۵ سیاست در صحبت کردن با مرد برای عزیز شدن

0 2,069

صحبت کردن با مرد حالا هر مردی با هر نسبتی که توی زندگی تو داره، اونقدر مهمه که میتونه کیفیت زندگی تو رو بسازه . درست صحبت کردن با مرد اونم مردی که همسر توهه شاید از همه مهم تر باشه . اما بدون پدرت، برادرت و حتی همکار و یا رئیس تو توی زندگی تو تاثیر دارند. پس باید مراقب گفتگو و حرف زدنت باشی تا هیچ وقت جایگاهت رو از دست ندی. شنیدی که میگن.. زبان سرخ سر سبز رو به باد میده.. درسته. گاهی یک جمله توی یک مکالمه می تونه شغل تو رو ازت بگیره یا حتی همسرت رو نسبت به خودت دلسرد کنه.

 

چگونه با مردان صحبت کنیم

راستش وقتی می خواهی با مردان صحبت کنی باید بیش از هر چیز یه مرد باشی. پس لازمه مردا رو بشناسی. من توی این مطلب به ۵ تا نکته کلیدی مهم برای گفتگو با مرد می پردازم. این موارد رو توی ذهنت باید مدااااام تمرین کنی تا برات جا بیفته و به موقعش بتونی خودت رو اونطوری که باید نشون بدی.

عالیه نه؟‌ خوبه پس بریم سراغ اولین سیاست صحبت کردن با مرد

صحبت کردن با مرد

آهسته صحبت کردن با مرد خیلی مهم است

اولین و مهم ترین نکته برای صحبت کردن با هر مردی اینه که مراقب باشی تن صدات از صدای او بالاتر نره . این کنترل توی دعوا ها مهم تر به نظر میاد اما یادت باشه توی زندگی معمولی توی گفتارهای معمولی هم مرد ها چندان از زن هایی با صدای بلند خوششون نمیاد.

پس حواست به چند نکته باشه:

  • توی صحبت های معمولی آهسته و شمرده صحبت کن ( برای محرمت کمی ناز و ادا قاطیش کن )
  • با تلفن که صحبت می کنی یه لبخندی گاهی بیار گوشه لبت
  • توی دعوا هم شمرده صحبت کن و صدات رو هرگز بالاتر نبر
  • این سه تا رو توی ذهنت تکرار کن.

بیشتر یاد بگیر: چطور توی پیامک سر حرف رو باز کنم؟

 

قطع کردن حرف مرد موقع گفتگو ممنوع

دقت کن. کلا قطع کردن حرف همیشه ناخوشاینده حتی اگر توی بهترین حالت روحی ممکن باشی.

کلا مثل فحش می مونه.

موافقی؟

خب ۲ نکته مهم وجود داره که باید بهش توجه کنی:

  • قطع کردن صحبت کردن برای مرد ها حساس تره
  • قطع کردن صحبت مرد توی دعوا تشنج آور تره

علت هم اینه که: مرد وقتی حرفش توسط یک زن قطع می شه، اینطوری فکر می کنه که اون زن میخوات بگه که برو باباااااااااااا من قبولت ندارم. من این حرف رو قبول ندارم و فلان. همیشه هم توی دوره بیان سبز گفته ام که تایید کردن و تایید شدن برای مرد ها خیلی خیلی مهمه. حالا فهمیدی که اگر موقع صحبت کردن با مرد حرفش رو قطع کنی تیر را با کجا نشونه گرفتی؟

یادگرفتنی شیرین: بجای صحبت های جنسی با پسر این موضوعات رو امتحان کن

 

ساده صحبت کن

برای صحبت کردن با مرد بهترین کار اینه که یه راست بری سراغ اصل مطلب و بدون درگیر کردن صحبت با طعنه و کنایه و استعاره و این چیزا صحبتت رو و خواسته ات رو بهش بگی. خب یا قبول میکنه یا نمی کنه! سرت رو که لای گیوتین نمی گذاره! از چی می ترسی که پشت الفاظ قایم میشی دختر؟

چند تا نکته مهم:

  • مرد ها اولین معنی از هر کلمه رو متوجه می شوند
  • مرد ها به درخواست های کوتاه و ساده تر زودتر پاسخ می دهند

چیز بیشتری لازم نیست بگم دیگه . همین دو مورد برای این بخش کافیه .

یاد بگیر: می دونی چطوری باید یه مرد رو وابسته کرد؟

 

سکوت بهترین ابزار تزریق محبت

وقتی میخواهی همسرت رو عاشق خودت کنی اینو بدون اون همیشه با کلام عاشق نمیشه بلکه گاهی با سکوت تو عاشق میشه . این سکوت جا و مکان داره

  1. یه سکوت تو رو بی ارزش می کنه
  2. یه سکوت تو رو با ارزش می کنه

شرایط شناس باش و سکوت رو تمرین کن.

مثلا جایی که می بینی داره تو دعوا کم میاره سکوت کن و اجازه بده ۴ تا دونه مولکول o2 یا همون اکسیژن بره و بیاد و جو عوض بشه . باور کن از این که نجات پیدا کرده خیلی دوستت بیشتر میداره و شروع می کنه به جبران.

این یه نمونه است که سعی می کنم توی یک کلیپ بهتر توضیح بدم براش.

 

سبک گفتگوی مرد رو بشناس

یکی از مهم ترین چیزها برای داشتن گفتگوی موثر و لذت بخش با مرد اینه که سبک گفتگوی این بنی بشرهای اشرف مخلوقات رو بشناسی. ما بین ۵ تا ۷ سبک گفتگو داریم که معمولا ترکیبی از ۳ نوع گفتگو هستش.

با یه تست ساده و تفسیر اون تو می تونی راحت سبک گفتگوی عشقت رو بشناسی. برای دریافت این تست و بیان راهکارها می تونی بسته شناخت سبک کلامی مرد رو تهیه کن تا بتونی اینجا هم تیر هدف دار بزنی.

بسته شناخت سبک کلامی مرد ۵ جلسه از دوره بیان سبز است که می توانی هم اکنون آن را به صورت یک جا تهیه کنی و در طول ۴۰ دقیقه راحت متوجه شوی که برای شناخت سبک گفتگوی مرد باید چه چیزهایی را بدانی تا بتوانی گفتگوهای بیشتر و طولانی تر با او تجربه کنی. این بسته بسیار برای کسانی که حرف کم می آورند یا واقعا صحبت کردن هایشان اشباع شده مفید می باشد. برای تهیه این دوره کلیک کن

منبع عکس: اینجا

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.