11 ترفند زن مهربان برای پیدا کردن همسر مناسب

3 604

پیدا کردن همسر مقوله جالبی است که وقتی در مورد آن تحقیق می کنیم متوجه می شویم که جذب همسر دلخواه چیزی فراتر از رونمایی از یک دختر برای یک پسر به صورت صرفا جنسیتی است. در این مطلب می خواهم با تمرکز روی مهربان بودن زن یا دختر به شما یاد دهم تا به این عنصر مجهز شوی و بتوانی در پیدا کردن شوهر دلخواه ات موفق شوی.

 

اهمیت مهربان بودن زن برای ازدواج

مهربان بودن یکی از مهم ترین عنصر هایی است که می تواند تو را به ازدواج دائم برساند. شاید مردها و پسرها برای داشتن رفیق موقت، به دنبال زیبایی های آنچنانی باشند اما مطمئن باشید برای یک عمر زندگی بیشتر به دنبال مهربانی زن هستند تا زیبایی و سایر موارد او. بنابراین روی مهربان تر شدن خود، تمرکز کنید.

حتی انیشتین در صحبت هایش، زن مهربان را برتر از زن زیبا می انگارد.

مفهوم زن مهربان بدین صورت است که او، حس پذیرش، تعاونی و همیاری دارد و می تواند منطقا حسش را بکار گیرد و محض انسانیت دیگران را دوست دارد. حالا با ادامه این مطلب یاد میگیری که اصلا زن مهربان کیست و چطور می توان یکی از این زن ها بود و مهربان بود.

 

چرا پیشنهاد ازدواج به زن مهربان زیاد تر است

در آموزه های پک قرص صورتی که برای بهبود روابط تا ازدواج است، و برای این که بتوانید وابسته کردن نامزد و وابسته کردن مرد را به خوبی پیش ببرید، بارها گفته ام که زن باید مهربان و آراسته باشد. معمولا دیده ام که زن مهربان از عطوفتی برخوردار است که فورا می تواند حس نداری مرد را با خود به ظهور بکشاند ( نداری یعنی عدم خود سانسوری و به عبارتی رو بازی کردن ) و بدین ترتیب پیشنهاد ازدواج را زودتر بگیرد. بنابراین اگر در مرحله آشنایی با یک آقا هستید مهربانی را چاشنی زندگی و شخصیت خود کنید تا شانس بیشتری برای زندگی دائم داشته باشید.

 

هشدار! مهربان بودن با ساده لوح بودن و سهل الوصول بودن فرق دارد

وقتی صحبت از مهربانی زن یا زن مهربان می شود، خیلی از خانم ها فکر می کنند که باید حسابی عطوفت خود را نشان دهند و هر جور که مرد می خواهد در اختیار او باشند. این کاملا اشتباه است. در روابط پیش از ازدواج، باید حد و حریم ها را نگهداشت و آن ها را رعایت کرد. این در تمام فرهنگ ها مخصوصا فرهنگ ملی مذهبی ایران نیز اهمیت دارد.

ساده لوح بودن در رابطه یعنی من باید خواستنی باشم پس می توانم هر طور که شده این مرد را راضی نگه دارم پس میشوم خدمتکار او!
و سهل الوصول بودن نیز بدین معنی است که من ذات صید بودنم را فراموش کنم و به محض این که مرد مرا درخواست کرد، فوری مثل پروانه به آغوشش بپرم و این فاجعه است! حتی چیزی فراتر از آن .

یک زن مهربان و عاقل و خواستنی، کسی است که حد و حدود خود را می داند، با اعتماد به نفس است و با تمام ویژگی هایی که دارد می داند که چه باید بگوید، و چه نگوید و کجا و کی چیزی را بگوید، چقدر باشد و چقدر نباشد و کجا مثبت باشد و کجا منفی. به طور ویژه می توان گفت زن مهربان زنی است که سیاست دارد و می داند چطور با جنس مخالف تا کند! آموزه های پک قرص صورتی شامل این موارد می شود.

زن مهربان

بیشتر لبخند بزنید

لبخند زدن شما را ویژه می کند و به شما برچسبی می زند با این معنی که ” در حوالی این زن بودن، لذت بخش است ” و این موجب می شود که بسیاری از افرادی که با شما ملاقات می کنند، نسبت به شما حس مثبت داشته باشند. البته نباید دائما در حال خندیدن باشید. بلکه کافی است 30 درصد از اوقات روزتان را لبخند بزنید.

زن مهربان، به دنبال این است که دیگران حس راحتی کنند البته به قدر خاص! 

وقتی در حال صحبت با ارباب رجوع هستید، سعی کنید عبوس و گرفته نباشید تا بدین ترتیب بتوانید روی او تاثیر مثبت داشته باشید. البته منطور ما از لبخند زدن، خنده ها عشوه گرانه نیست. برعکس خنده ها و میمیک های عشوه گرانه و افسونگرانه می تواند مرد را از شما دور تر کند ( قبل از ازدواج ) چرا که ممکن است افکار خاصی را به مرد منتقل کند که برای شخصیت خودتان اصلا خوب نیست.

شاید باور نکنید اگر پشت تلفن صحبت می کنید هم می توانید به راحتی بخندید و لبخند بزنید و این حس مثبت را به اطرافیان و مخاطب خود منتقل کنید.

هنگام عاشق کردن مرد ها سعی کنید بدانید که دارید از این ترفند ها برای چه کسی استفاده می کنید. نوع زندگی و سبک زندگی مرد، همچنین تاهل و تجرد او را در نظر بگیرید مبادا سر قبری گریه کنید که مرده ای توی آن نباشد! یعنی انرژی تان را برای صندلی های رزرو شده یا به عبارتی مردان متاهل صرف نکنید.

 

زبان بدن باز داشته باشید

زبان بدن نیز می تواند تا حد زیادی روی ناخودآگاه طرف مقابل شما کار کند و احساس دوستانه تری بین شما و کسی که با آن صحبت می کنید ایجاد کند. زبان بدن باز موجب می شود که مردم با شما احساس راحتی کنند و به شما متمایل شوند. از این رو، توصیه می کنیم که این 4 گزینه را در رابطه و ملاقات های خود مد نظر قرار دهید:

 1. پاها را بجای ضربدری گذاشتن در کنار هم قرار دهید
 2. بجای بازوان چسبانده به سینه یا قفل در هم؛ در کنار بدن تان بازوی تان را نگه دارید
 3. به جای این که به سمتی خم شوید، مدل دستی بنشینید که احساس راحتی کنید ( تقریبا مثل خود مخاطب بنشینید )
 4. به سمت او خم شوید

اگر تمایل دارید در دوره زبان بدن شرکت کنید تا بتوانید از تمام استعداد خود برای بهبود زندگی و روابط تان استفاده کنید به پشتیبانی پیام دهید و شرایط شرکت در این دوره های مجازی را جویا شوید. 

 

جلوی تمام حواس پرتی ها را بگیرید

شما چه زمانی با دیگران احساس راحتی و خوبی دارید؟ زمانی که شش دانگ حواسشان به شما است. این یعنی دور از حواسپرتی کاملا در اختیار شما هستند. همه کسانی که با شما در ارتباط هستند دقیقا به دنبال همین گزینه اند. اگر می خواهید ملاقات های خوبی داشته باشید، تمام عناصر حواس پرتی را کنار بگذارید.

 1. گوشی موبایل را خاموش کنید
 2. در مسیر و تردد افراد حواس پرت کن ننشینید
 3. به موبایل طرف مقابل توجه نکنید
 4. درگیری های ذهنی تان را پشت درب ملاقات بگذارید

یک دیدار نیم ساعته بدون حواسپرتی و با رعایت آداب و اصول، خیلی اثر گذار تر از بودن در کنار هم به مدت 3 ساعت ولی بی کیفیت است.

 

از قدرت تماس چشمی استفاده کنید

تماس چشمی می تواند تا حد زیادی به بهبود روابط شما کمک کند. منتها باید توجه کنید که چطور باید این تماس را حفظ کنید که شما را بی حیا جلوه ندهد. اینجا ایران است و هنوز حیای چشم برای خیلی از افراد ارجحیت دارد. بدانید که با چه کسی و با چه قشر فکری صحبت می کنید و آن گاه از تماس چشمی تان استفاده کنید. در دوره بیان سبز در مورد تماس چشمی و بهبود روابط بیشتر صحبت کرده ایم. یک زن مهربان و دوست داشتنی بیش از ظاهرش از انرژی زنانه وکلامش خودش را نشان می دهد و مرد ها دقیقا آن را می گیرند.

بیان سبز و بهبود فن بیان کلامی عاشقانه

 

 

به راحتی بخندید

خندیدن یکی از چیزهایی است که حس دوستانه و مهربان بودن شما را فورا منتقل می کند. لازم نیست به تمام حرف های طرف مقابل تان بخندید اما دست کم سعی کنید 20 درصد بیش از حالت معمولی بخندید. منظور از خنده، خندیدن با صدای بلند و قهقهه نیست! 

مخصوصا وقتی که فرد مقابل در حال گفتن لطیفه است یا سعی دارد بامزه باشد، با خندیدن این حس او را ارتقا دهید. وقتی حسش در مورد خودش خوب است، به شما هم حس خوبی پیدا می کند.

حتی می توانید چیز خنده داری بگویید! و محیط و جو حاکم بر دیدارتان را رقیق کنید.

اگر شرایط به گونه ای است که باید کمی محیط از غم بیرون بیاید، یا طرف مقابل در حال منفی گرایی است، ضمن همدلی سعی کنید موضوع خنده داری پیش بکشید ( موضوع را بی شرمانه عوض نکنید البته ) و سعی کنید از بار عاطفی منفی طرف مقابل بکاهید. این خنده همان خنده است که بر درد بی درمان دوا است.

بیشتر یاد بگیر زودتر جذب کن:تمرینات قانون جذب برای ازدواج و جذب همسر دلخواه

 

از علاقمندی های او سوال کنید

سوال کردن از علاقمندی های طرف مقابل موجب می شود که رمز آن ها را بشکافید و وقتی کسی در مورد علاقمندی هایش صحبت می کند احساس خوب و مهم بودن پیدا خواهد کرد. این کمک می کند که بتواند به راحتی حس خوب را به شما نیز منتقل کند و بفهمد که حس خوبش را از شما دارد. این یک برگ برنده است. اما از چه چیزی هایی سوال کنیم؟

 1. حیوانات خانگی
 2. تیم های ورزشی مورد علاقه
 3. سرگرمی های مورد علاقه
 4. گروههای موسیقی ، کتابها یا فیلم های مورد علاقه
 5. غذای مورد علاقه ، نوشیدنی
 6. خواهر و برادر
 7. سفرهای آخر هفته
 8. مدرسه یا محل کار
 9. هدف زندگی
 10. تعطیلات و مسافرت های مورد علاقه

البته نباید آنچه می پرسید حالت دخالت یا کنترل یا به قول خودمان فضولی باشد! در مورد جزییات زندگی هیچ کس سوال نپرسید مگر این که خودشان بخواهند بگویند.

با ارتعاش شوهر پیدا کن:چطور ارتعاش جذب همسر تولید و پخش کنیم

 

از افراد تعریف کنید

وقتی در حال صحبت کردن با فردی هستی که می خواهی روی او تاثیر بگذاری، حتی اگر در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ کاری می خواهی تاثیر گذار باشی کافی است از او تعریف کنی. این تعریف باید صادقانه باشد. همین به تنهایی می تواند باتری او را تا مدت ها شارژ نگهدارد. در نظر همه افراد زن مهربان او را درک می کند و به ویژگی های مثبت او واقف است.

 

مثبت شکایت کنید

اگر از نامزد خود شکایتی دارید بیاموزید که چطور باید بیان تان را بهبود ببخشید و از او شکایت کنید. شکایتی به مرکز سیبل برخورد می کند که ابتدا آن را با تعریف و تمجید واقعی مزین کرده باشید. پس در بیان خود، به نوع رفتار و حتی شکایت هم توجه کنید.

 

نام افراد را در مکالمات تان بکار بگیرید

این گزینه نیازی به توضیح ندارد! تنها بیاد بیاورید که کدام مکالمات همیشه برای شما شیرین بوده اند!؟ اگر آنها را دسته بندی کنید یکی از این دسته ها همان مکالمه ای است که مخاطب در جملاتش اسم شما را می آورد! و این بهترین حس دنیا است.

 

در مورد مسائل مثبت صحبت کنید

منفی گرایی یکی از مهم ترین چیزهایی است که می تواند تاثیرات منفی روی روابط بگذارد. مردان به دنبال زنان منفی نگر نیستند چرا که از جو منفی، متشنج، استرس زا و غم انگیز به دور هستند. پس فکر نکنید با بیان بیچارگی های زندگی تان آن مرد ژان وال ژان می شود، و فورا در صدد نجات تو بر می آید و با تو ازدواج می کند!! نه از این خبرها نیست.

پیدا کردن همسر یعنی در شرایطی قرار گرفتن که در آن باید روی یک مرد تاثیر مثبت بگذارید و این در محیط متشنج و اشک و  آه و گریه رخ نخواهد داد.

بله گرفتن از خواستگار در جلسه اول:35 نکته برای جذب خواستگار به خود در جلسه اول

 

برای افراد غریبه باز رفتار کنید نه گشاد!

وقتی افراد غریبه می بینید که به هر دلیلی با شما در تماس هستند، نه خیلی راحت باشید و نه خیلی گرفته! این کمک می کند که فرد با شما احساس راحتی کند. این ویژگی کمک می کند افراد زیادی ملاقات کنید و شانس پیدا کردن همسر دلخواه تان را افزایش دهید.

 

اول گوش کنید و بعد جواب دهید

یکی از ادوات مهربانی و دوست داشتنی بودن زن ها این است که به صحبت یک مرد با دقت گوش می کند و بعد سنجش را انجام داده و پاسخ می دهد.

اگر می خواهید یک زن مهربان باشید و حسابی دوست داشتنی باشید، حتی اگر حرف های مرد مقابل شما، کاملا اشتباه است، هرگز وسط حرفش نپر و جمله اش را قطع نکن، بلکه بگذار کامل حرفش را بزند و بعد با روی باز، و آرام و شمرده و با صدای پایین، مراتب اصلاح حرف و نظرت را در مورد گفته های او بگو. به مقدسات قسم که این گزینه به راحتی می تواند تو را یک زن پرفکت و ویژه جلوه دهد. این تکنیک های فن بیان، کمک می کند که بیشتر مقبول اطرافیان باشید. در چنین شرایطی مرد ها بیشتر دوست دارند شما را برای همیشه در زندگی داشته باشند و این یعنی از یک دعوا برای خود همسر پیدا کنید.

 

اگر در رابطه ای که داری، مشکل بوجود آمده و نمی دانی چطور باید آن را به ازدواج ختم کنی، یا این که اصلا نمی دانی آینده رابطه ات چه خواهد شد، من همینجا هستم تا حتی الامکان رایگان مشکلت را رفع کنم.

روش ارتباط با من:
ایمیل: info@shadzisti.ir
تلگرام و واتس اپ: 09030280078 – ارتباط مستقیم در تلگرام ( سریع تر پاسخ دریافت خواهید کرد )
صفحه تماس با ما

منبع کمکی : 123 – پک قرص صورتی و بیان سبز

You might also like
3 Comments
 1. شهلا says

  سلام نکات بسیار ارزنده ای بود
  برای دختران که خیلی احساسی هستند و از خود گذشتگی زیاد دارند چه پیشنهاد می کنید
  با تشکر

 2. A says

  سلام من ۱۸ سالمه و دقیقا از ۱سال پیش حس کردم عاشق دختری هستم که ۲ ساله میشناسمش و ۱سال از من بزرگتره اما اون اینطور نشون نمیداد تا این که بعد از چند ماه سختی و این که حسمو فهمید خواست تا با هم وارد رابطه بشیم و شدیم و بعد از ۱ ماه و نیم از شروع رابطمون حسش خیلی شدید شد طوری که من حسش میکردم ولی الان با گذشت ۴ ماه از شروع رابطمون با هم خوبیم و به هم نزدیک اما هر وقت که بهش میگم دوستت دارم فقط میگه منم همینطور و وقتی راجع به حسش از ش میپرسم یه جواب کوتاه میده و بحث رو عوض میکنه
  نمیدونم چی شده من هنوز همونقدر دوسش دارم حتی بیشتر ولی حس میکنم اون اینطور نیست

  1. مشاور سایت says

   سلام با توجه به این که شما یک اقا پسر هستی که هنوز
   وضعیت شغل
   تحصیل
   سربازی
   برای شما مشخص نیست و هنوز بلوغ عاطفی تان تکمیل نشده، بهتر هست که نه خودتون و نه دختری رو درگیر رابطه عاطفی نکنید چرا ک برای هر دو مخصوصا شما آسیب و زیان های جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت. شما در این برهه از زندگی باید به فکر موفقیت تحصیل و ورزش تون باشید تا در موقعی که قصد ازدواج در سنین بالاتر پیدا کردید بتوانید یک عنصر مفید در اجتماع باشید و ازدواج موفق تری داشته باشید که البته نیازمند روحیه شاد هست که افرادی که در رابطه نیستند در موقع ازدواج تازگی، روحیه شاد و انرژی بهتری برای جذب بهترین ها خواهند داشت. موفق باشی

Leave A Reply

Your email address will not be published.