۹ دلیل برای این که لایف کوچینگ زندگیت رو زیباتر می‌کنه

0 121

می‌خواهم در مورد زندگی بهتر با لایف کوچینگ برایت صحبت کنم. لایف کوچینگ حرفه جدیدی هست که کمتر از یک دهه است که توی ایران عزیزمون رسمی تر شده! و به خاطر همین خیلی از افراد اصلا نمی دونن که مربیان زندگی و کوچ ها میخوان برای مردم چکار کنند! خب من اینجا به عنوان یه لایف کوچ معنوی تصمیم دارم در مورد کارهایی که یک مربی توسعه فردی می تونه برای تو انجام بده صحبت کنم و خب برخی از این امور رو خودم هم انجام میدم. ممنون میشم قبل از هر اقدامی این مطلب رو کامل بخونی.

 

لایف کوچ پیشنهاد دهنده ابزارهای عالی برای تو

کوچ های زندگی  یا همون لایف کوچ ها، با طیف گسترده ای از متخصصان کار می کنند و به ابزارها و منابع مفیدی دسترسی دارند که می تواند به افراد در زمینه های مختلف شغلی کمک کند. لایف کوچ ها مخصوصا کسانی که در زمینه شغل کار می کنند با ابزارهای مختلفی در تماسند و به تو کمک می کنند که منابع و ابزارهای مورد نیازت رو پیدا کنی و بتونی ازشون استفاده کنی و در زندگیت موفق تر باشی. 

لایف کوچ های بیزینسی که به بیزینس کوچ معرفند می توانند شما را با افراد مهم مانند شرکای تجاری و مشاوران جدید مرتبط کنند  و بدین ترتیب می توانند به رشد کسب و کار یا شغل شما کمک کنند.

 

لایف کوچ کمک می کنه استرست رو مهار کنی

استرس به معنای واقعی کلمه یک قاتل است. کسانی که از استرس رنج میبرن می دونن که استرس آدم رو میکشه! حتی می تونه موجب از هم پاشیدن زندیگ بشه و مانع این بشه که تو به هدف های متعالی زندگیت برسی.   مربیان زندگی در طیف وسیعی از تکنیک‌ها آموزش دیده‌اند تا به مشتریان خود کمک کنند آرامش پیدا کنند و آرامش درونی داشته باشند. این تکنیک ها شامل مدیتیشن، تنفس عمیق و حتی برخی از انواع درمان است. البته گفتنی است که ما در شازدیستی برای کاربران مون هیچ گونه توصیه دارویی نداریم!

 

تغییر و ترکیب عادت ها کار لایف کوچ است

از نظر شخص من به عنوان یک لایف کوچ مخصوصا از نوع معنوی، عادت های ما سرنوشت ما رو تعیین می کنن! حالا تو چه عادت هات خوب باشه چه بد!! این عادت هات هستن که موجب میشن زندگی تو خوب یا بد برقرار باشه. معمولا یه لایف کوچ عادت های سمی تو رو شناسایی می کنه و بهت راهکارهایی میده که بتونی عادات خوبت رو تقویت کنی و از شدت عادت های بدت کم کنی. تنظیم عادت ها به تو کمک می کنه فردی با اعتماد بنفس و با انگیزه و سالم و پیش رونده به سمت اهدافت باشی.

 

لایف کوچ ها استاد سوال پیچ کردن هستند

لایف کوچ ها در دوره های آموزشی که گذرانده اند در واقع یاد گرفته اند چطور سوالات کلیدی از تو بپرسند تا بتوانند تو رو با حقیقت وجودت و خواسته هات آشنا کنند.

. کار با یک مربی زندگی می تواند به شما کمک کند تا مهارت ها و استعدادهای پنهان خود را پیدا کنید و همچنین مهارت های موجود خود را تقویت کنید. آنها به شما کمک می کنند تا بفهمید که می خواهید با بقیه زندگی خود چه کاری انجام دهید و چگونه می خواهید آن را انجام دهید.

 

لایف کوچ زخم کاری تو رو درمان می کنه

گاهی اوقات ممکن است احساس کنید که در خاطرات دردناک خود گیر کرده اید. مربی زندگی شما می تواند با شما همکاری کند و به شما کمک کند تا زخم های قدیمی خود را درمان کنید تا بتوانید به جلو حرکت کنید. آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا راه‌هایی پیدا کنید که در نهایت رها شوید و همچنین به شما کمک می‌کنند تا ببخشید. وقتی درد عاطفی رها می شود، احساس ارزشمندی شما افزایش می یابد و به فردی امیدوارتر و شادتر تبدیل می شوید.

ایجاد و حفظ انگیزه وظیفه لایف کوچ است

انگیزه مهم ترین چیزی است که تو رو در مسیر موفقیت و تغییر زندگیت به زیبایی نگه میداره! یه لایف کوچ وظیفه داره تا انگیزه های تو رو شناسایی کنه و به تو بشناسونه! همچنین کمکت می کنه که این انگیزه ها رو حفظ کنی و در مسیر رویاهات ثابت قدم باشی.

یک مربی زندگی می تواند به شما کمک کند تا انگیزه درونی خود را پیدا کنید، و آنها می توانند به شما نکاتی را در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک فرد مثبت اندیش ارائه دهند. اگر دوست داری صبح که از خواب بیدار میشی با عشق بیدار بشی و بدونی که میخوای چکار کنی و موتورت روشن باشه! لطفا با یک لایف کوچ خوب مشورت کن.

زندگی بهتر با لایف کوچینگ

لایف کوچ به کمک خودت تو را به رویاهایت می رساند

وقتی قصد داری به رویایی برسی قطعا یک سیستم حمایتی نیاز داری تا در کنار تلاش هایت به تو انگیزه دهد و راه و چاره های درست را پیش رویت بگذارد. به عنوان مثال افرادی که به دنبال این هستند که به اهداف مالی یا توسعه فردی خود برسند توسط لایف کوچینگ ها مورد حمایت قرار می گیرند و با انجام درست تسک ها و وظایف به اهداف خود می رسند.زندگی بهتر با لایف کوچینگ تنها زمانی امکان دارد که خود تو هم همت انجام تمرین هایت داشته باشی وگرنه هیچ کس نمی تواند بدون تلاش تو برایت معجزه کند.

زندگی آرام تر و شادتر زیر سایه لایف کوچ معنوی

برای بسیاری از مردم، یکی از مهمترین چیزها در زندگی معنویت آنهاست. یافتن حس معنویت می تواند به شما کمک کند تا درک خود را از دنیای اطراف و هدف خود در زندگی به دست آورید. معنویت می تواند به زندگی معنای بیشتری بدهد و اغلب می تواند آرامش ذهنی را برای فرد به ارمغان بیاورد. مربیان زندگی معنوی (‌لایف کوچ های معنوی مثل شازدیستی )  می توانند به کسانی که به دنبال چیزی بیشتر هستند کمک کنند تا با روحیه خود و همچنین نوعی معنویت گرایی به معنایی وسیع تر ارتباط برقرار کنند.

از نظر من معنویت می تواند تو را به هر چیزی که میخواهی برساند چرا که تو بیش از این که همین جسم مادوی باشی! (‌مادوی یعنی ماده ای :)‌ ) در واقع معنوی و معنایی هستی! بنابراین برای تجربه هایت بهتر است که مسیرهای معنوی را طی کنی.

تمرینات لایف کوچینگ برای زندگی بهتر تو

خب یک مربی لایف کوچینگ می تونه به تو کمک کنه تا زندگی زیباتر و متعالی تری برای خودت بسازی و به بسیاری از سوالات خودت جواب بدی! برای مثال من به عنوان یک لایف کوچ معنوی برای تو یک سلسله آموزه ها را تنظیم کرده ام که می توانی بدون ۱ ریال هزینه  با اومدن به این صفحه به آن ها دسترسی داشته باشی و طی یک برنامه چند روزه اولین استارتها را برای تغییر زندگی ات بزنی. من روی آموزه های اون صفحه (‌که لینکش توی دکمه بالاست ) چندین روز کار کردم و دوست دارم قدرش رو بدونی و ازش استفاده کنی.

اگر سوالی داری می تونی از طریق پشتیبانی سایت بپرسی.

خوشحالم برای استارت مسیر خوشحالیت.

ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.