برای جلب توجه پسر فقط در مورد این 12 موضوع صحبت کن

0 1,269

جلب توجه پسر با صحبت کردن یکی از مهم ترین چیزهایی است که به طور اتوماتیک و بدون هزینه می توانی آن را داشته باشی و البته توجه نامزدت را به خودت جلب کنی. وقتی در رابطه قبل از ازدواج برای آشنایی هستی، بیش از این که بخواهی لوندی کنی و البته خودت را بزک و دزک کنی، باید بدانی که چه چیزهایی توجه مرد را به تو جلب می کند. چه چیزی او را از تو دور می کند یا حتی نظرش را برای ازدواج عوض می کند.

بیا با هم صادق باشیم. شاید چهره تو، پول تو، یا مقام اجتماعی تو، موجب شده اند که این پسر به تو جذب شود. اما باور کن آمار جدایی هایی که من هر روزه با آن سر و کار دارم گویای این است که آن چه تو را در این ارتباط حفظ می کند، زیبایی، پول یا مقام تو نیست. بلکه مهارت های ارتباطی تو یا همان سیاست های دخترانه و زنانه تو برای ماندن در رابطه و جلب توجه او است.

یکی از این سیاست ها و مهارت ها مهارت های بیانی است که من در دوره بیان سبز در حال اموختن این سیاست های زیرکانه به دختران و زنان عزیز کشورم هستم.

جلب توجه پسر با صحبت کردن

ابعاد جلب توجه کننده بیان برای دختر ها

دقت کن که وقتی صحبت از بیان می شود، صرفا این نیست که بگویی عزیزم! دورت بگردم! قربونت برم و این ها!

بیا نا امیدت کنم.

متاسفانه خیلی از آقایان مفهوم این جملات را متوجه نمی شوند. نمی خواهم بگویم بی عاطفه اند! بلکه می خواهم بگویم این کلمات فقط برای زنان ملموس است. پس اگر این کلمات را از عشقت نمی شنوی غصه نخور. خودت هم زیاد بکار نبر.

اما در مورد بیان چند چیز مهم وجود دارد

 1. لحن بیان 
 2. موضوع صحبت 
 3. شرایط گفتار 
 4. چاشنی های گفتار

در مورد تمام این موارد در بیان سبز توضیح داده ام اما موضوع صحبت یکی از جمله مواردی است که بسیار حساس است و البته بسیار دامنه گسترده ای دارد.

اما یک ترفند عالی که باید به تو بگویم تا در ارتباط هایت به آن توجه کنی این است که

بگذار بیشتر او در مورد خودش صحبت کند تا تو عزیز تر باشی. 

حالا می خواهم برای جلب توجه پسر با صحبت کردن در مورد 13 موضوع مورد توجه آقایان صحبت کنم تا از این به بعد بجای من و من کردن و م م م م م کردن، و البته ” دیگه چه خبر ” های پیا پی بلد باشی چی باید بگویی تا او از بودن با تو لذت ببرد. حواسش سمت تو جلب شود و امتیاز بگیری.

این رو هم حتما بخون: آیا موقع بلاک شدن و آنبلاک کردن پسر پیام و زنگ بزنیم 

موضوعات مورد علاقه پسر ها برای صحبت کردن

مواردی که در زیر بیان می کنم، همه تحقیق شده اند و آزمایش شان را پس داده اند. پس لطفا همین حالا آن ها را یادداشت کن یا اقلا روزی 1 بار این صفحه را بخوان تا بدانی فرمول صحبت کردنت باید از چه متغییرهایی تشکیل شود.

نکته: لازم نیست یک روزه در مورد تمام این موارد صحبت کنید. اگر بتوانی موضوع را خوب پیش ببری حتی می توانی هفته ها در مورد یک موضوع آن صحبت کنید. 

 

در مورد موضوعات مورد علاقه اش سوال کن و صحبت کن

اولین چیزی که شاید بارها شنیده ای و احتمالا انجام نداده ای این است که در مورد چیزهای مورد علاقه پسر با او صحبت کن و از او سوال کن. شاید با خودت بگویی که ای بابا من که می دانم به چه علاقه دارد!

ولی من می گویم باز هم از او بپرس.

می دانی چرا؟

چون وقتی از فردی در مورد علاقمندی هایش می پرسی این یعنی که به او علاقه داری، و البته می خواهی در مورد چیزهایی که برایش مهم است فرصت های ایجاد کنی تا در مورد این موارد، صحبت کنی، تجربه داشته باشی، با او باشی و با او صحبت کنی.

به طور کلی وقتی یک پسر از علاقمندی هایش سوال می شود، احساس خوبی دارد چرا که متوجه می شود او مهم بوده که به علاقمندی هایش پرداخته شده است. این موجب می شود که تو برایش مهم تلقی شوی.

پس حتی اگر بارها از او در مورد چیزهایی سوال کرده ای یا صحبت کرده ای دوباره این کار را بکن . ( فقط صحبت هایت نباید جنبه شک و کنترل کردن داشته باشند )

 

در مورد عملکرد ورزشی اش بپرس

پسر ها همه ورزش باز نیستند. اما اقلا یک تیم را دوست دارند. این پرسش و صحبت کردن می تواند نمونه ای از این باشد که

 1. یا در مورد علاقمندی های ورزشی خودش باشد
 2. یا در مورد رشته مورد علاقه اش
 3. یا در مورد ورزشی که کار می کند
 4. یا در مورد تیم مورد علاقه اش
 5. یا در مورد ورزشکار مورد علاقه اش

می دانم که برای دختری که تنها سرگرمی اش درست کردن کیک و شیرینی و انواع دسر ها و غیره است، صحبت کردن در مورد رونالدینیو! خیلی خسته کننده است اما خب به ارزشی که برای تو می افزاید می ارزد.

شاید حتی لازم باشد برخی مستند های ورزشی هم نگاه کنی تا بتوانی در مورد اون موضوع ها با این اقا صحبت کنی.

 

شما ترجیح می دهید که در مورد چه صحبت کنیم

وقتی که در حال صحبت کردن در مورد موضوعی هستید و شعله صحبت کردن در حال خاموش شدن است، به او بفهمانید که ترجیح می دهید تا او موضوع و رول موضوع و صحبت را به دست بگیرد.

این کار موجب می شود که او باز هم احساس مهم بودن کند و وقتی با این تکنیک پیش می رود، توجه اش به شما جلب تر می شود.

 

در مورد شغل و حرفه اش صحبت کن

وقتی که می خواهی یک صحبت گرم با یک مرد یا پسر داشته باشی، لازم نیست که حتما لاس بزنی! اصلا حتی در شان یک دختر با شخصیت نیست که بخواهد با این کارها شوهر یابی کند.

بیا با صحبت کردن در مورد شغلش با او صحبت کن و سرش را گرم بگیر و توجه اش را جلب کن

 1. از او بپرس شغلت چیست؟
 2. توی شغلت چکار می کنی؟
 3. کارت چه آینده ای دارد؟
 4. هم رشته های تو شغل شان چیست؟
 5. زیر دستانت چگونه با تو کار می کنند؟
 6. از آینده شغلی ات چقدر می دانی؟
 7. آینده شغلی ات چگونه است ؟
 8. شغل تو چه مزیت هایی دارد ؟
 9. اگر این شغل را نداشتی چکاری جای آن می کردی؟
 10. از بچگی دوست داشتی چه کاره شوی؟

و غیره

جلب توجه پسر با صحبت کردن پیرامون این سوالات موفق آمیز است چرا که  کمک می کند برای هر کدام اقلا 1 ساعت حرف بزند.

 

در مورد رویای نهایی او بپرسید

هر فرد، یک رویا در سر دارد خواه بپذیرد یا نه! بدین معنی که باید به کمک این پرسش طلایی دقیقا به هدف بزنی و از او اطلاعات زیادی کسب کنی. ادم ها را معمولا با رویاهایشان می توان شناخت.. چرا که همت هرکس و ارزش هرکس به قدر آرزوها و آمال اوست. مرد ها علاقه زیادی دارند تا در مورد رویاهای آخرشان صحبت کنند. از این فرصت استفاده کنید.

می خواهم دوره بیان سبز را بشناسم

 

در مورد موسیقی و فیلم مورد علاقه اش بپرسید

وقتی در حال صحبت کردن با یک پسر هستی، می توانی در مورد

 • موسیقی
 • کلاس موسیقی
 • خواننده
 • فیلم
 • بازیگر
 • فیلد فیلم ها
 • و غیره بپرسی

این سوالات را صرفا برای این نپرس که چیزی گفته باشد. از او بخواه داستان آخرین فیلم تاثیر گذار که دیده است را برایت بگوید. ببین او چه شخصیتی را دوست دارد و چطور آن را توصیف می کند. وقتی در مورد این موارد یاد شده اطلاعات کسب کردید، سعی کنید در پی تحقیق باشید تا اخرین فیلم ها از بازیگر مورد علاقه اش شناسایی کنید و به او بگویید یا حتی فیلمش را با هم ببینید و نقدش کنید. ( همینطور در مورد سایر موارد ) جلب توجه پسر با صحبت کردن پیرامون تفریحات حس لذت را در او ایجاد می کند و متوجه می شود که تو به اوقات خوش او نیز توجه می کنی.

قرار اول رو اینطوری مهندسی کن: 41 سوال در قرار اول آشنایی برای 45 دقیقه مکالمه

 

در مورد غذا صحبت کنید

این موضوع هم از آن دسته جذاب هایی است که فک آدم را گرم می کند. همه غذا را دوست دارند. درست است؟ خب وقتی که تو می بینی که می توانی با این موضوع خوشمزه حسابی اطلاعات کسب کنی چرا این کار را نمی کنی؟

 • از غذای مورد علاقه
 • از فست فود مورد علاقه
 • از غذای محلی مورد علاقه
 • بهترین رستوران
 • بهترین تجربه غذا خوردن
 • خاطره انگیز ترین شام و ناهار

و غیره سوال کن و عادات غذایی اش را هم بشناس.

در قرار اول اینگونه جذاب باش: چطور در قرار با پسرها هول نشوم و خونسرد باشم

 

در مورد مسافرت رویایی اش بپرسید

این موضوع هم از آن دسته جذاب ها است که می تواند به گذشته یا آینده ربط داشته باشد. بدین معنی که شاید بخواهد در مورد سفرهایی که دوست دارد برود بگوید یا این که دوست دارد، در مورد سفری صحبت کند که خاطره انگیز بوده است.

بنابراین این فرد می تواند خیلی راحت اوقات خوشش که خاطره بازی است را با تو تقسیم کند و احساس بسیار خوبی از بودن با تو پیدا کند.

آیا می دانی 13 نشانه پسر یا دختری که دیگر تو را نمی خواهد چیست؟

 

موضوع داغ اخبار از نظر او را بپرس

همانطور که می دانید، موضوع مهم هر روز زیاد و کم می شوند. اما شاید عشق تو، علاقه به مباحث سیاسی داشته باشد یا این که صرفا بدون حاشیه یا بدون تعارف را نگاه می کند. به هر حال شاید هم علاقه صرفا به مستندات داشته باشد.

از او سوال کن و در مورد موضوع مورد علاقه اش هر خبر جدیدی می شود، به بهانه ای با او سر صحبت را باز کن. البته اگر به مباحث قیمت های خانه و خودرو حساس است و برایش مهم است، مبادا وقتی زیر بار قرض و فشار مالی است از این وضعیت خودرو و غیره با قیمت های نجومی شان صحبت کنی. هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد.

 

جلب توجه پسر با صحبت کردن در مورد کودکی

همه ما خاطراتی از روزهای کودکی مان داریم که هم می تواند خنده دار باشد و هم می تواند هیجان انگیز باشد. همه دوست دارند این صحبت ها را به جریان بیندازند. پس این موضوع هم برای سکوت های دست و پا گیری که توی مکالمات رخ می دهند می تواند حسابی ارزشمند باشند. وابسته کردن مرد و عاشق کردن یک مرد تنها با چیزهای خاصی که مخصوص بزرگترهاست رخ نمی دهد. گاهی تو می توانی با ایجاد یک حس خوش در او از گذشته  و بچگی اش، یک گره عاطفی در او ایجاد کنی.

بخون تا اشتباه نکنی: 7 اشتباه در وابسته کردن مرد ها

 

اگر قدرت ماورایی داشتی چکار می کردی

این یک سوال عالی است که هم می تواند خیلی خلاقانه باشد و هم می تواند خیلی تو را تفننی جلوه دهد و از آن حالت همیشگی و رسمی ات بیرون بکشد. مرد ها معمولا به دلیل قدرت طلبی شان برای این موضوع پاسخ های جالبی دارند. پس برایش وقت بگذار

 

اگر پیرامون رابطه ات به مشکل برخورد کرده ای و نمی دانی چطور آن را درست کنی و شانس ازدواج با عشقت را افزایش دهی، حتما به من پیام بده. من با یک مشاوه رایگان در خدمت تو ام چرا که دوستت دارم

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع الهام 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.