نشانه های پایان یک رابطه عاشقانه قبل از ازدواج

0 588

نشانه هر چیزی در رابطه های پیش از ازدواج می تواند نشاط انگز باشد مگر نشانه های پایان یک رابطه!. و چاره ای نیست و معمولا دخترانی که اهل درس گرفتن از گذشته نیستند محکوم به تکرار شکست عشقی های متعدد هستند.

نگرانی از پایان رابطه می تواند شما را مستقیما به ورطه هلاکت و سقوط در دره ی جدایی بکشاند.

به همین خاطر است که بسیاری از دختر ها بعد از شکست عشقی های مکرر، چنین واگویه هایی با خود دارند که:

این یکی دیگه نمی ذارم مثل قبلی بشه! هر طور شده حفظش می کنم. هر طور شده .. حتی اگر جونم در بره..

و متاسفانه دست به اقدام ها و کارهایی می زند که عند بی سیاستی است. دقیقا خودش را حراج می کند و عشق هم به تاراج می رود.

اما پیش از این که دچار این گونه مسائل شوید خیلی خوب است که الگوهای خراب کننده رابطه عاشقانه و عاطفی تان را تشخیص دهید. برای این منظور می توانی از مشاوره رایگان شادزیستی کمک بگیری.

به هر حال امروز می خواهیم به تو یاد دهیم که،

وقتی توی یک رابطه هستی و داری با چنگ و دندان آن را حفظ کنی، چه زمانی نباید بیش از این انرژی بگذاری و رابطه ات محکوم به شکست است و به قولی نشانه های پایان یک رابطه به چشم می آید. 

نشانه های پایان یک رابطه

پایان رابطه به محض بی میلی به دیدار یکدیگر

فرقی ندارد که چند سال یا چند ماه است که با هم دیگر ارتباط دارید یا ازدواج کرده اید.

وقتی به این مرحله می رسید که حوصله دیدار همدیگر را ندارید و شوق دیدار در شما بوجود نمی آید این یعنی یک جای کار می لنگد.

شاید با خودت بگویی.. ای بابا دلت خوشه!

یه رابطه چند ساله که دیگه نباید اینقدر هیجانی باشه! کی بعد از این همه مدت براش میلی می مونه!!

حرفت درسته ..

رابطه طولانی خسته کننده است. مخصوصا که پیش از ازدواج است و ما هم هرگز شما را به این روابط توصیه نمی کنیم.

اما یک رابطه هر چقدر هم طولانی باشد هیچ وقت به جایی نباید برسد که دید و ندیدتان برای تان یکسان باشد.

در مقاله ای که روز قبل به آن پرداختم، در مورد خستگی در رابطه حرف زدم. می توانی این مطلب را در لینک زیر بخوانی تا این مساله را تا حد امکان درمان کنی.

احتمالا مشکلت را حل می کند: 13 نشانه تردید در ادامه رابطه عاطفی و درمان خستگی در رابطه ها

 

دعوا کردن تا مرز جدایی

من نمی گویم که توی رابطه های شما نباید دعوا باشد!

بله دعوا به دلیل عدم مدیریت درست تفاوت ها و اختلاف نظر ها رخ می دهد. (این که می گویند دعوا نمک زندگی است هم چرت محض است ). اما این دعواها باید با چاشنی محبت در نهایت اوضاع را جوش دهد و بهتر و بهتر شود. به قولی ..

من رشته محبت تو پاره می کنم … باشد گره خورد به تو نزدیک تر شوم.

اما توی رابطه های محکوم به شکست چیزی که کم تر دیده می شود نزدیک تر شدن است. دو طرف مثل گربه و موش، بلانسبت شما به هم می پرند و هفته ای یا هفته ها با هم قهر هستند.

توی دعواهایشان از چیزهایی می گویند که هر چه می شود نامش را گذاشت جز، تعهد، عشق، محبت و غیره

زوج های سالم و زن و شوهرهایی که واقعا همدیگر را دوست دارند می دانند که این دعواها همیشگی نیست و به زودی با لبخندی از مهر به هم بر می گردند.

اما در سایر موارد جز جدایی و چیز دیگری رخ نمی دهد.

حتی برخی از افراد به بهانه جدا شدن دعوا راه می اندازند.

این دیگر نوبرش است!!!

 

مجبوری او را اولویت اولت قرار دهی

در دوره های وابسته کردن مرد و عاشق کردن مرد، و در بخش های مختلف پک قرص صورتی بارها گفته ام که مرد ها دوست دارند توی رابطه ای باشند که زن در آن مستقل است و اینگونه برای خود ارزش آفرینی کرده است. مستقل بودن به معنی یک پا مرد بودن نیست.

میخوام یاد بگیرم چطور مستقل باشم و عاشقم باشه

اما اگر تو توی رابطه ای هستی که مجبور هستی همیشه او را اولویت قرار دهی تا مبادا با تو بحث کند، تو را ناراحت کند، اعصابت را خرد کند و رابطه به جدایی برود، اینجا دقیقا جایی است که دیر یا زود تحمل حفظ این شرایط برای تو سخت می شود و رابطه به بدترین حالت ممکن خراب می شود. اینجاست که احتمالا می گویی

 1. قدر شناس نبود..
 2. من این همه لطف کردم چرا خراب شد …
 3. بهتر که رفت لیاقت توجه ها و از خودگذشتگی های من را نداشت
 4. و غیره
وقتی توی یک رابطه مدام محکوم به نادیده گرفتن خودت هستی تا بلکه رابطه را حفظ کنی، سنگینی رابطه سمت توست و به زودی این رابطه از هم می پاشد چرا که طرف مقابل تلاشی برای حفظ آن نمی کند و این یعنی تو برای او بی نهایت بی ارزشی.

پس این هم می تواند نشانه ای از این باشد که تو در این رابطه در حال تمام شدن و یا تباه شدن هستی. پس انتهای رابطه است و درست شدنی نیست مگر به شرایطی که می توانی در مشاوره رایگان از من بپرسی.

 

پنهان کاری و دروغگویی عادتتان شده است

اگر در رابطه ای که هستی شاهد دروغگویی یا پنهان کاری های پیاپی از سمت خودت هستی و یا این که این دو آیتم را در او می بینی این هم یعنی چیزهایی فراتر از این رابطه وجود دارد که لاجرم باید خودت را پنهان کنی و در پستوی این واقعیت ها پنهان شوی.

یک کلام! در این رابطه خود سانسوری داری.. و این یعنی رابطه ای که تو را به هدفت نمی رساند و تو را به آرامش نمی رساند.

جایی که آرامش نیست، هیچ چیز دائمی نیست.

 

به شدت به دنبال جای خالی او هستید

وقتی که در یک رابطه هستی اما از هر زمانی استفاده می کنی تا برای خودت تنها باشی، و به او بی توجه باشی و در کنارش نباشی، این یعنی این رابطه محکوم به شکست است.

شما باید وقت هایتان را به گونه ای تنظیم کنید که هم به کارهای شخصی تان برسید و به اهداف تان توجه کنید و هم به همسرتان و عشق تان برسید.

کسانی که پیش از ازدواج هستند توجه کنند: اگر پیش از ازدواج این فرار کردن های روحی و جسمی را دارید، بهتر است بدانید که در حال اشتباه بزرگی هستید که بخواهید به زور رابطه را به خاطر یک سری المان ها ( پولدار بودن – مشهور بودن – جذاب بودن ) به ازدواج بکشانید. 

 

شما با هم صحبت نمی کنید

صحبت نمی کنید یا سکوتی مطلق بین تان حکم فرماست درست است؟ گفتگو و برقراری ارتباط کلیدی برای رابطه ای است که دوام دارد. البته ما نمی گوییم که در مورد چه چیزهایی صحبت کنید یا نکنید. نمی گوییم که دائما در حال فک زدن با هم باشید. اما اگر در مورد

 1. احساسات خود صحبت نمی کنید
 2. در مورد اهداف خود تبادل نظر نمی کنید
 3. در مورد آینده تبادل نظر نمی کنید
 4. از مشکلات تان و راه حل ها نمی گویید

این رابطه حرفی برای گفتن ندارد. پس محکوم به شکست است. در چنین اوقاتی احتمالا هر دو یا یکی از پارتنرها، در حال صحبت کردن در مورد موارد بالا با دیگری است.

 

دچار دعواهای تکراری می شوید

دعوا در خیلی از رابطه ها رخ می دهد. اما در بسیاری از رابطه ها شکل و شمایل تکراری دارد. فرقی ندارد که چه زمانی دعوا شکل می گیرد! یا از سوی چه کسی رخ میدهد. گاهی اوقات این دعواها متن تکراری پیدا می کنند و گاهی هم به موضوعاتی ختم می شوند که دردی پنهان در خود دارند.

این یعنی شما مسائل حل نشده دارید. برای این که این گونه دعوا ها را تشخیص دهید و در حل آن ها بکوشید من در دوره بیان سبز که همان مهارت های ارتباطی بیانی است و فن بیان را به شما در رابطه عاشقانه یاد می دهد، آموخته ام.

می خواهم فن بیان عاشقانه و صمیمی را یاد بگیرم

 

او از شما و اقوام تان دوری می کند

این که بخواهید همیشه عشقتان را با خودتان همراه کنید کار عاقلانه ای نیست چون او زندگی خاص خودش را دارد. اما در ازدواج ها و رابطه هایی که خانواده ها در جریان رابطه هستند، اگر مرد مورد نظر، از همراهی با شما در تعطیلات و دور همی ها خود داری کند این یعنی باید هر طور شده در صدد حل مشکل باشی.

نشانه های پایان یک رابطه شروع پایان رابطه با نزدیکان شما است. در این باره هوشیار باشید.

 

نشانه های پایان یک رابطه : دوگانگی رفتار دارد

این موضوع را برای کسانی با تاکید بیشتر می گویم که در رابطه پیش از ازدواج هستند. پسری که در کنار تو شیرین ترین پسر دنیا است! ( البته مجنون نیز هست )

اما وقتی در ملا عام است، دچار تفاوت های رفتاری با شما یا با دیگران هست این هم می تواند نشانه های خوبی نباشد.

مثلا به دیگران بی احترامی می کند و به آن ها فحاشی می کند یا رفتارهای متفاوت با آن چه دارد که تنها در معیت شما است. کسی که بتواند شخصیت یا نگرش خود را خیلی سریع تغییر دهد ، پرچم های قرمز زیادی را نشان می دهد.

دوگانگی رفتاری شاید نشانه های پایان یک رابطه به طور مستقیم نباشد اما پیامد هایی در آینده رابطه دارد که شکست آن را با احتمال بالا تضمین می کند.

 

وقتی که هست و نیست پایان رابطه نزدیک است

یکی از چیزهایی که رابطه های خوب را نشان می دهد که نشان از یک ازدواج مناسب دارد تداوم در

 • رفتار
 • کردار
 • گفتار

است. این یعنی وقتی که می بینی عشقت چند روز کامل آف می شود و دوباره چند روز هست، این یعنی تداوم به خطر افتاده است. مخصوصا که این نبودن ها را توجیه می کند. و از همه بدتر این که شما متوجه باشید دروغ می گوید اما به رویش نیاورید چون می خواهید زندگی تان را حفظ کنید و به ازدواج بکشانید.

پسرانی که گاهی هستند و گاهی نیستند! نمی توانند شریک خوبی به طور مداوم برای شما باشند. پس این گونه رابطه ها هر چند خیلی برای شما ارزشمند باشند محکوم به شکست هستند و باید پایان رابطه کلید بخورد. پس بیاد داشته باشد از نشانه های پایان یک رابطه این است که او همیشگی نیست.

 

فعالیت های شبکه اجتماعی اش تغییر می کند

اگر در اینستاگرام یا هر شبکه دیگری، مدام با شما حرف میزد اما مدتی است دچار انلاین شدن هایی است که به تو بی توجهی می کند این هم یک پرچم قرمز است که مدت هاست بالا رفته.

نمی گویم که توجه اش باید به تو مثل روز اول رابطه باشد، اما وقتی تفاوت ها از زمین تا اسمان است و تو را به غر زدن و نق زدن انداخته این یعنی واقعا اتفاقی در حال رخ دادن است.

مثلا اگر در شبکه ای برای تو مدام پست ارسال می کرد و در حال رد و بدل کردن اطلاعات با تو بود اما حالا فقط انلاین است و توجهی به تو ندارد اینجا می تواند جای تردید در ادامه رابطه باشد. یکی از راهکارها برای تلاش برای حل این مساله این است که روی جذب مرد با موبایل یا عاشق کردن مرد با موبایل کار کنی.

این مطلب هم عالیه: 9 روش زیرکانه برای جذب مرد با موبایل ( بخشی از دوره جذب مرد با موبایل )

 

فقط تو او را درک می کنی

گاهی در روابط کار به جایی می کشد که فقط تو در این رابطه در حال مایه گذاشتن هستی.

فقط و فقط تو او را درک می کنی و در پی حل مشکلات هستی. این قضیه در خانم ها بیشتر دیده می شود چون احساساتی ترند.

اما جایی که مرد بی توجه می شود، و دارای  نشانه پسر یا دختری که دیگر تو را نمی خواهد تو بیشترین تلاش را می کنی تا او را حفظ کنی. اما این رابطه دیر یا زود، ( البته معمولا خیلی زود و قریب به کمتر از چند ماه ) محکوم به شکست است.

 

گاهی اوقات علت افتادن رابطه ها به سراشیبی سقوط این است که دخترها دارای سیاست های دخترانه برای حفظ مرد در رابطه نیستند. خوب است بدانی که 11 ویژگی زن با ارزش که هر مردی می خواهد او را داشته باشد را اگر تمرین کنی می توانی خیلی زود رابطه ات را درست کنی.

در عین حال به تو توصیه می کنم که اگر رابطه تان کمی سرد شده و نمی دانی این رابطه به کجا خواهد کشد، می توانی از فرصت مشاوره رایگان از شادزیستی بهره مند شوی.

اگر در رابطه ای که شکل داده ای دچار مشکل هستی و می خواهی مشاوره رایگان بگیری می توانی از طریق زیر از دانسته های من استفاده کنی:
تلگرام و سایر پیام رسان ها : 09030280078 – مستقیما پیام بده 
ایمیل: info@shadzisti.ir- shadzisti@gmail.com
منبع ها: آموزه های پک قرص صورتی – لاوپنکی 
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.