۵ نشانه وجود انرژی منفی در خانه و بدن

0 63

نشانه وجود انرژی منفی در خانه معمولا خودش را با سنگینی و بحث های داخل منزل نشان می دهد اما این همه چیز نیست. خوب است که بدانیم  نشانه وجود انرژی منفی در خانه و نشانه وجود انرژی منفی در بدن چیست تا اولین اقدامات برای رفع این انرژی های منفی و به دام افتاده را انجام دهیم.

علایم و نشانه وجود انرژی منفی در اطراف

در ادامه ۵ نشانه مهم برای وجود انرژی منفی در اطراف یعنی خانه و بدن را معرفی می کنم و یک سری راه های ابتدایی را در مورد مقابله با آن ها در انتها بیان خواهم کرد.

نشانه وجود انرژی منفی

کمبود خواب و عدم خواب با کیفیت

اولین چیزی که انرژی منفی خودش را در آن جلوه می دهد خواب و استراحت است.

وقتی احساس سنگینی می کنی و حتی بعد از این که از خواب هم بیدار شدی باز هم دچار کسالت و رخوت هستی این یعنی وجودت و یا محل خواب و خانه دچار انرژی مفی هستند.

راه دفع انرژی منفی برای خواب راحت

  • رختخواب و ملحفه ها را بشویید
  • جای خواب را عوض کنیدگ
  • بالش و یا ملحفه آن را بشویید
  • پتوها را در معرض نور قرار دهید
  • قبل از خواب آب کافی بنوشید
  • به زمان خواب و بیداری توجه کنید
  • افکار قبل از خواب را کنترل کنید ( برای مقابله با افکار منفی این کار ها را انجام بده)

نشانه وجود انرژی منفی

عدم تعادل در احساسات نشانه انرژی منفی

احساسات ما به شدت از انرژی منفی تاثیر می گیرند.

وقتی که نسبت به فردی یا رویدادی بیش از حد احساس به خرج می دهی یا حتی در این باره کمتر از حالت معمولی احساس به خرج می دهی و به یک حالت رخوت و بیخیالی نسبت به افراد مهم زندگی ات رسیده ای.. این بدین معنی است که باید پاکسازی انجام دهی و انرژی منفی های ذهنت را پاکسازی کنی

نشانه وجود انرژی منفی

گیر کردن در یک پیگمالیون منفی

پیگمالیون منفی در اصل به معنی افتادن در یک چرخه از اتفاقات ناگوار و منفی است که یکی پس از دیگری رخ می دهند!

در چنین شرایطی باید اولین کاری که می کنید پاکسازی کنید و این پاکسازی را از ذهن و باور و فکرهای خود شروع کنید تا جهت گیری های درست تر و اثر مشاهده گر تمیزتری نسبت به اوضاع جهان اطراف خودت داشته باشی..

نشانه وجود انرژی منفی

دور شدن از رشد شخصی و معنوی

رشد معنوی همیشه در ادامه رشد نور در وجود تو و دور شدن انرژی های منفی از طراف تو رخ می دهد بنابراین اگر می بینی مدتی است که اصلا خودت را رها کرده ای و داری پله های سقوط را طی می کنی و اصلا به اصل معنوی خودت و رشد معنوی ات توجه نداری .. لازم است که در این باره دقت کنی و دوباره خودت را کشان کشان به این مسیر وارد کنی. هر چند توجه به منبع انرژی منفی هایی که تو را به دام می اندازند نیز بسیار مهم هستند و باید پاکسازی درست روی خروجی ها و ورودی هایت داشته باشی. نشانه وجود انرژی منفی در ذهن و قلب تو و حتی محیطی که کار و زندگی می کنی دور افتادن از حالت خوش معنوی و کار کردن روی خودت در جهت رشد است.

نشانه وجود انرژی منفی

 احساس می کنی که زندگی دشمن تو شده است

نشانه وجود انرژی منفی احساس های نامتعادل است. زندگی برای ما و در خدمت ماست اما اگر مدتی است احساس می کنی که زندگی با تو سر جنگ دارد احتمالا بخاطر این است که تو درگیر انرژی منفی هایی شده ای که منجر می شوند تا کائنات و قوانینش با ورودی هایی که تو می فرستی به درستی کار نکنند. بنابراین طبیعی است که در چنین شرایطی وقتی تو ورودی های منفی (بخاطر انرژی منفی یا سبک زندگی ات) به فرمول کائنات می ریزی، کائنات نیز خروجی منفی برای تو برگردانند.

اینجاست که سریع باید روی پاکسازی خودت کار کنی.

چطور نشانه وجود انرژی منفی را پاکسازی کنیم

برای پاکسازی انرژی منفی در خود و خانه و زندگی من چند توصیه دارم:

  1. ابتدا باید باور کنی که به انرژی منفی احاطه شده ای و باید چیزهایی را در زندگی و محل زندگی و در خودت و محل کار عوض کنی.
  2. مقالات مربتط با پاکسازی را در شادزیستی بخوان و به نکته های عملی آن توجه کن و در زندگی اجرا کن. مقاله ها اینجا هستن!
  3. همچنین دوره رایگان ۱۰ روزه پاکسازی انرژی را از طریق لینک زیر از همین الان شروع کن.

تمرینات لایف کوچینگ (رایگان در منزل)

منبع کمکی محتوا:

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.