آیا این دختر واقعا منو دوست دارد؟ ( 13 نشانه عشق واقعی زنان )

5 2,490

اگر دقت کرده باشی، پسرها معمولا می گویند دخترها آهن پرست شده اند به همین خاطر است که پسر هایی که دارای مال و منال هستند ( یعنی مال زیاد ) نمی توانند به راحتی به دختران اعتماد کنند! چون می ترسند کسی که قرار است برای ازدواج با او برنامه ریزی کنند، به محض دیدن یک بنز سوار! زانتیا سوار را فراموش کنند و بشود آن چه نباید بشود.

البته من قبول ندارم که تمام دخترها آهن پرست و مال پرست هستند چرا که برای برخی، داشتن ایمان و اخلاق و روزی کافی و حلال ارجحیت دارد تا خیلی چیزهایی که … بگذریم.

اما من در این مقاله دارم سعی می کنم به نشانه هایی بپردازم که به مردها و پسران یاد دهد که ویژگی های یک زن واقعی و کسی که حقیقتا عاشق شما است چیست.

در ادامه این لیست را حتما بخوان و با عشقت مقایسه کن و تصمیم بگیر.

یک مطلب جذاب: 20 نشانه عشق واقعی بین زن و مرد

 

رفتارهای غریزی مادرانه!

یک زن عاشق، حس مادرانه اش، پیش از این که بچه دار شود یک بار بیدار می شود و آن هم برای زمانی است که، عاشق مردی شده و نگران است که سلامتی اش دچار خطر شود.

اگر قصد داری با کسی ازدواج کنی، که نگران سلامتی ات است، و به آن اهمیت می دهد و به تو گیر می دهد که فست فود نخور یا ویتامین هایت را به موقع مصرف کن، یک امتیاز مثبت به او بده و دلت خوش باشد که این نشانه عشق زنان است.

 

نشانه عشق زنان قربانی کردن برای شما است

برای درک این قسمت از نشانه عشق زنان باید بگویم که، آیا دیده اید که بسیاری از دختران حاضرند تکلیف ها و ظایف شما را انجام دهند؟ این نشانه ای برای عشق و محبت زن به مرد است. نشانه عشق زن به مرد این است که، مرد برای زن اولویت پیدا می کند. گاهی بین دانشجو ها این ویژگی بیشتر دیده می شود که یک زن، حاضر است، تکلیف های خود را انجام ندهد اما به انجام وظایفی برای مرد بپردازد.

نشانه عشق زنان

صبوری و مهربانی نشانه عشق زنان به مردان است

فرقی ندارد که شما در ابتدای روز چقدر او را رنجانده باشید، اما یک زن عاشق، و زنی که حقیقتا شما را دوست دارد، در پایان روز با تمام رنجش هایی که دارد، جویای حال شما است و از شما در مورد حالتان می پرسد و به بهانه های مختلف سر صحبت را باز می کند تا بتواند به تو نشانه ای دهد تا بگوید که دوستت دارد و البته تو نیز باید دلش را از رنجش و کدورت پاک کنی.

هر چقدر شما یک زن را بیازارید، اگر زن واقعا عاشق باشد، باز هم صبور و مهربان است اما این ویژگی یک خط قرمز هایی هم دارد، چرا که اگر در این ویژگی زیاده روی کنید، مطمئن باشید که او نیز طاقت محدودی دارد و از شما دلسرد می شود.

 

او به شما فرصت می دهد! او یک زن عاشق است

وقتی که شما زن عاشق را ناراحت می کنید، و بعد از او عذر خواهی می کنید، او شما را برای بارها می بخشد و به شما فرصت جبران می دهد. یک زن عاشق، و کسی که دوست دار شما است، تلاش دارد تا با بخشش، و البته فداکاری، شما را نگهدارد و اوقات شما را تلخ نکند.

چنین زنی هیچ وقت یا حداقل به ندرت حرف از اشتباهات شما می زند و اگر به بیان اشتباهات شما بپردازد، صرفا می خواهد که تلاش کنید و رابطه را بهتر کنید.

 

عدم تحمیل کارهای ناشایست به شما نشانه عشق واقعی زنان است

وقتی که یک زن واقعا عاشق مردی باشد، تلاش دارد تا او را، به آینده ای روشن نوید دهد. او تلاش می کند تا مرد را سالم ببیند و آینده خود را در کنار امنیت چنین مردی تضمین کند. بنابراین اگر متوجه شدید شریک شما، از شما کارهای ناشایست، شرکت در مهمانی های آلوده، درآمد زایی از راه های عجیب و غریب و حتی خوردن نوشیدنی های بد استغفراللهی 😐 دعوت می کند مطمئن باشید یک جای کار می لنگد.

 

یک زن عاشق تلاش می کند تا ورژن بهتری از خودت تجربه کنی

زن ها باهوشند و می توانند استعداد های شما را بشناسند. وقتی که دختری عاشق می شود تلاش دارد تا مرد را به ورژن بهتری سوق دهد. البته او قصد تغییر مرد را ندارد چرا که به همان گونه که دیده عاشق شده اما فکر می کند که اگر توانایی هایت را مورد بررسی قرار دهی می توانی بهتر زندگی کنی و کیفیت زندگی ات را بالا ببری. اینکه بعضی وقت ها زن ها روی رفتارهای شما حساس می شوند نشانه عشق است نه کنترل و حساسیت بی جا! پس خوشحال باش و او را خوشحال کن

 

وفاداری نشانه زن عاشق است

وقتی که تو با زنی پیوند زندگی داری اما هنوز همه چیز رسمی نشده، این زن اگر عاشق واقعی باشد و نشانه عشق زنان را در خود داشته باشد، قطعا به شما وفادار است و هرگز حاضر نیست، شما را رها کند و وارد موقعیت های بهتر شود.

مطلب خواندنی: چطور زن رو رام خودم کنم؟

 

تلاش برای رساندن شما به آرزو ها و رویاها نشانه عشق واقعی زنان است

وقتی که شما با زنی برخورد می کنید که جان می کند تا تو به آرزو هایت برسی، یا این که وقتی نا امید می شوی، برایت کارهایی می کند تا امیدت را بدست آوری، این یعنی او برای آینده درخشان تو، و اهدافی که داری حریص است و می خواهد تورا هر جور که شده خوشحال تر ببیند. پس چنین زنی عاشق واقعی است و سعی کن او را از دست ندهی.

 

یک عاشق واقعی در شرایط سخت با شما می ماند

زنی که عاشق واقعی شما است، در شرایط سخت و نفس گیر، پا به پای شما می ماند و سعی دارد تا غروب غم انگیز سختی ها را با شما به طلوعی شاد ختم کند. او تلاش می کند، انگیزه می دهد، امید می دهد و به توانایی شما برای درست کردن شرایط اعتماد دارد. حقیقتا جواب چنین زنی که در شرایط سخت با تو بوده این نیست که رهایش کنی، و او را به دست اشک و گریه بسپاری. چرا که مطمئن باش این یک نعمت خدایی برای تو بوده و در صورتی که او را رها کنی، کفران این نعمتت، موجب می شود که چه بسا چنین زن لایق و عاشقی نصیبت نشود.

 

اگر شما را به خانواده و دوستان خود، معرفی کرد، او را سربلند کنید

زنی که به تو افتخار می کند، دوست دارد به همه بگوید که می خواهد در ادامه عمر خود، زیر سایه شما زندگی کند و به شما تکیه کند. پس اگر زنی، شما را به دوستان و خانواده اش معرفی کرد، هرگز او را شرمنده نکنید و تا آخر با او باشید. این نشانه از عشق واقعی یک زن به مرد است.

لینک مفید و خواندنی برای عاشقانی که از هم دورند! آیا می دانید نشانه عشق پاک از راه دور چیست؟

 

اهمیت و تلاش برای نزدیک شدن به عزیزان شما

وقتی که زنی شما را عاشقانه دوست دارد، نه تنها شما را به خانواده اش معرفی می کند، بلکه تلاش دارد تا به عزیزان تان نزدیک شود و به آن ها به خاطر شما احترام بگذارد. او معمولا دوست دارد این کار را از اعضای اولیه خانواده تان شروع کند. زنی که خودش را از شما و اقوام تان پنهان می کند، عدم ثبات در عشق دارد یا حداقل هنوز تصمیم نهایی اش را برای با تو بودن تا آخر عمر نگرفته است.

 

قدردانی از شما کار ثابت یک زن عاشق است

وقتی که شما یک زن را خوشحال می کنید، او از شما تشکر می کند، ویا وقتی که کار کوچکی برای او می کنید بارها از شما تشکر می کند. او قدر دان تمام کارهایی است که برایش انجام می دهید. در چنین شرایطی می توان اطمینان داشت که اگر زنی حس طلبکار بودن ندارد و بارها از شما تشکر می کند، دارای عشق وافری به شما است. پس نشانه های عشق واقعی زنان تشکر و تمجید از شما است

 

او تلاش می کند شما را خوشحال کند

زنی که تو را دوست دارد، تلاش دارد تو را خوشحال کند.

گاهی برایت خوراکی مورد علاقه ات را می پزد، یا این که، یک کادوی خوب برای تولدت یا بدون هیچ مناسبت می خرد! ( کاری که خیلی از مرد ها هنوز یاد نگرفته اند )، اما زنی که تو را دوست دارد حاضر است جلوی خوشی های خودش را بگیرد و به شما اضافه کند.

 

اگر یک زن دارای این 13 ویژگی باشد می توان حدس زد که او زن لایق زندگی و عاشق شما است. اما اگر هنوز نمی دانی که شریکت این ویژگی ها را کامل دارد یا نه، می توانی به 13 ویژگی زنی که تو را نمی خواهد مراجعه کنی.

نظرت را برایم بنویس.

You might also like
5 Comments
 1. امیر says

  با سلام
  من الان دو ساله با یه دختر در دانشگاه در ارتباطم و واقعا عاشقش هستم…تو رابطمون کش و قوس زیاد داشتیم حتی در حدی که یک ماه با هم نبودیم و راطبمون به هم خورد و اینکه من هنوزم عاشقش بودم ولی اون رفته بود با یه نفر دیگه ولی با اینکه با اون بود همیشه به م زنگ میزد و حتی میگفت تو از اون بهتری و دلم واست تنگ شده….با همه اینا من عاشقش بودم و به پاش بودم…با اون بهم زد و دوباره برگشت پیشم تو رابطمون خونواده هامونم خبردار شدن حتی من خیلی وقتا با مادرش حرف میزدم….اما یه چیو واقعا نمیتونم بفهمم که حسش واقعا به من چیه من حسم رو بهش بروز میدم و در مورد عشق و علاقه من مطمئنه اما من نمیدونم چرا حسش رو به من نمیگه و یا اینکه اصلا عاشق من هست یا نه…خب این ویژگی هایی که نوشتین واقعا جواب نگرفتم…من واسش متنای عاشقوه میخونم ویا اهنگ میفرستم که حسم بدونه اما اخرش فقط یا قلب میفرسته یا میگه مرسی خیلی قشنگ بود…ولی اگه میگم عاشقتم یا دوستت دارم میگه منم ویا اینکه منم همینجور…داخل دانشگاه ناهار نداشتم واسم سلفم شارژ کرده و یا اینکه ناهار نخورده بودم کلاس داشت واسه منم ناهار اورده…ولی با همه اینها بازم واقعا نمیدونم حسش بهم چیه…تکلیفم چیه واقعا نمیدونم ولی اینو میدونم خیلی عاشقشم. لطفا کمکم کنین ممنون میشم
  با تشکر.

  1. مشاور سایت says

   این مساله نیاز به بررسی بیشتر داره. آیا شما با ایشون اصلا در مورد ازدواج حرف میزنید یا صرفا رابطه رو مثل دوستی نگه داشتید؟
   اصلا نظر ایشون رو در مورد آینده پرسیدید؟
   می تونید بجای این همه لقمه دور سر چرخوندن ها مستقیما با ایشون مطرح کنید. رفتارها ظاهرا رفتار دختری هست که به کسی علاقه داره اما ایا این میزان علاقه تعهد آور برای ازدواج هم هست یا نه این ها رو باید سوال کنید و در عمل ایشون رو بررسی کنید.

 2. Amir says

  بله در مورد ازدواج حرف زدیم و اینکه حتی واسه هم حلقه نقره گرفتیم که مبادا در دانشگاه کسی مزاحمت ایجاد کنه که این پیشنهاد خودش بود…خب در مورد اینده حرفم زدیم انتار داره درسم ادامه بدم حتی در مورد شغلم گفته حتی اگه شغل اداری گیرت نیومد وسیله بگیر یا هر جا کار گیر اومد برو… حتی تدریس مدارس کلاس های تقویتی درخواست بده…بیرون که با دوستاش میره اگه منو ببینه یا اگه مادرم ببینه با کلی ذوق زنگ میزنه که ها فلان جا دیدمت یا مامانت دیدم…من واقعا نمیخوام باهاش بحث کنم و اینکه بعضی وقتا در این موردا بحث میکنم فکر میکنه بهش اعتماد ندارم یا اینکه اخرش میگه من امیر اخلاقم همینه نمیتونم حسم بیان کنم وقتی حوصله ندارم دلم میخواد تنها باشم بهم گیر نده که چرا اینجرومک اینا…حتی در مورد دنیای مجازی به من میگه من فقط تلگرام هستم و اینستاگرام و واتساپ نیستم اما میبینم بسته های پر حجم اینترنتی میگیره و در 3 4 روز تمومشون میکنه بهشم میگم چیکار میکنی میگه هیچی و اینحرفا ولی اگه بپرسم که مبادا اینستا اینا هست یا نه قهر میکنه یا ناراحت میشه…خیلی حس بلاتکلیفی بعضی وقتا بهم دست میده…

  1. مشاور سایت says

   دوستان عزیز و خانوم ها بر اساس تجربه هاتون به این اقا پاسخ بدین

 3. دختر پاییزی says

  سلام بله این خانم عاشق شماست وقتی باشماست یا شمارو جایی میبینه ذوق میکنه هواتونو داره نگرانتونه حلقه دست کرده که بدونید فقط شما به چشمش میایید.اگرفقط شک دارید که دوستتون داره مطمئن باشید که داره، اما اگه میخوایید بهتون رسما بگه که عاشقتونه اگر این نیاز رو میبینید و همچین چیزی رو میخوایید بهش بگید با قالبی که راحت ترید که دوست دارید چطور بهتون ابراز علاقه کنه .خانوم های درونگرا اصولا این مدلی ان و عمدتابه زبون نمیارن ولی سعی میکنن با عمل ثابت کنن که عاشقن .شما باید صبور باشید و سعی کنیدبا ملایمت و بیشتر در قالب شوخی بگید که فلان حرفو منم دوست دارم بشنوما .این مدل جواب میده حتما.
  خوشبخت باشید

Leave A Reply

Your email address will not be published.