11 نشانه علاقمند نشدن پسر در قرار اول

0 243

علاقمند نشدن پسر در جلسه اول آشنایی یا قرار اول، خواه یک قرار رسمی باشد خواه یک قرار غیر رسمی، می تواند دخترها را از بلاتکلیفی و اسیر شدن باز دارد. من در این مقاله به چند نکته و رفتاری که پسرها بعد از قرار اول نشان می دهند اشاره می کنم. این نشانه ها بدین معنی است که پسر چندان درگیر شما نشده است.

 

پسرِ بی علاقه قرار دومی تنظیم نمی کند

بسیاری از مرد هایی که در قرار اول، و یا در جلسه اول آشنایی با زن به آن خانم علاقه پیدا می کنند، همان جا در همان جلسه از جلسه بعدی هم صحبت می کنند. اما اگر متوجه شدید که

 • پسر توی صحبت هایش از جلسه بعدی چیزی نمی گوید
 • پسر با کلمات دست و پا شکسته از جلسه امروز تعریف می کند
 • پسر برای جلسه بعدی می گوید تا ببینیم چی می شود
 • و نظیر این

بدین معنی است که او چندان درگیر شما نشده است. بنابراین با شنیدن چنین جملاتی این امید واهی را به خود ندهید که می خواهید منتظر قرار دوم با او باشید و همین حالا بدوید و لباس عقد بدوزید.

علاقمند نشدن پسر

پسر وقتی جذب نمی شود زود قرار را تمام می کند

وقتی پسری در قراری است، آن هم قرار اول، وقتی که ببیند آن موجودی که روبرویش نشسته آن دختر دلخواهش نیست، ماندن در این قرار را بیهوده می داند. بنابراین اگر برنامه ریزی برای یک قرار 2 ساعته کرده اید اما پسر در نیم ساعت اول، قید قرار را می زند و بهانه می آورد یا کلا صحنه را ترک می کند، به عنوان یک نه محکم و قوی باید این رفتارش را شناسایی کرد.

حتی در قرار های رسمی که به صورت خواستگاری و آشنایی نیز این بی علاقگی پسر رخ می دهد، چنین چیزی مشاهده می شود.

پربازدید ترین مطلب: 13 نشانه پسر یا دختری که دیگر تو را نمی خواهد

 

وارد مود ارتباط خصوصی نمی شود

این که بخواهیم توی حریم خصوصی دیگران پا بگذاریم کار جالبی نیست. جالب نیست که در جلسه اول به پسر مورد علاقه یا دختر مورد نظر بگوییم که چند تا رابطه منشوری داشته ای. اما بی خیال گذشتن از مسائل خصوصی نظیر اطلاعات شخصی و غیره نیز می تواند نشان از بی علاقگی باشد.

اگر پسر به شخصیت شما توجه نمی کند و سوالات خاص شما را نمی پرسد، یا به سوالات خصوصی که از او می پرسید توجه نمی کند، می توان گفت که تصمیم ندارد، این رابطه بیشتر از این ادامه پیدا کند. علاقمند نشدن پسر او را مانع از این می کند تا درگیر صحبت و رابطه و شناخت شود.

این سوالات خصوصی قابل پرسش را می توانید اینجا ببینید:

یک مطلب عالی:20 سوال برای شناخت پسر به طور کامل

 

به دنبال رابطه طولانی مدت نیست

خب او شاید در قبل از قرار یا در ابتدای قرار، بیان کرده که به دنبال قرارطولانی یا رابطه ای طولانی مدت است. اما ناگهان نظرش عوض می شود. این طول قرار انقدر مهم است که اگر حتی ابتدا هم بیان کرده باشد که می خواهد طولانی با تو گپ بزند اما ناگهان تغییر رفتار می دهد، باید بدانید که نظر اولش نقض شده و او حالا علاقه ای به بودن با شما ندارد.

حتی در رابطه های طولانی مدت هم این موضوع دیده می شود. پسری که قبلا قرارهایش طول می کشید اما حالا زود به زود آن ها را تمام می کند، نشان از علاقمند نشدن پسر دارد.

 

بعد از قرار هیچ پیامکی ارسال نمی کند

دقت کنید که موضوع ارسال پیامک و توجه تلفنی به دختر بعد از قرار اول می تواند معانی مختلفی داشته باشد. بدین معنی که بسیاری از پسر ها با بازی های روانی خود، دختر را درگیر می کنند. مدتی به او پیام نمی دهند تا ببیند که آیا دختر درگیر شده و به او پیام می دهد یا نه.

اما گاهی بهتر است که بگوییم بیشتر اوقات اگر پسر بعد از قرار اول روزها گذشته و پیامی زنگی چیزی نزده بدین معنی است که او اصلا درگیر تو نشده و اصلا شاید فراموشت کرده باشد.

در عین حال، اگر 1 هفته تا 10 روز گذشته است، می توانید با 21 پیامک که بعد از قرار اول می توانید ارسال کنید از مود ذهنی او خبر دار شوید.

 

او در قرار حاضر نیست

وقتی می گویم در قرار حاضر نیست به این معنی نیست که به قرار نیامده! در چنین مواردی یعنی پسر در قرار حاضر شده ولی

 • یا کلا حواسش پرت است
 • یا با گوشی اش ور می رود
 • یا با تلفن صحبت می کند
 • یا کلا توجه به تو و گفته ها و سوالاتت ندارد

این یعنی او در قرار حاضر نیست هر چند به طور فیزیکی پیش شما است. این پسر نیز از آن دسته پسرهایی است که باید آن را یک کیس خوب و جدی به حساب نیاورید.

راهکار: 22 نشانه یک پسر بد که باید رابطه ات را با او تمام کنی

بهانه جویی های عجیب و غریب دارد

خب تصور کنید که مدتی از قرار گذشته و با شما تماس نگرفته است. اما بعد از مدتی که تو به او پیام می دهی، متوجه می شوی که انگار انبار باروت است. انگار که منتظر شعله ور شدن بوده! ایراد و بهانه های عجیبی می گیرد که ذهن جن هم به آن نمی رسد! این جاست که بهترین کار این است که به مخاطبین گوشی تان بروید و نام او را پیدا کنید و آن را حذف کنید.

مردی که قدرت و اعتماد بنفس کافی برای بیان احساس واقعی اش ندارد و دست به فرافکنی می زند، نشان از یک ارتباط نا سالم دارد. که تو را در این مود ارتباطی خراب به قهقرا می برد. اقلا از نظر روحی تو را تضعیف می کند. بنابراین سری که درد نمی کند را دستمال نبند و به زندگی خوب خودت بازگرد.

علاقمند نشدن پسر آن هم پسری که اعتماد به نفس ندارد موجب می شود که مدام به حواشی بپردازد و تخریب اعصاب کند.

 

علاقمند نشدن پسر با علامت دیگر زنان

مردی که می خواهد زنی را برای همیشه برای خود حفظ کند، از مهم ترین کاری که پرهیز می کند حساس کردن اوست و به شک انداختن و در نهایت از دست دادن اوست. مرد ها خوب می دانند که نباید در مقابل دختر یا زنی از زن دیگری صحبت کنند. بنابراین اگر مردی در قرار اول، از زنان دیگری صحبت کرد که در دسترس او هستند و با آن ها در ارتباط است باید این مساله را جدی بگیرید.

 1. این که دلم برای فلان خانم می سوزد
 2. این که باید به فلان دختر کمک کنم
 3. این که همکارم هست و باید مراقبش باشم
 4. این که فقط با هم گپ و گفت صمیمیانه داریم
 5. این که رابطه مان کاری است اما خب از هم خیلی خبر داریم
 6. این که خرید های او را من انجام می دهم چون زن تنهایی است
 7. این که برایم غذا درست می کند چون وقت ندارم
 8. و غیره

همه می تواند نشانه های خطرناکی باشد. حتی اگر او را به طور اتفاقی با زن دیگری ببینی نشانه ای قوی است که باید برای همیشه او را رها کنی. همچنین اگر با همسر سابقش در ارتباط است یا این که می گوید می خواهم فلان دختر را ترک کنم و برای دوری از وابستگی باید مدتی با او باشم، این نیز از آن جمله حرف های زن خر کن است! ببخشید البته.

راهکار: 41 سوال در قرار اول آشنایی برای 45 دقیقه مکالمه

 

تعامل چشمی و زبان بدن مثبت دارد

مردی که به زنی علاقمند می شود دست از ارتباط چشمی بر نمی دارد. او دوست دارد با چشم هم رابطه برقرار کند. زبان بدن گشاده و متمایل را در خود به خوبی نشان می دهد و این یعنی علاقه دارد. اما اگر پسر مورد نظر اندکی تلاش هم ندارد و رابطه چشمی خوبی ندارد، یا مدام با صورت و بدنش ور می رود و از طرفی بازوانش بسته اند یا دستش زیر چانه اش است بدین معنی است که چندان درگیر نشده است.

 

اشتیاق نداشتنش را حس می کنید

ما انسان ها مخصوصا زن ها به خوبی متوجه می شویم که کسی که با ما صحبت می کند با ما همراه است آیا اشتیاق دارد یا نه. اگر این نشانه های اشتیاق و تمایل را در او نمی بینی پس باید به این باور برسی که ارتباطش با تو تقریبا کذایی است و شاید به دلایل ثانویه و بهره مندی های ثانویه باتو همراه است.

پول، رابطه منشوری یا مواردی از این دست می تواند دلیل یک مرد برای بودن با یک زنی باشد که حتی از او تنفر قلبی دارد.

گر در زمینه رابطه ات هنوز هم ابهام داری و نمی دانی کجای کارت می لنگد که هنوز کار به ازدواج نرسیده می توانی به من پیام دهی و از یک فرصت رایگان برای حل مشکلت استفاده کنی.

روش ارتباط با شادزیستی
تلگرام:  اینجا را کلیک کن
ایمیل: info@shadzisti.ir
واتس اپ – آی گپ – گپ – بله : 09030280078

منبع الهام مطلب و منبع عکس: پک مقدماتی قرص صورتی

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.