اینطوری کلامت رو مدیریت کن تا باهات حرف بزنه

0 98

سلام به روی ماه تو که هر شب مهمون شادزیستی هستی. تو هم سوالت اینه که چرا باهام حرف نمیزنه؟ . در بحث زنان باهوش تجربه ها و پژوهش ها و مطالعات مختلفی رو درگیر هم می کنم تا بتونم به کمک اون ها یه دمپختک عالی از سیاست های زنانه زنان باهوش درست کنم. در واقع دارم به تو یاد میدم که مدل مغزی و ساختار عصبی و فکری مغز زنان باهوش چه طوری هست که انقدر به قول همه (‌هم قشر مذکر هم مونث! اینا کار بلد و خواستنی هستن! )

در سلسله مرحله اولیه این آموزه ها از تجربیاتم از کتاب « مردان عاشق زنانی می شوند که خودشان را دوست دارند » استفاده می کنم! البته چاشنی را از این کتاب میگیرم و توضیحات پژوهشگرانه خودم (‌نه روانشناسانه! و مشاورانه » بهش اضافه می کنم. در نهایت با طعم نویسندگی خودم می نویسمشون!

الان ممکنه بگی:‌ عه عه چرا منبع رو معرفی کردی؟؟؟‌دیگه کی میاد این محتوا رو بخره و بخونه!

پاسخ من اینه: خب شاید عده ای نتونن هزینه کنن چرا نرن یه کتاب بخونن؟‌

البته که خب مطالبی که می نویسم لزوما تنها از اون کتاب و خدای نکرده کپی برداری از اون کتاب نیست اما یک سرنخ رو ازش میگیریم و میریم جلو!

یعنی چی؟

یعنی این که یک جمله رو میگیرم! و اون رو با هرچه تا حالا که مرتبط باهاش باشه ترکیب می کنم و میکنمش یه دمپختک!

شاید علتش اینه که خیلی ها این کتاب رو میخرن و در کنارش این شرح و بسط ها رو هم مطالعه می کنن.

انتخاب با خود توئه عزیزم.

مثلا امروز میخوام برای کاربران VIP از من های مسموم و غیر مسموم زنان باهوش بگم که اگر این من ها رو نشناسی به کادون میزنی و از اون هیبت زنانه باهوشانه ات می افتی!

دوستانی که کتاب مورد نظر رو دارند می تونن صفحه ۱۵۳ و ۱۵۴ و ۱۵۵ رو مطالعه کنند. دوستانی که از مطالب VIP استفاده می کنن هم دوست دارم ضمن مطالعه برام ایمیل بزنن که چه چیزای جدیدی یاد گرفتن. (‌خلاصه که نهایت تلاشم میکنم که بیشترین استفاده رو ببرید و این که یادت نره که دوستت دارم که اینجا هستم )‌

خب بریم سراغ مطلبمون:

منبع عکس: ideapod

  . . .

برای نمایش ادامه این مطلب طلایی لطفا یا وارد پنل VIP خودت بشو یا اگر عضو نیستی سریع از همینجا عضو بشو.

مشاهده عناوین مطالب اختصاصی کاربران اشتراک طلایی

پرسش و پاسخ ها در مورد اشتراک طلایی

ثبت نام حساب جدید


منبع کمک طراحی بنر:‌ pngtree

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید