11 ویژگی زن با ارزش برای نگهداشتن مرد در زندگی

0 4,057

وقتی صحبت از نگه داشتن مرد در زندگی است، باید ذهنت به آن جا برود که هدف تو از داشتن و در ارتباط بودن با یک مرد باید صرفا برنامه ریزی برای آینده باشد، مگر نه، تو دختر باهوشی نیستی یا اقلا برای خودت ارزش قائل نیستی. در این مطلب می خواهم به چند ویژگی زن با ارزش بپردازم که هیچ مردی قادر نیست چنین زنی را ترک کند. پس اگر می خواهی در زندگی خواستنی باشی طوری که عشقت تو را به عنوان همسرت ببیند ( نه صرفا ابزار جن+- سی ) و یا این که اگر می خواهی شوهرت تو را تاج سرش کند، این مقاله را حتما بخوان و روی تک تک المان های آن کار کن.

 

زنانی که مردان را خسته می کنند

زن با ارزش هیچکس را از خود نمی راند مخصوصا نامزدش را.

قبل از شروع به نوشتن در مورد زنان جذاب، می خواهم در مورد زنانی بگویم که مرد ها را خسته می کنند. هر چند مردان با هم تفاوت دارند ( در جزییات ) اما اقلا همه آن ها از یک دسته زن بیزارند و آن هم زنان درمانده ای است که به هر دری می زنند تا مرد را برای خود نگه دارند در حالی که هیچ امتیازی هم ندارند.

شاید این گونه افراد به هر دلیلی غیر قابل تشخیص و یا حتی به دلیل سو استفاده ابتدا توسط مردان جذب شوند، اما وابسته کردن مرد توسط این قشر ها، چندان که باید به خوبی عمل نمی کند و اینجاست که احتمالا این افراد اینترنت را جستجو می کنند تا ببینند ویژگی مردی که دوستت ندارد را بفهمند.

و در آخر به این مطلب می رسند : 13 نشانه پسر یا دختری که دیگر تو را نمی خواهد

دختر درمانده و بی ارزش چندین ویژگی دارد که من آن را در مقالات مختلف و دوره های آموزشی شادزیستی شرح داده ام از جمله

در این مطلب : ویژگی دختر درمانده ای که مردان را فراری می دهد

راستی حواست هست که اینگونه نباشی؟؟! برای با ارزش شدن و بازی کردن در نقش واقعی زن با ارزش باید مطالعه و تجربه ات را بالا ببری و در این باره شادزیستی همه چیز را به شما آموخته است.

برای این که از پوسته ی یک دختر درمانده و کم هوش بیرون بیایی و خودت را به زیور هوش، عقلانیت و خواستنی بودن تزیین کنی می توانی هم اکنون این چک لیست را مد نظر داشته باشی و روز به روز روی خودت بیشتر کار کنی.

 

قدر خودت را بدان

شما اینجا هستی تا یاد بگیری تا ارزشمند باشی پس باید قدر خودت را بدانی. اگر هر روز فکر کنی یک دختر بی ارزش هستی که هیچ کس دوستت ندارد، نمی توانی به شکل و شمایل یک دختر با ارزش درآیی. چون که دخترانی که فکر می کنند بی ارزش اند، قدر خود را نمی دانند و دست به کارهایی می زنند که حکم ترد شدن خود را صادر می کنند.

تو، دقیقا خود تو، زن یا دختری هستی که باید لایق ترین مرد، تو را داشته باشد و در بالاترین شئونات از تو بهره مند شود ( نه این که به بهانه عشق و دوست داشتن خودت را در اختیار هرکسی قرار دهی ). توی گوش ات کن که با ارزشی و نباید هر کسی حتی دستت را لمس کند مگر این که بهایش را بپردازد.

بهایش چیست؟
انتخاب
همیشگی تو برای زندگی و خواستگاری و عقد!
در غیر اینصورت هنوز تو قدر خودت را نمی دانی و کسی که قدر خودش را نداند دیر یا زود دیگران او را بی ارزش تر می کنند
( از ما گفتن بود! خود دانی )

دختری که قدر خودش را می داند و اجازه نمی دهد پشه های فاضلاب جامعه! ( همان پسرهای هوسی ) به او نزدیک شوند، از دید تمام موجودات عالم ستودنی هستند حتی همان پشه ها! ( عذر می خوام ولی مگه غیر از اینه!؟ )

 

بخواه که محترم باشی!

یعنی چی؟! بیا در این باره اینگونه صحبت کنیم که، زنان اجتماع مخصوصا خانم هایی که در جوامع غربی زندگی می کنند از احترام کمتری برخورداند نه این که لایق احترام دیدن نباشند! نه! زن ها خیلی محترم اند تا جایی که پیامبر رحمت صلی الله علیه و آله جلوی زهرایش می ایستاد تمام قد! و او را استقبال می کرد یا این که امام حسین علیه السلام برای ارزش گذاری روی همسرش، اتاقش را آن طور که دوست داشت تزیین می کرد چرا که همسرش از عاطفه و زنانیت برخودار است و می تواند هر طور که دوست دارد از زیبایی ها بهره مند شود. اما چیزی که این روزها موجب شده زن ها بی حرمت شوند این است که

خود زن ها این را نمی خواهند که محترم باشند. تنها قبول داشتن این اصل که یک زن باید محترم باشد کافی نیست.

یک هشدار خیلی بزرگ:

لطفا محترم باش و مطالبه احترام کن! نه این که التماس کنی که به تو عزیزم و جانم بگوید! نه!!!!!!!!

بدین معنی که اگر بد رفتاری دیدی، در مقابل آن محترمانه بایست و اگر دیدی مردی، به تو بی احترامی می کند قید آن رابطه را بزن چرا که از آن رابطه شوهر برای تو در نمی آید.

البته باید بدانی که فن بیان و مهارت ارتباط زبانی نیز به تو کمک می کند تا بیشتر مورد پسند باشی.

بی احترامی به زن تا این حد که:

یک اتفاق واقعی:
چند روز پیش مردی زن دار با 3 فرزند به شادزیستی پیام فرستاده بود که دختری چند سال است در زندگی ام است و من او را به باد فحش و کتک می گیریم و او مرا رها نمی کند! خدایی خیلی دوستش دارم!!!!! ولی نمی دانم علت این که او مرا رها نمی کند چیست! آیا دوستم دارد؟
پرسیدم گیریم که دوستت داشته باشد چرا برایت مهم است که دوستت بدارد؟
پاسخ داد: حداقل می توانم با خیال راحت از او بهره ببرم!!

جریان بالا را نوشتم تا بدانی منتهای بی ارزش شدن تا کجاست.

یکی از روش های محترم بودن یک زن این است که : جفت پا توی زندگی یک مرد متاهل نمی رود چرا که بودن در رابطه با یک مرد متاهل، بی احترامی به حریم تاهل و زن دیگری است و چنین مرد هایی، هرگز نمی توانند و نمی خواهند زن دومی اختیار کنند چرا که باید مهریه اولی را بپردازند و این روزها هم که ته جیب همه پسرها شپش بالا و پایین می پرد! پس مطمئن باش که از ارزش تو کاسته می شود چرا که می شوی زنی موقتی که می خواهند از تو بهره ببرند!

زن با ارزش

با اعتماد به نفس باش

اعتماد به نفس چیزی است که کمک می کند رفتارهای درستی به موقع داشته باشی و اجازه ندهی یک مرد از تو سو استفاده کند. به فرض مثال یکی از مزیت های اعتماد به نفس داشتن این است که اجازه ندهی بی احترام بشوی. باید تلاش کنی تا اعتماد به نفس را در خودت نهادینه کنی. البته در بسیاری از متون، و فهم روانشناسی اعتماد به نفس و عزت نفس با هم اشتباه گرفته می شود.

برای افزایش اعتماد بنفس من مقاله ای نوشته ام که در 100 روش افزایش اعتماد به نفس شما را تضمین می کند

اما افزایش عزت نفس شاید بیشتر مفهوم اصلی نیاز شما را تامین کند. این مقاله با عنوان 101 روش افزایش عزت نفس و دوست داشتن خود را هم بخوان.

این را هم بدان که اعتماد به نفس و عزت نفس ساختگی اصلا ارزشش را ندارد چرا که به دل نمی چسبد. در این میان ما از پیش دخترانی که دچار کمبود عزت نفس و خود احترامی بوده اند را در دوره ای مثل افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس محک زده ایم و آن ها توانسته اند طی یک سلسله آموزش های صوتی و علمی و تمرینی برای عزت نفس، عزت نفس واقعی خود را پیدا کنند.

 

به کمتر از لیاقت خود بسنده نکن

ببین چه کسی لیاقت تو را دارد؟

اگر در رابطه ای هستی که فکر می کنی، بخاطر فرار از تنهایی با او هستی، و فکر می کنی کاچی به از هیچی!!! لطفا همین حالا کفش ات را دم پایت بینداز و سریع فرار کن.

دختری که با ارزش است به هر قیمتی خود را در معرض قرار نمی دهد.

این بدین معنی نیست که هر پسری که آمد و کمی خرجت کرد می توانی در بست در اختیارش باشی!!!

لیاقت تو، فردی اقلا هم سطح تو است که تو را برای همیشه می خواهد چرا که یک زن سالم از نظر روحی و منطقی و احساسی هرگز به رابطه های موقت تن نمی دهد. ( هشیار باش لطفا )

پس اگر فکر می کنی این پسری که با او به قول خودت نامزد کرده ای و می خواهی او را به ازدواج بکشانی چیزی نیست که لایق تو باشد اما در این عصر بی شوهری از هیچی بهتر است!! لطفا همین حالا بیخیال این رابطه شو. چرا که ره بلند است و قلندر بسیار!!! ( ضرب المثلی که خودم ساخته ام و معنی اش این است که راه زندگی بلند و طولانی است و در راه قلندرهای مناسب و لایق تو زیادند )

نبودن در رابطه های کم ارزش، و تلاش برای شناخت خود و جذب همسر دلخواه کمک می کند که بتوانید شانس خود را برای پیدا کردن مردی لایق تر را بیشتر کنید.

آیا می دانی خانم حمیده هم یکی مثل تو بوده و حالا با تمرین های جذب همسر دلخواه توانسته با جذب شوهر مناسب ازدواج موفق و دهن پر کنی داشته باشد؟؟

استاندارد های شخصی خودت را داشته باش

تو باید به عنوان یک زن با ارزش، بدانی که باید استانداردهایی باید برای خود داشته باشی.

این استانداردها باید در قبال همه مردم لحاظ شود. یکی از این دسته از مردم، نامزد تو و کسانی است که با آن ها طرح ازدواج می ریزی!

با خود اشتباه فکر نکن که در ارتباط و ازدواج، باید خود را دور ریخت و ما شد!!

ما شدن مساله ای جدا از استاندارد سازی شخصی است. 

این استاندارد ها را خیلی زود برای خودت تنظیم کن و اجازه بده او هم متوجه شود. 

اگر متوجه شدی که استانداردهایت که ارزش ها و خواسته های فردی ات است از نظر او نادیده گرفته می شود، زود او را از زندگی ات حذف کن. 

کسی که ارزش هایت را زیر پا می گذارد دیر یا زود تو را نیز زیر پا می گذارد. 

تجربه ما ثابت کرده مردانی که به ازدواج با زن می رسند بیش از اندازه تلاش دارند تا ارزش ها و حد و حدود دلخواه زن را رعایت کنند.

 

زندگی خودت را داشته باش

شاید برای تان سوال باشد که زندگی خود را داشتن یعنی چه!! مگر زندگی همان پیدا کردن عشق و جان فدای او کردن نیست!

با عرض ادب و احترام مجبورم که بگویم خیر!

مردان به زنانی علاقه پیدا می کنند و از بودن در کنار آن ها برای ابد لذت می برند که این زن، زندگی خاص خود را داشته باشد.  به همه چیز زندگی اش برسد و بدین ترتیب نه اسباب زحمت مرد باشد و نه خود را خوار و کوچک کند.

من در مورد مبحث استقلال زن ( همان زندگی خود داشتن ) بارها در پک قرص صورتی صحبت کرده ام. بخشی از این آموزش ها را می توانی از این لینک خریداری کنی و گوش کنی و بشوی زنی که مرد ها دوست دارند با آن ازدواج کنند.

فایل آموزشی با موضوع:
چطور مستقل باشیم؟
چکار کنیم تا مردها از ما دلسرد و خسته نشوند؟
رویکرد ما در زندگی برای با ارزش بودن
نحوه رفتار برای بهبود شخصیت ما در نظر نامزد

مدت زمان فایل: حدودا 40 دقیقه ( آموزش خالص بدون اتلاف وقت )
نحوه دریافت:پرداخت و دانلود لحظه ای فایل
تاثیرات آموزش این فایل روی کاربران بعد از خریداری: عالی

 

زن با ارزش پر شور و نشاط است

زنی که پر شور و نشاط است، و از لحظات زندگی خود لذت می برد، دقیقا کسی است که از خودش به خوبی مراقبت کرده و حالا از حال خوبی برخوردار است. او می خواهد که از این نشاط خود برای بهبود زندگی اش، و تاثیر گذاری روی دیگران استفاده کند.

یک پسری که دارد در مورد زندگی کردن با تو فکر می کند و تو هم قصد داری او را به ازدواج راغب کنی، قطعا با دیدن شور و هیجان تو، مطمئن خواهد بود که زندگی سهل تر، پر آرامش تر و سبک تری با تو خواهد داشت و جو بودن با تو سنگین نیست. این بهترین المان برای گام برداشتن به سمت شما است.

پس لطفا مودبانه و محترمانه و البته بسیار محجوبانه پر نشاط باش تا احتمال ازدواج ات بالا تر برود.

 

قدرتمند باش اما منعطف

یک زن برای این که جایگاه واقعی خود را پیدا کند باید بسیار قدرتمند باشد ( از هر نظر )، ولی به موقع منعطف و مهربان باشد. بدین معنی نیست که جلوی مرد ها از نظر جن سی خود دار باشی اما همین که عاشق شوی خودت را رها کنی!! نه منظور این نیست..

زن قدرتمند جایگاه خود را می داند و از دروازه قدرت و اعتماد به نفس برخورد می کند اما وقتی مردم و فرد مقابلش را محترم دید زنانگی اش، عطوفتتش را نمایان می کند ( یعنی زورگویی و سرد گویی ندارد ) بلکه حریم را رعایت می کند و خود را مثل اژدها ودیو دو سر سخت و خشن نشان نمی دهد.

 

همیشه در دسترس نباش تا با ارزش تر شوی

در دسترس بودن معانی زیادی دارد. معنی عام آن این است که این مرد، و نامزدی که دارد در مورد ازدواج با تو احتمالا فکر می کند، نباید تو را دائما در حوالی خود ببیند.

نباید تو را دائما روی گوشی ات ببیند.

برای این که در دسترس نباشی چند نکته زیر را گوش کن:

  1. دائما انلاین نباش ( اقلا خط کاری و شخصی ات جدا باشد )
  2. هر وقت زنگ زد فورا نپر سر گوشی
  3. وقتی پیام می دهد مثل سد شکسته نباش! ( سد شکسته به محض این که ترک بردار فوران می کند ! )
  4. ترفند های جذب با موبایل را یاد بگیر
  5. برای دیدار هایت برنامه ریزی داشته باش
  6. مستقل باش – مستقل باش – مستقل باش
  7. زندگی خودت را داشته باش
  8. محصول زیر در دسترس نبودن را به طور کامل به تو یاد می دهد:

دوره مجازی وابسته کردن مرد به خود برای مجرد و متاهل ها

 

لازم نیست در مورد همه چیز موافق باشی

لازم نیست در مورد همه چیز موافق باشی تا نقش زن با ارزش را بازی کنی. تو همین مدلی هم با ارزش هستی! زن ها فکر می کنند که اگر تحت هر شرایطی، با مرد ها رفتار کنند و او را راضی نگهدارند آن زن خوبه خواهند بود.

این اشتباه است.

در چارچوبی که از ارزش ها و استانداردهایی که برای خود ساخته ای، اگر حریم نگه داری و از ارزش هایت مراقبت کنی، تو می شوی همان زنی که هر مردی آن را می خواهد چرا که تو را به عنوان زن قانون مند و با حریم و با استانداردی می شناسد که از ارزش هایش دفاع می کند و به آن ها پای بند است.

به قول مرد ها می توان روی قول این زن ها حساب کرد.

هشدار: برخی از مرد ها برای این که زن ها تست کنند، حتی در مورد استاندارد های آن زن ها، آنان را تست می کنند و با نتیجه آن، در مورد بودن با آن زن تصمیم می گیرند.

مراقب بازی های روانی مردان باشید. حتی با هوش بودن در این حیطه تو را یک زن با ارزش تر جلوه می دهد.

برای آموختن روانشناسی ارتباطی مردان پیش از ازدواج پک قرص صورتی مقدماتی بهترین فرصت آموزش برای شما در قالب مشاوره های خالص 20 ساعته است.

می خواهم در مورد این پک 20 ساعته ارزشمند بیشتر بدانم

 

اما سخن آخر من با تو

دوست عزیزم امیدوارم این چند آموزش به تو کمک کند همین حالا روی زندگی ات بهترین تغییرات را داشته باشی. نکته جالبی که وجود دارد این است که من آنلاین هستم تا اگر مشکلی در مورد رابطه ات داری آن را با من در میان بگذاری. من تا حد امکان ” رایگان ” به تو روش هایی یاد دهم تا مشکلت حل شود و زودتر ان شالله ازدواج کنی.

روش ارتباط با من:
ایمیل: info@shadzisti.ir
تلگرام و واتس اپ: 09030280078 – ارتباط مستقیم در تلگرام ( سریع تر پاسخ دریافت خواهید کرد )
صفحه تماس با ما

با امید موفقیت و شادی تو

منبع کمکی عکس و .. : لاوپنکی

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.