زن باهوش از این نقطه ضعف مرد صمیمیت می سازد

0 199

قبل از این که شروع به ساختن برگ برنده از نقطه ضعف مرد باشیم دوست دارم بدانی که هدف هر خانمی که تلاش دارد تبدیل به یک زن باهوش شود این است که بتواند جایگاه خود را در زندگی با همسرش و عزیز زندگی اش در بالاترین حد ممکن نگه دارد. در چنین شرایطی است که چنین بانویی به دنبال دیدن هر کلمه زن باهوش تلاش دارد نکته آن را قورت دهد و تبدیل به یک زن باهوش قوی شود! اگر تو نیز اینچنین هستی تحسین داری! اما در ادامه این مطلب می خواهم به تو بگویم که همیشه میگویند که از آب گل آلود ماهی بگیر! اما شاید در رابطه با مرد زندگی ات ندانی آب گل آلود یعنی چی! من نکته ای بسیار عمیق را دیروز از کتاب معجزه صمیمیت پیدا کردم که در این مطلب آن را شرح داده ام.

دقت کنید نوشته های این وبلاگ اصلا کپی متن کتب نیست بلکه نکته های اصلی از برخی منابع گرفته می شود و با پژوهش ها و آموزه های قبلی ترکیب و به زبان خاص شادزیستی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

این مطلب در اختیار کاربران اشتراک طلایی شادزیستی قرار گرفته است. لطفا وارد پنل VIP خود شوید و این راز را بیاموزید یک سر و گردن از بقیه بانوان بالاتر باشید. چون آرامش و جذابیت حق شماست.

منبع عکس: hernorm

برای نمایش ادامه این مطلب طلایی لطفا یا وارد پنل VIP خودت بشو یا اگر عضو نیستی سریع از همینجا عضو بشو.

مشاهده عناوین مطالب اختصاصی کاربران اشتراک طلایی

پرسش و پاسخ ها در مورد اشتراک طلایی

ثبت نام حساب جدید


منبع کمک طراحی بنر:‌ pngtree

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید