هنگام سوال از مرد این اشتباهات را نکن

0 3,377

وقتی که می خواهیم سر صحبت با مردان یا حتی زنان را باز کنیم، اولین چیزی که به ذهنمون میرسه این هست که آره! با سوال از مرد می تونیم هر چی میخوایم از زیر زبونش بکشیم و خودمون رو لوس کنیم! آره فقط سواله که می تونه کلی ناگفته رو بریزه رو دایره. ولی خب نه هر سوالی! مادربزرگ من همیشه یه حرفی میزد که همیشه تو ذهنم مونده و میگفت: یه حرفی دل میاره! یه حرفی دل می بره.. یعنی دخترکم مراقب حرف زدنت باش که مبادا با یه جمله اعتبار و عزتت رو از دست بدی. خب برای مادربزرگم یه فاتحه بخونین تا بریم ادامه ماجرا ( پیسپیسپیس مثلا داریم فاتحه می خونیم 🙂 )

شاید بعضی سوال ها باشه که برای یه عده از مردها خوشایند نیست و نتونیم براش آمار و احتمال 100 درصدی بیان کنیم اما یه دسته از سوالات هم هست که اگر از شمر هم بپرسی یه رفتار دیگه باهات می کنه.

خب این سوالات رو میخوام توی این مقاله کوتاه درموردش حرف بزنم.

سوال از مرد

سوالات ناخنی : سوال از مرد با تیرهای زهری

خب بهتره که در این باره اینطور بگم که، هر سوالی که انگار ناخن می کشی به چهره مرد و نامزد و عشق و هر چی! هر سوالی که زهر آگین باشه! از قبل براش طرح و نقشه ریخته باشی یا پلن ریخته باشی که اگر چی جواب داد، بکوبی تو سرش یا ال و یا بل میشه دقیقا یکی از همین سوالات ناخنی یا ناخنکی

چند تا نمونه مینی ناخنی

 • از من چی دوست داری؟
 • اگر تصادف کنم چپ و چوله شم بازم منو به دوستانت نشون میدی ؟ ( خداوکیلی این ها چه سوالاتیه دیگه ؟؟؟)
 • بعد از ازدواج همه حقوقت رو به من میدی؟

خب این تیپ سوال از مرد معمولا میشه پرسیده شه، اما میشه یه مدل های دیگه م پرسید که مرد حس بدی نداشته باشه و بتونه راحت جواب بده. مثلا می تونی در مورد برنامه ریزی مصرف حقوق حرف بزنی نه این که صاف اول کاری بیای بگذاری تو کاسه ش که آقا بیا کل حقوقت به من بده. بنده خدا چی بگه؟ اگر بگه نه که باخته اگر بگه آره هم که خدارحمتش کنه دیگه …

بخون: میخواهی جلب توجه کنی؟ با این مدل صحبت ها عزیز تر باش

 

چند نمونه مدیوم ناخنی

نمونه مدیوم ناخنی در واقع مثل خوردن ناخن به صورتت می مونه که جاش می سوزه! ببین این سوالات رو حواست باشه

 • اگر سه تا آرزوت رو خدا بگه برآورده می کنم چیا رو دوست داری و چرا؟
 • اگر دوباره متولد بشی حاضری با هم ملاقات کنیم؟
 • اگر من فریبت بدم چکار می کنی؟

حالا سوال اولی و دومی رو میشه به جورایی عشقولانه وار روش کار کرد که سوالات خوبی از آب در بیاد. اما سوال سوم×!! یعنی اگر یکی از خودت این سوال رو بپرسه خدایی می تونی دیگه بهش اعتماد کنی؟؟؟

اصلا که چی مثلا این سوالات؟؟ سوال از مرد اگر حس بازجویی داشته باشه یا تهدیدش کنه می تونه یه جورایی اونو پس بکشونه!

یه مطلب ناب: نمی دونی چطور سر صحبت رو باز کنی؟ خب اینو بخون

 

چند نمونه سوال به شدت زخمی کننده

خب این سوالات طبق تجربه همه مرد ها را به فکر فرو می برد، و نفرت آن ها را بیشتر می کند. برخی از این سوالات پاسخ شان پیداست و نباید خودمان را به موش مغزی بزنیم و مثلا که چی حالا عاشقیم منتظر باشیم طرف برامون مجنون بازی دراره .. فرقی هم نمی کنه تو کدوم قسمت از رابطه هستیم. والا . بریم سراغ سوالات:

 1. اگر من بمیرم با زن دیگه ای میای بیرون شام بخوری؟ ( نه پس میشینه سر قبر تو دور از جون خرما هسته می کنه ! )
 2. اگر عشق قدیمی ات برگرده حاضری بری سراغش یا بخاطر من ترکش کنی ؟ ( تجربه کاربران مون بوده که طرف فقط یک اشاره به دوست دختر قدیمی اش کرده، و پسره یادش افتاده بله یه جی اف قدیمی هم داشته و رفته بهش زنگ زده و خلاصه ریختن رو هم و همین چند روز دیگه عروسیشونه .. )
 3. اگر قرار باشه یه شام خاطره انگیز با من بخوری، آیا مهمونی دوستانت رو حاضری کنسل کنی؟ (هیچ وقت خودت رو در مقابل دوستانش قرار نده که معمولا دوستانش مورد انتخاب قرار می گیرند )
 4. اون کار خاصی که ممکنه انجام بدی تا من مطمئن شم دوستم داری چیه؟ چقدر حاضری از خودت مایه بذاری و … ؟
 5. تو واقعا منو دوست داری؟
 6. چقدر دوستم داری؟
 7. دوستم داری؟
 8. و….

کلام نهایی

خلاصه که هنگام سوال از مرد نکنید این کارا رو با خودتون و به دنبال این مدل سوالات نباشید.

هشدار: مطلب پیش روی شما صرفا ترجمه و تحقیق و حاصل گردآوری هاست! فلذا نمی توان از آن به عنوان راهکار مشاوره ای استفاده کرد. بنابراین برای حل مشکلات خود می توانید به مشاور مجرب مراجعه کنید تا با بررسی مسایل شما و احیانا همسر شما بهترین راهکار برای شما ارایه گردد.

منبع تحقیق

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.