۱۵۹ سیاست زنانه برای وابسته کردن شوهر

0 878

سیاست زنانه می تواند تنها برگ برنده تو برای موفقیت در زندگی زناشویی و حتی همکاری هایی باشد که بخشی از ان را مردان تشکیل می دهد. سیاست زنانه در واقع دروغ و فریب کاری نیست . این را بد جا انداخته اند. سیاست در اصل ممکن این است که تو بدانی مرد تو چه کسی است و چه رفتاری باید با او داشته باشی و در اصل ممکن

 1. بدانی چه موقع چه کاری باید بکنی
 2. چه موقع چه کاری نباید بکنی
 3. چگونه باید فکر کنی
 4. چگونه باید عمل کنی
 5. چطور بگویی و چه طور نگویی
 6. چه واژه هایی را بگویی و چه واژه هایی را نگویی
 7. چگونه  در بحث و دعوا شرکت کنی
 8. چطور قهر کنی و کی این کار را انجام دهی یا ندهی

خب من در این مطلب سعی بر این دارم که تعدادی سیاست زنانه که کارت را راه بیندازد را برای تو بنویسم. پس دقت کن که بتوانی آن ها را خوب بیاموزی و بکار ببری

سیاست زنانه
سیاست زنانه یعنی هنر تشخیص موقعیت بهترین رفتار و گفتار

سیاست زنانه و تنظیم نظام افکار

زمانی که تو تصمیم می گیری یک زن با سیاست شوی و سیاست های زنانه را یادبگیری باید بدانی که تو قصد نداری به یک زن فریبنده تبدیل شوی ! این یک اشتباه فکری است که زن سیاس را به عنوان زن اغوا گری که صداقت ندارد معرفی می کنند. البته بماند که برخی از افراد با انجام رفتارهای دو رو گونه اقدام به عزیز کردن خود می کنند یا پنهان کاری دارند یا به هر دلیلی از ترفند هایی استفاده می کنند تا خودشان را در چشم شوهر عزیز تر کنند. اما تو موظف هستی که به عنوان یک زن با فرهنگ چند رشته افکار را در خود تقویت کنی. و بعد شروع کنی رفتارهای سیاست مدارانه را یاد بگیری.

 پس لطف کن مدتی در مورد سر تیتر های زیر که ۶ مورد است حسابی فکر کن.

 1. زندگی متاهلی، به معنی زندگی ای نیست که بخواهی در آن تیم سازی کنی و خودت و همسرت و احتمالا خانواده ات در یک تیم باشید و خانواده شوهرت در تیم مقابل!
 2. تو بلافاصله ازدواج که می کنی، دو مادر و دو پدر پیدا خواهی کرد. منتها شاید مادر دوم تو هنوز تو را کاملا نشناسد یا تو او را نشناسی اما باید بدانی که او نیز مادر است! مادر همان دسته گلی که تو حالا احتمالا با داشتنش پز می دهی و خوشحالی که شوهر کرده ای!
 3. بخواهی یا نخواهی باور کنی، مردی که شاهد رابطه خوب همسرش با خانواده اش مخصوصا مادرش است، بیشتر عاشق همسرش می شود
 4. نظام فکری ات را به سمت اقدام به ازای پاداش سوق نده. اما سعی کن محبت بی تناسب و افراطی نیز نداشته باشی. و این را بدانی که جایگاه هر یک از افراد خانواده همسرت، با هم متفاوت است. پس همه را با یک چوب نران.
 5. برخی از باورها در ذهن تو از ابتدا نهادینه شده. ان ها را پیدا کن و آن ها را تغییر بده. به عنوان مثال، مادر شوهر ماره، اما من نمی دانم چرا حاضر نیستیم وقتی مادر خودمان در نقش مادر شوهر است، او را مار بپنداریم. البته هستند مادرشوهرهایی هم که بیمارند! واقعا بیمارند. اما بارها دیده ام که، مادر دختر و مادرشوهرش اگر همزمان یک کار مشابه انجام دهند از نظر آن خانم این زن در نقش مادر شوهر محکوم است اما مادر خودش کاملا آزاد است! پس اشکال در احساسی است که ما در دریافت بازتاب ها در خود می سازیم.
 6. خودت برادر داری. خودت را در نقش خواهر شوهر در نظر بگیر و مادرت را در نقش مادر شوهر، حالا ببین به عنوان یک زن چه نیازهایی داری و مادرت در چه صورت از عروسش راضی تر است. در این باره ساعت ها فکر کن.
با خودت می گویی جاری دوست نمی شود! اما باور کن تو گاهی اوقات از صمیمی ترین دوستت هم بارها ضربه خورده ای یا چیزهایی شنیده ای که انتظارش را نداشته ای. حسادت هایی دیده ای که در شان رفاقت تان نبوده است. پس از القاب بازی ها دوری کن و آدم ها را فقط در هیبت انسان هایی ببین که می توانند خطا کنند یا آرزوی جایگاه تو را داشته باشند یا این که اصلا تو را دوست نداشته باشند. چرا که تو نیز این احساسات را کاملا بارها تجربه کرده ای.

به این فکر کن که زندگی تو، تنها زندگی این دنیا نیست و در قبال افکار و اعمالی که داری بازخواست خواهی شد. شاید گاهی بهتر باشد که حساب آن طرف را بیشتر پر کنی. در واقع باید جهان بینی ات را عوض کنی. مادری که فرزندش را به تو سپرده به اندازه مادر تو نیاز به گذشت احترام و توجه دارد. بدان که تمام این کارها پاداش دارد. بدان که اگر مادر شوهری یاوه گو و تند و تیز داری، حتما مشکلی دارد پس تو می توانی با مدریت رابطه، اقلا به بدتر شدن رابطه دامن نزنی و با گفتگو ی درست در زمان درست با افراد درست مثل شوهرت، مسائل را حل و فصل کنی.

عزیز دل. این چند نظام افکاری را در مورد خانواده همسرت بسط بده و ساعت ها در مورد آن ها فکر کن. باور کن تا این نظام فکری را پیدا نکنی سیاست هایی هم که بکار می بری چندان به دل نمی نشیند چرا که آن چه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند

البته مطمین هستم که با این نظام افکاری، موفقیت های زندگی ات بیشتر خواهد شد، و البته خودت هم آرامشی پیدا می کنی که گاهی حتی دیگر نیاز به نقشه چینی و نظیر آن هرگز نخواهی داشت.

 

سیاست زنانه برای شوهر داری

مرد از زن مطیع لذت می برد. زنی که در اغلب موارد ( نه همه موارد، مطیع همسرش هست، زن موفقی است که بیشتر اوقات رای همسر مطابق با نظر آن زن است.

 1. مردان از زنان ولخرج و البته بی خرج لذت نمی برند.
 2. وقتی همسرت برایت هدیه ای می خرد از آن تشکر کن و در طول مدت زمان های آینده گاهی از آن هدیه تعریف کن.
 3. در گفتارت سیاست داشته باش
 4. در زندگی برای داشتن آرامش همسرت از هر جهت تلاش کن
 5. حرف های همسرت را نزد کسی باز گو نکن
 6. بگذار بداند تو برایش با بقیه مرد ها فرق داری
 7. حس تامین او را غلغلک کن
 8. با جملات عاشقانه می توان حس را به مرد انتقال داد اما نوازش قدرت و تشویق و تحسین کردن برای مرد بیشتر به کار می آید.

 

سیاست زنانه در هنگام قهر کردن

 1. قهر کردن نباید بیش از سه ساعت شود
 2. هرگز خانه را به بهانه قهر به مقصد خانه پدر ترک نکن. حتی وقتی قهر هستی و می خواهی به خانه پدرت بروی از او اجازه بگیر.
 3. هرگز وقتی علت قهر تو نیستی و کاملا حق باتوست برای آشتی قدم به جلو نگذار.

 

سیاست زنانه هنگام بحث کردن

 1. به حرف های شوهرت دقیق گوش کن
 2. هرگز او را متهم نکن و با جملاتی  مثل تو همیشه .. تو باید … تو فلان و تو بهمان با او صحبت نکن
 3. همیشه صدایت پایین تر از صدای او باشد
 4. همیشه آرام و شمرده بحث کن
 5. گاهی در دعوا حق به او بده و این را ابراز کن
 6. از او راه حل بخواه

اینم بخون: چطوری توی بگو مگو ها (‌دعوا و جدال ) عزیز تر بشم؟

 

سیاست زنانه در قبال خانواده شوهر

 1. نظام فکری ات طبق آنچه در ابتدای مقاله گفته شد بهبود ببخش
 2. از پروش افکار منفی و خصومت آفرین در مورد خانواده همسرت خود داری کن.
 3. حتی وقتی چیزی را به وضوح می بینی که مطابق میل تو نیست، نسبت به آن انگاره های منفی نساز و سعی کن توجیه برای آن پیدا کنی و در مورد آن ها بدون انتقاد با همسرت در موقع درست صحبت کن
 4. لازم نیست جلوی خانواده شوهرت از خدمات خاص شوهرت بگویی
 5. گاهی از خانواده اش بخاطر تربیت چنین شوهری تشکر کن.
 6. هیچ وقت شوهرت را در مقابل خانواده اش قرار نده مگر اتفاق خاصی مثل تهمت یا غیره رخ داده باشد. (‌با روش درست نه دعوا و درگیری )
 7. اگر به تو احترام نمی گذارند نیاز به بی احترامی از سمت تو نیست. اما میزان محبت هایت را مدیریت کن.
 8. طوری رفتار کن که نگویند کمبود های خانه پدرش را توی خانه  پسر ما جبران می کند
 9. طوری رفتار نکن که بگویند ای کاش فلانی عروس ما بود
 10. طوری رفتار کن که تو را امین خانواده خود بدانند
 11. هرگز بدی اعضای خانواده شوهر را نزد خانواده خودت بازگو نکن.
 12. ادب تو به پای ادب مادرت نوشته می شود. پس مراقب باش او را بدنام نکنی
 13. در کارهای خانواده همسر کمک کن ولی کوزت بازی در نیاور
 14. اگر خانواده شوهرت نیاز به کمک مالی دارند و تو و همسرت توان دارید دریغ نکنید
 15. سعی کن میزان ترددت به خانواده شوهر محدود باشد و همان را هم با دست پر برو ولی لازم نیست خیلی زیاد خرج کنی. چند کیلو میوه چیزی از جیب تو کم نمی کند اما دعای خیر مادر شوهر از حسی که می گیرد از چشم خداوند پوشیده نیست
 16. از هیچ کس توقع کمک کردن مخصوصا از نظر مالی نداشته باش حتی اگر پدرشوهرت میلیاردر باشد.

 

سیاست زن در مقابل خانواده زن

 1. در مقابل پدر و مادرت و مخصوصا وقتی شوهرت هم حاضر است از خوبی های همسرت تعریف کن
 2. اگر همسرت هدیه ای برایت می خرد آن را جلوی خودش به خانواده ات بگو و از چیزی که خریده تعریف کن. (مثلا: اگر برایت پیراهنی خریده می توانی به بهانه هوای گرم بگویی از وقتی شوهرم این لباس رو برام هدیه خریده خیلی به تنم خنک هست و راحت ترم. ببین چه زیباست و جنس خوبی دارد مامان جون )
 3. از دعواها و بدی های خانواده و خود همسرت نزد خانواده ات نگو
 4. بعد از ازدواج تنها محرم راز تو همسرت است. پس خواهر و مادر خود را با حرفهای نگوی همسرانه و رازهای داخل خانه نگران پ یا بد دل نکن.

 

سیاست زنانه هنگام غار تنهایی مرد

غار تنهایی مردان یکی از مهم ترین بخش های زندگانی آن هاست که خب درست است که در آن زمان توجه مردان به زنان کم می شود و احتمالا تو هم از این بابت ناراحت می شوی. اما این زمان دو حسن دارد. اول این که می توانی با رفتار درست در این زمان درک و شعور خودت را نمایش دهی و این که فرصتی ایجاد کنی تا او عاشقانه تر به سمت تو باز گردد. وابسته بازی درآوردن در این زمان موجب می شود که او از تو دور تر شود و غارش ادامه پیدا کند. در این باره این فیلم را حتما ببین

سیاست زنانه هنگام بیماری شوهر

 1. وقتی همسرت بیمار است، مدام و پیاپی مثل مادر ها از او مراقبت نکن.
 2. مدام خوردن دارو ها و پوشاندن خودش را به او یاد آوری نکن
 3. پی در پی برایش احساس نگرانی نکن
 4. مگر در شرایط حاد و اضطراری نگرانی ات را ابراز نکن.
 5. برایش سوپ یا آب میوه و یا هر چه نیاز دارد تهیه کن.

بیشتر بخون: چرا نسبت به شوهرم دلسرد میشم گاهی؟ راه حل هاش چیه؟

 

سیاست زنانه هنگام بروز مشکل با خانواده شوهر

یکی از مهم ترین زمان هایی که یک زن نیاز دارد تا با سیاست رفتار کند، موقعی است که با خانواده همسر دچار مشکل می شود. این پنبه و آرزو را از گوشت بیرون کن که ای کاش با خانواده شوهر هیچ وقت مشکل نداشتم. نه. مشکل همیشه هست و مهم تر از مشکل نحوه حل آن است.  ما به دخترانی که نامزد دارند و یا قصد ازدواج دارند و یا حتی ابتدای ازدواج اشان هست در دوره سیاست ارتباط با خانواده همسر نکته هایی برای جلوگیری از تنش ها می گوییم اما برای تو که سال ها از ازدواجت گذشته هم هنوز دیر نیست. این نکته ها را فراموش نکن

هیچ وقت با خانواده شوهر کار را به بگو مگوی زبانی نکشید. اگر شما بخواهید دعوا کنید که اصلا درست نیست و اگر آن ها بخواهند فحاشی کنند که در شان شما نیست.

این نکته ها را به خاطر بسپار

 1. سعی کنید مشکلاتی که با مادر شوهر و خواهر شوهر دارید را هرگز با جاری ها در میان نگذارید
 2. در شرایط صلح هرگز جلوی خانواده شوهر با جاری ها خلوت نکنید
 3. سعی کنید بیشتر شنونده باشید تا گوینده
 4. رازهای خواهرشوهر را حتی اگر بدترین دشمن شما است نزد جاری بازگو نکنید
 5. هرگز برای خنک شدن دلتان بین دعوای مادرشوهر و جاری ها برای تلافی قرار نگیرید.
 6. به گونه ای جلوه کنید که هرکس هر حرفی نزد شما بزند شما نیاز بدانید آن را به طرف مقابل خواهید گفت. اینگونه جلوی دروغ پراکنی و شر درست کردن خواهید گرفت
 7. در درجه اول مشکل را با خود اعضای خانواده با گفتگوی درست حل کنید و اگر مشکل حل نشد خانمانه به همسرتان بگویید تا راه حل ارایه کند. دقت کنید شوهر شما نباید متوجه شود که شما قصد شکایت دارید بلکه باید حس کند به دنبال رفع مشکل و راه حل هستید
 8. همیشه موقع انتقاد از خانواده شوهر نزد همسرت، با بیان خوبی های آنان شروع کن. این را بدان مرد هرچقدر هم از خانواده اش بری باشد باز دوست ندارد کسی در مورد آن ها بد بگوید.

 

سیاست زنانه در قبال دوستان شوهر

 1. با دوستان شوهر صمیمی و خودمانی نشوید
 2. رازهای شوهرتان را نزد دوستان شوهر نگویید
 3. با خانواده دوستان شوهرتان به میزان معتدل رفت و آمد کنید
 4. اگر خانواده دوستان شوهرت، تهدید زا هستند رابطه را با آن ها قطع کن .
 5. خوبی و ویژگی های مثبت دوستان شوهرت را جلوی شوهر مدام باز گو نکن
 6. اگر چشم چرانی یا هر چیزی شبیه این از دوستان شوهرت دیدی ، مستقیما آن ها را باز گو نکن. اما در مورد تردد ها مراقبت بیشتری کن طوری که شوهرت متوجه شود اذیت می شوی.
 7. اگر شوهرتان دوست های زیادی دارد نیازی نیست شما و خانوادگی با همه آن ها در ارتباط باشید.
 8. اگر بتوانید از همان روز اول این گونه بیان کنید که علاقه ای به تردد خانوادگی با دوستان ندارید عالی تر می شود .

بیشتر یاد بگیر: این ترفند ها برای حرافی با شوهر کم حرف عالیه

 

سیاست زنانه در مهمانی ها

 1. در مهمانی های خانوادگی همسر سعی کنید کزت بازی درنیاورید
 2. کم گو باشید
 3. لبخند بر لب داشته باشید
 4. در جمع هایی که احتمالا بعدا به ضررتان باشد حضور پیدا نکنید
 5. اگر می دانی خانواده شوهرت با یکی از خانواده های از اقوام مشکل دارد هرگز نزد ‌آن ها صمیمی نباشید و خانواده شوهر را به جلز بلز نیندازید
 6. در مقابل خانواده هایی که احتمالا دوست داشته اند دخترشان به جای شما باشد با احترام و سنگین رفتار کنید.
 7. فخر فروشی نکنید
 8. طعنه و کنایه نزنید
 9. سرتان به کار خودتان باشد
 10. با موبایل تان ور نروید
 11. لباس مناسب بپوشید

 

سیاست های زنانه در هنگام بیماری

 1. قبلا در مورد سیاست های زنانه هنگام مریضی شوهر گفته شد. اما در مورد زمانی که تو بیمار هستی:
 2. بیماری را کش نده
 3. اگر یک روز از بیماری تو گذشت و حسابی به تو خوش گذشت سعی نکن این موضوع را به چند روز بکشی.
 4. هرگز برای جلب توجه خودت را به بیماری نزن
 5. مردها حوصله زن مریض و گریان را ندارند.
 6. سعی کن وقتی هم که مریض هستی با همان حال نزار شروع به کار کردن و زندگی کنی تا همسرت بیشتر قدر تو را بداند. اما یک روز یا دو روز استراحت هم عالی است.

 

ترفند زنانه هنگام جلب توجه

 1. برای جلب توجه هرگز خودت را به مریضی و بی حالی نزن
 2. فکر نکن با نق زدن و محکوم کردنش او شروع می کند به محبت کردن. پس غر زدن ممنوع
 3. هرگز با طعنه و کنایه حرف نزن.
 4. هر نیازی داری مستقیما بیان کن. کوتاه و ساده و شفاف
 5. سیاست زنانه در خانه مادر شوهر
 6. وقتی در خانه مادر شوهر هستی تصور نکن در میدان جنگ هستی
 7. از تکنیک عینک سفید انرژیکی که در دوره دستکاری کوانتوم در موردش صحبت کرده ام استفاده کن
 8. دقت کن که نباید با جاری ها در مقابل خواهرشوهر و غیره دورهمی بگیرید و رفتارهای مشکوک داشته باشید
 9. سعی کن اگر برای مهمانی دعوت شده ای نه خیلی زود بروی و نه خیلی دیر
 10. بیشتر شنونده باش تا گوینده
 11. اگر مادرشوهرت بدی کسی را نزد تو می گوید برای جلوگیری ازغیبت و دل خون تر شدن مادرشوهرت با حرف های مفید و ارامش بخش او را ارام کن.
 12. اگر راز های خانواده را به تو نمی گویند رو ترش نکن اما در مورد رفتارت خود گیر تر باش
 13. لازم نیست تمام کارهای خانواده شوهر و اشپزخانه را برای عزیز تر شدن انجام دهی
 14. حتی اگر می خواهی کاری کنی سعی کن با دیگر اعضا شریکی انجام دهی
 15. کارهای سبک را انجام بده نه کارهای سنگین! مثلا لازم نیست ظروف شام ۳۰ نفر ادم را تو تنها بشویی!

 

سیاست زنانه در مقابل خواهر شوهر

 1. سعی کن با او به دید خواهر خودت رفتار کنی. حتی اگر بدرفتار است تو او را در نقش خواهر بدرفتار خودت ببین
 2. سعی کن با او احساس همدردی و یک رنگی کنی
 3. رازهایت را به او نگو
 4. تا جایی که می شود مشکلاتش را حل کن
 5. گاهی برایش کادو بخر
 6. حتی اگر ازدواج کرده با خرید کادو برای خودش و بچه هایش جایگاه خوب خودت را تثبیت کن
 7. به حرف جاری ها در مورد او گوش نکن و انکار کن.
 8. روش حل مشکل های احتمالی تان را قبل از هر چیز با خودش درمیان بگذار.
 9. جلوی او در مورد خدمت های خاص شوهرت به خودت و خانواده  ات چیزی نگو
 10. در حضور و غیاب او، از او حمایت کن
 11. سعی کن به آرزوهایش برسد.

 

سیاست زنانه در مقابل جاری ها

 1. با جاری ها صمیمی نشوید اما احترام را حفظ کنید
 2. هم گفتگوی ان ها در بیان بدی دیگران نشوید
 3. اگر نسبت به یکی از اعضای خانواده حسادت یا نظر بد دارند با ان ها هم گفت نشوید
 4. اگر مشکلی دارند و می توانید حل کنید که به زندگی خودتان آسیب نرسد حتما این کار را کنید
 5. بیشتر شنونده باشید تا گوینده
 6. با رفتارهای تدافعی از او برای خودتان دشمن نسازید
 7. اگر بدی مادر شوهر یا خواهر شوهر می گوید بدون این که حساس شود سعی کنید حرفش را نفی کنید یا به او ارامش دهید تا از نظرات منفی اش برگردد.

بیشتر بخون:‌ چطوری از شوهرم یا عشقم سوال کنم که جواب بده!؟

 

سیاست زنانه در مقابل برادرشوهر و داماد

این جا حساس ترین بخش از سیاست های زنانه است. می دانید که مادرشوهر و خواهر شوهر شما هرچقدر هم که خوب باشند دوست ندارند که شما با داماد هایشان و برادرشوهرها صمیمی باشید؟

 1. در این باره رعایت حدود را بکنید و به گفتگوهای عمیق، بگو بخند و غیره با این دو موجود خودداری کنید.
 2. حرف های خصوصی با ان ها نداشته باشید.
 3. خلوت های دو نفره با انها نداشته باشید

بیشتر بدون: چطوری رمانتیک بازی دربیارم تا ازدواجم تقویت بشه؟

 

سیاست زنانه در مقابل اقوام شوهر

 1. در مقابل تمام اقوام و دوستان خانواده شوهر مودب باشید
 2. با آن ها به آرامی و متانت صحبت کنید
 3. از بیان حرف های اضافه جلوگیری کنید
 4. از بدگویی هایی که احتمالا نزد شما داشته باشند استقبال نکنید
 5. سعی کنید اگر با خواهر شوهر یا مادرشوهرتان شوخی می کنند قاطی شوخی آن ها نشوید.
 6. بدانید که کجا باید جدی و کجا باید به لطافت پاسخ دهید
 7. درمورد خودتان اطلاعات زیادی ندهید
 8. اگر شنیده اید که یکی از این خانواده ها دوست داشته اند شوهر شما دامادشان شود، هرگز در این باره با دیگر خانواده ها صحبت نکنید.
 9. بدی خانواده شوهرت را نزد آن ها نگو حتی اگر واقعا شرایطش فراهم باشد و کاملا هم از آن ها مطمئن باشی.

 

سیاست زنانه هنگام خرید رفتن

 1. هنگام خرید رفتن سعی کنید شوهرتان را اگر بی حوصله است با خود نبرید
 2. مردان تا ۲۰ دقیقه حوصله خرید کردن دارند. پس بهتر است قبل از خرید کردن و به خرید رفتن با شوهر از قبل اجناس را انتخاب کنید و بعد فقط برای خرید با شوهرتان راهی بازار شوید
 3. از دست فروشی ها خرید نکنید
 4. صرفا به دنبال اجناس کم قیمت و حراجی ها نباشید
 5. زیاد اهل خرج کردن برای خرید کردن نباشید اما هر دو سه ماه یک بار این کار را انجام دهید.
 6. سیاست زنانه هنگام جلب حمایت شوهر
 7. برای جلب حمایت او هرگز او را متهم به کم کاری و بی توجهی نکن
 8. به او بفهمان که حس خوبی پیدا می کنی از این که مراقبت از تو می کند
 9. بگو حس امنیت می کنم وقتی …. اما نگو تو مرا درک و حمایت نمی کنی.
 10. هرگز نگو من کسی ندارم که حمایتم کند. بگو خوشحالم که تو هستی که حمایتم کنی.
 11. برای دریافت حمایت بگو دقیقا چه انتظاری داری
 12. با غر زدن و نق زدن و کنایه زدن و دستوردادن هرگز نمی توانی حمایتش را دریافت کنی.

 

سیاست زنانه هنگام انتقاد کردن

بستگی دارد که می خواهی از کی، یا چی انتقاد کنی. اگر می خواهی از خانواده شوهرت انتقاد کنی مساله را طوری بگو که همسرت فکر نکند داری جنگ می طلبی. مثلا بگو دیشب مامان اینطوری گفت و خب تو بهتر می شناسی ایشون رو به هر حال مادره ولی ممکنه من چه اشتباهی کرده باشم ؟ چطوری حلش کنم؟ چکار کنم که نگران نباشه و فلان! درسته که برای تو مهم نیست که مادرشوهرت الان واقعا از دست تو ناراحت نباشه اما همسرت متوجه میشه که تو به دنبال میدون جنگ نیستی.

وقتی از خودش انتقاد داری ابتدا با بیان خوبی هایش شروع کن و بگو دوست داشتم در چنین موقعیتی فلان تر بودی خیلی حس خاص به من دست می دهد ( نتیجه آن تغییر رفتار را در قالب امنیت و ارامش و نظیر آن بیان کنید )

 1. از انتقاد مستقیم خود داری کنید
 2. نق نزنید
 3. غر نزنید
 4. طعنه نزنید
 5. یهویی توی فاز قهر نروید

 

سیاست زنانه در گفتار با مرد

 1. همیشه آرام و شمرده صحبت کن
 2. سعی کن حتی پای تلفن هم لبخندی روی لبت باشد
 3. در دعواها صدایت هرگز بالاتر از صدای او نرود
 4. در موقع صحبت کردن بگذار حرفش کامل تمام شود و بعد تو صحبت کن
 5. آرامش خودت را هنگام انتقاد هایش حفظ کن
 6. از تغییر تن صدایت هنگام صحبت استفاده کن
 7. از کلمات جالب استفاده کن
 8. هرگز فحش نده.
 9. از کسی بدگویی نکن.
 10. برای دریافت خواسته هایت حس تامین مرد را غلغلک کن.

 

سیاست زنانه در مسائل مالی

 1. همیشه یک حساب پس انداز برای خودت داشته باش
 2. برای حل مشکلاتت اگر حتی حقوق می گیری عادت کن که از همسرت پول بگیری
 3. هرگز سعی نکن خرج و مخارج خانه را تو مدیریت کنی مگر این که همسرت واقعا ولخرج باشد
 4. مثل بچه ها، پول تو جیبی به شوهرت نده.
 5. سعی کنید زندگی را طوری مدیریت کنید که همیشه یک پس انداز مشترک داشته باشید.
 6. اهل ولخرجی نباش اما به موقع خرید های با ارزش داشته باش.

 

سیاست زنانه در تولد ها و روز مادر و پدر

 1. هنگام تولد پدر  و مادر یا روز بزرگداشت پدر و مادر بسیار دقت کن که:
 2. روز تولد آن ها را به یاد داشته باشی.
 3. برای آن ها کادو بخری و حتی یک شام تدارک ببینی
 4. بدان هر چه بیشتر به خانواده شوهرت احترام بگذاری جایگاهت نزد همسرت بهتر خواهد شد
 5. اگر برای پدر و مادر خودت کادوی x را خریداری می کنی، مخصوصا در روز مادر و روز پدر سعی کن همان کادو را دقیقا برای خانواده همسرت هم مهیا کنی. بگذار همسرت حس نکند که فرق می گذاری.
 6. در مهمان کردن اعضای خانواده همسرت، از نظر کیفیت پذیرایی و سفره هرگز متفاوت از خانواده خودت کار نکن. مگر این که واقعا جا داشته باشد. اما مطمینا حتی اگر خانواده شوهرت تو را تحویل نمیگیرند یا سفره آنچنانی برایت نمی اندازند اما تو اگر احترام بگذاری به خودت احترام گذاشته ای.

سیاست زنانه در اصل یک سبک زندگی است که تو می توانی با کمک پکیج حرفه ای قرص صورتی متاهلانه آن را تهیه کنی و به صورت دقیق و علمی  زندگی ات را تغییر دهی.

این مواردی که گفته شد تنها کمی از دنیای سیاست های زنانه برای زندگی آرام است. شما می توانید بخش های دیگری از این سیاست ها را در اینستاگرام شادزیستی مشاهده کنید. همچنین می توانی برای حل مشکلات خودت از دپارتمان مشاوره شادزیستی ( رایگان – رزروی ) نیز بهره مند شوید.

منبع عکس: لایف هک

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.