چطور ارتعاش جذب همسر تولید و پخش کنیم

تکنیک هایی برای قرارگرفتن در مدار پسر مورد پسند من

0 1,690

وقتی تصمیم گرفتم در مورد ارتعاش جذب همسر مطلبی بنویسم و به شما یاد دهم که دقیقا چطور وارد ارتعاشی شوید که شما را به پیدا کردن جفت مناسبت کمک می کند ذهنم روی 2 مساله متمرکز شد که حالا می خواهم در این مقاله به هر دوی آن ها بپردازم. اما خوب است این مطلب قانون جذب همسر دلخواه را هم باز کنید ( روی آن لینک کلیک کنید ) و آن را در مرورگر خود داشته باشید تا مبادا تمرین های واقعا جنجالی حمیده عزیز که او را به یار غارش رساند را از دست بدهید.

اما داستان ارتعاش جذب همسر دلخواه هم داستان جالبی است که شاید در مقاله قبلی کمی به آن پرداخته باشم. چرا که ارتعاش به قانون جذب ارتباط پیدا می کند. اما باید آن را بیشتر یاد بگیرید و به روش دانشمندانی کار کنید که واقعا ارتعاش را درک می کنند.

در این آموزش می خواهم به 5 موضوع بپردازم

  1. آیا حاضر خواهی بود با خودت ازدواج کنی؟
  2. آیا ویژگی های همسر دلخواهت را می دانی ؟ 
  3. آیا می دانی با چه کسی نمی توانی بسازی؟
  4. راز اصلی اینجاست 🙂
  5. ارسال ارتعاش جذب همسر به وقت دختر زیبایی به نام… ( نام تو )

خب بیاییم با روش نویسنده کتاب اثر مرکب پیش برویم و تجربیات کاربرانم را هم در آن دخیل کنیم تا بتوانیم یک دستورالعمل عالی و انجام شدنی ایجاد کنیم.

آماده ای ؟

بسم الله

ارتعاش برای جذب همسر

آیا حاضر هستی با خودت ازدواج کنی؟

شاید این اولین سوالی بود که در مطالعه کتابی به نام جذب همسر دلخواه، با آن مواجه شدم. واقعا جمله عجیبی بود. وقتی که با این جمله مواجه شدم اولین چیزی که به ذهنم آمد این بود که:

اگر من حاضر نیستم با خودم ازدواج کنم! پس نباید انتظار داشته باشم برایم خواستگارهایی هم بیاید! البته هدفم از مطالعه این کتاب فقط تدوین محتوای آموزشی بود ( وگرنه همه می دانند من بهترین دختر دنیا هستم و قصد ازدواج هم ندارم :)))) )

اما تز جالبی بود واقعا..

حالا تو به این موضوع فکر کن…

این سوال را از خودت بپرس که

آیا من راضی هستم با دختری به نام ….( نام خودت ) … با ویژگی ها، رفتارها و کارهایی که می کند ازدواج کنم؟
البته از تو خواهش میکنم که تعصبی به این سوال جواب ندهی و از روی خود شیفتگی ( مثل من ) به سوال پاسخ ندهی. می خواهیم وارد ارتعاش جذب همسر شویم پس باید واقع بین باشیم.
اگر از خودت راضی هستی، و فکر می کنی رفتارها، منش ها و خوی تو و حتی آداب معاشرت تو در خفا و آشکار، قابل قبول است حرفی نیست اما اگر واقعا فکر می کنی چنین نیست، این تمرین ها به تو کمک می کند که بهترین تغییرات را داشته باشی.
تمرین 1: آنچه در باره این تمرین، و یژگی های منفی ات به ذهنت می آید را در برگی از دفترت بنویس.. با آن کار داریم. 

 

تمرین ارتعاش برای جذب همسر

 

آیا ویژگی های همسر دلخواهت را می دانی؟

من به کارآموزانم معمولا یاد می دادم که در 100 ویژگی در مورد خصوصیات مهم همسر آینده شان بنویسند. این کار کمک کرد که آن ها بتوانند بفهمند که از دار دنیا چه نوع پسری می خواهند! و بعد قدرت جذب شان را بالا ببرند و حاصل این تمرین شد خروجی هایی که برخی را در زیر اسکرین شات کرده ام:

ارتعاش جذب همسر
یکی از نتایج کاربران دوره ” جذب همسر دلخواه “
ارتعاش جذب همسر مناسب
یکی از نتایج کاربران دوره ” جذب همسر دلخواه “

اما من مجبور شدم که این آموزش را آپدیت کنم تا کاربران دوره تکنیک های قوی تری یاد بگیرند و این جا هم یکی از آن ها را به تو یاد می دهم. نویسنده کتاب اثر مرکب می گوید:

وقتی که داشتم برای زندگی ام برنامه ریزی می کردم دوست داشتم ازدواج کنم. بنابراین در یک دفتر ( فک کنم گفت 60 برگی ) تمام ویژگی های دلخواه همسر دلخواهم را نوشتم. نوشتم که او چگونه است. چه دارد، چه ویژگی های مثبتی دارد، چطور برخورد می کند، در فلان شرایط چگونه است و در فلان شرایط چطور رفتاری دارد؟!

بعد از مدتی متوجه شدم که کسی که با او آشنا شده ام، دقیقا حالت مجسم نوشته هایی است که از قبل در دفترم ذکر کرده بودم اما این نوشتن ها اولین گام بود.

( و من در این مقاله گام دوم و اصلی تر را به تو یاد می دهم تا ارتعاش جذب همسر را مثل این فرد ارسال کنی )

و اما برویم سراغ تمرین دوم

تمرین 2: در این تمرین از تو می خواهم حدود چند روز، حتی 1 ماه، وقت بگذار و در دفترت، که حداقل 30 چهل صفحه دارد، شروع به نوشتن ویژگی های همسر دلخواهت، از نظر مادی، معنوی، درونی، برونی، رفتاری، فکری، و غیره. هر چه که دلت می خواهد بنویس. لطفا فقط بنویس و به نجومی بودن این ویژگی ها فکر نکن. فقط و فقط و فقط بنویس. 

این تمرین را حتما انجام بده و برای آن حسابی وقت بگذار تا چیزی را از قلم نیندازی. هر چه این لیست قوی تر باشد جذب تو نیز بهبود پیدا خواهد کرد.

 

بیشتر یاد بگیر: چطور مردان را به ارزش های خود وابسته کنیم؟ 

 

آیا می دانی با چه کسی نمی توانی بسازی؟

آیا بارها برایت رخ داده با خودت بگویی اگر فلانی شوهر من بود عمرا من با او زندگی نمی کردم؟؟

خب این موضوع قطعا بارها رخ داده است. و شاید بارها در طول افکاری که داشته ای به خودن لرزیده ای که وااااااای اگر همسر آینده ام این ویژگی را داشته باشد چه کنم یا چه نکنم!!!

خب درست است. اما باز هم ما تمرین داریم که تو را از این نگرانی رها می کند.

تنها از تو می خواهم برای یک بار هم که شده، لطفا لطفا، تمرین زیر را انجام بده.

 

تمرین 3: از تمام ویژگی هایی که فکر می کنی نباید در همسر آینده ات باشد، یک لیست انتخاب کن. تمام ویژگی های منفی که پارتنرهایت، ( اخلاقیات منفی دوست پسر هایی که قصد تبدیل شدن به ازدواج داشته اند یا خواستگارهایت داشته اند  هم ذکر کن ) این لیست را با مداد بنویس.

تمرین ارتعاش برای جذب همسر

راز اصلی ارتعاش جذب شوهر دلخواه این است

حالا که تو 3 تمرین را در دفتر خود نوشته ای در قبال هر یک از تمرین ها باید این کارها را انجام دهی:

خروجی تمرین 1: در تمرین یک احتمالا لیستی از ویژگی های منفی ات وجود دارد که آن ها را لیست کرده ای که اگر در هر فردی می دیدی عمرا او را قبول نمی کردی. یا این که بخاطر این ویژگی ها مستحق این میشوی که کسی به سراغت نیاید! یا اگر بیاید و متوجه شود پا به فرار بگذارد ( یا اقلا محترمانه خداحافظی کند )

با خروجی تمرین 1 چکار کنم : حالا شروع کن یکی یکی برای هر کدام از این ویژگی های منفی و غیر قابل تحمل ات، برنامه ریزی کن که آن ها را از وجودت پاک کنی. اگر این مسائل روحی هستند یا حتی مادی نیز هم هستند می توانی از تکنیک ارتعاش پاک در دوره دستکاری کوانتوم و موفقیت یا دوره جذب همسر دلخواه استفاده کنی. 

 

خروجی تمرین 2: حالا تو لیستی داری از تمام ویژگی های همسر دلخواهت که وقتی به آن ها فکر می کنی دلت آب می شود. راستی خودت چند درصد از این رفتارها را داری؟ از نظر ظاهری، یا روحی و روانی و غیره!

با خروجی تمرین 2 چکار کنم: لیست را پیش رویت بگذار و تلاش کن هر کدام را که احساس می کنی در خودت وجود ندارد، را در خودت ایجاد کن. حالا حتما لازم نیست بینی ات را قلمی کنی تا مثل او را پیدا کنی!!! چون در لیستت نوشته ای بینی اش قلمی باشد. متوجه شدی؟ اما از نظر روحی، رفتاری و افکاری، یک شاه لیست تولید کن و آن چه که انتظار داری ولی در خودت نمی بینی را به آن شاه لیست اضافه کن و سعی کن هر روز به آن توجه کنی و بعد، در خودت پیاده کنی تا بخشی از خوی و خصلت تو شود. 

 

خروجی تمرین 3: در این لیست چند ویژگی منفی که نمی خواهی در همسر اینده ات باشد را نوشته ای. وقتی ان را می نوشتی چقدر احساس می کردی خودت هم دارای این ویژگی ها هستی؟ 

با خروجی تمرین 3 چکار کنم: به لیست نگاه کن. هر ویژگی منفی که ذکر کرده ای و احساس می کنی در خودت آن را می بینی، آن ها را در لیست جدیدی بنویس و تلاش کن هر روز روی آن ها کار کنی تا آن ها را از خود دور کنی. 

برای این که جذب بهتری داشته باشی باید از رابطه های پوچ که تو را به جایی نمی رساند بیرون بیایی. این گونه رابطه ها تو را گیر می اندازند و ارتعاش هایت را تخریب می کنند.

بیشتر یاد بگیر: وقتی پسری مرا نمی خواهد چکار می کند؟ 

 

روش تثبیت ارتعاش جذب همسر چیست؟

و اما اصلی ترین چیزی که باید به آن توجه کنی، بعد از این که با خروجی های تمرین های 1 تا 3 کارهایی که گفته شد را انجام دهی، نوبت می رسد تا در ارتعاش خود را تثبیت کنی. برای تثبیت کردن، کافی است که، تنها و فقط تنها، با ویژگی های مثبت و منفی ای که از لیست ها بیرون کشیده ای زندگی کنی.

ویژگی های مثبت را وارد زندگی ات کنی و آن را به مرحله عمل در آوری. 

ویژگی های منفی را از خود دور کنی. 

وقتی شروع می کنی به آپدیت ویژگی هایت، و ویرویس یابی بدی هایت، مدلی که زندگی می کنی، فکر می کنی، حرف می زنی، و سبک زندگی ات را تغییر داده ای، می شود یک وجه از ارتعاش جذب همسر. 

ارتعاش جذب همسر در این مرحله بسیار قوی است اما با روش های تکمیلی که در دوره جذب همسر دلخواه به آن پرداخته ایم می توانید با قدرت بیشتری تکنیک های جالب را یاد بگیرید و اجرا کنید.

این را یک گوشه از اتاقت یادداشت کن که ارتعاش جذب همسر در واقع زندگی کردن یک سری ویژگی های مثبت و دلخواه از همسر آینده است.

 

ارتعاش جذب همسر چطور کار می کند

وقتی که شما شروع به تولید ارتعاش جذب همسر می کنید، و این ویژگی های مثبت را زندگی می کنید در اصل در مداری قرار می گیرید که فرد مناسب در آن قرار دارد. این موجب می شود که این افراد سریع تر در دسترس هم دیگر قرار بگیرند. این ارتعاش ها با فکر، با رفتار، با اعتقادات و چیزهای این مدلی تغییر می کنند و موجب جابجایی شما بین مدار ها می شود.

این خلاصه ای از قانون ارتعاش بود که آنقدر آن را ساده کردم که قابل فهم باشد.

اگر فکر می کنی این مطلب برایت مفید بود، مطمئنا دوره آموزشی جذب همسر شادزیستی نیز می تواند برایت آموزنده و مفید باشد. برای آشنایی با این دوره اینجا را کلیک کنید. اگر در پیدا کردن همسر دلخواهت مشکلی داری با من در میان بگذار تا آن را حل کنیم.
تلگرام 09030280078
ایمیل: info@shadzisti.ir

منبع عکس ها: منبع 1منبع 2

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.