چطور اولویت اول زندگی نامزدم باشم

0 1,278

اولویت اول زندگی! همان چیزی که همه دختر ها دنبال آن هستند تا بتوانند شریک زندگی شان را سریع تر به خود جذب کنند. این که تو وسط راه عاشق می شوی و اتفاق هایی رخ می دهد که مدام مجبور هستی خودت را به او یاد آوری کنی، اصلا خوب نیست.

البته اگر نامزد تو سر کار است و مدتی است به تو کم توجهی می کند، این می تواند نشان از این باشد که او واقعا مشکلی دارد. باید بررسی شود و همه چیز مورد توجه قرار گیرد.

اما بیا امروز به تو نکته هایی بگویم که او ارزش و قدر تو را بداند و اولویت اول زندگی او باشی.

بی پرده بگویم! تا اولویت اول زندگی کسی نباشی، نمی توانی با او احساس خوشبختی کنی و او را به ازدواج بکشانی! البته شاید اولویت های دوم و سوم هم باشی و کارتان به ازدواج بکشد اما معمولا رضایت زن در این گونه ازدواج ها، کمتر است.!

خب بریم سراغ مشق امروزمون

 

چکار کنم قدرم را بداند و بیشتر به چشمش بیام

بعضی وقت ها شما از ابتدای رابطه تا انتها باید مدام خودت را یاد آوری کنی! این داستانش فرق می کنه! اصلا چرا تو باید با چنین پسر بی توجهی در ارتباط باشی؟ عاشقشی؟ بیخیال بابا .. بگذار بیشتر این گونه رابطه ها رو اینجا باز نکنم. اما چند تا راهکار زیر رو هم بررسی کن و روی اون ها مدتی مانورکی ( بخوان مانور کوچک! یعنی کمی تلاش و نه افراط ) بده!

اولویت اول زندگی
برای اولویت اول زندگی زندگی کسی بودن باید ابتدا اولویت اول زندگی خودت باشی

می دانی چقدر هیجان انگیزی

اولین چیزی که تو برای اثبات خودت به دیگران نیاز داری این است که خودت اولین کسی باشی که به میزان جذابیت ات، پی می بری. تا وقتی که خودت را پُخی حساب نمی کنی و فقط ادای تشنه ها رو در میاری، عزیز دلم هیچ خبر خوبی نمیشه

یه مدت روی نقاط مثبت ات، روی ویژگی های عالی ات! روی چیزهایی که تو رو منحصر به فرد کرده تمرکز کن. اینجاست که یهو متوجه میشی واااااااو دنیا چقدر عوض شده و احساسات ات خوب شده

درگوشی بگم که: بعد از مدتی که خیلی از دخترا این روش رو پیاده کردند، متوجه شدند که اصلا ارزش شون بیشتر از این هست که تو چنین رابطه هایی باشند! و فورا آن عشق اتشین شون فرو خفت و رفتن پی زندگی قشنگ شون و دیگه هم شکست نخوردن! ( داستان هفته های اول قرص صورتی همینه ) بگذریم. خلاصه این که لطفا خودت اول خودت رو تحویل بگیر تا دیگرون هم بتونن تو رو اندکی بیشتر تحویل بگیرند.

 

یک قدم به عقب برگرد

وقتی که تو بیش از حد پیگیر هستی و او هم از تو به این طرف و آن طرف پناه می برد، زمان آن رسیده که بدانی که دختر خوب! با این همه خودنمایی، پیگیری نمی تونی اونو به خودت واقف کنی. تنها کاری که باید کنی این هست که همین جا استاپ کن. هیچ گونه تلاشی نکن. کاملا آرام، اجازه بده فضای اطرافش خالی شود. وقتی که تو تمرکزت رو مدتی از اون برداشتی و به زندگی خودت رسیدی متوجه میشی که بلههههههههههه همه چی داره عالی میشه و او دوباره به سمت تو میاد!

یادبگیر: با پسری که میگه فاصله بگیریم برای مدتی، چطور رفتار کنیم

 

اندکی سکوت! که تماس نزدیک است

خب این جا هم تقریبا میشه به همون عقبگردی که بالا گفتم اشاره کرد. وقتی که تو معمولا باید همیشه اول سلام و صبح بخیر بگی! یا شروع کنی به صحبت کردن و نظیر آن، و او شاید جواب دهد، شاید دیر جواب دهد،شاید سین نکند، شاید اصلا سین کند و چیزی نگوید و اصلا فاجعه وقتی که از پیام ها تو، فقط بلاک شدن نصیبت می شود، زمان آن است که استاپ کنی و پیام و زنگ نزنی. اینجا اتفاق هایی خوب یا خوب تر رخ می دهد. خودت تستش کن و جوابش رو ببین.

یه آموزش خوب: چکار کنم تا دلتنگ بشه و پیام بده!؟

 

لطفا بیزی باش

بیزی! به معنی مشغله و سر شلوغی است. به همین سادگی این ترفند می تواند تو را به احساس های خیلی خوب برساند و از طرفی می تواند موجب برگشت عشقت شود.

وقتی که می بینی برای همه وقت دارد جز تو! تو هم برای همه چیز وقت پیدا کن جز او!

وقتی دلگرمی ها و سر مشغولی های جدید را تست می کنی به این مرحله می رسی که دوستان جدید، تجربیات جدید، فضاهای جدید را مشاهده می کنی و با آن ها سرگرم می شوی و حالت خوب می شود و به دنیا جدیدی سلام می کنی.

البته نتیجه بسیار خوبی در بازگشت آن لامصب ( ببخشید دیگه ) هم خواهی گرفت برای این که اولویت اول زندگی کسی باشی سعی کن اول اولویت زندگی خودت باشی و برای علاقمندی هایت وقت بگذاری. اینطوری بیشتر به چشم خواهی آمد

یاد بگیر: چطوری نشون بدم که نسبت بهش بی تفاوتم؟

 

لطفا بس کن دیگه!

وقتی که می بینی هرچی بهش میگی به من زنگ بزن، و نمی زنه! هر چی بهش میگی اس بده و نمده! هرچی بهش میگی با من بیرون بیا و نمی آد! لطفا بس کن دیگه. سعی کن با تکنیک هایی که بالا گفتم، خودت رو به اون مرحله برسونی که زنگ بزنه و تماس بگیره.

البته اگر تماس گرفت و فوری باز پریدی بهش وگفتی چرا زنگ نمیزنی و فلان قشششششششششششنگ متوجه میشه که تو بازی هستی. پس باید سیاست های رفتاری توی این حالت ها رو یاد بگیری.

لطفا جواب تلفن و پیامش رو فوری نده و وقتی هم که جواب دادی با اصول و قواعد جوابش بده. ما این اصول و قواعد رو در دوره قرص صورتی، به صورت سبک زندگی برای شما تعریف کردیم و نقشه اش رو کشیدیم. وقتشه که بیای تو جمع این دخترای قری و با سیاست والا..

یه چیز خوب: پسرا چرا یهو کم رنگ میشن اصلا؟ 

 

بابا جون یک بارم بگو نه! نمی میری که

وقتی که تو می خواهی عزیز باشی، فکر می کنی همیشه باید بگی آره! همیشه باید موافقت کنی! همیشه باید تایید کنی.

نه عزیز جون اصلا هم اینطور نیست. وقتی که تو دائما موافق باشی می دونی چی میشه ؟

  • قابل پیش بینی میشی!
  • برات کسی تلاش نمی کنه
  • فکر می کنن که چقدر محتاجی
  • والا!

پس اگر همیشه مشتاق دیدار بودی، یک بار هم که شده و میگه بیا بریم قراری بگذاریم، محض رضای دلت، ( میخواستم بگم رضای خدا دیدم حرف عجیبی دارم میزنم ) بیا و بگو نمی آم! بگذار بفهمه که توداری عوض می شی.

اگر همیشه مشتاق فلان چیز بودی و او تا پیشنهاد می داد تو حاضر بودی.. اگر همیشه تو پیشنهاد چیزی یا کاری را می دادی و او باید با اهم و تلپ تایید می کرد، این بار بیا و بگو نه!

نتیجه اش را ببین و ببین که چطور اولویت اول زندگی کسی میشوی که حقیقتا دوستت دارد.

 

چراغ خاموش مستقل تر شو

یعنی این که، وابستگی ات به اون رو کمو کمتر کن و سعی کن روی وابستگی به خودت کار کنی. تو بدون این که اون متوجه بشه باید این وابستگی رو در خودت ایجاد کنی و او کم کم توی رفتار و گفتار و نحوه زندگی ات متوجه میشه که بله!!! خانم قزی شال قرمزی، تغییراتی کرده و خود به خود قدر تو رو بیشتر میدونه.

این مساله مستقل شدن تا حالا تونسته مشکل خیلی از دخترا رو حل کنه. توصیه ام اینه که تستش کن

بیشتر یاد بگیر: چطور یه دختر مستقل و باکلاس باشم؟

 

دوست خوبم، اگر در رابطه ای هستی که دوست داری آن را تبدیل به ازدواج کنی اما چالش هایی تو رابطه تان وجود دارد، می توانی از یک بار صحبت کردن رایگان با محققان این مجموعه بهره ببری.

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ  و تلگرام : 09030280078

منبع تحقیق و مطالعه از دوره قرص صورتی

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.