نکات مهم برای ایجاد صمیمیت هنگام گریه کردن مرد

0 86

مرد که گریه نمی کنه!! و این بود افسانه ای که ساختن تا پسرا رو قوی بار بیارن! ولی خب تهش چی شد ؟ مردانگی های کاذب! اما خب محاله همسر تو حتی یک بار نزد تو گریه نکنه! و این رو باید بدونی که اشک اصلا نشونه ضعف نیست.

خب وقتی یک مرد گریه می کنه دلیل های مختلفی می تونه داشته باشه که من خلاصه و کوتاه در مورد هر کدوم میگم که وقتی چنگیزخان شما اومد شروع به گریه کرد! فکر نکنی شوهر همساده گرفته زدتش! ( مثل عالم بچگی هاش :)‌ )
علت های گریه یک مرد نزد همسرش
اینجا تیتروار علت ها رو توضیح میدم و کمی کوتاه در موردش صحبت می کنم. این علت ها رو اگر بدونی خیلی بهت کمک می کنه تا شناختی در مورد مرد ها پیدا کنی و ببینی اصلا چقدر می تونن با خانوما متفاوت باشن.

اینو باید بدونیم که پشت هر اشکی چیزی خوابیده و معمولا آقایون به تناسب شخصیت خاص خودشون برای موضوعات خاصی گریه می کنن! شاید چنگیز تو فقط برای مسایل شماره ۱ گریه کنه ولی چنگیز همساده در مورد چیز دیگری! پس جالبه بدونی که اشک ریختن مردها مثل اثر انگشتشون خاصه و تراژدی خاصی پشتشه! شاید همین علتش باشه که کسی مرد ها رو اشک دم مشکی نمی دونه.

به افتخار خانوما جیغ و سوووووووت 🤣

خب بریم سراغ پاسخ ها:

گریه مرد گاهی برای کمک گرفتنه!
این که فکر کنی گریه یه مرد برای اینه که بیای کمکش ظرف بشوری ... واقعا دیوونه ای!

منظورم از کمک گرفتن در مورد مسائل عاطفیه! مردها وقتی از نظر عاطفی به این مرحله می رسند که دیگه ندونم چه کار میشن .. در واقع به اشک پناه میارن!

این می تواند یک فریاد برای کمک باشد، یک پرچم قرمز که او با ناراحتی عاطفی یا روانی سروکار دارد و ممکن است نداند چگونه بیان کند. مثل این است که سد عاطفی او ترکیده است، و برای رفع آن به کمک نیاز دارد.

 
شکستن هنجارهای جنسیتی
خلاصه اش بخوام بگم! یعنی جایی که احساس میکنه به خاطر مرد بودن یه سری حق و حقوق ها و آزادی ها ازش گرفته شده! اونجا به اشک پناهنده میشه! نمیدونم چقدر بازی باشه یا نه ولی خب معمولا مردها کم پیش میاد اشک کوسه بریزن!

دعوت به تعامل عاطفی!
این جمله اطمینان‌بخش را می‌شناسید: «اگر پشتم را بخراشی، پشتت را می‌خراشم؟» معادل احساسی دارد. وقتی مردی جلوی یک زن گریه می‌کند، گاهی اوقات او به دنبال رفتار متقابل عاطفی است - اساساً، او جنبه آسیب‌پذیر خود را نشان می‌دهد به این امید که شما هم همین کار را انجام دهید. این دعوتی است برای تعمیق پیوندهای عاطفی رابطه!

 
اشک و کاغذ تورنوسل احساسی!
خب اینجا ممکنه اون روی شیطانی و مغولی چنگیزخان مشخص بشه! گاهی مرد ها گریه می کنن تا ببینن یه زن از نظر احساسی چه مدلیه! ایا دلسوزه یا بیخیال یا سو استفاده گر؟ همینقدر دیوانه! چون واقعا شناخت زن ها انقدر نیاز به سناریو چینی نداره!

والا

خب حالا اشک ریخت که ریخت! کاری نداریم علتش چیه! ولی نوع رفتاری که در مقابل یه مرد می کنی موقع گریه مرد می تونه روی صمیمیت اثر مثبت بگذاره یا منفی!

گاهی یه رفتار می کنی اون ازت دور میشه ولی یه رفتار می کنه حسابی وابسته میشه!

ادامه این مطلب رو توی بخش vip نوشتم که با احترام تشریف بیار توی پنل vip و این مطلب رو کامل بخون.

 

خب برای این که بتونی بهترین واکنش موقع گریه مرد داشته باشی و مخش رو یه جورایی بزنی لطفا این لیست رو چند باااااااار بخون.

مرسی

منبع عکس

برای نمایش ادامه این مطلب طلایی لطفا یا وارد پنل VIP خودت بشو یا اگر عضو نیستی سریع از همینجا عضو بشو.

مشاهده عناوین مطالب اختصاصی کاربران اشتراک طلایی

پرسش و پاسخ ها در مورد اشتراک طلایی

ثبت نام حساب جدید


منبع کمک طراحی بنر:‌ pngtree

منبع منبع کمکی
ممکن است به این مطالب علاقه داشته باشید