود شهید نوید به شهید دیگری برای حل مشکل ازدواج هم جالب و خواندنی است.

این مطلب را بخوان: ماجرای ازدواج شهید نوید با توسل به شهید خلیلی

 

چرا شهید نوید در حل مشکل عالی عمل می کنه

شهدا را مرده نپندارید.. آن ها نزد خداوند روزی دریافت می کنند..

شهدا داستان شان فرق دارد .. آن ها که از همه چیزشان گذشتند خداوند هم آن ها را مثل خودش .. عامل روی زمین می کند. دست کارگر به آن ها می دهد تا مشکلات مردم را به واسطه دعای آن ها و حتی عمل آن ها حل کند. کتاب شهیدان زنده اند را بخوانید تا قدرت آن ها را در واقعیت در همین چند سال اخیر خودمان ببینید

از طرفی من فکر می کنم شهید نوید، که در ایامی که برای عروسی گرفتن برنامه ریزی داشتند به شهادت رسید، در این باره برای خداوند خیلی عزیز است و مشکل های ازدواج را ویژه باز می کند. هر چند من به شخصه در موارد دیگر هم از او به عنوان واسطه استفاده کرده ام و مشکلم را حل کرده است.

شهید نوید حل مشکل ازدواج می کند

می خواهم با شهید نوید دوست باشم

راستش در این وانفسای زندگی این روزها که هرکس به نهایت خودخواهی به تو نزدیک می شود و قصد بهره جویی از تو را دارد، می توان گفت بی ریا ترین و پر سود ترین و پر بها ترین رفاقت رفاقت با شهداست. شهید نوید هم از آن دسته شهداست که می توانی هم با او لایو لایو زندگی کنی، هم درد دل کنی، هم مسیج پرانی کنی و هم به خدا نزدیک تر شوی.

برای شروع رفاقت با او چند توصیه دارم :

  • واقعا بخواه تا دوستش باشی
  • با شروع این دوستی هر نوع دوستی منفی از جنس مخالف تا موافق هایی که ایادی شیطان اند را دور بریز
  • زندگی نامه اش را نگاه کن و با آن خو بگیر
  • اخلاقیاتش را در زندگی خودت هم پیاده کن
  • سعی کن او را به دیگران معرفی کنی ( استوری – نذر کردن – خیرات کردن به نام ایشان – ارسال لینک این مطلب برای دوستان و غیره )
  • ناراحتش نکن
  • و غیره

بدین ترتیب از او برای همیشه کمک بگیر و مشکلات ات را حل کن.

هشدار: مطلب پیش روی شما صرفا ترجمه و تحقیق و حاصل گردآوری هاست! فلذا نمی توان از آن به عنوان راهکار مشاوره ای استفاده کرد. بنابراین برای حل مشکلات خود می توانید به مشاور مجرب مراجعه کنید تا با بررسی مسایل شما و احیانا همسر شما بهترین راهکار برای شما ارایه گردد.

منبع عکس ها: شهید نوید وصیت نامه عکس آخر 

 

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.