چند نکته در رابطه با جذب پسران معروف و سلبریتی ها

3 6,786

موضوع داغ جذب پسر معروف یا جذب فلان سلبریتی! شاید وقتی فلان فوتبالیست را در حال شیرژه زدن به سمت توپ ببینی از قدرت مردانه اش دلت غنج بزند! یا این که شاید وقتی فلان مجری تلویزیون در حال ارائه فضل است! دلت برای خوب بودن کلامش برود و فکر کنی این کلام دقیقا چیزهایی است که او از فحوای دلش می گوید! با خودت بگویی ووووووواووووو خودشه! عاشق شوی و بعد دردسرهایت شروع شود. شاید اصلا با نوازنده ای رابطه عاطفی یک طرفه ای ایجاد کرده ای چرا که آن بخش از موزیکش را خوب نواخته است.

این داستان تقریبا برای تمام کسانی که عاشق افراد تقریبا دست نیافتنی می شوند کم و بیش شبیه به هم رخ می دهد.

هشدار: مطلب پیش روی شما صرفا ترجمه و تحقیق و حاصل گردآوری هاست! فلذا نمی توان از آن به عنوان راهکار مشاوره ای استفاده کرد. بنابراین برای حل مشکلات خود می توانید به مشاور مجرب مراجعه کنید تا با بررسی مسایل شما و احیانا همسر شما بهترین راهکار برای شما ارایه گردد.

آیا نسخه خاص جذب پسران معروف وجود دارد

درمیان تحقیقاتی که در رابطه با جذب پسر معروف ، جذب هنرپیشه ها، جذب فوتبالیست ها و غیره داشته ام، به مطالب مختلفی برخورد کرده ام. مطالبی که توصیه های عمومی برای جذب یک فرد معروف و مشهور است تقریبا تفاوتی با آن چه برای همکلاسی ات یا همکارت انجام می دهی وجود ندارد.

شاید فکر کنی جذب استادت، با جذب فلان مجری تفاوت خاصی داشته باشد و به تو بگویند فلان دوره را خریداری کن تا فلان مجری را جذب کنی ( تجربه یکی از کاربران شادزیستی که در کامنت ها نوشته بود ) و عمرت را پای این اراجیف حرام کنی. اما این مطلب شاید متفاوت از چیز هایی باشد که تا بحال خوانده ای.

ولی با عرض احترام باید بگویم که هیچ نسخه خاصی برای جذب یک فرد مشهور وجود ندارد.

جذب پسر معروف

پسران معروف با چه کسانی ازدواج می کنند

زمانی که هنرپیشه ای مشهور و خوب از ایران به نام آقای یوسف تیموری، ازدواج کرد، از او پرسیدند که چرا یک زن خارجی گرفته ای؟ و دلیلش را اینگونه بیان کرد که، مردم ایران از من تصور دیگری دارند، و من نباید با فردی ازدواج می کردم که از من آن تصور ساخت ایرانی را نداشته باشد. بنده خدا حق هم می گفت. او با هرکس ازدواج می کرد، احساس می کرد یوسف تیموری باید 24 ساعته برایش فیلم طنز بازی کند. شاید فکر کند که این مرد نباید هیچ چیزی را جدی بگیرد و البته ساده لوحی های توی فیلم ها را از خودش بروز دهد که اینگونه نیست.

البته شاید دیدگاه این هنرپیشه محبوب کمی افراطی بود، اما معمولا هنرپیشه ها ازدواج های معمولی و مرسوم مثل بقیه مردم ندارند.

شاید کمتر از یک دهم درصد از هنرپیشه ها ازدواج های معمولی داشته باشند که این رقم و احتمال، نمی تواند یک دختر عاقل را در خیالات نگه دارد. پس باید واقع نگر بود و تلاش را جایی صرف کرد که زودتر و بهتر و طبیعی تر و بی دردسر تر به نتیجه برساند 
پس بیا به علاقه ای که برایت رخ داده کمی واقع نگرانه تر نظر کنیم.

 

سلبریتی ها گاها کم کیفیت اند

در میان تحقیقاتی که در میان کاربران داخلی و خارجی داشته ام به مطالب مختلفی برخورد کردم که حاکی از این بود که بسیاری از این افراد از دور سیمای زیبایی دارند. به ادب و احترام فلان مجری در تلویزیون جمهوری اسلامی نمی توان نگاه کرد. داستان های واقعی زیادی را تا کنون شنیده ایم و دیده ایم و به سند دیده ایم. روزهایی بودند که با خودمان می گفتیم مگر می شود فلان شاعر که سرشار از احساس بود زیر چشم همسرش را سیاه کند! و این تراژدی همچنان اما خاموش ادامه دارد.

در این تحقیقات دختران زیادی بودند که می گفتند با پسران مورد علاقه و محبوب مان بعد از چند سال تلاش قرار ملاقات گذاشتیم، و بعد از دو جلسه متوجه شدم که چه شخصیت تنفر انگیزی دارد.

این مورد بارها و بارها در تحقیقات به چشمم خورد که گفتنش در ابتدای این مطلب واقعا لازم بود.

بیشتر بخوانید: 18 راز ویژگی های دختر جذاب از دیدگاه پسران

در جذب افراد معروف واقعی نگر باشید

بسیاری از اوقات عشق و علاقه زاده خیالات ماست. گاهی عاشق فردی می شویم که او را خیلی مهربان تصور می کنیم. وقتی این احساس را با او در میان می گذاریم با این جمله روبرو می شویم که! واقعا تو مرا مهربان فرض کرده ای؟ اصلا اینگونه نیست. ولی ما اصرار داریم که تو مهربان هستی.

این یک مساله جدی در بروز عشق است. مردی که تو او را توی احساساتش در کنسرت دیده ای، یا از او فیلم ها و اجراهایی دیده ای، با هزاران حس کاذب وارد صحنه شده تا بتواند تاثیرگذاری اش را بیشتر کند. اینجاست که عشق رخ می دهد و تو صحنه سازی هایت را افزایش می دهی.

در رابطه با مردان معروف، لطفا به این قضیه توجه داشته باشید که واقع نگری تقریبا کم رخ می دهد و این شما را به دردسر می اندازد.

 

سرمایه هایت را در حین جذب پسر معروف از دست نده

وقتی که تو قصد داری پسر مشهوری را جذب کنی، به این فکر کن که

 • چند سال سن داری؟
 • چند رقیب داری؟
 • نیاز به چقدر تلاش داری؟
 • نیاز به چقدر سرمایه گذاری مالی داری؟
 • نیاز به چقدر سرمایه گذاری زمانی داری؟

وقتی که می بینی تو یک دختر 25 ساله هستی که تازه عاشق فلان مجری شده ای، و می خواهی او را جذب کنی، به این فکر کن که چه مسیری را در پیش بگیری و طرحش چقدر برایت سنگین تمام می شود.

 

 و اما یک هشدار در رابطه با جذب مرد مشهور

این نکته را به یاد داشته باش و بارها با خودت مرور کن که:

احتمال این که تو در 30 سالگی بعد از 8 سال تلاش نتوانی او را جذب کنی خیلی زیاد است. اینجاست که با خودت می گویی 8 سال از عمرم را پای چه خیالات خامی حرام کردم. و شاید نیم نگاهی به هم نوعانت بیندازی که زندگی های عاشقانه و طبیعی و واقعی با همسران و فرزندانشان دارند. 
رقم 8 سال چیزی غیر طبیعی نیست چرا که من در میان مراجعین شادزیستی، گاهی افرادی می بینم که 10 سال از عمرشان را پای یک فرد معمولی همان همکلاسی یا همکار یا پسرخاله اش گذاشته و نتوانسته او را جذب کند. خلاصه زمان بر بودن و ریسک بی ارزش جذب یک فرد مشهور که دیگر نیاز به توضیح ندارد.

 

زندگی با یک مرد مشهور مشکلات دارد

بارها با کسانی که در زندگی افراد مشهور وجود دارند، حتی افرادی که به عنوان دوست اجتماعی آن افراد هستند، بارها و بارها نارضایتی ها دیده شده است.

تنها یک زن مشهور می تواند زندگی یک مرد مشهور را درک کند ( از نظر اجتماعی – فردی و غیره )  که معمولا این افراد هم زندگی شان با هم دوام ندارد. 

پس تو که یک دختر معمولی هستی، نباید انتظار داشته باشی که زندگی ات با یک مرد مشهور طبیعی پیش رود. این را تجربه های روزمره زندگی بازیگران به ما می گوید.

روزی روزگاری فلان همسر فلان خواننده را در جراید می خواندیم که چون در کنسرت هنگام اجرای قطعه ای اشک ریخته! همسرش دهنش را سرویس کرده است و بانگ جدایی بنا نهاده است.

 

جذب پسر معروف در دنیای خیالات

وقتی که تو عاشق فلان هنرمند هستی، با خودت تصور می کنی که اگر او را جذب کنی چه رخ خواهد داد

 • شاید با خودت بگویی 2 میلیون فالوورش به من حسودی می کنند
 • شاید با خودت بگویی وقتی با او ازدواج کنم جراید پر از عکس های من و او می شود
 • شاید با خودت بگویی وقتی برای شام به رستوران در فلان جا می رویم همه دورمان جمع می شوند تا امضا بگیرند و سلفی بگیرند.
 • شاید با خودت بگویی ووووووووووواو از ثروت فلان فلانش بهره مند می شوم
 • شاید با خودت بگویی دماغ سوخته دختر عمه دختر خاله را می خرم!
 • و هزار شاید و امای دیگر

اما نکته جالب این که، وقتی وارد زندگی زناشویی زوج های مشهور می شویم متوجه می شویم که حسرت شام خوردن در یک رستوران به دلشان مانده چرا که آزادی عمل ندارند.

 

ازدواج دوستان دوستان یک پسر معروف با آن ها

قاعده ای که در میان ازدواج افراد مشهور دیده ایم، بیشتر حاکی از این است که دختری معمولا شانس ازدواجش با یک مرد معروف بیشتر است که با دوستان و نزدیکان او ارتباط داشته باشد! (مثلا از آن یک دهم درصد شاید شانس فردی که دارم در موردش صحبت می کنم، 1 درصد باشد که خیلی هم چشم گیر نیست )

معمولا دامنه دوستان صمیمی افراد مشهور کوچک است، و دوستان این افراد می توانند کیس هایی باشند که به آن ها می توانند رجوع کنند.

بدین ترتیب اگر حتی هنوز نتوانسته ای، او را به کمک یک دوجین واسطه، به خودت راغب کنی، پس شانس تو برای این کار خیلی کم است.

بنابراین هنگام جذب پسر معروف به این فکر کنید که چقدر از نظر روابط با او نزدیک هستید و دوستانی دارید که هوایتان را داشته باشند.

 

شبکه های اجتماعی و جذب سلبریتی ها

جذب سلبریتی معمولا از طریق شبکه های اجتماعی آسان جلوه می کند. شما از طریق این شبکه ها توانسته اید، ان ها را ببینید و زندگی روزمره شان را تا جایی که واقعا نشر می کنند، دنبال کنید و عاشق شوید! پس فکر می کنید باید بله را هم از همین طریق بگویید. در حالی که واقعا این گونه نیست.

معمولا جذب سلبریتی از این بابت در شبکه های اجتماعی امکان ندارد که خود سلبریتی ها، دارای ادمین هستند. پس هر چه پیام عاشقانه اسال می کنی، یا التماس می کنی و غیره احتمالا فقط به دست ننه قمر قلی خان می رسد نه آقای ایکس!

 

عشق به سلبریتی ها در نوجوانی

البته این را هم اضافه کنم که در سنین 10 تا 20 سالگی عشق به سلبریتی ها جنبه تفریحی دارد و عام است. شاید این سن ها، برای شما بحرانی باشد و درگیر هورمون هایی بشوید که شما را دم به دقیقه عاشق کسی کند. اما دختری که پا به سن 20 می گذارد، باید بداند که باید در مورد زندگی واقع نگر تر باشد.

جذب پس معروف بایک دید کلی به دردسرها و ریسک هایش نمی ارزد. من توصیه دارم اگر شما یک منبع و واسطه معتبر برای معرفی خودت به عشق سلبریتی ات نداری، برنامه ای برای جذب پسر معروف رویااهات نداشته باش.

هشدار: مطلب پیش روی شما صرفا ترجمه و تحقیق و حاصل گردآوری هاست! فلذا نمی توان از آن به عنوان راهکار مشاوره ای استفاده کرد. بنابراین برای حل مشکلات خود می توانید به مشاور مجرب مراجعه کنید تا با بررسی مسایل شما و احیانا همسر شما بهترین راهکار برای شما ارایه گردد.

منبع۱

عکس سایت tarafdari.com

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
3 نظر
 1. یک نفری says

  سلام ببخشید من عاشق چند پسر شدم که اتفاقا ایران هم نیستن و هیچ دوست مشترکی نداریم . کلا هیچ هیچ ارتباطی نداریم .
  حالا من میخوام برم به اون کشور دارم فکر میکنم به نظرتون چه مهارت هایی رو داشته باشم که از نظر این پسر من فرد مناسبی جلوه کنم ؟
  اها راستی اختلاف سنیمون هم خیلی زیاده تقریبا 15 سال اختلاف سنی داریم به نظرتون این موضوع خیلی بده یا مشکل بزرگی نیست ؟
  لطفا راهنمایی کنید خیلی متشکرم .

  1. شادزیستی says

   سلام به خاطر اون پسرها میخواهی مهاجرت کنی؟

 2. حامیم says

  وایییییی حال کردم چقدر باحال گفته بودیننننن خخخخخخخ

پاسخ دهید

Your email address will not be published.