چطور انرژی های عشق گذشته مانع ازدواج تو می شود

0 1,664

وقتی توی سایت های زیادی می چرخی شاید در مورد موانع ازدواج چیزی فراتر از مشکل های مالی این دوره زمان گفته نشود. اما فارغ از تمام این حرف ها که البته واقعیت هم دارد، هر روز پسران و دختران زیادی ازدواج می کنند. پس باید مساله از جای دیگری باشد. با تحقیقات زیادی که در زمینه ازدواج و افزایش خواستگار و کیس دلخواه داشته ام امروز به یافته های جدیدی دست پیدا کردم و باید فورا آن را با تو در میان می گذاشتم.

 

هشدار: مطلب پیش روی شما صرفا ترجمه و تحقیق و حاصل گردآوری هاست! فلذا نمی توان از آن به عنوان راهکار مشاوره ای استفاده کرد. بنابراین برای حل مشکلات خود می توانید به مشاور مجرب مراجعه کنید تا با بررسی مسایل شما و احیانا همسر شما بهترین راهکار برای شما ارایه گردد.

مانع ازدواج به بزرگی عشق سابق

بخواهی یا نخواهی هر تجربه عشقی، یک سری تغییرات فیزیکی و روحی روی روح و روان و جسم تو می گذارد.

بله همانطور که وقتی حالت خوب بود، و عشقی داشتی روز به روز خوشگل تر می شدی، حالا وقتی او می رود، تاثیرات مخرب خود را روی تو می گذارد.

گاهی تو وارد رابطه های جدید برای ازدواج می شوی، حتی خواستگار می پذیری، اما از وقتی که جلوی این بشر جدید نشسته ای، همه ش به فکر آن قبلی هستی. دماغش را با اون یکی قبلی مقایسه می کنی یا شاید هم داری مارک لباسش را بررسی می کنی.

حتی وقتی بفهمی که مارک لباسشان شبیه هم است، حالت در مورد فرد جدید خوب می شود! چرا؟ خب معلوم است چون شباهت هایی با عشق گذشته ات دارد و این اصلا اصلا خوب نیست.

به هر حال اگر به دنبال این هستی که موانع ازدواج و موانع پیدا شدن خواستگار را پیدا کنی این چند نشانه را در خودت جستجو کن و راه حل هایش را دنبال کن.

مانع ازدواج

مقایسه کردن عشق گذشته با جدید

حتی وقتی که تو عشق جدیدی داری و قصد داری ازدواج کنی، اگر بخواهی مدام توی ذهنت یک جدول مقایسه درست کنی و کمترین چیزها را بین آن ها به مقایسه بکشانی.

از جمله موانع ازدواج این است که تو مدام در حال مقایسه طرف مقابلت باشی. برای این منظور باید بدانی که راستش هیچ دو فردی شبیه به هم نیستند. و جالب است که عاشق دو نفر هم که شوی تجربه عشق هر کدام از آن ها کاملا متفاوت است. پس بجای این که با چیزی که می دانی دیگر برایت رخ نمی دهد، خودت را آزار دهی، بیا و آغوشت را روی احساس جدید باز کن و دنیای جدید و یکتا و لذت بخش جدید را تجربه کن.

 

مانع جدی ازدواج : فوران احساسات در رابطه با عشق سابق

گاهی به این فکر می کنی که حسابی درگیر عشقت شده ای و با او در کنار ساحلی راه می روی و دست در دست هم هستید!؟

گاهی دچار افکار خاص صمیمی وار شدید در مورد او می شوی؟

گاهی خواب های طولانی از مکالمات عاشقانه تان می بینی؟ اگر این اوصاف را داری یعنی تو هنوز عاشق قبلی هستی و باید حتما روی این مساله کار کنی.

 

در مورد عشق سابقت حرف می زنی

تو برای این که زندگی جدیدی داشته باشی باید به دنبال این باشی که به دنبال غلبه بر گذشته باشی و البته به جلو حرکت کنی. اما اگر دوست داری، در مورد او صحبت کنی و خاطرات تان را زنده کنی، یا حتی خوبی و بدی هایش را بارها برای دیگران بگویی این یعنی یک چراغ قرمز. یعنی تو باید مراقب باشی. یعنی که هنوز توی گذشته گیر کرده ای. این ها همه موجب می شود که تو توی این عشق بمانی و انرژی ات تلف برای کسی شود که قصد بودن و ماندن با تو را هرگز ندارد و حتی شاید نمی تواند. پس به جلو حرکت کن و روی قبلی ات یک سرپوش بگذار

 

انتقام جویی از عشق گذشته مانع ازدواج جدید توست

یکی از کارهایی که خیلی از افراد ممکن است انجام دهند این است که حالا که نمی توانند با عشق سابقشان زندگی کنند و او را داشته باشند، پس باید حسابی او را بچزانند!!! خب برای این کار شاید دست به کارهای زیر بزنند:

  1. دوست شدن با دوست عشق قدیمی
  2. ازدواج کردن با یکی از اقوام عشق قدیمی! چرا؟ برای این که حالش را بگیرد
  3. انجام کارهایی که عشق قدیمی دوست داشت با دیگری
  4. و غیره

شاید این کارها موجب شود که عصبانیت تو کاهش پیدا کند اما بدان که تمام این کارها موجب می شود که عشق سابقت بیش از پیش از تو بیزار شود. پس بجای استفاده از این روش های عجیب و غریب که شخصیتت را هم پایین می آورد برای این که بعد از جدایی دلت خنک شود این کارها را بکن. 

 

توی اینترنت دنبال عشق قبلی ات می گردی

خب یکی دیگر از چیزهایی که نشان می دهد تو توی گذشته گیر کردی و مانع می شود که زود ازدواج کنی و خوب ازدواج کنی این است که از اینترنت برای پیگیری او استفاده می کنی.

مثلا هفته ای یک با اقلا توی گوگل دنبال اسمش می گردی یا توی اینستاگرام و شبکه های اجتماعی پیگیری اش می کنی. این ها یعنی که تو هنوز به شدت عاشق او هستی و بار و بندیلت را از او بیرون نکشیده ای.

اگر ماهی یک بار در سال اول، جدایی او را پیگیری می کنی اشکال ندارد اما بیش از این در ماه نشانه خوبی نیست.

چک کردن پروفایل و نظیر این نیز دقیقا مثل همین است.

 

به دنبال اخبار او هستی

وقتی که عشقت را رها کردی دیگر او به تو هیچ ارتباطی ندارد. خواهی باور کنی یا نه او برای خودش به اجبار یا دلخواه زندگی بدون تو را انتخاب کرده است. پس اینجا اقلا تو باید خوشبخت شوی.

اگر ماشین جدیدی می خرد، یا با افراد جدید ملاقات می کند و تو هیجانی می شوی این یعنی باید یک تصمیم جدی در مورد نحوه برخوردت با زندگی او بگیری و پای بند به آن باشی.

از کجا بدانم عشق سابقم هنوز دوستم دارد؟ ( 13 نشانه بازگشت معشوق)

 

خیال پردازی مانع ازدواج است اگر …

خیال پردازی یکی از بهترین روش های حل مانع ازدواج و پیدا شدن کیس های دلخواه است اما اگر و تنها اگر این خیال پردازی در مورد عشق سابقت نباشد.

اگر گاهی توی رویا می روی و در مورد عشق سابقت فکر می کنی، این یعنی که تو هنوز به شدت داری انرژی هایت را در زباله دانی می ریزی که هیچ گونه بازیافتی ندارد.

باید با کنترل ذهنت و رسیدن به آرامش جلوی این خیال پردازی را بگیری.

 

امیدواری کاذب دارید

اگر فکر می کنی که توی رابطه های مختلف باشی اما عشق فانتزی ات را برای همیشه گوشه دلت نگاه داری تا شاید تقی به توقی خورد و عشقت برگشت و به او برگشت زدی… این یعنی تو همچنان در رویا به سر می بری. این حالت برای کسانی به وجود می آید که نمی خواهند با واقعیت روبرو شوند و البته همیشه ضربه صد در صدی را از عشق سابق خود می خورند.

 

یاد بگیر بر عشق قبلی ات غلبه کنی

شاید با خودت بگویی، عاشقی نکشیده ای که گشنگی یادت بره! اره درسته عاشقی بد دردیه و من اسمش رو سرطان روح می گذارم. ولی باور کن اگر بخواهی و سبک درستی برای زندگی ات در نظر بگیری می توانی بر آن غلبه کنی.

در این رابطه حتما 2 گام زیر را بردار:

گام اول: مطلب چطور خودم به درمان شکست عشقی ام بپردازم را با دقت بالا بخوان و برایش وقت بگذار و به تناسب نوشته هایش برای خودت، چک لیست درست کن .

گام دوم: حتما در باره مشکلت با یک مشاور صحبت کن

و البته گام سوم:

با توکل به خدا و افزایش معنویت در زندگی ات به خودت کمک کن تا منبع انرژی را در اغوش بگیری و روح ازرده ات را ارامش ببخشی.

هشدار: مطلب پیش روی شما صرفا ترجمه و تحقیق و حاصل گردآوری هاست! فلذا نمی توان از آن به عنوان راهکار مشاوره ای استفاده کرد. بنابراین برای حل مشکلات خود می توانید به مشاور مجرب مراجعه کنید تا با بررسی مسایل شما و احیانا همسر شما بهترین راهکار برای شما ارایه گردد.

منبع این مطلب

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.